Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Olfa używa botów na insta, właśnie polubiła moje zdjęcia 🤦

Edytowano przez Gejlkozloski

Po tych zabiegach wygląda tragicznie: jakaś gula na brodzie, usta w jednej strony opadają, twarz nadmuchana. I włączył się jej tryb pieczara, czekam aż zacznie gadać o glow na twarzy. 😆

Olfa znów się przeprowadza 🤦🏻‍♀️ szczerze? Mnie by się nie chciało. Nie wiem dlaczego tak bardzo nie chce mieć własnego mieszkania czy domu ale raczej jej też nie w smak że po raz kolejny się musi wynosić. Śmieci pół wloga jaka to nie jest dobra lokatorka. Może czas jednak pomyśleć o własnym mieszkaniu. I po problemie. 

23 minuty temu, anttreee napisał:

Olfa znów się przeprowadza 🤦🏻‍♀️ szczerze? Mnie by się nie chciało. Nie wiem dlaczego tak bardzo nie chce mieć własnego mieszkania czy domu ale raczej jej też nie w smak że po raz kolejny się musi wynosić. Śmieci pół wloga jaka to nie jest dobra lokatorka. Może czas jednak pomyśleć o własnym mieszkaniu. I po problemie. 

Bo nie ma nawet na wkład własny, a marzy jej się apartament od 100m wzwyż. 

1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Bo nie ma nawet na wkład własny, a marzy jej się apartament od 100m wzwyż. 

Jak by nie wydawała na kamery po 300 tys rocznie to by miała 😅

4 godziny temu, anttreee napisał:

Jak by nie wydawała na kamery po 300 tys rocznie to by miała 😅

To nie było jej tylko albo brata albo leasing. 

Czy olfa wogóle wyjeżdża na wakacje dalej niż polska? Nie mogę sobie przypomnieć czy była na jakiś zagranicznych wakacjach, czy kursuje tylko między chałupą a sniadaniownią i moliera 🤔

34 minuty temu, Kubek23 napisał:

Czy olfa wogóle wyjeżdża na wakacje dalej niż polska? Nie mogę sobie przypomnieć czy była na jakiś zagranicznych wakacjach, czy kursuje tylko między chałupą a sniadaniownią i moliera 🤔

Była w Grecji i Hiszpanii. Za dużo nie podróżuje bo pewnie Janusz nie ma czasu bo robi tabelki w excelu 

7 godzin temu, blackmoon napisał:

Była w Grecji i Hiszpanii. Za dużo nie podróżuje bo pewnie Janusz nie ma czasu bo robi tabelki w excelu 

Ogolnie ciezko to nazwac podrozowaniem. Spedzila weekend w obu krajach 3-4 lata temu. 
A jesli chodzi o Polske, to tutaj byly to weekendowe sponsorowane wyjazdy. Poza Wawe to Doronia raczej sie nie rusza od dluzszego czasu. Poza tym watek na forumwanda. pl to jest zloto, wiec zapraszamy wszystkich 😀

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się