Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rozalka9888

Czy to ciąża?

Polecane posty

Okres spóźnia mi się już  tydzień. Od około roku mój cykl to 28-32 dni, dziś mija 37 dzień. Przed dniem spodziewanej miesiączki jak zawsze wrażliwe piersi,  ból podbrzusza (26dzien do dziś piersi są wrażliwe ale już nie tak bardzo jak kilka dni temu) czułam także jakby kłucie lewego jajnika nie zbyt mocne .

Około 3 dni temu miałam stan podgoraczkowy ( myślałam że spowodowane jest to tym że cały dzień spędziłam na zewnątrz) towarzyszył temu ból głowy.  Jestem trochę bardziej śpiąca. Kilka dni pod rząd, (około tygodnia temu strasznie dretwiała mi prawa ręka 3-4 dni w szczególności z rana )

Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drętwienie ręki to może być objaw formującego się skrzepu w żyle, a nie ciąży...

Poza tym, od samego braku miesiączki się w ciążę nie zachodzi, więc pytanie, czy podejmowałaś w trakcie ostatniego cyklu zachowania seksualne, które do ciąży mogły doprowadzić.

I nadal nie rozumiem, dlaczego po prostu nie kupisz testu w aptece albo drogerii? Jeśli wyjdzie negatywny to i tak umów się do ginekologa, bo mogą być to inne problemy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×