Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aami90

Dieta dukana 2021

Polecane posty

Domi, jesteś równa nam. Każda z nas zgotowała sobie los, każda ma inne oczekiwania, inne życie, inną wagę. Ważne, że w pewnym momencie coś w głowie zaskoczyło i myślimy : heloł dziewczyno! Ogarnij się!

Nie ważne w którym momencie. Ważne, że podjęłyśmy tę walkę i chcemy trwać, wspierać się. Nikt nie zrozumie nas bardziej niż my same. 

Gdy czytam na forach że laska waży 60 i jest załamana bo kiedyś ważyła 52 to ręce opadają. Także ten 🤪głowa do góry i łapać się za kurczaka i jajka a będzie dobrze 😀

Może i racja z tym glutenem. Musimy pomyśleć 🤔

A co do wypijanych ilości to chyba nie zebrałam tego do kupy. Ciągle coś piję bo mnie suszy, ale zwrócę uwagę i policzę. 

Tez właśnie pierwsze słyszę dlatego zapytałam .  
domi a z jakiej wagi wychodzisz ? ( oczywiście jak można zapytać ) 

Ami, jasne że można, ale chyba poczekam aż dojdzie ta moja nowa waga żeby podać najbardziej wiarygodny wynik, wtedy chętnie napisze co i jak ❤️ 

Dzisiaj na śniadanko była bułka dukanowska i muszę przyznać, że całkiem smaczna 😄

Niby można jeść do woli, ale i tak liczę kalorie tak by nie przekroczyć 2000 dziennie, a wy? 

W sumie ja tez bym dołaczyła do dukana z chęcią hmmm moze cos bym jeszcze zrzuciła, bo przed swietami tez na nim byłam 😛

Ja startuję z wagą 74. Mam plan schudnąć do 69😏 dziewczyny a może będziemy dzieliły się przepisami? Zawsze fajnie zobaczyć jakiś nowy przepis 😊 miłego dnia 😉

Pewnie zapraszamy im tam więcej tym lepiej i z przepisami jak najbardziej dobry pomysł 🙂 

oh 74 ale bym chciała tyle ważyć 😞 

Zaczęłam wczoraj ale kompletnie mam pustkę w głowie co jeść☹️ jem tylko jajka, udka z piekarnika i serek wiejski z otrębami 😐

Zobacz na stronkę dukan . pl jest tam mnóstwo przepisów 

ja kupuje również jogurty jogobella 0% albo 0 cukru serki wiejskie jogurty naturalne wczoraj robiłam flaczki z kurczaka 

jestem na 1 fazie 

Polecam książkę ja od niej zaczynałam 7 lat temu jest super 

Potwierdzam, książka jest super i zawiera mnóstwo fajnych przepisów. 

Ja jestem typem człowieka, który zadowoli się byle czym, na jajkach mogę bardzo długo pociągnąć, więc jeżeli chodzi o jakieś super przepisy to niestety nie będę służyła radą 😅 

Zdecydowanie łatwiej jest na drugiej fazie z warzywami, bo wtedy jakieś mięsko, surówka i obiad gotowy 

A dzisiaj kupiłam buraki, jutro ugotuje i na pierwszy dzień 2 fazy, czyli w piątek, będą w sam raz 😄 któraś z was mi ostatnio smaka na buraka zrobiła 😂 

Ja dzisiaj na obiad filet z grilla i jajeczko sadzone 😊 na kolację nie mam weny na razie😏

Nie wiem czy widzialyscie ale od w biedronce jest makaron konjack który możemy jeść, będzie on dobrym dodatkiem do kurczaka 😀

4 zł, a używacie serka president? Bo nie wiem który wybrać

Ile tu nowych osób 😀 witajcie 

Ile będzie wsparcia i pomysłów, super 👏

Domi, ja z Tobą będę leniwcem w kuchni, szału nie będzie 

Ale damy radę 

Ile tu nowych osób 😀 witajcie 

Ile będzie wsparcia i pomysłów, super 👏

Domi, ja z Tobą będę leniwcem w kuchni, szału nie będzie 

Ale damy radę 

• Like 1

7 minut temu, Aami90 napisał:

Pewnie

A czy na dukanie mogę dodatkowo stosować tabletki na odchudzanie? , dodam ze to tabletki z naturalnych składników 

Witajcie dziewczyny, na start powiedzcie coś o sobie 🙂

Co do tabletek to pamiętaj, że wszystko z głową, jeżeli są one naturalne to nie widzę przeciwwskazań, aczkolwiek nie wiem czy w ten sposób znacząco przyspieszysz proces 😛

Chudnie się różnie, w zależności od wagi startowej, jeżeli planujesz zgubić malutko kg bo generalnie nie masz nadwagi to proces może trochę potrwać 😉

Witajcie, zapraszamy oczywiście 🙂

Zgadzam się z Domi, im więcej do zrzucenia tym szybciej spada. 

Są różne informacje, myślę że można podsumować od 5 do może 8 kgw miesiąc ? Ja tak myślę, ktoś ma inne doświadczenie? 

3 godziny temu, Domysz napisał:

Witajcie dziewczyny, na start powiedzcie coś o sobie 🙂

Co do tabletek to pamiętaj, że wszystko z głową, jeżeli są one naturalne to nie widzę przeciwwskazań, aczkolwiek nie wiem czy w ten sposób znacząco przyspieszysz proces 😛

Chudnie się różnie, w zależności od wagi startowej, jeżeli planujesz zgubić malutko kg bo generalnie nie masz nadwagi to proces może trochę potrwać 😉

No ja mam sporo do zrzucenia, bo sięgam prawie 100. Mam na myśli tabletki ProSlimer. Czy moze ktos je stosowal i pomogły?

Pierwsze słyszę o takich tabletkach. Natomiast przy takiej wadze myślę że jeżeli utrzymasz reżim dietowy to spokojnie możesz zrzucić do 5-8 kg w miesiąc co byłoby bardzo dobrym wynikiem ☺️

Ale laski, z doświadczenia wiem, że największą zmiana powinna zadziać się w głowie, nie na wadze. Bo jeżeli nie zmieni się nawyków żywieniowych to prędzej czy później wrócą kilogramy 

Wiem po sobie, że jeżeli w głowie sobie nie poukładasz to żadne tabletki bądź dieta nie zmienia Twojej sytuacji 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się