Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aami90

Dieta dukana 2021

Polecane posty

Hejka hejka 

Co tam słychać u dukających? 

Ja bez zmian, kurczak i warzywa puki mi jeszcze wchodzi 😉

Ale dziś zaszalałam, zjadłam 4 migdały 🤪

Hej to znowu ja. Niestety w zeszłym tyg po 1wszym dniu musiałam zrezygnować bo mnie choroba rozłożyła.

Ale tym razem nic nie stanie na przeszkodzie 😁 .Dzisiaj dzień pierwszy jakoś poszedł. Na śniadanie omlet z tuńczykiem z puszki, później ryba a na kolację reszta tuńczyka z serkiem wiejskim. Dzisiaj dzień rybny. Jutro jakiegoś kurczaka wrzucę. 

Startuje z dość dużym zapasem bo aż 98,🙈. Z apki wyszło mi że powinnam 1 fazę mieć przez 6 dni. Chciałabym pociągnąć dłużej do 10 ale zobaczę po drodze jak będzie. 

Pozdrawiam 

Cześć wszystkim. 
Jestem tu nowy, tzn wcześniej byłem podglądaczem, ale w końcu sam zacząłem dietę więc postanowiłem się odezwać.

waga na dzień dzisiejszy 86,9 kg

cel - 75 kg

5 lat temu udało mi się zjechać na dukanie do 69, ale wiadomo, knajpki, pyszne jedzonko, winko i się nagromadziło sporo.

jak na razie idzie mi dobrze, nawet upiekłam chleb twarogowy ( przepis na cookidoo) 

jutro wyprobuje to dam Wam znać.

moze wrzucamy swoje przykładowe jadłospisy? 

pozdrawiam wszystkich 🙂 

Cześć wszystkim 🙂

U mnie dziś mija 2tyg. Dziś ostatni dzień pp  a jutro warzywka🙃. WAGA -3KG choć DWA DNI się wachała trochę do góry trochę w dół. 

Mnie naleciało dziś na wątróbka drobiową. 

Meggii zdrowie najważniejsze,  ale jeżeli już można zacząć dietę to do dzieła 👍💪💪.

Pozdrawiam wszystkich I życzę miłego dnia 🙂🙂🙂

To jeszcze raz ja🙃. Mam do Was pytanko Czy robicie nutellę? Kupiłam ostatnio mleko w proszku odtłuszczone granulowane SM Gostyń tylko nie wiem czy jest ok?

W 100g:

Węglowodany 51g😱

W tym cukry 51g

Białko 35g

Co o tym myślicie można jeść? ( oczywiście w razie napadu na coś słodkiego i 😋😋😋)

Oo, jaki tu ruch 😊 aż miło 

Co do nutelli to nie robiłam, ale brzmi pysznie, jak sprawdzisz to proszę o info czy warta grzechu. 

Megi, jak Ty jesz tego tuńczyka z serkiem? Nigdy na to nie wpadłam, smaczne to? 

U mnie dziś bieda.. Dwa jajka rano, teraz kawałek kiełby. Zapiję kawą i dzień minął. Tak myślę, że bardzo mizerne te moje posiłki. 

Damian, witaj na pokładzie, tylko nie ucieknij z tego babińca 🤪

Hejka

Agx2 zawsze lubiłam dziwne mieszanki smakowe ,🤪. Tuńczyk normalnie mieszam z serkiem wiejskim troszkę pieprzu, natka pietruszki i taka pastę robię .

Elza co do nutelli to niestety nie mam pojęcia. Ja dopiero na początku drogi. Ale jak przejdę na wyższy level to będę kombinować 🙃

Póki co dzien drugi zaliczony i aż się dziwie bo mnie nie ciągnie do żadnych przekąsek, do czego zwykle miałam słabość🙈

Hejka 

Wiecie co, aż jestem z siebie dumna, mam ewidentnie te gorsze dni typu opuchlizna, wzmożony apetyt,jak to przed okresem, a daję radę! Kusi mnie wszystko wokół a ja mówię nie! Nie podejrzewałam siebie o taką stanowczość 😊 hmm jakby to ująć, żeńska część zrozumie 😂

Jak wam idzie? Jak nastroje? Piszcie jak mija dzień 

Hej, zaczynam od jutra. Super, że udało mi się znaleźć Was na forum 🙂 trochę do zgubienia mam, bo przy obecnym 169 cm ważę 111 kg. Już raz stosowałam dietę Dukana, w 2011 r 😉 ładnie wtedy schudłam do ślubu. Ale po drodze 2 ciąże, zamiłowanie do jedzenia i brak pracy nad sobą doprowadziły mnie do trzech cyfr na szklanej. Trzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam! 

Hej, witamy nowe osoby, oczywiście zapraszamy do grupy i trzymamy kciuki za powodzenie. 

Kolejny tydzień dobiega końca. Ja nie znam efektów bo jestem jakaś opuchnięta i strach nie pozwala mi stanąć na wagę 🤪

Zjadłam jakieś nędzne śniadanie, w zasadzie to nic mi nie smakuje. Jem bo jem, tyle. Kombinować mi się nie chce. Ciekawe jakie tego będą skutki. Najlepiej mi wchodzą warzywa bo namieszam, poleję sosem i już. Choć wiem, że tu podstawą do gubienia kg jest mięcho, jem, ale szału nie ma. Ryby mi zupełnie obrzydły, aż mam dreszcze na samą myśl. 

A co u Was? Jak nastroje? Po miesiącu, tygodniu czy jednej dobie? 

Mój obiad był znacznie smaczniejszy, nie ma to jak rosołek 😊

Hejka w niedzielny poranek. 

U mnie ewidentny zastój. Równy miesiąc i taka sytuacja. Cóż, jakoś przetrwam. Szkoda bo to takie demotywujące. 

Już po śniadaniu. Dwa jajka na miękko 😉 plus herbatka. 

I głowa do góry 🤗

Hej

U mnie 19 dzień. Schudłam 3 kg i waga dalej nie chce spadać. Od tygodnia trochę w górę trochę w dół. Już mnie to trochę irytuje bo tydzień i w sumie rzadnego spadku, ale postaniwiłam być dzielna i się nie poddawać. 

Życzę wszystkim udanej niedzieli 🙂

Hej Dziewczyny:)Od jutra planuję zacząć dietkę;)Jakich efektów mogę się spodziewać na Dukanie za 2 tyg?

Robiłem już drugi raz chlebek niskowęglowy ( chudy twaróg, otręby, jajka) Czy któraś z Was orientuje się ile dziennie mogę zjesc kromek? 

Dnia 31.01.2021 o 15:28, Eveline11 napisał:

Hej Dziewczyny:)Od jutra planuję zacząć dietkę;)Jakich efektów mogę się spodziewać na Dukanie za 2 tyg?

Nie wiem czy wiesz, ale to nie jest dieta na dwa tygodnie. 

Dnia 31.01.2021 o 11:46, Elza napisał:

Hej

U mnie 19 dzień. Schudłam 3 kg i waga dalej nie chce spadać. Od tygodnia trochę w górę trochę w dół. Już mnie to trochę irytuje bo tydzień i w sumie rzadnego spadku, ale postaniwiłam być dzielna i się nie poddawać. 

Życzę wszystkim udanej niedzieli 🙂

Hej Elza, może odstaw wagę na tydzien i zacznij się mierzyć? 

Cześć wszystkim.

Jestem tu ,,nowa,,-postanowiłam włączyć się do forum bo razem zawsze łatwiej.Kilka lat temu byłam na tej diecie,jedynej na której udało mi się wkońcu schudnąć.Polecam więc każdemu kto się zastanawia.A czy zdrowa..?Na pewno zdrowsza niż obżeranie się wszystkim co wpadnie w ręce i tycie..Bardzo dobrze czułam się na tej diecie,najtrudniejsze to wytrzymać pierwsze 2dni,czasami trzeba kilka podejść także nie zrażajcie się,bo efekty są widoczne bardzo szybko gołym okiem.Ja zaczynam teraz ponownie dietę ponieważ po ciąży zostało trochę kg a siłownie zamknięte...Nie polecam jednak łączenia diety z ćwiczeniami bo będziecie osłabieni na początku.Później jak najbardziej trzeba włączyć bo przychodzi taka chwila,że waga staje w miejscu.Życzę więc powodzenia Wszystkim i sobie też,mam nadzieję,że razem damy radę.Pozdrawiam

Hej, witam dukających 🙂 Wracam da dietę po 10 latach, przedtem schudłam 30 kg, wróciła dycha 😞 Na dukanie jestem od tygodnia ( bez fazy uderzeniowej, od razu system 1/1 )  Póki co, 1kg poleciał w kosmos. Próbowałam też IF , ale mój żołądek zdecydowanie odmówił współpracy - nie dla mnie posty jak widać, za to  dukan to ideał, można jeść do woli a  menu wcale nie tak mocno ograniczone , jeżeli człowiek ma czas trochę postać przy garach. Pozdrawiam 🙂

Hej dziewczyny jak tam u was . Ja w dalszym ciągu na keto diecie i uwielbiam ta dietę 🙂 naprawdę polecam dużo super przepisów . Tylko niestety trzeba wszystko liczyć ale jakoś daje radę . Łącznie od 4 stycznia spadło 9,2 kg wiec jest super . 🙂 jak u was idzie 🙂 piszczcie strasznie jestem ciekawa 

Hej🙂

U mnie waga skakała do góry i na dół, ale przeczekałam i powoli zaczęła spadać no i to jest motywujące. Każdy gram w dół cieszy👍🙂.Myślę że może być powoli byle do celu🙂. O i w ubraniach też już troszkę luźniej🙃.

Miłego dnia wszystkim i wytrwałości. 

mój pierwszy dzień na Dukanie 🙂 

zagląda tu jeszcze ktoś?

Napisano (edytowany)

Witajcie, czy jeszcze ktoś tu duka bo chciałabym po raz kolejny spróbować diety. Potrzebuje aktywnej grupy wsparcia sama nie dam rady.

Edytowano przez jakobina

Hej🙂

elle5, jakobina witajcie i zaczynajcie dukanie🙂👍

U mnie przy niedzieli dziś rosołek ( dzień PW)😋.  Waga raz w górę raz w dół standardowo, ale suma sumarum powolutku chudnę🤗.

Pozdrawiam 🤗

dzisiaj dzień 3P fazy uderzeniowej,

spadek 2 kg i motywacja poszybowała do gory. Na dzisiaj mam troche rosolu z lubczykiem, pulpeciki z indyka

planuje zrobic bułeczki dukanowe z tostera

trzymajcie sie cieplutko koleżanki Dukanki 😄

3 łyżki otrębów, łyżka twarogu, 1 jajko, 1/4 łyżeczki sody, sól, łyżeczka musztardy

nagrzany dobrze toster wylozyłam papierem do pieczenia i kladłam mase łyżką w zagłębienie

piekłam moze 7 minut

rewelacja na diecie Dukana  😄 

Hej hej co u was słychać? 🙂 Jak tam spadki?

Elle5 ja też robię taką ala bułkę tylko że z mikrofali. Da się zjeść 🙂

Napisano (edytowany)

Waga pomału w dół😉 Zamiast dukanowego pieczywa jem rano dukanową pizzę😉 6 łyżek otrębów zalewam wcześniej mlekiem. Gdy napecznieją, dodaję 1 jajko i przyprawę oregano, mieszam i wylewam na patelnię. Powstają z tego dwa placki na dwa dni. Smaruję passatą pomidorową, kładę ser piórko plus chudą wędlinę, na to pomidor lub paprykę konserwową. Posypuję przyprawą do pizzy i wkladam do mikrofali na 4 minuty. Czasami dodaję  swieżą rukolę albo bazylię. Takie śniadanie jem od 10 lat, czyli od poprzedniego dukania. Polecam, jest smaczne i sycące. Ważne jest aby nie dać za dużo mleka, tylko tyle aby zakryło otręby. 

Edytowano przez fiordy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się