Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 minut temu, Dobrosułka napisał:

Tak narobilo sie Tosi.  Mi oczywiscie to imie rowniez bardzo sie podobalo przez wiele lat.  Dopiero teraz ta rosnaca popularnosc zaczyna ochladzac moj zachwyt.  Ciesze sie, ze jest Tosia poniewaz wedlug mnie jest duzo ladniejsze od Marysi plus Maria zrobila sie szalenczo popularna- pierwsza dziesiatka.  Tosia przynajmniej nie jest jeszcze, az tak popularna 😄

Tak rocznik 83 to bylo popularne dosyc imie, ale ogolnie nigdy chyba nie bylo jakiegos szalu na to imie wiec jest fajne.  A teraz w ogole bardzo malo Krzysiow.  Wole Krzysia od Kubusia 😄

Ja również wolę Krzysia od Kubusia.

Oj Marii jest mega dużo jak jestem na placu zabaw to co chwilę mamy wołają Marysiu choć do mamy itp. Tak samo jest z imieniem Zuzanka czy Julia, pełno ich wszędzie. 

2 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

Ja również wolę Krzysia od Kubusia.

Oj Marii jest mega dużo jak jestem na placu zabaw to co chwilę mamy wołają Marysiu choć do mamy itp. Tak samo jest z imieniem Zuzanka czy Julia, pełno ich wszędzie. 

Tak, pelno.  Powoli wypieraja Lenki, Oliwki i Wiktorie

• Like 1

Ja rowniez bardzo lubie imie Tomila.  Bylo nadane w ubieglym roku przynajmniej raz.  Tomisia brzmi dla mnie swietnie.

• Like 1

Dwie Rity urodzily sie pierwszego stycznia.

Jest rowniez drugi Stasiu ♥

3 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Dwie Rity urodzily sie pierwszego stycznia.

Jest rowniez drugi Stasiu ♥

aż tyle ich jest heh 😄 

2 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

ale ze ostatnio Rita robi sie dosc popularna. 

Tak przewija sie wszedzie.  Nie kazdy sie na nia decyduje, ale napewno jest rozpatrywana.  Ciekawa jestem jak wyjdzie na statystykach za ubiegly rok

• Like 1

Rita osobiście mi się nie podoba, jest takie twarde, mało dziewczęce. Dla dziewczynki lubię delikatne imiona. Z wymienionych tutaj bardzo mi się podoba Liwia, a dla chłopca Konrad i Miłosz.

1 godzinę temu, Gość888 napisał:

Rita osobiście mi się nie podoba, jest takie twarde, mało dziewczęce. Dla dziewczynki lubię delikatne imiona. Z wymienionych tutaj bardzo mi się podoba Liwia, a dla chłopca Konrad i Miłosz.

Mi Rita rowniez sie nie podoba.  Kolejne zdrobnienie uzywane jako samodzielne imie.  

Ja lubie i lekkie, zwiewne i te twardsze imiona dla dziewczynek, ale zamiast Rity (jako skrotowi od Malgorzaty) wole juz Grete.

Rita, to raczej nie jest imię, które dobrze się sprawdza w naszym języku. Wychodzi dość twardo. 

mi również się nie podoba to imie. 

Konrad i Milosz bardzo mi sie podobaja.  Liwia mam chwilami takie wrazenie, ze jest taka jakas Oliwia z czkawka.  Bardzo lubie Lidie i Ligie rowniez i tylko ta Liwia tak mi nie za bardzo podchodzi.  Przynajmniej jest jednak pelnym imieniem (pomimo ucietego brzmienia Oliwi)

9 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Konrad i Milosz bardzo mi sie podobaja.  Liwia mam chwilami takie wrazenie, ze jest taka jakas Oliwia z czkawka.  Bardzo lubie Lidie i Ligie rowniez i tylko ta Liwia tak mi nie za bardzo podchodzi.  Przynajmniej jest jednak pelnym imieniem (pomimo ucietego brzmienia Oliwi)

Lidia i Ligia równiez mi sie podoba. Tak samo Oliwia. Mi się imię musi po prostu podobać i to czy popularne czy nie tego nie zmienia. Bo dziś dane imię mało spotykana a za 3 lata może być w pierwszej dziesiątce. 

2 godziny temu, Gość888 napisał:

Lidia i Ligia równiez mi sie podoba. Tak samo Oliwia. Mi się imię musi po prostu podobać i to czy popularne czy nie tego nie zmienia. Bo dziś dane imię mało spotykana a za 3 lata może być w pierwszej dziesiątce. 

Lidia świetne ale niestety większość pewnie zwracało by się Lidka a to już mi się nie podoba. Nie lubię też Oliwki jako zdrobnienia od Oliwii. Bardziej podoba mi się Liwia. A co do Rity uważam że bardzo ładne i póki co żadnej nie znam

1 godzinę temu, Annn2020 napisał:

Lidia świetne ale niestety większość pewnie zwracało by się Lidka a to już mi się nie podoba. Nie lubię też Oliwki jako zdrobnienia od Oliwii. Bardziej podoba mi się Liwia. A co do Rity uważam że bardzo ładne i póki co żadnej nie znam

też mi się nie podoba zdrobnienie Lidka, Lidzia. 

11 godzin temu, Gość888 napisał:

Nie jezeli nadasz imie z czolwki od konca 😉

6 godzin temu, Marzycielka_Monika napisał:

Anita mi sie nie podoba, ale Rafal ladnie:) 

Anita taka sobie, ale doceniam, ze mniej spotykana, Rafala lubie i rowniez mniej spotykany

• Like 1

14 godzin temu, Annn2020 napisał:

Lidie bardzo lubie i moze jako jedynej Lidka bardzo mi sie podoba rowniez.

Za półtora miesiąca urodzę małego Mateusza, moje dzieci mają na imię: Maria, Józef, Ariel, Jeremiasz, Jan i Elżbieta.

9 minut temu, Mama6rga napisał:

Za półtora miesiąca urodzę małego Mateusza, moje dzieci mają na imię: Maria, Józef, Ariel, Jeremiasz, Jan i Elżbieta.

Gartuluje sil i energi!  Napewno jest to kochana gromadka.

2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Gartuluje sil i energi!  Napewno jest to kochana gromadka.

Poza najstarszą córka jest bardzo kochana i codziennie w modlitwie dziękuję że ich mam bo bez nich moje życie by nie miało sensu tylko najstarszą córka jest inna i złośliwa i nie wiem już jak z nią postępować dużo przez nią płacze i w dodatku do gorsza zaczynają nas przez nią palcami wytykać ale pozostałe dzieci to kochana gromadka bardzo ich kocham choć czasem jestem już zmęczona przyznaje bo brakuje mi czasu dla siebie bo zawsze albo trzeba robić takiej ekipie posiłek albo po nich sprzątać hehe ale taki los nie ma co narzekać my kobietki jesteśmy bardzo silne i Bóg wie że my sobie ze wszystkimi poradzimy dlatego zsyła na nas krzyż w postaci wiecznej pracy żaden facet by nie wytrzymał a kobiety dają radę szkoda że mam tylko dwie córki to bym więcej pomocy miała a tak najstarszą nie chce pomagać a najmłodsza jeszcze memla cycka hehe i wymaga mojej uwagi pozdrawiam cię bardzo serdecznie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się