Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
asiutka99

Co robicie w sylwestra

Polecane posty

9 godzin temu, Vip napisał:

Siedzę w domu i się nudzę obok mojego faceta ...iarza na którego patrzeć już nie mogę. On chciał wyjść do kolegi (tak naprawdę ... wie dokąd). I wrócić o jedenastej. Ale nigdzie nie pójdzie finałowo,bo mu powiedziałam,że zdradzę go jak tylko nadarzy się okazja.

Współczuję ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, TwojaMuuza napisał:

_She_ skad wzielas login i zdjęcie,  ja się pytam?

Zdjęcie z sieci. Długo się nie zastanawiałam, może dlatego nie widzę w nim nic wyjątkowego. A nick? Chciałam porosty, więc mam. 

Dlaczego pytasz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, _she_ napisał:

Zdjęcie z sieci. Długo się nie zastanawiałam, może dlatego nie widzę w nim nic wyjątkowego. A nick? Chciałam porosty, więc mam. 

Dlaczego pytasz? 🙂

Bo tez mam takie zdjecie w swojej kolekcji tylko ze tam jestem ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Bo tez mam takie zdjecie w swojej kolekcji tylko ze tam jestem ja;)

Mogłabyś z powodzeniem to zdjęcie tutaj wstawić, jeśli twarz jest zasłonięta, a nogi są pięknie wyeksponowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, _she_ napisał:

Mogłabyś z powodzeniem to zdjęcie tutaj wstawić, jeśli twarz jest zasłonięta, a nogi są pięknie wyeksponowane.

Nie bo będzie podobne do she

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, _she_ napisał:

Mogłabyś z powodzeniem to zdjęcie tutaj wstawić, jeśli twarz jest zasłonięta, a nogi są pięknie wyeksponowane.

Nie bo będzie podobne do she

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pierwszy raz od 12 lat nie pójdę na bal sylwestrowy. 😭😭😭😫😫😫 Co za podły rok. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, FanNaturyzmu napisał:

Współczuję ci .

Mówisz poważnie czy z politowaniem? ... i tak wyszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sama z dzieckiem. Jako przegryw roku 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vip napisał:

Mówisz poważnie czy z politowaniem? ... i tak wyszedł. 

Mówię poważnie , przeczytałem dokładnie co napisałaś i nie napiszę co mnie strzela jak taki ... , (twój mąż) się zachowuje , mało odpowiedzialnie , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vip napisał:

Siedzę sama z dzieckiem. Jako przegryw roku 2020.

Posiedział bym bardzo chętnie z tobą , bo dokładnie robię to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FanNaturyzmu napisał:

Mówię poważnie , przeczytałem dokładnie co napisałaś i nie napiszę co mnie strzela jak taki ... , (twój mąż) się zachowuje , mało odpowiedzialnie , 

Cóż nie wszyscy mają umiejętność dobierania sobie porządnych facetów. A teraz jeszcze małe dziecko. Szkoda gadać. Moja druga pomyłka zyciowa. Już za pierwszą sporo zapłaciłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vip napisał:

Cóż nie wszyscy mają umiejętność dobierania sobie porządnych facetów. A teraz jeszcze małe dziecko. Szkoda gadać. Moja druga pomyłka zyciowa. Już za pierwszą sporo zapłaciłam. 

Kochana nikt nie ma takiej umiejętności , NIKT !!! Najpierw jest zauroczenie , potem miłość , wszystko wychodzi jak juz jest po ślubie , wcześniej czy później , przykre ale prawdziwe , współczuję ci , na serio , nigdy nie robię sobie jaj z poważnych spraw 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vip napisał:

Cóż nie wszyscy mają umiejętność dobierania sobie porządnych facetów. A teraz jeszcze małe dziecko. Szkoda gadać. Moja druga pomyłka zyciowa. Już za pierwszą sporo zapłaciłam

Jednym się udaje innym nie. Tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lonelyman napisał:

Jednym się udaje innym nie. Tak to już jest.

Trza żyć dalej. W tym momencie jestem trochę udupiona. Muszę zrobić prawko. Wtedy już nie będę na nikogo zdana. Jeszcze będzie płakał w obie ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vip napisał:

Trza żyć dalej.

Dokładnie bo nie ma innego wyjścia. Wiem jedno że nigdy nie da się przewidzieć co może w życiu spotkać. Gdyby rok wcześniej ktoś powiedział mi że rozstanę się z byłą to bym pomyślał że wariat jakiś. Zawsze wydawało mi się że może to spotkać wszystkich ale nie nas. 

 

13 minut temu, Vip napisał:

Jeszcze będzie płakał w obie ręce

Myślę że nie warto szukać zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Dokładnie bo nie ma innego wyjścia. Wiem jedno że nigdy nie da się przewidzieć co może w życiu spotkać. Gdyby rok wcześniej ktoś powiedział mi że rozstanę się z byłą to bym pomyślał że wariat jakiś. Zawsze wydawało mi się że może to spotkać wszystkich ale nie nas. 

 

Myślę że nie warto szukać zemsty.

Będzie płakał za mną. Chcesz oszczędzić na zemście to później przepłacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vip napisał:

Będzie płakał za mną. Chcesz oszczędzić na zemście to później przepłacasz.

Może tak być. Często ludzie dostrzegają to co mieli dopiero po stracie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Może tak być. Często ludzie dostrzegają to co mieli dopiero po stracie. 

Najgorzej,że nie potrafią się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vip napisał:

Siedzę sama z dzieckiem. Jako przegryw roku 2020.

Siedzenie w domu z dzieckiem nie klasyfikuje Cię jako przegrywa. Nigdy bym tak nie powiedziała o matce, która sprawuje opiekę nad potomstwem. Dziecko rośnie i zobaczysz, że będziesz  miała coraz więcej czasu dla siebie, czasu by ułożyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, _she_ napisał:

Siedzenie w domu z dzieckiem nie klasyfikuje Cię jako przegrywa. Nigdy bym tak nie powiedziała o matce, która sprawuje opiekę nad potomstwem. Dziecko rośnie i zobaczysz, że będziesz  miała coraz więcej czasu dla siebie, czasu by ułożyć sobie życie.

Mam 35 lat. Jedno dziecko z nieudanego związku trzynastoletnie i teraz z następnego związku dziewieciomiesieczne. Mam chłopca i dziewczynkę i to jedyne co mi w życiu wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, _she_ napisał:

Siedzenie w domu z dzieckiem nie klasyfikuje Cię jako przegrywa. Nigdy bym tak nie powiedziała o matce, która sprawuje opiekę nad potomstwem. Dziecko rośnie i zobaczysz, że będziesz  miała coraz więcej czasu dla siebie, czasu by ułożyć sobie życie.

Pluję sobię w brodę,że przerabiam to samo po raz drugi. Już miałam szansę to sobie wybrałam... pokazał kim jest. Jestem z nim siedem lat a dopiero w ciąży jak byłam wyszło na jaw kto to jest i jest coraz gorzej. Przez swoją jakaś nie wiem... głupotę przechodzę przez to wszystko znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Vip napisał:

Mam 35 lat. Jedno dziecko z nieudanego związku trzynastoletnie i teraz z następnego związku dziewieciomiesieczne. Mam chłopca i dziewczynkę i to jedyne co mi w życiu wyszło.

Może bez dzieci byłoby Ci jeszcze trudniej.. Nie możesz również się winić za to, że komuś zaufałaś, a on okazał się draniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Vip napisał:

Pluję sobię w brodę,że przerabiam to samo po raz drugi. Już miałam szansę to sobie wybrałam... pokazał kim jest. Jestem z nim siedem lat a dopiero w ciąży jak byłam wyszło na jaw kto to jest i jest coraz gorzej. Przez swoją jakaś nie wiem... głupotę przechodzę przez to wszystko znowu.

To pragnienie do bycia kochanym pcha nas czasami w ręce nieodpowiednich ludzi. Później wychodzimy pokaleczoni, niespełnieni. Nie możesz winić się za to. Rozumiem, że jest Ci ciężko, ale musisz się podnieść. Masz dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby człowiek wiedział że się przewróci to by usiadł.

Edytowano przez lonelyman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _she_ napisał:

To pragnienie do bycia kochanym pcha nas czasami w ręce nieodpowiednich ludzi. Później wychodzimy pokaleczoni, niespełnieni. Nie możesz winić się za to. Rozumiem, że jest Ci ciężko, ale musisz się podnieść. Masz dla kogo.

Jestem sama jak palec z tym wszystkim. Z dala od swojej rodziny. Siedzę sama w sylwestra. Siedziałam sama w święta. Najgorsze,że ten padalec ma w tej chwili nade mną przewagę. Nawet do pracy nie mogę się dostać bez tego choooja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _she_ napisał:

To pragnienie do bycia kochanym pcha nas czasami w ręce nieodpowiednich ludzi. Później wychodzimy pokaleczoni, niespełnieni. Nie możesz winić się za to. Rozumiem, że jest Ci ciężko, ale musisz się podnieść. Masz dla kogo.

Przeklinam dzień w którym go poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vip napisał:

Jestem sama jak palec z tym wszystkim. Z dala od swojej rodziny. Siedzę sama w sylwestra. Siedziałam sama w święta.

Ale zobacz ile to ma zalet! Idziesz spać kiedy chcesz. Tańczysz jak masz ochotę. Jak nie masz to nie i nikt Ci nie marudzi. Jesz co chcesz i nikt nie proponuje żeby spróbować jeszcze czegoś. Same zalety. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×