Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aami90

Dieta dukana 2021

Polecane posty

startuje z waga 69kg, już kiedyś byłam na tej diecie udało mi się zrzucić 27kg:-) potrzebuje dziewczyny motywacji, ostatnio kiepsko z tym...

mam problem z wymyślaniem posilkow

Oj, zazdroszczę, chciałabym mieć już Twoją wagę 😊 z takiej przejść na dietę to sama przyjemność. Także sam fakt, że już kiedyś dałaś radę tak dużo schudnąć powinien być ogromną motywacją! Znaczy, że jesteś twardzielką 👍

Co do wymyślania posiłków to Cię rozumiem. Ja lecę na gotowcach (jajkach) oraz kurczaku i makreli 😁

Waga leci, to najważniejsze. Ciężko jest na początku, aż się zaskoczy taki sposób jedzenia, ale wytrwaj tydzień i będzie lepiej. 

Witajcie. No dzis w koncu zaczelam dietkę. Mam nadzieje ze dobrze mi pójdzie tym razem. To moje 3 podejście do tej diety. Pierwsze dwa razy chudłam ok 10 kilo i zachodziłam w ciaze 😅 mam nadzieje ze tym razem dłużej wytrwam. A czy ten makaron konjac z biedronki spowalnia chudniecie? Ktos stosuje?

58 minut temu, izozuzu napisał:

startuje z waga 69kg, już kiedyś byłam na tej diecie udało mi się zrzucić 27kg:-) potrzebuje dziewczyny motywacji, ostatnio kiepsko z tym...

mam problem z wymyślaniem posilkow

Oo chciałabym mieć taką wagę. Javwlasnie tez mam problem co za posiłki wymyślić 

mam nadzieję, że razem damy rade:-) dziewczyny kiedyś wazylam 87kg, udało mi się schudnąć do 60kg to była waga idealna. Więc wszystko jest możliwe. 

boję się że znowu nie będę mogła patrzeć na jajka i serki wiejskie:) ale działamy!

36 minut temu, izozuzu napisał:

mam nadzieję, że razem damy rade:-) dziewczyny kiedyś wazylam 87kg, udało mi się schudnąć do 60kg to była waga idealna. Więc wszystko jest możliwe. 

boję się że znowu nie będę mogła patrzeć na jajka i serki wiejskie:) ale działamy!

A tak z ciekawości jak długo ci zajęło żeby tyle schudnąć . Gratuluje takiego spadku 

to było z 8 lat temu, zajęło mi to z 1.5roku. Z tym że zaczęłam dukana, a później tylko wkradlam parę przepisów w swój jadłospis codziwnny, nie trzymałam twardo dukana.

Witam przemiłe Dukanowo

Dzisiaj 84,4 ale tez zaczynają się warzywa, wiec waga stanie.

Rozjaśnię wam , na czym polegają dobre , szybkie diety  ketogeniczne  na przykładach:

1. Dieta keto czyli tłuszczowe, gdzie ca 70% pożywienia to tłuszcz. Np kwasniewski,atkins, norweska kawka z masełkiem ,karkoweczka Gacy i modna obecnie dieta keto diet

2.Dieta dr Dąbrowskiej tylko warzywa, ale nie wszystkie.Niskocukrowe .Ona nazywa to samoodzywianiem się organizmu

3. Białkowe np  Stillman,Dukan, paleo i podobne

Wszystkie te diety sa skuteczne, bo zabijają apetyt, jemy  bardzo mało, czyli  są niskokaloryczne, wprowadzają organizm w ketozę  juz po ca 5 dniach jedzenia tłuszczów, warzyw lub samego białka, aby żywił się własnym tłuszczem i trzeba o te ketozę dbać i ja pielęgnować, aby chudnąc i nie być głodnym . Wszystkie skręty  na lewe sanki powodują , że w ketozę się nie wejdzie. Ale gdy już  się  z nią jest dlugo - to po wyjściu z diety utrzymuje się jeszcze ok 2  tyg i w dalszym ciągu gubimy wagę  jedząc wszystko.

Miłych snów

Agx2

to tez mój styl, prosto, bez wydziwień i waga spada.Czyste  dobre białko to podstawa  tej diety

A macie fajne przepisy na ciasta dukanowskie?:) 

22 godziny temu, hh2 napisał:

Agx2

to tez mój styl, prosto, bez wydziwień i waga spada.Czyste  dobre białko to podstawa  tej diety

A czy łosoś wędzony jest wskazany w diecie czy lepiej go unikać?

Wszystkie ryby dozwolone . Trzeba uważać na te z puszki mogą zawierać cukry . Wędzone jak najbardziej ale z uwaga na sól . 

A ja w końcu znalazłam ser żółty piórko i smakuje super . Dużo białka bardzo mało tłuszczu bo tylko 2,7 na 100 g . Oj brakowało mi sera żółtego 🙂 mogę wreszcie omleta z serem rano zrobić 🥰🥰

dzis waga troszkę spadła ale widzę ze trochę zwolilo dziś : 95.8 , zobaczymy jak jutro będzie . Nie zdążyłam zjeść kolacji wiec dziś tylko po śniadaniu i obiedzie . Trochę mało ale wole tak niż jeść po 18 . Stosuje jeszcze 8 na 16z 8 godzin jedzienie i 16 postu. Podobno lepiej waga spada . 
a jak wam mina dzień 😉 

pozdrawiam 

dziękuje:) A powiedzcie ile spadło Wam w fazie uderzeniowe? ja dopiero 3dzien, dam znać po tygodniu:) 

Ja dziś ostatni dzień 10 dni fazy uderzeniowej dziś waga pokazała 95.5 kg . Spadek 5,2 kg zobaczymy rano ile jeszcze poleci . 
dziewczyny jutro zaczynam warzywa powiedzcie mi czy do każdego posili oddajecie warzywa . ? 
jak tam wasza waga ? 

• Thanks 1

Hejka dziewczyny 

Ami, gratuluję spadku 👏

Wiesz, ja to w sumie jako dodatek do mięsa robię surówkę albo po prostu sałatkę grecką jako posiłek. 

Ale wytrzymałaś te 10 dni, super dzielna jesteś! 

Ja się zważę końcem tygodnia to wtedy napiszę. Ale przyznam, że jakby czuję się ciut delikatniej, jakby mi z dupki spadło 🤪

Wow Ami świetny wynik! Czarnakama Ty również po trzech dnia idealnie, mi po dwóch 70dag ha ha:)

Izo pij dużo woda herbaty to pomaga ja nawet 3 l dziennie . Zauważyłam ze jak mai płynów to waga tak nie spada i głowa mnie zaraz boli

2 godziny temu, Aami90 napisał:

Izo pij dużo woda herbaty to pomaga ja nawet 3 l dziennie . Zauważyłam ze jak mai płynów to waga tak nie spada i głowa mnie zaraz boli

Dokladnie. Ja tez bardzo dużo pije, tez wyczytałam ze niby jak nie pije sie duzo płynów to właśnie glowa boli. 

Witajcie 

dzis na wadze równe 95 . I takie pytanie mi się nasunęło . Myślicie ze w dalszym ciągu jest to woda ? Łącznie 5,7 kg za 10 dni 

Ami, po prostu chydniesz, woda to tak do 2kg. A czujesz się lżej? widzisz już po sobie że jesteś szczuplejsza?

Witam wszystkie dziewczyny 

ja dziś rano doznałam szoku . Waga pokazała 93,5 kg to 1,5 kg mniej jak wczoraj 😱

jak to możliwe ????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się