Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Eliza bardzo ładne imię.

Rita nie podoba mi się, tak samo jak Dorota, Sylwester, Elena, Ksawery, Nikodem i Milena.

Natomiast reszta imion(Basia,Cezary,Liwia, Miłosz, Stefan i Ada) jest ładna. 

1 godzinę temu, Marzycielka_Monika napisał:

Eliza bardzo ładne imię.

Rita nie podoba mi się, tak samo jak Dorota, Sylwester, Elena, Ksawery, Nikodem i Milena.

Natomiast reszta imion(Basia,Cezary,Liwia, Miłosz, Stefan i Ada) jest ładna. 

Szczerze powiem, ze chociaz imie Sylwester jest mi obojetne to dla dziecka sylwestrowego uwazam, ze jest fajne.  Imie ciekawe i sposob wybrania imienia tez odlotowy.  Podoba mi sie.

32 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Szczerze powiem, ze chociaz imie Sylwester jest mi obojetne to dla dziecka sylwestrowego uwazam, ze jest fajne.  Imie ciekawe i sposob wybrania imienia tez odlotowy.  Podoba mi sie.

Mi się jakoś nigdy nie podobał, ale zdrobnienie Sylwek nawet ładne ☺

1 minutę temu, Marzycielka_Monika napisał:

Mi się jakoś nigdy nie podobał, ale zdrobnienie Sylwek nawet ładne ☺

Jak napisalam mi to imie jest raczej obojetne, ale ciekawy wybor i to doceniam

• Like 1

4 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Jak napisalam mi to imie jest raczej obojetne, ale ciekawy wybor i to doceniam

Dla mnie ciekawym wyborem jest np. Cezary dla mnie bardzo ładne imię :) 

Brawo dla rodziców Konrada. 

• Like 1

7 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

Dla mnie ciekawym wyborem jest np. Cezary dla mnie bardzo ładne imię 🙂

Ja rowniez doceniam to imie.  Uwazam, ze bardzo ladne i dla dziecka Czarek i dla doroslego Cezary- meskie imie

4 minuty temu, Unlan napisał:

Brawo dla rodziców Konrada. 

Mam takie same odczucia 😄

• Like 1

4 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Ja rowniez doceniam to imie.  Uwazam, ze bardzo ladne i dla dziecka Czarek i dla doroslego Cezary- meskie imie

Albo ciekawy jest dla mnie jeszcze Tomek czy Marcin , ładne imiona i zdrobnienia , a dodatkowo nie są już tak popularne, ja żadnych małych Tomkow Ani Marcinów nie znam 

2 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

Albo ciekawy jest dla mnie jeszcze Tomek czy Marcin , ładne imiona i zdrobnienia , a dodatkowo nie są już tak popularne, ja żadnych małych Tomkow Ani Marcinów nie znam 

Z Tomkiem sie zgodze.  Do Marcina mam niesamowity uraz, ale to moje osobiste odczucie wiec nie ma wplywu na jego obiektywna ocene.

Tomek mi sie podoba poniewaz mozna jest zdrabniac od wielu imion.  Tomasz, Tomir, Tomislaw.  Wszystkie mi sie podobaja.  Masz racje Tomkow brak, a przeciez to takie fajne imie, nie gorsze od Adama czy Piotra

1 minutę temu, Dobrosułka napisał:

Z Tomkiem sie zgodze.  Do Marcina mam niesamowity uraz, ale to moje osobiste odczucie wiec nie ma wplywu na jego obiektywna ocene.

Tomek mi sie podoba poniewaz mozna jest zdrabniac od wielu imion.  Tomasz, Tomir, Tomislaw.  Wszystkie mi sie podobaja.  Masz racje Tomkow brak, a przeciez to takie fajne imie, nie gorsze od Adama czy Piotra

Tak bardzo lubię to imię, może i by mój synek miał by tak na imię, no ale mężowi się nie podobało.

Tak samo jak Krzysztof, Radosław czy Dariusz, te imiona były mega popularne w latach 70 i 80. Najmniej podoba mi się Darek. Najbardziej Krzyś. A Radek też mi się podoba.

Coraz rzadziej spotykam te imiona wśród małych chłopców, ciągle tylko Kubuś Szymon Franio itp. Już mam tych imion szczerze powiem dość 😕

4 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

Tak bardzo lubię to imię, może i by mój synek miał by tak na imię, no ale mężowi się nie podobało.

Tak samo jak Krzysztof, Radosław czy Dariusz, te imiona były mega popularne w latach 70 i 80. Najmniej podoba mi się Darek. Najbardziej Krzyś. A Radek też mi się podoba.

Coraz rzadziej spotykam te imiona wśród małych chłopców, ciągle tylko Kubuś Szymon Franio itp. Już mam tych imion szczerze powiem dość 😕

Nie jestes jedyna.  Niezaleznie jak bardzo cos sie podoba to jak to sie mowi co za duzo to niezdrowo.  Dlatego ja po prostu tej pierwszej dziesiatki mam serdecznie dosyc.  Nawet Antosia, ktora dawno temu myslalam nadac corce zaczyna mi brzydnac.

Ja rowniez bardzo lubie Dariusza i Radoslawa (lub Radomila) i najmniej Krzysztofa, ale jak uslysze ktores z tych imion to sie ciesze poniewaz jest takie wyjatkowe wsrod maluszkow

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Dobrosułka napisał:

Nie jestes jedyna.  Niezaleznie jak bardzo cos sie podoba to jak to sie mowi co za duzo to niezdrowo.  Dlatego ja po prostu tej pierwszej dziesiatki mam serdecznie dosyc.  Nawet Antosia, ktora dawno temu myslalam nadac corce zaczyna mi brzydnac.

Ja rowniez bardzo lubie Dariusza i Radoslawa (lub Radomila) i najmniej Krzysztofa, ale jak uslysze ktores z tych imion to sie ciesze poniewaz jest takie wyjatkowe wsrod maluszkow

Tak Antosi jest dużo, no ale bardzo mi sie to imie zawsze podobało, zawsze jako nastolatka mówiłam, że jak będę miał córeczkę to nazwę ją Tosia lub Maria, padło na Tosie bo Marysi jest chyba jeszcze wiecej. Ja znam bardzo dużo dziewczynek o tym imieniu. (Maria)

Mój mąż to właśnie Krzysztof rocznik 1983. 

Edytowano przez Marzycielka_Monika

Przed chwilą, Marzycielka_Monika napisał:

Tak Antosi jest dużo, no ale bardzo mi sie to imie zawsze podobało, zawsze jako nastolatka mówiłam, że jak będę miał córeczkę to nazwę ją Tosia lub Maria, padło na Tosie bo Marysi jest chyba jeszcze wiecej. Ja znam bardzo dużo dziewczynek o tym imieniu. 

Mój mąż to właśnie Krzysztof rocznik 1983. 

Tak narobilo sie Tosi.  Mi oczywiscie to imie rowniez bardzo sie podobalo przez wiele lat.  Dopiero teraz ta rosnaca popularnosc zaczyna ochladzac moj zachwyt.  Ciesze sie, ze jest Tosia poniewaz wedlug mnie jest duzo ladniejsze od Marysi plus Maria zrobila sie szalenczo popularna- pierwsza dziesiatka.  Tosia przynajmniej nie jest jeszcze, az tak popularna 😄

Tak rocznik 83 to bylo popularne dosyc imie, ale ogolnie nigdy chyba nie bylo jakiegos szalu na to imie wiec jest fajne.  A teraz w ogole bardzo malo Krzysiow.  Wole Krzysia od Kubusia 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się