Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Aami90

Dieta dukana 2021

Polecane posty

Zapraszam do rozpocz─Öcia diety ­čÖé┬ákto┼Ť do┼é─ůczy ?┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Uda┼éo si─Ö znale┼║─ç ­čśů┬á

No to teraz dziewczyny nie ma odwrotu! 

Udost─Öpnij ten post

W┼éa┼Ťciwie to ciekawi mnie czy wprowadzacie jakie┼Ť swiczenia?┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Tak, ja wprowadzam regularnie ­čĄ¬le┼╝enie na kanapie┬á

Jestem leniwcem, nie bierzcie ze mnie przykładu 

Udost─Öpnij ten post

Haha, no to może drogie panie czas ruszyć tyłki? Co powiecie na 20-minutowe spacery? 

Aktywno┼Ť─ç fizyczna mo┼╝e wydawa─ç si─Ö nie do pokonania, ale z do┼Ťwiadczenia wiem ┼╝e najlepiej zacz─ů─ç od szybkiego marszu ­čśë Takie niby nic, ale jednak ­čśŤ

Udost─Öpnij ten post

Jest za mam pieska to b─Ödzie pro┼Ťciej ­čśŤ

Udost─Öpnij ten post

Napiszcie co┼Ť wi─Öcej o sobie od kiedy na diecie jakie wasze cele ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

W sumie p├│ki co nie ma co pisa─ç, na diecie jestem 2 dzie┼ä, aplikacja wyliczy┼éa mi 6 dni fazy uderzeniowej I p├│ki co -2,6kg, ale w moim przypadku to tylko woda, do┼Ť─ç sporo jej nagromadzi┼éam ­čśů┬á

Jako, ┼╝e trzeba obiera─ç realne cele to na pocz─ůtek 10-15kg, a p├│┼║niej zobaczymy. Mam z czego zrzuca─ç, wi─Öc pewnie na pocz─ůtku p├│jdzie szybko ­čśŐ

Mo┼╝e w ka┼╝dy pi─ůtek b─Ödziemy robi─ç podsumowanie tygodnia? ÔŁĄ´ŞĆ┬á

Udost─Öpnij ten post

Z mi┼éa ch─Öci─ů . Jakiej aplikacji u┼╝ywasz ? Znalaz┼éam jedna ale p┼éatna niestety ­čśĽ

Udost─Öpnij ten post

Nazywa si─Ö Dukan, ma w zdj─Öciu r├│┼╝ow─ů wag─Ö, ┼éatwo znale┼║─ç w sklepie Google ­čśŐ┬á

Pełna wersja chyba również płatna, ale podstawowa zawiera mnóstwo fajnych przepisów, dozwolonych produktów, można również prowadzić dziennik itd. Fajna sprawa! 

Udost─Öpnij ten post

Ja te┼╝ 10-15 ­čśë

Zacz─Ö┼éam od 1 stycznia, znam diet─Ö od lat, wiem ┼╝e jest skuteczna. Wiem, ┼╝e si─Ö szybko chudnie je┼Ťli stosuje si─Ö zasady, ale te┼╝ wiem, ┼╝e wszystko wraca gdy si─Ö zachwyci i zapomni.┬á

Znam to dok┼éadnie niestety. Ale co tam, nie mo┼╝na si─Ö u┼╝ala─ç tylko g┼éowa do g├│ry i wzi─ů─ç si─Ö za siebie. Znowu jedzenie wygra┼éo ze zdrowym rozs─ůdkiem i s─ů skutki. Wi─Öc dziewczyny trwajcie, trwajMY!!!┬á

Udost─Öpnij ten post

Niestety na iPhone tylko płatna ;( nie ma za darmo a szkoda 

Udost─Öpnij ten post

Mmmmmmm kawusia....

Tego nie odrzuc─Ö na ┼╝adnej diecie­čśÇ

Jak tam dziewczyny nastroje z nowym tygodniem? 

Domi, proponujesz pi─ůtek dniem spowiedzi ? Ja zbyt wcze┼Ťnie wychodz─Ö do pracy wi─Öc wol─Ö sobot─Ö, pi─ůtek zostawiam dla Was ­čśś

Udost─Öpnij ten post

Hej w poniedzialek! 

Wiadomo, z pocz─ůtkiem tygodnia zawsze jaka┼Ť wi─Öksza motywacja ­čśü

A z tym pi─ůtkiem to tylko propozycja, po prostu wazam ┼╝e fajnie by┼éoby robi─ç takie podsumowania, one r├│wnie┼╝ motywuj─ů ­čśÇ

U mnie dzisiaj 3 dzie┼ä diety, czyli jestem na p├│┼émetku 1 fazy, ju┼╝ t─Öskno mi do warzyw, ale wytrwam! Od pocz─ůtku licz─Ö r├│wnie┼╝ spo┼╝yte kalorie i p├│ki co spo┼╝ywam ┼Ťrednio 1800kcal w ci─ůgu dnia. Doda─ç do tego jak─ůkolwiek aktywno┼Ť─ç i efekty na bank gwarantowane ­čśî

Pamiętajcie laski o piciu wody! 

Edytowano przez Domysz

Udost─Öpnij ten post

Cze┼Ť─ç dziewczyny ja dzi┼Ť troch─Ö podpalam i dopiero zaczynam od kawy . Zrobie placuszk├│w owsianego i kurczaka na obiad┬á

a jaki wasz jad┼éospis na dzi┼Ť┬á

p.s dzisiejsza waga 100.7

Udost─Öpnij ten post

Ja dzisiaj si─Ö wzi─Ö┼éam za po┼Ťwi─ůteczne sprz─ůtanie, du┼╝o tego by┼éo ­čśů

A co do jedzenia to niestety nie mam ch─Öci na nic, dzisiaj p├│ki co ci─ůgn─Ö na wodzie, ale wiem, ┼╝e b─Öd─Ö musia┼éa co┼Ť wykombinowa─ç i prawdopodobnie padnie na omlet z p┼éatkami owsianymi i z jak─ů┼Ť w─Ödlina z drobiu ­čśů

U mnie od pocz─ůtku ju┼╝ -3kg, wszystko zmierza w dobrym kierunku!┬á

Udost─Öpnij ten post

Ami rz─ůdzi w kuchni a Domi leci rejony, no ┼éadnie ­čśÇ

Mi za to tak zlecia┼é dzie┼ä, ┼╝e nie by┼éo kiedy je┼Ť─ç. W locie troch─Ö galarety z kurczaka i teraz ju┼╝ na spokojnie 3 jajka na twardo, tak┼╝e sza┼éu nie ma.┬á

Hm, nadal si─Ö nie zwa┼╝y┼éam. Zawsze robi┼éam wszelkie pomiary, wszystko skrupulatnie notowa┼éam, kontrola by┼éa jak w sanepidzie. Tym razem jako┼Ť jest inaczej.┬á

Udost─Öpnij ten post

Domi, gratuluj─Ö spadku, musisz goni─ç Ami ­čĹŹ

Ci─ůgle pij─Ö herbatk─Ö, szok ┼╝e a┼╝ tyle, wody raczej mniej. Teraz relaxik u mnie, a jak Wy sp─Ödzacie wiecz├│r?┬á

AA, by┼éam na zakupach, troch─Ö nabia┼éu, sznycle z indyka i w─ůtr├│bk─Ö. Jutro mo┼╝e tego indyka tylko jak? Mo┼╝e zgrillowa─ç i do tego sa┼éata? Chcia┼éabym ┼╝eby smakowa┼éo, jak to przyprawi─ç sama nie wiem..┬á

Udost─Öpnij ten post

Indyk jest do┼Ť─ç suchy, wi─Öc nie wiem czy grillowanie wchodzi w gr─Ö je┼╝eli chcesz mie─ç soczyste mi─Ösko ­čśü

Ja dzisiaj nie mia┼éam mocy na zakupy przez nieustaj─ůcy b├│l g┼éowy, wi─Öc ca┼éy dzie┼ä by┼éy jajka, dobrze, ┼╝e chocia┼╝ to zawsze jest w domu ­čśČ

Ale jutro si─Ö wybieram i mam zamiar zrobi─ç co┼Ť pysznego na obiad!┬á

Lec─Ö odpali─ç jaki┼Ť film, dobrej nocy dziewczyny ÔŁĄ´ŞĆ┬á

Udost─Öpnij ten post

A jeszcze dodam, Agu┼Ť zwa┼╝ si─Ö koniecznie, to naprawd─Ö pomaga w kontrolowaniu diety i d─ů┼╝eniu do celu

Udost─Öpnij ten post

Ja dzi┼Ť ju┼╝ koniec z jedzeniem . Na kolacje makrela w─Ödzona i herbatka na odchudzanie bleee ale co si─Ö nie robi za nie d┼éugo staje na wag─Ö dam zna─ç jak po pierwszym dniu ­čÖé┬á

pozdrawiam 

Udost─Öpnij ten post

A chciałam was zapytać czy to was pierwszy raz na dukanie ? 

Udost─Öpnij ten post

Mój kolejny. Dieta zawsze działa a ja za każdym razem niszczę efekty. 

Udost─Öpnij ten post

W┼éa┼Ťnie, makrela! Zapomnia┼éam, ┼╝e mog─Ö j─ů kupi─ç, dzi─Öki Ami ­čÉč

Udost─Öpnij ten post

A jak jecie porcje zalecanych otr─ůb? Ja jeszcze nie piek┼éam chleba, zawsze p├│┼║no si─Ö zbieram jak ju┼╝ mi na maxa brakuje pieczywa.┬á

Ja jem z mlekiem, taka ala zupka mleczna bo uwielbiam takie w każdej postaci. 

Udost─Öpnij ten post

Ja jem r├│┼╝nie, czasem mieszam z jajkami do omletu, czasem z jogurtem ­čÖé

poza tym to r├│wnie┼╝ m├│j drugi raz na dukanie, za pierwszym razem uda┼éo mi si─Ö zrzuci─ç 45kg, niestety stres zwi─ůzany ze studiami/praca spowodowa┼é, ┼╝e ponownie przyty┼éam ­čÖâ

Teraz jestem bardziej ┼Ťwiadoma, r├│wnie┼╝ tego jak wyj┼Ť─ç p├│┼║niej z diety by nie zboczy─ç z drogi. Poprzednim razem zgubi┼éo mnie r├│wnie┼╝ to, ┼╝e unika┼éam wagi jak ognia i nie zauwa┼╝y┼éam kiedy zacz─Ö┼éam mocno przybiera─ç na wadze, dopiero rozmiar ubra┼ä mnie u┼Ťwiadomi┼é...┬á

Udost─Öpnij ten post

Domi 45 kg?????? No szacun, jestem pod wrażeniem 

Udost─Öpnij ten post

Tak tak, dobrze czytasz, 45kg a p├│┼║niej pozna┼éam faceta marze┼ä, zostali┼Ťmy para i wszystko szlag trafi┼é ­čśů┬á

Na szcz─Ö┼Ťcie jemu to chyba nie przeszkadza, bo od prawie dw├│ch lat jeste┼Ťmy szcz─Ö┼Ťliwie zar─Öczeni ­čśë┬á

Pami─Ötajcie laski, zmieniacie si─Ö dla siebie, nie dla kogo┼Ť I tak jest w moim przypadku, robi─Ö to tylko i wy┼é─ůcznie by by─ç zdrowsz─ů, nie ukrywam, ┼╝e w rozmiarze 40 czu┼éam si─Ö o niebo lepiej ­čśë

Udost─Öpnij ten post

Ja robię z jajkiem i serkiem smażę na patelni 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!