Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aami90

Dieta dukana 2021

Polecane posty

hej:-) no to super! u mnie 0.5kg więcej niż wczoraj:( też nie wiem jak to mozliwe

Napisz co jadłaś przez cały dzień ? I ile wypiłaś ? 

hejka

u mnie 83.9 po warzywach i 1 dniu białka.

Gratuluje wszystkim spadków.

Aami, możliwe, możliwe . w cyklu miesięcznym jest tak, ze organizm wody nabiera i potem po jakimś czasie tej wody się pozbywa. Nie mamy na to żadnego wpływu.Ponadto zatrzymywanie wody powodują jarzyny, nabiał, a samo białko osusza.

Picie wody nie ma zbyt dużego wpływu na  chudniecie, ale za to ma wpływ na prace naszych nerek aby im  było łatwiej , lżej pracować i wydalać uwolniony , przepracowany tłuszcz, ażeby nie powstawały  piasek i kamienie

Ponadto stillman pisze w swojej książeczce, ze nabiał wszelkiej maści b. spowalnia odchudzanie  ,chociaż chudy  nie jest zabroniony.

U Dukana tej uwagi nie zauwazylam.No, ale cały  stillman to tylko 1 faza dukana i to bez   otrąb.

Powodzenia

piłam dużo, wody, herbat, miętę, pokrzywa, jajecznica, placki na obiad z otrebow

Dobrze wiedzieć . Dzięki . I tak waga strasznie mnie ucieszyła . 
Dziś niestety córce robiłam tort coś tam musiałam spróbować czy napewno słodkie itd . Ale myśle ze nie zaszkodzi to wadze 🙂 

Nie przejmujcie się, gdy waga nagle wzrośnie. To tylko komórki zatrzymały wodę. Gdy minie ten czas - wszystko zostanie usunięte i waga pokaże prawidłowy spadek.Każda dieta wymaga cierpliwości, a my wszystkie chcemy osiągnąć wagę ''na wczoraj''.

Ponadto dieta białkowa jest to dieta mecząca , monotonna    i jak schodzimy z dużej wagi , to dobrze jest zrobić sobie przerwę i zacząć znów od białka. Ja tak robiłam. Teraz to już mój ostatni etap. Az nie mogę uwierzyć, ze  mi się to udaje. A była rozpacz i waga galopowała nie w te  stronę, w którą chciałam.

Jeszcze jedno.Po zakończeniu diety i osiągnięciu upragnionej wagi - po 2, 3 dniach , jak staniecie na wage - bedzie wzrost ca 1.5-2 kg. To nie jest przytycie, ale system nasz się napełnia i komórki nabierają sobie wodę tez. Np ,gdy chcecie potem ważyć 70 kg, to musicie kończąc dietę ważyć 68. W przeciwnym wypadku będziecie ważyć 72 i rozpacz bo jojo. To nie jojo, ale nasz system, który byl forsowany na sile- wraca na swoje tory. Wiec nie panikować.

Aami- nie zaszkodzi.Życzenia dla córci, jeśli to rocznica

Ale chyba coś zepsulam tort masy mi się nie ścinają chyba zaduzo wody do galaretek dałam 🤦‍♀️Wiec jak się ratujemy hahaha tort  do zamrażalnika . Będzie mrożony ale przynajmniej cały hahah 

Zawsze chciałam mieć córkę, a mam 2 chłopaków .

Ja tu u Was trochę się mądrzę , ale z zawodu jestem technologiem żywienia i d;atego probuje rozwiać wasze wątpliwości.Bezpłatnie😉

Po  wyjeciu  z zamrazarki,  beda kryształki lodu. Lepiej jest do masy wkręcić jeszcze trochę galaretki rozpuszczonej w jak najmniejszej ilości wody, tak aby się rozpuściła i masa będzie ok. Lub rozpuścić samą żelatynę w minimum wody i tez wkręcić. Lub agar agar , jeśli vege wg przepisu na opakowaniu.

Dieta Dukana jest niezdrowa. Jest wiele artykułów na ten temat. Najlepiej po prostu odżywiać się zdrowo, jeść dużo warzyw, ograniczyć węglowodany, bo to one przede wszystkim powodują tycie i oczywiście cukier, nie tylko ten przetworzony. Owoców też nie można jeść dużo, bo mają fruktozę. Łatwo nie jest, ale da się zrobić. 😉 Powodzenia! 🙂

Już tort gotowy wiec. Niechce zabardzo paprać bo ma posypana czekoladę . Wole zamrozić i w ten sposób uratować . Miała być tęcza pianowa a jak coś wymieszam to już całkiem się Spapra . 

Będzie zatem napewno przeeeeeepyszne lodowe ciacho

Napisano (edytowany)

Hejka dziewczyny, jak mijają dni? Mam nadzieję, że trwacie 😁

U mnie bez zmian, dzielnie walczę. Piękę te kurczaki i zajadam, czasem na siłę bo apetyt u mnie malutki, szybko się najadam. 

Piję dużo herbaty i wody i chyba tyle. Szału w menu nie ma, ale serio dupka mi zmalała ale wiecie co... Biust co raz niżej 🤪😂 no cóż... 

Piszcie co u was? 

Edytowano przez agx2

Witajcie. 

Na początku chciałbym Was pochwalić za to jakie jesteście dzielne i wytrwałe 💐💐 Super. 

To mój drugi raz na diecie Dukana. Pierwszy, skuteczny raz był po drugiej ciąży. Schudłam ile chciałam chociaż  doszłam tylko do połowy trzeciej fazy. Nie miałam żadnego wsparcia (oprócz kochanego męża) i może dlatego poległam. Waga na szczęście utrzymała mi się przez długie lata. 

Teraz jestem tuż po czterdziestce i po kilku kg do przodu. Nie byłoby tragedii ale mimo, że jem raczej zdrowo, nie jem fast foodów, chipsów i słodyczy (tych ostatnich nie lubię bo mnie mdli po nich) moja waga rośnie i rośnie. Nie dużo ale wiem, że mam to w genach. Tak samo było z moją babcią i mamą. Także, muszę jakoś to zatrzymać. Dodam, że badałam tarczycę i wszystko z nią ok 🤣 

Na dietę przeszłam w czwartek. Dziś jestem już w drugiej fazie. Podczytuję Was i stwierdziłam, że lepiej będzie jak dołączę. W końcu w kupię raźniej 😄

Jeśli ktoś chce serio schudnąć to polecam tutaj zajrzeć:

schudnijmyteraz.wordpress.com

ta strona "uratowała mi życie" schudłam dzięki niej już 15 kg 🙂

Witaj Monik 😁 oczywiście zapraszam w imieniu swoim i koleżanek, które ostatnio przycichły 😉 mam nadzieję, że siedzą tak cicho bo chudną i chcą nas zaskoczyć pewnego dnia hi

Czytając Twój wpis widzę dużo wspólnego. Też jestem po 40😊

Ale co tam, nic to nie znaczy, ważne że jesteśmy starsze, mądrzejsze i wytrwalsze! 

Szacun, że doszłaś tak daleko, z tym mam zawsze problem. Ale tym razem przyznaję, że dziś mija 18 dzień mojej diety a ja nawet nie polizałam zakazanej potrawy! Normalnie sama nie wierzę. Ale chce wytrwać, by wiosną cieszyć się ze swojego wyglądu, czuć się wspaniale bo uwielbiam rozkwit wiosny i przy okazji siebie 🤪 ale mnie poniosło 🤣

Jejku, ale mrozisko co? 

Hejka 😊

Jak minął dzień? Ja trochę na głodówce bo nie biorę nic do pracy, jem dopiero, gdy wrócę. Może nie powinnam, ale cóż, inaczej nie będzie. W sumie nie czuję głodu. Samopoczucie mam dobre. 

Zaczęłam dziś myśleć o tym, dlaczego mnie nie ciągnie do słodyczy lub innych zakazanych produktów? Aż się boję, gdy taki moment nadejdzie, czy nadal będę tak cwaniakować 😁

Jejku, jakoś mi się już dłuży ta dieta, niby dopiero trzeci tydzień.. Hm, ale jak jem ci chcę i ile chcę to leci dzień za dniem 🤔 cierp ciało 😉

Dziewczyny, czy macie wizję wiosny i Was trochę szczuplejszych? Jakież to byłoby cudowne 🥰moje marzenie.... Ach, to mam cel, chcę wyglądać ponętnie i tak samo się czuć. W sumie te kurtki teraz ukrywają, że kilka kg spadło, dlatego trzeba się szybko do wiosny wyrobić 😊

A dzień dobry 😉

Dziewczyny, Wasza nieobecność mnie zaczyna martwić, czyżbyście zrezygnowały?? Nie wierzę 🤔

U mnie bez zmian, trwam nadal. Kurczak goni kurczaka. Coś nie mogę zatrybić innego jedzenia. Trochę z lenistwa, przyznaję. Może bym zjadła naleśniki? Tak, zrobię ale w czwartek, no jutro mnie nie ma od świtu do nocy i to bez szansy na jedzenie, więc o wodzie będę 😉 

U mnie odwilż, co mnie cieszy. Miłego dnia kobitki. 

Cześć. 

Agx2 też nie mam weny do gotowania. W kółko to samo. Nie lubię za bardzo mięsa więc jem troszkę kurczaka lub indyka. Dobrze, że można rybki 😄 

Dziś jest mój 6 dzień diety, 2 dzień drugiej fazy. Na razie mam minus 2kg,  miałam już minus 2,5 ale niestety mi wskoczyło 0.5kg na drugiej fazie. Przez warzywka? 

Mam ochotę na jakieś bułeczki ale nie mogę znaleźć skrobii kukurydzianej. Wszędzie tylko ta mąka. 

Macie jakieś skutku uboczne diety? Mi jest ciągle zimno. I to nie przez niskie temperatury na zewnątrz. Wszystkim w domu jest gorąco a ja odkręcam kaloryfery 🤣 

Często jecie posiłki? Ja zjem trochę i jestem pełen. Ale za dwie-trzy godziny znowu chce mi się jeść 😄😄😄 

Agx2. Szkoda, że dziewczyny się pochowały. Może rzeczywiście raptem wyskoczą ze swoimi nowymi, niskimi wagami żeby nas podenerwować. A jak Twoja waga? 

Hej Monik 

Ja mam awersję do wagi, wejdę dopiero za jakiś czas, denerwują mnie małe spadki, wzrosty nie wiadomo czemu czy zastoje, wolę poczekać i wtedy dam znać. Mi też jest zimno, i bardzo mnie suszy 

Wiesz, ja kiedyś kupiłam mazeine czy jakoś tak, to jest właśnie ta skrobia dozwolona. Mam ją długo i końca nie widać. Ostatnio użyłam do naleśników. Zrobiłam dwa, zjadłam 1,5 😁 ale były cudne! Tam idzie łyżka tej mazeiny, jajko, pół szklanki mleka i szczypta proszku do pieczenia, zjadłam je z serkiem zero z aldi z dodatkiem słodzika. Przyznam, że obiad był nieziemski! I to tyle z mojego gotowania, reszta to gotowce. 

Ale wiesz, zbrzydły mi ryby, aż mam dreszcze na samą myśl, brrrr

Tak jest jak się coś długo je to brzydnie. Raz byłam na diecie Dąbrowskiej. Po 10 dniach nie mogłam patrzeć na owoce i warzywa 🤣 

Jak znajdę skrobię to zrobię sobie naleśniki, o których pisałas. Lubię nalesniczki z serem 😋 Tylko słodzik jakoś mi nie smakuje. 

Znalazłam dziś przepis na chlebek bez skrobii i właśnie się piecze. Dam znać jak wyjdzie. Lubię chleb i tęsknię za nim. A do tego masełko... Ale zastąpię je tofu z cebulką. Jadłam, nawet mi smakował. 

Oo, to czekam na info, czy dobry 😊

Witam, 

Tak mnie dziewczyny zmotywowalyscie waszymi wynikami że też postanowiłam dołączyć, a zabierałam się już nie wiem jak długo 🙈.

Zaczynam od dzisiaj, 3majcie kciuki

Hej meggi, witamy na pokładzie 😁

Co dziś planujesz zjeść na pierwszy dzień? A ile masz do zrzucenia? Napisz coś o sobie 😉

Hej dziewczyny sorki ze się nie odzywałam ale jakiegoś dola złapałam ☹️ Waga stanęła nie mogę coś przejść tych 94. Razy było 93.3 raz 93,5 a dziś 93,7 niewiem czemu takie różnice i niewiem co robię zle od piątku praktycznie zero spadku a raczej wzrost 🤦‍♀️ 

Napisałam wczoraj post, pojawił się a dzisiaj już go nie ma 😬 

Chlebek wyszedł pyszny. Smakował nawet mężowi i córce. Już prawie go nie ma 🤣 

Dziś znowu dzień proteinowy. Robię drugą fazę 1/1. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się