Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anna27492

Czy syn zaakceptuje nowego członka rodziny?

Polecane posty

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży. Jestem rozwiedziona. Spodziewam się dziewczynki. Mój syn zareagował na to obojętnie ma 17 lat. Czy on zaakceptuje nowego członka rodziny?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Anna27492 napisał:

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży. Jestem rozwiedziona. Spodziewam się dziewczynki. Mój syn zareagował na to obojętnie ma 17 lat. Czy on zaakceptuje nowego członka rodziny?
 

A skąd my mamy to wiedzieć? Skoro zareagował neutralnie to nie widzę powodu, żeby się martwić, że nie zaakceptuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anna27492 napisał:

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży. Jestem rozwiedziona. Spodziewam się dziewczynki. Mój syn zareagował na to obojętnie ma 17 lat. Czy on zaakceptuje nowego członka rodziny?
 

A czemu miałby nie zaakceptować? Zareagował na to normalnie , nie był zły, bo piszesz, że zareagował obojętnie. Więc normalnie zaakceptuje swoja siostrę po urodzeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptuje, zaakceptuje. Nawet pokocha. Wszystko bedzie dobrze. Nie martw sie na zapas bo nie masz o co. 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Zaakceptuje, zaakceptuje. Nawet pokocha. Wszystko bedzie dobrze. Nie martw sie na zapas bo nie masz o co. 🙂

Dziękuję za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2021 o 15:02, Anna27492 napisał:

Witam jestem w 22 tygodniu ciąży. Jestem rozwiedziona. Spodziewam się dziewczynki. Mój syn zareagował na to obojętnie ma 17 lat. Czy on zaakceptuje nowego członka rodziny?
 

Problem z 4 liter. Jak nie zaakceptuje, to się zawsze po ukończeniu 18rż może wyprowadzić. Chyba, że masz zamiar obarczać go opieką nad małą, to wtedy możesz mieć problem i sam z domu ucieknie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2021 o 21:31, Dobrosułka napisał:

Obojetnosc to w sumie typowa reakcja nastolatka- oni wszystko sa zbyt cool na cokolwiek zwiazanego z rodzina.  Takze nie ma sie czym przejmowac.

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×