Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Annako

Ciąża poronienie

Polecane posty

Dobry wieczór,

Aktualnie jestem w 8+4 tygodniu ciąży. W nocy dostałam krwawienia, rano pojawiły się też małe czarne skrzpey krwi. Rano udaliśmy się do szpitala, ciąża żywa  przepisano mi duphaston.

Dodam, że cały czas czuje ból podburzsza.

 

Niestety nadal utrzymuje się krwawienie, ból podbrzusza czy któraś z was tak miała i udało się donosić ciążę ? Czy po prostu zaczyna się poronienie ... I tabletki i tak nic nie pomogą.

(Wyczytałam, że krew i skrzpy zwiastują poronienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Annako napisał:

Dobry wieczór,

Aktualnie jestem w 8+4 tygodniu ciąży. W nocy dostałam krwawienia, rano pojawiły się też małe czarne skrzpey krwi. Rano udaliśmy się do szpitala, ciąża żywa  przepisano mi duphaston.

Dodam, że cały czas czuje ból podburzsza.

 

Niestety nadal utrzymuje się krwawienie, ból podbrzusza czy któraś z was tak miała i udało się donosić ciążę ? Czy po prostu zaczyna się poronienie ... I tabletki i tak nic nie pomogą.

(Wyczytałam, że krew i skrzpy zwiastują poronienie).

To zalezy. Czasem udaje sie utrzymac ciaze, czasem nie. W pierwszej ciazy pekla mi cysta na jajniku, krwawilam, ciaza sie utrzymala. Corka ma obecnie 4.5 roku. W drugiej ciazy w 7 tygodniu odczulam bol i zaczelam kwawic. Biegiem do lekarza, bylo bicie serca. Lekarz zapisal mi Duphaston. Krawienie nie ustawalo. Po kilku dniach udalam sie do szpitala. Bicia serduszka juz nie bylo. Poronienie. Zawsze jest szansa, ze wszystko bedzie dobrze. Niestety nie kazda historia konczy sie dobrze. Z calego serca Ci zycze by w Twoim przypadku zakoncczenie bylo pozytywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo chcieliśmy mieć dzieci rok po roku nie było przeciwwskazań. Niestety poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Annako napisał:

Tak, bardzo chcieliśmy mieć dzieci rok po roku nie było przeciwwskazań. Niestety poroniłam.

Bardzo mi przykro. Wiesz, nie dalas szansy organizmowi na dojscie do siebie. Ciaza i porod, a potem polog to ogromne obciazenie. Trzeba czasu by dojsc do siebie. Moze Ci sie wydawac, ze wszystko jest dobrze, czujesz sie ok ale tylko 2 miesiace na regeneracje to zdecydowanie zbyt malo. Istnieje mozliwosc, ze Twoj organizm odrzucil ciaze by ratowac samego siebie. Szanuj swoje zdrowie. Nie krzywdz siebie. Urodzic dzieci to jedno, pozniej trzeba miec sily i zdrowie by sie nimi zajmowac i je wychowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy. Czy masz przy tym bóle jak przy okresie, skurcze itp. Jesli nie to może próżnia Ci się krwiak. Daj znać jak sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Ola. napisał:

wszystko zależy. Czy masz przy tym bóle jak przy okresie, skurcze itp. Jesli nie to może próżnia Ci się krwiak. Daj znać jak sytuacja!

Niestety poroniłam. Bardzo szybko wszystko się potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2021 o 16:44, Annako napisał:

Niestety poroniłam. Bardzo szybko wszystko się potoczyło.

bardzo mi przykro. Niemniej życzę powodzenia, na pewno uda się kolejnym razem 🙂 Bądź dobrej myśli - to najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×