Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DzieckoRrr

Jestem traktowana jak dziecko. Pieluszki.

Polecane posty

Ostatnio pojechaliśmy do cioci, by uczcić jej nowego synka, jak byłam w łazience to zaciekawiona założyłam sobie czystego pampersa i jeszcze 3 do plecaka, pampersy pasowały jak ulał i były że świnką peppą. Kiedy jechaliśmy do babci przysnęłam i się zesikałam, w domu babci przewinęłam sobie pampersa. Jak rano się obudziłam to babcia mi go zmieniała. Okazało się że zasikałam pampersa i łóżko, babcia założyła mi dwa pampersy, na to rajstopy i leginsy. Była około 14, a babcia przyszła sprawdzić stan pieluszki. Była w niej kupa, babcia kupiła mi nowe pampersy tylko że strasznie grube i w księżniczki. Założyła mi 3, nie mogłam złączyć nóg.  Okazało się że dokupiła też przewijak. Potem rodzice przyjechali i zabrali mnie do lekarza, on powiedział że (mam 13 lat) muszę nosić pieluszki cały czas nawet podczas kąpieli. Rodzice wyrzucili moją całą bieliznę, mama założyła jeszcze mi 4 pieluszki  extra. Do tego żeby mi nie spadły, body z psim patrolem.  Tata powiedział że nie będę w stanie chodzić na nogach i kupił mi spacerówkę. Któregoś dnia oblałam spr, i za karę dostałam smoczka itp. Teraz jestem traktowana jak niemowlę. Pomocy proszę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja TEŻ musze nosić pieluchy a zaczeło się gdy miałem 8 lat  

zsikałem się  w majtki .mama kazała mi iść do sklepu i kupić pieluchy

Wróciłem i mama kazała mi się położyć na łóżku a sam pudrowała mi pupę  póżniej założyła pampersa 

I się zaczeło kazała mi się go nosić bez ubrań w samym pampersie

wieczorem gdy kładłem się spać chciałem się załatwić ale mama zamknęła łazienkę

i się zsikałem w pieluchę 

mama rano sprawdziła zawartość pieluchy 

była cała prze sikana założyła mi 2 pampersy i powiedziała że kupiła cały sklep pieluch ok.1200 sztuk

i że mam je teraz wysikać wszystkie 

muszę mieć pieluchę 24/7 do domu do szkoły nawet do kąpieli 

muszę równierz  spać w łóżeczku dla bobasów  jeść z butelki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×