Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marian78

Zagadka

Polecane posty

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

No nie wiem. Niby masz racje ale czasem naprawde wypadaja ważniejsze sprawy.

No przecież wiem i nie neguję tego, widocznie facet niby chcial a nie chciał i w rezultacie zrezygnował,  no cóż.  Zawsze trzeba robić co serce i sumienie podpowiada,  dlatego mogło by to być zrobione w troche innej szacie ale rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No przecież wiem i nie neguję tego, widocznie facet niby chcial a nie chciał i w rezultacie zrezygnował,  no cóż.  Zawsze trzeba robić co serce i sumienie podpowiada,  dlatego mogło by to być zrobione w troche innej szacie ale rozumiem. 

Co racja to racja. Moze nie był na Ciebie gotowy. A może mysli o kims innym? A moze ma kłopoty. A może...nie siedzimy mu w głowie. Ale skoro tak czujesz to pewnie masz racje. Niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Co racja to racja. Moze nie był na Ciebie gotowy. A może mysli o kims innym? A moze ma kłopoty. A może...nie siedzimy mu w głowie. Ale skoro tak czujesz to pewnie masz racje. Niestety. 

Niestety albo stety;) jak to mówią " nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo" i to jest prawda;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Niestety albo stety;) jak to mówią " nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo" i to jest prawda;);)

Cos w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
2 godziny temu, Marian78 napisał:

„A skoro sprawa wyglada tak, że się Tobie podobam to nie dziw się że w najbliższym czasie nie będę się tak często jak wcześniej do Ciebie odzywać. ” czy to jest jakiś test?

 A może by tak dla odmiany, przyjąć słowa wprost.Tłumaczy Joaśka:  Na razie kontakt będzie mniejszy.

Jeżeli to Ci przeszkadza, napisz do niej, zadzwoń, wpadnij do niej na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Joanna Darking napisał:

 A może by tak dla odmiany, przyjąć słowa wprost.Tłumaczy Joaśka:  Na razie kontakt będzie mniejszy.

Jeżeli to Ci przeszkadza, napisz do niej, zadzwoń, wpadnij do niej na kawę.

Co ona insynuuje mu ,zeby spotkal sie z kims innym? Beznadziejna ...ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Joanna Darking napisał:

 A może by tak dla odmiany, przyjąć słowa wprost.Tłumaczy Joaśka:  Na razie kontakt będzie mniejszy.

Jeżeli to Ci przeszkadza, napisz do niej, zadzwoń, wpadnij do niej na kawę.

Ja bym to sparafrazowała i doprecyzowala: o ile dobrze rozumiem to niespecjalnie Ci ze mna po drodze? To droga wolna, w takim razie poszukam kogos innego. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Co ona insynuuje mu ,zeby spotkal sie z kims innym? Beznadziejna ...ka.

O tym bym po tych słowach nie pomyślała 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

no to ja juz nic nie rozumiem,  to lepiej szukaj sobie kogo innego;)

albo w ogóle olalabym taka osobę po takiej informacji bo to nie ma sensu sie z kimś takim zadawac. Jak wspomniałaś na wstepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Joanna Darking napisał:

O tym bym po tych słowach nie pomyślała 🤔

No właśnie i stąd niedopowiedzenia. Prosty przykład, zupełnie przypadkowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

albo w ogóle olalabym taka osobę po takiej informacji bo to nie ma sensu sie z kimś takim zadawac. Jak wspomniałaś na wstepie

No i podtrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No i podtrzymuje.

To zależy czy komus zalezy. Nam nie zalezy. Nie znamy całej sytuacji, jak wyglądają, o co chodzi, jaka to relacja. Jedno zdanie wyrwane z kontekstu moze oznaczac kosza albo coś zupełnie innego  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można to jeszcze rozumieć w ten sposob: Ty mi tez sie bardzo podobasz dlatego nie dziw sie ze w najblizszym czasie nie bede sie tak czesto do Ciebie odzywac, bo nie chce monopolizować Twoich mysli i Cie prowokować?? Ale to zależy ile sie znacie skad sie znacie, co było powiedziane wczesniej etc. Moze chciała roztoczyć aute tajemniczości. Niby na pierwszy rzut oka oczywiste ze kosz, a jednak nie takie oczywiste 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Można to jeszcze rozumieć w ten sposob: Ty mi tez sie bardzo podobasz dlatego nie dziw sie ze w najblizszym czasie nie bede sie tak czesto do Ciebie odzywac, bo nie chce monopolizować Twoich mysli i Cie prowokować?? Ale to zależy ile sie znacie skad sie znacie, co było powiedziane wczesniej etc. 

No właśnie, to może być haczyk który połknęła, znamy się rok. I w ten sposób chce sprawdzić mnie. Bo w kosza nie uwierzę, widzę jak na mnie reaguje.

Edytowano przez Marian78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marian78 napisał:

czy to jest jakiś test?

Raczej zwyczajnie strzeliła focha. Wyobrażała sobie, że jesteś w niej zakochany po uszy i wyznasz jej miłość a tu taka, niemiła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemetiisto napisał:

Raczej zwyczajnie strzeliła focha. Wyobrażała sobie, że jesteś w niej zakochany po uszy i wyznasz jej miłość a tu taka, niemiła niespodzianka.

Istnieje takie prawdopodobieństwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo się naczytała jakichś czasopism chyba. Albo szaleje na twoim punkcie i z nerwów ...nela tym nonsensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A napisze Wam jak to się zaczęło, poznaliśmy jakiś rok temu, trochę jej pomagałem przy pracach w domu, koszenie trawnika jakieś nasadzenia. Widywaliśmy się rzadko. Ona jeździła dużo do rodziców pandemia te sprawy. Az pewnego sierpniowego dnia zadzwoniła żebym przyjechał. A tu w drzwiach wita mnie jej mam słowami "a to ten słynny Marian" imię zmienione. Jeszcze tego samego dnia umówiła nas na wspólne zakupy z jej mamą. Oczywiście na zakupach z jej mama byłem sam mam przeprowadziła obszerny wywiad. Od tamtej pory z jej strony był bardzo intensywny kontakt, bardzo dużo spotkań, pisanie do 1 w nocy na komunikatorze. Chyba 10 grudnia w rozmowie telefonicznej padło z jej ust pierwsze "my", a już w niedziele na komunikatorze zaczęła zadawać dziwne pytania, trochę mnie podeszła i się, że tak powiem wysypałem i powiedzieli jej ze mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Marian78 napisał:

 

A napisze Wam jak to się zaczęło, poznaliśmy jakiś rok temu, trochę jej pomagałem przy pracach w domu, koszenie trawnika jakieś nasadzenia. Widywaliśmy się rzadko. Ona jeździła dużo do rodziców pandemia te sprawy. Az pewnego sierpniowego dnia zadzwoniła żebym przyjechał. A tu w drzwiach wita mnie jej mam słowami "a to ten słynny Marian" imię zmienione. Jeszcze tego samego dnia umówiła nas na wspólne zakupy z jej mamą. Oczywiście na zakupach z jej mama byłem sam mam przeprowadziła obszerny wywiad. Od tamtej pory z jej strony był bardzo intensywny kontakt, bardzo dużo spotkań, pisanie do 1 w nocy na komunikatorze. Chyba 10 grudnia w rozmowie telefonicznej padło z jej ust pierwsze "my", a już w niedziele na komunikatorze zaczęła zadawać dziwne pytania, trochę mnie podeszła i się, że tak powiem wysypałem i powiedzieli jej ze mi się podoba.

Ty na powaznie to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Ty na powaznie to piszesz?

Trochę dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×