Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Feeelek

Piknik na golasa co wy na to ?

Polecane posty

10 czerwca jest co roku obchodzony na całym świecie - oczywiście oprócz Polski- Międzynarodowy dzień jazdy nago na rowerze. Każdego roku jest pod innym hasłem. Hasła związane są z naturą, ekologią, wolnością zwierząt itp. Co wy na to, aby taki piknik zorganizować w 2021 roku w Polsce? 

• Like 1

18 minut temu, Feeelek napisał:

10 czerwca jest co roku obchodzony na całym świecie - oczywiście oprócz Polski- Międzynarodowy dzień jazdy nago na rowerze. Każdego roku jest pod innym hasłem. Hasła związane są z naturą, ekologią, wolnością zwierząt itp. Co wy na to, aby taki piknik zorganizować w 2021 roku w Polsce? 

Czemu nie , czemu nie 👍

• Like 1

Ja tam na pewno będę ten dzień czcił, jak w ubiegłym roku. Pytanie tylko czy w grupie, czy sam ?

12 minut temu, Feeelek napisał:

Ja tam na pewno będę ten dzień czcił, jak w ubiegłym roku. Pytanie tylko czy w grupie, czy sam ?

Kwestia tylko tego gdzie 🤔

Jeżeli sam, to mam w okolicy kilka takich dróg mało uczęszczanych. Czasami ktoś nieznajomy krzyknie 'hej', 'cześć', lub 'dzień dobry', a czasem tylko patrzy zdziwiony. Jeżeli zaś w grupie, no to kwestia dogadania i tego, by wszyscy chętni mogli dotrzeć.

Trochę chłodno, ale gdyby był śnieg, grzane wino, ognisko i inny fajny golas, to piknik mógłby się udać. 

• Like 1

4 godziny temu, Feeelek napisał:

Technicznie brzmi jakoś boleśnie.  

• Haha 2

21 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Trochę chłodno, ale gdyby był śnieg, grzane wino, ognisko i inny fajny golas, to piknik mógłby się udać. 

Dzisiaj to tylko dla odważnych morsów, ale zima się skończy. Dzisiaj podgrzewamy atmosferę i snujemy plany 

19 minut temu, Przem 91 napisał:

w Polsce zapomnij, w tym pojeebanym kraju po kilku minutach by przyjechała policja i byś dostał pałą po jajach 

Nie koniecznie Prawda, że w Polsce trudno się przebić z takim tematem, ale jak nie spróbujesz, to nic z tego nie będzie. A policja, no cóż jak to policja, są gorliwcy, ale są i ludzie i z reguły jeśli nie ma zgłoszenia, to dipy im się ruszyć nie chce.

Człowiek nie żałuje tego co zrobił, tylko tego, czego nie zrobił. 

Widzę, że kilka osób jest zainteresowanych, znaczy, że coś z tego będzie. Oglądałem filmiki z takich pikników za granicą i pieszych wędrówek i żal, że mnie tam nie było. Cholera jasna zróbmy coś !

My spędzimy pewnie w domu w ogrodzie ten dzień oczywisice nago. Może zaprosimy naszych przyjaciół. Zrobimy grila pewnie jakiegoś i ogólnie się dobrze będziemy bawić. Może zrobimy jakiś wyścig na tych rowerach nago mamy duży dom na odludizu więc nikt nie będzie nas podglądał więc będzie chyba fajna zabawa. Nie chcemy tylko żeby się dzieci wstydziły niektórych osób więc najpierw z nimi omówimy tą kwestię kogo zaprosić. 

• Like 1

3 godziny temu, Dupciach napisał:

My spędzimy pewnie w domu w ogrodzie ten dzień oczywisice nago. Może zaprosimy naszych przyjaciół. Zrobimy grila pewnie jakiegoś i ogólnie się dobrze będziemy bawić. Może zrobimy jakiś wyścig na tych rowerach nago mamy duży dom na odludizu więc nikt nie będzie nas podglądał więc będzie chyba fajna zabawa. Nie chcemy tylko żeby się dzieci wstydziły niektórych osób więc najpierw z nimi omówimy tą kwestię kogo zaprosić. 

Często spotykam całe rodziny na nagiej plaży (dziadki, rodzice, dzieci), coś pięknego.

6 godzin temu, Feeelek napisał:

Często spotykam całe rodziny na nagiej plaży (dziadki, rodzice, dzieci), coś pięknego.

Wydaje mi się, że dziś nagie dzieci na plaży to ryzykowna rzecz. Dlatego jestem zwolennikiem naturyzmu dla dorosłych

2 godziny temu, ddt60 napisał:

Wydaje mi się, że dziś nagie dzieci na plaży to ryzykowna rzecz. Dlatego jestem zwolennikiem naturyzmu dla dorosłych

Czy ryzykowna to bym nie powiedział. 

3 godziny temu, ddt60 napisał:

Popatrz na zdjęcia w innych krajach , tylko u nas nagość w rodzinie to mega tabu , no ale jak się kobietą rozbierze to zboczki ślinią się i trzepią w krzakach i dlatego lepiej dzieci nie brać , albo na plaży się rżną za parawanem........

3 godziny temu, ddt60 napisał:

Potem dziecko a następnie już dorosły wstydzi się swojej nagości .......i po krzakach się rozbiera 

• Like 1

24 minuty temu, FanNaturyzmu napisał:

Popatrz na zdjęcia w innych krajach , tylko u nas nagość w rodzinie to mega tabu , no ale jak się kobietą rozbierze to zboczki ślinią się i trzepią w krzakach i dlatego lepiej dzieci nie brać , albo na plaży się rżną za parawanem........

Ja kiedyś zabrałem żone i najstarsza córkę i najstarszego syna na taką plaże trochę się też obawialiśmy rozbilismy namiot parawan kazlaismy żeby dzieci tylko nie oddalały się od nas one sobie siedziały cos tam robiły z piasku a ja z żoną czytalismy coś tam i popijaliśmy trunki. Niektórzy gapili się na nasze dzieci jednak one pokazywały tym osobą język a one odchodziły. Powiem było nawet ciekawie a dzieci miały wycieczkę edukacyjną. 

Dzieciom na plaży KAŻDEJ nie tylko nagiej trzeba przykazać, by się nie oddalały i bacznie je obserwować. Ja zabrałem syna pierwszy raz na nagą plażę gdy miał 12 lat. Przybłąkał się do niego jakiś wydepilowany trzydziestolatek i pomagał zbierać muszelki. Oczywiście odpędziłem gada, dlatego trzeba uważać.

42 minuty temu, asiutka99 napisał:

Nie, ale polecam piżama party

Świetny pomysł , czasami trzeba się odstresować na takiej imprezie 

Nagość jest naturalna. Więc czemu nie?

2 godziny temu, FanNaturyzmu napisał:

Świetny pomysł , czasami trzeba się odstresować na takiej imprezie 

No fajna jest

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!