Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tamta dziewczyna

Ten zły

Polecane posty

22 minuty temu, tamta dziewczyna napisał:

Co jest pociągającego z bad boyach?

Pewność siebie i przebojowość, czyli cechy atrakcyjne dla kobiet, bo świadczące o dużej ilości testosteronu u danego samca. 

• Thanks 1

Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Pewność siebie i przebojowość, czyli cechy atrakcyjne dla kobiet, bo świadczące o dużej ilości testosteronu u danego samca. 

O to chodzi. Czekałam aż ktoś odpowie jak to wygląda od strony biologii. Wysoki testosteron równa się zdrowy mężczyzna, więc również zdrowe potomstwo. W tym tkwi sedno ich powodzenia.

1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Na samym początku pewność siebie i przebojowość jest atrakcyjna dla wielu kobiet tylko, ze te cechy nie występują tylko u bad boy ale u porządnych mężczyzn tez. 

• Thanks 2

26 minut temu, tamta dziewczyna napisał:

Może dla Ciebie nic, ale zauważyłam, że oni mają duże powodzenie. 

A kto to jest bad boy? Pewny siebie, zaradny mężczyzna z poczuciem humoru i charyzma to żaden bad boy. 

1 minutę temu, tamta dziewczyna napisał:

O to chodzi. Czekałam aż ktoś odpowie jak to wygląda od strony biologii. Wysoki testosteron równa się zdrowy mężczyzna, więc również zdrowe potomstwo. W tym tkwi sedno ich powodzenia.

Poza biologią jest jeszcze rozum, mnie odrzuca od takich.

Jak wiesz, to po ciula pytasz? 😠

Przed chwilą, Sakura napisał:

Na samym początku pewność siebie i przebojowość jest atrakcyjna dla wielu kobiet tylko, ze te cechy nie występują tylko u bad boy ale u porządnych mężczyzn tez. 

Ale nikt w tym wątku nie twierdzi, że porządni mężczyźni nie są atrakcyjni dla kobiet 😇

3 minuty temu, Sakura napisał:

Zostawmy porządnych bo nie oni są przedmiotem tematu. Takich się nie czepiam, bo nie mam powodu ku temu.

5 minut temu, AntyBazyl napisał:

A kto to jest bad boy? Pewny siebie, zaradny mężczyzna z poczuciem humoru i charyzma to żaden bad boy. 

A czy ja twierdzę inaczej?

2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Jak wiesz, to po ciula pytasz? 😠

Ale nikt w tym wątku nie twierdzi, że porządni mężczyźni nie są atrakcyjni dla kobiet 😇

Oczywiscie ale te cechy, które podałeś posiadają tez porządni mężczyźni wiec może lepiej by było zdefiniować jaki to  ten jest bad boy 😊

• Thanks 1

3 minuty temu, tamta dziewczyna napisał:

Dla kaprysu a może z nudów.

No wlasnie, zdefiniuj bad boya. Bo mi sie kojarzy z jakims choojem, a moze wcale nie masz takiego na mysli.

Gość ---?---
37 minut temu, tamta dziewczyna napisał:

Co jest pociągającego z bad boyach?

pojęcia nie mam,ale wszystko się pewnie ociera o interpretację "bad boya" 

Gość ---?---

Pewnie trzeba obejrzeć film P.Vegi pod tym samym tytułem, może to zdefiniuje owego "bad boya"

1 minutę temu, Kulfon napisał:

No wlasnie, zdefiniuj bad boya. Bo mi sie kojarzy z jakims choojem, a moze wcale nie masz takiego na mysli.

Czy można przypisać każdemu te same cechy? Raczej nie. Dla mnie będzie to facet agresywny, impulsywny, taki który lubi w awanturach pokazać siłę mięśni, nie liczy się za bardzo z innymi. To tak pokrótce.

Gość ---?---

Ale jeśli jest to ten typ,to chyba kobiety powinny wiedzieć że poczucie bycia pomiędzy tym co właściwe,przewidywalne i stabilne,a tym co zaskakujące,nie do końca wpasowane w schematy i zachowawczo złe.

Ale ja się nie znam, może to być też coś z półki opisanej jako "bycie niegrzeczną dziewczynką".

Gość ---?---

Czy można przypisać każdemu te same cechy? Raczej nie. Dla mnie będzie to facet agresywny, impulsywny, taki który lubi w awanturach pokazać siłę mięśni, nie liczy się za bardzo z innymi. To tak pokrótce.

to nie "bad boy" ,to ...a z zaburzeniami własnego poczucia wartości,traktujący kobiety przedmiotowo i stawiający się ponad wszystko jako cholera wie jaki męski samiec.

5 minut temu, ---?--- napisał:

Pewnie trzeba obejrzeć film P.Vegi pod tym samym tytułem, może to zdefiniuje owego "bad boya"

Królikowski przeszedł niesamowitą metamorfozę grając w tym filmie, ale odnalazł się w tej roli, kto by pomyślał? 😄

5 minut temu, tamta dziewczyna napisał:

No i co miałoby pociągać kobiete w agresywnym chamie? Tylko jakims łaskom z deficytem umysłowym/ emocjonalnym tacy się podobają. Normalna kobieta na takiego nawet nie splunie. 

Gość ---?---

gdybym miał władze wykonawczą,pierwsze co dekret by stanowił,to oddać pięknym za nadobne takim typom.

Gość ---?---

na szczęście,nie mam takiej władzy.

Choć z drugiej strony,nawet najbardziej porządny ma swoje granice,ale też powinien mieć zaj...biste hamulce.

6 minut temu, ---?--- napisał:

Ale jeśli jest to ten typ,to chyba kobiety powinny wiedzieć że poczucie bycia pomiędzy tym co właściwe,przewidywalne i stabilne,a tym co zaskakujące,nie do końca wpasowane w schematy i zachowawczo złe.

Ale ja się nie znam, może to być też coś z półki opisanej jako "bycie niegrzeczną dziewczynką".

Do wielu rzeczy człowiek dorasta. Mnie jako gimnazjalistce imponowali chłopacy, którym przypisywano cechy bad boya. Uwielbialam kręcić się przy nich, gdyż zawsze coś się działo, zabawa była przednia. Musiałam dostać po dupie, by zrozumieć, że przy takim człowieku nie ma szansy na stabilizację i ułożenie sobie życia. 

Bad boy to szaleńczo toksyczny (a jednocześnie tajemniczy) mężczyzna,  który „ma to coś”, co budzi zwierzęce instynkty u kobiet. Który budzi u kobiet chęć bycia podporządkowaną mu, chęć zrobienia wszystkiego, aby właśnie jemu było dobrze, dowartościowuje się dogadzaniem zamkniętemu emocjonalnie bad boyowi. 

• Like 1

Gość ---?---
5 minut temu, tamta dziewczyna napisał:

Królikowski przeszedł niesamowitą metamorfozę grając w tym filmie, ale odnalazł się w tej roli, kto by pomyślał? 😄

Fakt, świetna rola,gdyby Wikipedia przyjmowała przykłady "bad boya" wkleił bym tam linka do filmu 😁

8 minut temu, AntyBazyl napisał:

No i co miałoby pociągać kobiete w agresywnym chamie? Tylko jakims łaskom z deficytem umysłowym/ emocjonalnym tacy się podobają. Normalna kobieta na takiego nawet nie splunie. 

Może to właśnie kwestia dojrzałości albo doświadczeń. Chociaż widzę, że przejechanie się na jednym takim nie hamuje niektórych przed pchaniem się po raz kolejny w ramiona takich toksyków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować