Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aami90

Dieta dukana 2021

Polecane posty

Meggi, fajnie że do nas dołączyłaś. 

Napisz coś o sobie. Byłaś już kiedyś na dukanie albo innej diecie? 

Dieta sama w sobie nie jest straszna. Dla mnie najgorsze jest szykowanie np. dwóch różnych obiadów, jeden dla mnie, drugi dla rodzinki. 

Aami90. 

A na jakim etapie diety jesteś? 

Ja miałam wczoraj wzrost wagi, jestem w drugiej fazie. Ale wiem, że tak może być. 

Jeżeli od piątku waga nie spada, a nawet rośnie to może coś nie tak robisz? Może jesz jakieś zakazane produkty? 

16 dzień . I wszystko zgodnie z dukanem. Wydaje mi się ze może za mało jem miedzy innymi białka od dziś spróbuje zwiększyć i zobaczymy

Hej dziewczyny, witajcie po dłuższej przerwie, ale nie myślcie ze nie śledziłam co tutaj się dzieje 😄

Niestety przez zbliżającą się sesje nie miałam głowy do tego żeby cokolwiek pisać, ale jestem wytrwała w diecie i od jakiegoś czasu ważę się tylko raz w tygodniu, właśnie przez te spadki i wzrosty. Moja rada dla was to mierzcie centymetry! To jest ważne, mnie spadło już w sumie 18 centymetrów, w piątek waga pokazala spadek prawie 5kg, ja jestem zadowolona, biorąc pod uwagę że w piątek wybiło równe 14 dni diety. 

Poza tym czuję się dobrze natomiast strasznie mnie suszy i muszę non stop coś pić, poza tym apetyt bardzo się zmniejszył dzięki czemu nie przepraszam 1800 kalorii dziennie 😊

Od poniedziałku, czyli tuż po sesji, chce wprowadzić większą aktywność fizyczną, nie mogę się doczekać ❤️ 

Hej Ami 

Odstaw wagę na jakiś czas i rób swoje. Takie wahania są okropnie demotywujące. 

Ale super, że się odezwałaś 

Domi, czytam Twój post jakby był moim 😀 oczywiście oprócz sesji bo to już daaawno za mną 😉

Cześć dziewczyny :classic_smile:🙂.  Czytam was od jakiegoś czasu. Czy mogę do Was dołączyć? Na diecie jestem od 13 stycznia. 

Cześć Elza 🤗 

Jesteś na diecie jeden dzień dłużej niż ja. Jak Ci idzie? 

Ja jestem 2,5-3kg na minusie. Czuję się w miarę dobrze. Tylko nigdzie nie mogę kupić skrobii kukurydzianej 🤣😭

Hejka dziewczyny 

Diabeł mnie podkusił i stanęłam na wagę 😊dodam, że nie zważyłam się na początku bo się bałam zobaczyć tą cyfrę 🤦‍♀️ więc liczę od pierwszego ważenia i wychodzi mi dziś minus 5 kg 😀 oczywiście jestem zadowolona i dzielnie trwam dalej. 

Ale muszę się do czegoś przyznać, że już mam w planie zgrzeszyć i to porządnie - w tłusty czwartek 🤪 przyznaję się, tak będzie. 

Co u was? 

Hejka wszystkim🙂 

U mnie 9 dni. Ubyło -2 kg. Jestem na dukanie drugi raz. Za pierwszym (10 lat temu) schudłam 12kg. Teraz chciałabym 10kg i była bym zadowolona. Idę systemem 5/5. To tak w skrócie 🙃

Miłego dnia wszystkim🙂🙃🙂.

Ps. Fajnie że taka grupa jest👍

Hej dziewczyny ❤️

Aga świetny spadek, gratuluję! 

Elza, Ty również pięknie spadasz na wadze, trzymam kciuki. Ja też idę systemem 5/5 i powiem wam, że wcale nie jest tak ciężko. Dzisiaj mija 20 dni bez słodkości i niezdrowego jedzenia, już dawno tak dobrze się nie czułam 😄 po ciuchach widzę sporą zmianę, tak więc oby tak dalej

Jutro ważenie i mierzenie cm, dam znać co i jak, liczę na chociażby kilogram różnicy od poprzedniego piątku, aczkolwiek jestem przed @ I może być różnie ❤️

Hej kochane ja niestety muszę się pożegnać przechodzę na dietę keto . Zobaczymy czy lepiej coś będzie myśle ze lepsze menu. Życzę powodzenia wszystkim 🙂 pozdrawiam 

Ami, przyjmujemy Twoją decyzję, ale nie opuszczaj nas, please 🤗

Będę ciekawa jak Ci idzie, czy lepiej, smaczniej, efektowniej? Podziel się ciekawostkami, zawsze to swój człowiek w nowej diecie 😉

Zgadzam się z Agą, nie opuszczaj forum i dziel się nowymi doświadczeniamy, wspieramy Cie! 

Dziękuje  za miłe słowa i oczywiście będę zaglądać 🙂 po dzisiejszym dniu powiem jedno nigdy mi tak boczek smażony nie smakował 🙂 

Hej dziewczyny 

Dzisiaj było ważenie, waga pokazała tylko -0,2kg, ale jak mówiłam jestem przed @ 😅

Za to w centymetrach w sumie spadło 9cm, najwięcej w brzuchu. Następne ważenie dopiero za 14 dni, po @

Milego dnia ❤️

Hej dziewczyny🙂

Witam wszystkich z samego rana👋.

MonikW żeczywiscie idziemy prawie równo🙂. U mnie po 10 dniach -2.9 kg. 

Choć na początku diety chyba się trochę zgapiłam bo oprócz zwykłej kawy piłam kawę O Poranku z biedronki (A to jest kawa zbożowa 70%)🤔😒. Gdzieś wyczytałem że jest niedozwolona. ??? 

W 100g.:

Węglowodany 84g 🙄😟

W tym cukry 13g

Błonnik 12g

Co o tej kawie myślicie? 

Elza, dość sporo cukrów w tej kawie, raczej bym unikała 😅 

Dzięki Domysz

Tak myślałam ale zorientowałam się 2 dni temu😟, ale lepiej próżno niż wcale🙄. Dobrze że waga jako tako spadała. 

Witam weekendowo 

Jakie plany macie w kuchni? Ja na razie kawowe 😀 oglądam te serniki dozwolone, ale chyba mi się nie chce upiec. Nie zależy mi, żeby to zjeść. W ogóle mi przestało zależeć na jedzeniu. 

Czy są już u was sygnały od osób postronnych że widać spadek wagi? To bardzo miło, czekamy 😊

Nowe dziewczyny, miło że zaglądacie, piszcie o wszystkim, nawet o sprawach pobocznych, łączy nas jedno więc to taka przyjazna grupa, od pierwszego wpisu należycie do nas 🙂

Cześć wszystkim 🙂

agx2 ja też przeglądam co jakiś czas przepisy na serniczki😋 mniam mniam ale na tym się kończy🙂 jakoś narazie nie chce mi się piec. U mnie dziś zaczynam 5dni PP. 

Byłam dziś w Lidlu i znalazłam filet wędzony z piersi z kurczaka

Na 100g:

Tłuszcz 1,5g

Węglowodany 2,0 g

W tym cukry 0.5g

Białko 20g

Sól 2.0g

Co o tym myślicie?🤔🤔🤔  Można jeść?

U mnie waga wciąż się waha.

Na jedzenie też nie mogę patrzeć. Wczoraj byliśmy u moich rodziców na kolacji. Mamcia na szczęście rozumie moje dietowanie i zrobiła rybkę z piekarnika, jajeczka bez  majonezu z łososiem wędzonym... 

Ja kawy na szczęście nie piję, rzuciłam jak byłam na diecie Dąbrowskiej. Zastąpiłam ją zieloną herbatą i jest mi dobrze 😀

Cześć

Elza, ja też kupuję tą wędzoną pierś, samo chudziutkie mięsko więc spoko. 

U mnie dziś na śniadanie brzuszki łososia z biedry, przyznaję że sporo tam tłustego więc pół nadawało się do zjedzenia a resztę poszło do kosza. Ale śniadanie zaliczone. 

Teraz kawusia ☕

Nadal mi się nie chce słodkiego więc jakoś leci. 

Na obiad mam rosół i mięsko z niego. Ostatnio jem ciągle różne sałaty, caaałą stertę tego robię i najadam się, choć w sumie cieszy mnie chyba takie długie jedzenie i że jest dużo 🤪

Dziś 24 dzień diety, bez grzechu 👏

W tygodniu dopiero się zważę. 

Witajcie w nowym tygodniu, który ewidentnie zapowiada się spektakularnymi spadkami wagowymi 😊

Wytrwałości na nowy tydzień dziewczyny! Niech jedzenie nami nie rządzi tylko rozum! My decydujemy co nam wolno i dzięki temu osiągniemy sukces! 

Ale mi się marzy... Taka pyszna sałatka grecka 😊 

Taki dziś będzie mój posiłek po pracy. 

Hej dziewczyny, sesja zdana więc najgorsze za mną 😛

Dzisiaj 3 dzień na proteinkach, i 24 bez grzeszków typu fastfood i słodkości, jestem z siebie dumna 😊 za parę dni powinnam dostać @ więc następne ważenie prawdopodobnie dopiero za dwa tygodnie, wiecie, żeby ominąć te skoki spowodowane zatrzymaniem wody które niestety od zawsze mi towarzyszy w okolicach menstruacji... 

Od dzisiaj chciałam wprowadzić więcej aktywności, ale to chyba musi poczekać do jutra, sesja mnie wykończyła 😅 

Jak się trzymacie? 

Hej Domysz, gratuluję zdanej sesji 👏 a co studiujesz jeśli chciałabyś zdradzić!? 

No kochana, jeśli Twoją zmorą były fastfoody to serio dajesz radę 🙂

Właśnie ja chyba też jestem przed okresem, lepiej teraz wagi unikać. 

Właściwie nie tyle fastfoody co generalnie zbyt duże porcje, słodkości, makarony itd 🙂

Generalnie ja mam bardzo silną wolę i jeżeli coś sobie postanowię to nie ma mocnych na to by mnie powstrzymać w osiągnięciu celu 

Tak więc dukan jest mi potrzebny tylko po to by te zdrowsze życie miało jakieś ramy, dzięki temu lepiej kontroluje co jem itd 😊

A odnośnie pierwszego pytania to studiuję finanse 😛

Normalnie czytam Twoje wpisy, jakbym ja pisała 😉

"Generalnie ja mam bardzo silną wolę i jeżeli coś sobie postanowię to nie ma mocnych na to by mnie powstrzymać w osiągnięciu celu" cała ja 🤪🤣

Aczkolwiek finanse to nie moja bajka 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się