Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marian78

Zagadka

Polecane posty

Cześć, mam mały problem nie wiem jak zinterpretować słowa dziewczyny. To ona inicjowała spotkania, kontakt. Dwa tygodnie temu Powiedziałem jej ze mi sie podoba, a ona po tygodniu na to „A skoro sprawa wyglada tak, że się Tobie podobam to nie dziw się że w najbliższym czasie nie będę się tak często jak wcześniej do Ciebie odzywać. ” czy to jest jakiś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ja onieśmielasz? Zawstydzasz? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Marian78 napisał:

Cześć, mam mały problem nie wiem jak zinterpretować słowa dziewczyny. To ona inicjowała spotkania, kontakt. Dwa tygodnie temu Powiedziałem jej ze mi sie podoba, a ona po tygodniu na to „A skoro sprawa wyglada tak, że się Tobie podobam to nie dziw się że w najbliższym czasie nie będę się tak często jak wcześniej do Ciebie odzywać. ” czy to jest jakiś test?

A czemu nie zapytales jej co ma na mysli tylko wolisz pytać kogoś kto nie zna sytuacji? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A czemu nie zapytales jej co ma na mysli tylko wolisz pytać kogoś kto nie zna sytuacji? 

Po co ma pytać?Po  Tym co powiedziala to powinien wszystko już wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, bo to dziwne. Ona sama inicjowała kontakt, spotkania. Jakiś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

A czemu nie zapytales jej co ma na mysli tylko wolisz pytać kogoś kto nie zna sytuacji? 

No sytuacja jest jasna dziewczyna inicjuje kontakt, a tu taki manewr

Edytowano przez Marian78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Po co ma pytać?Po  Tym co powiedziala to powinien wszystko już wiedzieć. 

No nie wiem. Mozna to rozumieć wielorako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marian78 napisał:

No sytuacja jest jasna dziewczyna inicjuje kontakt, a tu taki manewr

dla mnie sytuacja jest dziwna: 

1. Albo jej to nie na rękę

2. Albo ja oniesmielasz 

3. Albo sie droczy

4. Albo w cos gra

5. Albo liczy na Twoja inicjatywę ze Ty będziesz się odzywał

6. Albo nie wiem. Ale ktos daje kosza to raczej mówi otwarcie - jesteś fajnym facetem ale...chyba ze to jest taki dziwny kosz. Mogla dodać- bo Ty mi niekoniecznie a tak chciałam tylko pogadac to byloby jasne.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

No nie wiem. Mozna to rozumieć wielorako...

Ja zrozumiałabym, ze gościówa jest porządnie trzepnięta,  jak chce sie bawić niech idzie do przedszkola i bawi się z dziećmi. Albo miedzy nami jest jakaś relacja i ją pielęgnujemy albo jej nie ma i do widzenia. 

Czy ja nie mam racji?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

dla mnie sytuacja jest dziwna: 

1. Albo jej to nie na rękę

2. Albo ja oniesmielasz 

3. Albo sie drodzy

4. Albo w cos gra

5. Albo liczy na Twoja inicjatywę ze Ty będziesz się odzywał

6. Albo nie wiem. Ale ktos daje kosza to raczej mówi otwarcie - jesteś fajnym facetem ale...

No właśnie, znam się jakiś czas. Widywałem ja wcześniej i bardzo mi się podobała. Nadarzyła się okazja do poznania i od tamtej pory to ona większym stopniu inicjowała kontakt, spotkania. Oprócz tego trochę jej pomagałem w różnych sprawach, aż do momentu kiedy to zaczęła zadawać pytania, a dlaczego to robię, czy czegoś oczekuje. Odpowiedziałem jej ze to bezinteresownie, ale powiedziałem jej tez  bo to musi wiedzieć ze mi się podoba, ze zawsze mi się podobała.

Edytowano przez Marian78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio kumpel dal kosza i co? I żyje i mam się dobrze, 😉

Napisal mi tak: sorry, miałem wczoraj zadzwonić i nie zadzwoniłem. Ale byłem na miejscu. 

No i ok, w końcu się wyraziłeś jasno. Pomyslalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Marian78 napisał:

No właśnie, znam się jakiś czas. Widywałem ja wcześniej i bardzo mi się podobała. Nadarzyła się okazja do poznania i od tamtej pory to ona większym stopniu inicjowała kontakt, spotkania. Oprócz tego trochę jej pomagałem w różnych sprawach, aż do momentu kiedy to zaczęła zadawać pytania, a dlaczego to robię, czy czegoś oczekuje. Odpowiedziałem jej ze to bezinteresownie, ale powiedziałem jej tez  bo to musi wiedzieć ze mi się podoba, ze zawsze mi się podobała.

Moze sie wystraszyła ze podoba Ci się a Ty wcale nie bezinteresownie tylko oczekujesz czegoś ale nie wiadomo czego czy zwiazku czy czegoś innego to powiedziala co powiedziala.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Mi ostatnio kumpel dal kosza i co? I żyje i mam się dobrze, 😉

Napisal mi tak: sorry, miałem wczoraj zadzwonić i nie zadzwoniłem. Ale byłem na miejscu. 

No i ok, w końcu się wyraziłeś jasno. Pomyslalam;)

Hmmm...a może po prostu miał coś innego na glowie? Mógł to być kosz ale niekoniecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stąd najlepsze są rozmowy wprost pt uwazam ze nie nadajemy na tych samych falach albo nie ma chemii albo nie czuje tego samego, przykro mi. Odcinanie sie od osoby tez to właściwie oznacza ale nie zawsze bo są różne sytuacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Stąd najlepsze są rozmowy wprost pt uwazam ze nie nadajemy na tych samych falach albo nie ma chemii albo nie czuje tego samego, przykro mi. Odcinanie sie od osoby tez to właściwie oznacza ale nie zawsze bo są różne sytuacje. 

No właśnie, też uważam ze rozmowa wprost jest najlepszym rozwiązaniem jak i najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa. Dlatego nie rozumiem tego zdania które ona wypowiedziała. Chyba, że to jest z jej strony test na moje emocje. Co zrobię? I kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Stąd najlepsze są rozmowy wprost pt uwazam ze nie nadajemy na tych samych falach albo nie ma chemii albo nie czuje tego samego, przykro mi. Odcinanie sie od osoby tez to właściwie oznacza ale nie zawsze bo są różne sytuacje. 

Mówisz komuś „nie nadajemy na tych samych falach”, a on „ale przecież świetnie się dogadujemy, czuję, że tak mnie rozumiesz”. Mówisz „nie ma chemii”, a ktoś „nie zawsze pojawia się na początku”. Mówisz „nie czuję tego samego” i słyszysz „to ja poczekam, aż poczujesz!”...

Yhm.

Niektórzy są niereformowalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Mówisz komuś „nie nadajemy na tych samych falach”, a on „ale przecież świetnie się dogadujemy, czuję, że tak mnie rozumiesz”. Mówisz „nie ma chemii”, a ktoś „nie zawsze pojawia się na początku”. Mówisz „nie czuję tego samego” i słyszysz „to ja poczekam, aż poczujesz!”...

Yhm.

Niektórzy są niereformowalni.

W sumie fakt. Ale hipotetycznie dziewczyna z życia autora moze przykładowo widzieć w Nim jakiegoś super faceta, a sama nie czuje się super i ten super facet mowi pięknie ze zawsze mu sie podobala a Ona nie do końca w to wierzy to powie co to powiedziala? Tak tez moze byc? skoro autor czuje ze to test to moze tak jest? Moze jest to test czy mowi serio i czy mu zalezy?? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

W sumie fakt. Ale hipotetycznie dziewczyna z autora zycia moze przykładowo widzieć w Nim jakiegoś super faceta, a sama nie czuje się super i ten super facet mowi pięknie ze zawsze mu sie podobala a Ona nie do końca w to wierzy to powie co to powiedziala? Tak tez moze byc? 

Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Nie sądzę.

A ja nie wiem bo nie znam całej sytuacji  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MalaCzarna napisał:

Wariatka.

 

Lepiej znajdź spokojną dziewczyne jak ja.

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niburdiama napisał:

Hmmm...a może po prostu miał coś innego na glowie? Mógł to być kosz ale niekoniecznie. 

Kosz kosz, gdyby to nie mial byc kosz to wyciągając telefon ,zeby napisać na Cafe -na przyklad;) skrobnął by zdanie:

Nie mogę, przepraszam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niburdiama napisał:

Moze sie wystraszyła ze podoba Ci się a Ty wcale nie bezinteresownie tylko oczekujesz czegoś ale nie wiadomo czego czy zwiazku czy czegoś innego to powiedziala co powiedziala.

Ooo hahahaha,  dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Kosz kosz, gdyby to nie mial byc kosz to wyciągając telefon ,zeby napisać na Cafe -na przyklad;) skrobnął by zdanie:

Nie mogę, przepraszam. 

 

No nie wiem. Niby masz racje ale czasem naprawde wypadaja ważniejsze sprawy.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×