Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 minut temu, Mama6rga napisał:

Poza najstarszą córka jest bardzo kochana i codziennie w modlitwie dziękuję że ich mam bo bez nich moje życie by nie miało sensu tylko najstarszą córka jest inna i złośliwa i nie wiem już jak z nią postępować dużo przez nią płacze i w dodatku do gorsza zaczynają nas przez nią palcami wytykać ale pozostałe dzieci to kochana gromadka bardzo ich kocham choć czasem jestem już zmęczona przyznaje bo brakuje mi czasu dla siebie bo zawsze albo trzeba robić takiej ekipie posiłek albo po nich sprzątać hehe ale taki los nie ma co narzekać my kobietki jesteśmy bardzo silne i Bóg wie że my sobie ze wszystkimi poradzimy dlatego zsyła na nas krzyż w postaci wiecznej pracy żaden facet by nie wytrzymał a kobiety dają radę szkoda że mam tylko dwie córki to bym więcej pomocy miała a tak najstarszą nie chce pomagać a najmłodsza jeszcze memla cycka hehe i wymaga mojej uwagi pozdrawiam cię bardzo serdecznie 

Synow trzeba zagonic do pomocy w domu troche.  Moze ktorys polubi gotowac- podobno mezczyzni sa lepszymi kucharzami poniewaz maja lepsze palety smakowe.  A najstarszej corce przejdzie za jakis czas pewnie.  Wiele nastolatkow przechodzi przez taka faze odrzucenia rodziny i zaangazowanie sie w przyjaciol.  Dzieci dorastaja i dojrzewaja emocjonalnie i wracaja do rodziny.  Napewno jeszcze sie jej odwidzi.  Do tego czasu trzymaj sie i staraj sie z nia rozmawiac, zeby nie stracic kontaktu zupelnie (bez osadzania).  Dzieci sa rozne i niektore wymagaja wiecej cierpliwosci.

Ale synowie się zupełnie do tego nie nadają to są typowi mężczyźni lubią z tatem coś porobić bo to facet jak ja im powiem żeby umyli po sobie wannę czy wynieśli skarpetki to by mnie chyba śmiechem zabili i cała rodzina by ze mnie ubaw miała poza tym chyba żaden facet by nie umiał tego zrobić dokładnie a ja nie mam czasu na chodzenie i poprawianie po każdym po kolei do tej pory że wszystkim mi pomagała córka ale odkąd poszła do liceum to napatrzyła się na jakieś koleżanki ze zdegenerowanych i patologicznych rodzin i teraz się buntuje dom jej nie interesuje całymi dniami tylko siedzi w piwnicy z książkami i bez sensu się uczy a ja muszę sama kolację robić a mąż jest jedynym żywicielem rodziny moim zdaniem póki za mąż nie wyjdzie to powinna już się albo dokładać finansowo do rodziny albo mi pomagać.

3 godziny temu, Mama6rga napisał:

Ale synowie się zupełnie do tego nie nadają to są typowi mężczyźni lubią z tatem coś porobić bo to facet jak ja im powiem żeby umyli po sobie wannę czy wynieśli skarpetki to by mnie chyba śmiechem zabili i cała rodzina by ze mnie ubaw miała poza tym chyba żaden facet by nie umiał tego zrobić dokładnie a ja nie mam czasu na chodzenie i poprawianie po każdym po kolei do tej pory że wszystkim mi pomagała córka ale odkąd poszła do liceum to napatrzyła się na jakieś koleżanki ze zdegenerowanych i patologicznych rodzin i teraz się buntuje dom jej nie interesuje całymi dniami tylko siedzi w piwnicy z książkami i bez sensu się uczy a ja muszę sama kolację robić a mąż jest jedynym żywicielem rodziny moim zdaniem póki za mąż nie wyjdzie to powinna już się albo dokładać finansowo do rodziny albo mi pomagać.

Ale corka nie urodzila sie po to, zeby tobie pomagac i sprzatac za swoich braci.  Jezeli cie wysmiejaja to maja braki w wychowaniu.

Ja tez mam szostke dzieci.  Niakandra, Leandra, Aleksandra, Kasandra, Anaksander i Anaksmander.

• Haha 1

14 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Ja tez mam szostke dzieci.  Niakandra, Leandra, Aleksandra, Kasandra, Anaksander i Anaksmander.

z tych imion podoba mi się tylko Aleksandra 

5 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

z tych imion podoba mi się tylko Aleksandra 

😄  Ja napisalam te imiona na potrzeby trolla.

• Haha 1

2 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

ah Ok😄 

Chociaz Kasandra i Nikandra bardzo mi sie podobaja 😄  Ale jak ona tak po koscielnemu ta szostke to ja po greckiej cywilizacji swoja szostke

• Haha 2

3 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Chociaz Kasandra i Nikandra bardzo mi sie podobaja 😄  Ale jak ona tak po koscielnemu ta szostke to ja po greckiej cywilizacji swoja szostke

Mogłaś polecieć słowiańszczyzną, też by obwody przegrzało 😂

• Like 1

2 minuty temu, Gość_2 napisał:

Mogłaś polecieć słowiańszczyzną, też by obwody przegrzało 😂

Przegapiona okazja masz racje

11 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

ah Ok😄 

Ja mam tylko jedna corke 😄 i ja wychowuje, a nie rodze dzieci, zeby wychowywaly wiecej moich dzieci

6 minut temu, Dobrosułka napisał:

Ja mam tylko jedna corke 😄 i ja wychowuje, a nie rodze dzieci, zeby wychowywaly wiecej moich dzieci

Wiem, wiem 😄 tylko przeraża mnie ta użytkowniczka @Mama6rga. Współczuje jej dzieciom, że mają taką matkę. 

1 minutę temu, Marzycielka_Monika napisał:

Wiem, wiem 😄 tylko przeraża mnie ta użytkowniczka @Mama6rga. Współczuje jej dzieciom, że mają taką matkę. 

Wiem, ze sa takie przypadki, ale one zwykle nie maja komputera, nie wiedza jak go uzywac i nie maja czasu na nauke (ktora pogardzaja) lub siedzienie na komputerze.  Takze nie martw sie to jest tylko prowokacja. 😄

7 minut temu, Dobrosułka napisał:

Wiem, ze sa takie przypadki, ale one zwykle nie maja komputera, nie wiedza jak go uzywac i nie maja czasu na nauke (ktora pogardzaja) lub siedzienie na komputerze.  Takze nie martw sie to jest tylko prowokacja. 😄

Zresztą jak jej dzieci mogą "chodzić" do szkoły jak Wszystkie szkoły są zamknięte to raz a dwa nawet jeśli jakaś szkoła pracowała  trybie stacjonarnym to cała Polska niedawno rozpoczęła ferie 🤷‍♀️ Więc mi się wydaje, że to zwykłe provo. 

13 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

Zresztą jak jej dzieci mogą "chodzić" do szkoły jak Wszystkie szkoły są zamknięte to raz a dwa nawet jeśli jakaś szkoła pracowała  trybie stacjonarnym to cała Polska niedawno rozpoczęła ferie 🤷‍♀️ Więc mi się wydaje, że to zwykłe provo. 

Oczywiście, że ta osoba to trol. 

2 godziny temu, Marzycielka_Monika napisał:

Wiesz jej dzieci nie powiedzialy rodzicom, ze szkoly zamkniete, zeby miec chwile oddechu od opiekowania sie cala czeladzia 😄

• Haha 2

6 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Idalia i Tytus

Nie podobają mi się te imiona 

Ignacy i Diana

Ignacy ładne ale dość popularne. Natomiast Diana bardzo ciekawe.

Alana i Liliana

Alana mi się nie podoba, ale Liliana nawet nawet 🙂

Liliana ładnie, nawet zastanawiałam się nad tym imieniem, ale ostatecznie przeważyło inne.

Lila też ładne imię.

Idalia, Liliana i Lila rowniez mi sie podobaja.  

Tytus i Alana znacznie mniej.  Alana jednak jest dobrze przystosowana do jezyka polskiego i lubie Alane Miles "Black Velvet" do dzisiaj wiec moze nie jestem calkiem obiektywna 😄 

Imieniny obchodza:

Agaton Anna Dobrosław Egidia Grzegorz Idzi Jan Kolumba Leonia Marcjan Mojmir Nikanor Nikanora Piotr Wilhelm

Dnia 10.01.2021 o 00:12, Dobrosułka napisał:

Imieniny obchodza:

Agaton Anna Dobrosław Egidia Grzegorz Idzi Jan Kolumba Leonia Marcjan Mojmir Nikanor Nikanora Piotr Wilhelm

Myślałam że imieniny Anny są raz w roku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się