Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Deterdencja napisał:

Dziś pełna relacja z budowy domu na IS

Dobrze, że szybko wybudowała dom, będzie mogła się szybko nacieszyć bo może zaraz rozwód będzie i podział majątku, jak wiadomo partnerów już kilku było, każdy miał być ten jedyny a tu masz ci klops. 

Ile tych dzieci planuja? Jedno czy dwoje,  skoro planuja  mała rodzinę. Echo w tym domu,  zimno tak 😞

A Bacha z czego żyje? Współprace widzę marnie. Kiedyś bardziej była aktywna w necie później przerwa i co ona właściwie robi? Że aż chałupa jest stawiana

5 godzin temu, CoJestPipol2 napisał:

A Bacha z czego żyje? Współprace widzę marnie. Kiedyś bardziej była aktywna w necie później przerwa i co ona właściwie robi? Że aż chałupa jest stawiana

Pracuje u ojca w nieruchomosciach.

10 godzin temu, esmeralda napisał:

Ile tych dzieci planuja? Jedno czy dwoje,  skoro planuja  mała rodzinę. Echo w tym domu,  zimno tak 😞

Na szczęście to jej ma się podobać ten dom, a nie Tobie. To ile dzieci planuje też jest jej sprawą. Pewnie jest tyle pokoi, że dla każdego wystarczy.

• Like 1

3 godziny temu, zielonaglinka napisał:

Pracuje u ojca w nieruchomosciach.

Dzięki.💙 Nie śledzę aż tak. No to szacun dla Bachy. To wyjątek wśród yt nowych nierobów 

• Like 1

13 godzin temu, CoJestPipol2 napisał:

Dzięki.💙 Nie śledzę aż tak. No to szacun dla Bachy. To wyjątek wśród yt nowych nierobów 

Czy ja wiem czy szacun? Gdyby może nie ściemniała jeszcze będąc na YT, że jej sytuacja finansowa to efekt wyłącznie jej pracy i zaradności, to w sumie nikt by się jej nie czepiał. A tu okazało się, że pracuje w firmie rodzinnej - to tak jak w tym dowcipie: "Jakie pan ma kwalifikacje do pracy na stanowisku wicedyrektora? Tato - weź się wygłupiaj." Bo nie oszukujmy się, z takim wykształceniem jak Baśka jest osób na pęczki, ale tylko niewielki odsetek ma szczęście urodzić się w bogatej rodzinie :).

• Like 1

44 minuty temu, aqqqqq napisał:

Czy ja wiem czy szacun? Gdyby może nie ściemniała jeszcze będąc na YT, że jej sytuacja finansowa to efekt wyłącznie jej pracy i zaradności, to w sumie nikt by się jej nie czepiał. A tu okazało się, że pracuje w firmie rodzinnej - to tak jak w tym dowcipie: "Jakie pan ma kwalifikacje do pracy na stanowisku wicedyrektora? Tato - weź się wygłupiaj." Bo nie oszukujmy się, z takim wykształceniem jak Baśka jest osób na pęczki, ale tylko niewielki odsetek ma szczęście urodzić się w bogatej rodzinie :).

true. aczkolwiek patrząc na nią przez pryzmat innych z neta, którzy nie robią nic, a mówią że robią to zawsze coś. też nie znoszę oszukiwania w stylu ja sam. nie wiem jaki to wstyd przyznać się że rodzice mogli to dali. taki świat, bez przesady. nikt nie ma równych szans. ja w  ogóle kalmii aż tak nie śledze kiedyś tak, pare ładnych lat temu. ktoś tu mówi że ona ma kolejnego faceta a ja się zatrzymałam na jednym 😄 myślałam że to ten, ten jedyny

14 godzin temu, aqqqqq napisał:

Dokładnie tak. Jak ktoś nie dostanie nic i nie ma żadnych pleców, sam musi się piąć to niestety w wieku 30 lat zazwyczaj nie ma takich możliwości i takiego domu jak ona. Poza tym nie dość że rodzice pewnie finansowo pomogą to jeszcze ma pracę stabilna i nikt jej nie będzie groził zwolnieniem. Na pewno ma łatwiejsze życie niż nie jedna z nas więc szkoda że ściemnia o ciężkiej pracy. Może i pracuje ciężko ale sama bez pleców pewnie by nie miała tego co ma. 

Dnia 18.01.2021 o 23:46, CoJestPipol2 napisał:

true. aczkolwiek patrząc na nią przez pryzmat innych z neta, którzy nie robią nic, a mówią że robią to zawsze coś. też nie znoszę oszukiwania w stylu ja sam. nie wiem jaki to wstyd przyznać się że rodzice mogli to dali. taki świat, bez przesady. nikt nie ma równych szans. ja w  ogóle kalmii aż tak nie śledze kiedyś tak, pare ładnych lat temu. ktoś tu mówi że ona ma kolejnego faceta a ja się zatrzymałam na jednym 😄 myślałam że to ten, ten jedyny

Był już kiedyś dosyć długi wątek i tam dziewczyny zarzucały że blondie wali ściemę bo pracuje u ojca, a nie ma swojej własnej kariery od podstaw, a chwaliła się że to ona sobie wszystko zawdzięcza. I po części miały rację. Prawda jest taka, że żeby coś mieć to nawet jak się dostało dobry start, to trzeba pracować i się rozwijać. Ale z drugiej strony każda z nas chciałaby mieć taki start. 

A co do męża: jaja były jak któraś dziewczyna skomentowała niezbyt miło na insta, że już jeden future hubby był (to była jakaś fotka wrzucona przez Baśkę oczywiście jeszcze przed ślubem z podpisem future hubby czy jakość tak).

No a ciszę nocną to już chyba każdy pamięta. Cyrk na kółkach. Szkoda bo kiedyś lubiłam oglądać dziewczynę na yt, a potem stała się taka zmanierowana. 

Swoją drogą jak ona wywaliła tyle hajsu na kamyki do ogródka i okna, to ciekawe ile finalnie inwestycja pochłonęła pieniędzy. 

• Like 1

1 godzinę temu, Kate007 napisał:

Był już kiedyś dosyć długi wątek i tam dziewczyny zarzucały że blondie wali ściemę bo pracuje u ojca, a nie ma swojej własnej kariery od podstaw, a chwaliła się że to ona sobie wszystko zawdzięcza. I po części miały rację. Prawda jest taka, że żeby coś mieć to nawet jak się dostało dobry start, to trzeba pracować i się rozwijać. Ale z drugiej strony każda z nas chciałaby mieć taki start. 

A co do męża: jaja były jak któraś dziewczyna skomentowała niezbyt miło na insta, że już jeden future hubby był (to była jakaś fotka wrzucona przez Baśkę oczywiście jeszcze przed ślubem z podpisem future hubby czy jakość tak).

No a ciszę nocną to już chyba każdy pamięta. Cyrk na kółkach. Szkoda bo kiedyś lubiłam oglądać dziewczynę na yt, a potem stała się taka zmanierowana. 

Swoją drogą jak ona wywaliła tyle hajsu na kamyki do ogródka i okna, to ciekawe ile finalnie inwestycja pochłonęła pieniędzy. 

O co chodziło z tą cisza nocna? 

22 godziny temu, Fantastycznie napisał:

O co chodziło z tą cisza nocna? 

Już dziewczyny na poprzedniej stronie o tym pisały. W skrócie jakaś dziewczyna napisała Baśce komentarz pod zdjęciem (gdzieś koło północy?jakoś tak). Baśka się oburzyła, że kto śmie pisać na insta po nocy i że przychodzą jej z tego powodu powiadomienia i że tak nie wypada. Ogólnie beka. W komentarzach zrobiła się gównoburza. Pewnie gdyby komentarz był przychylny, to Baśka nawet słowa by nie powiedziała. Z tego co mi się kojarzy, to dziewczyna coś skrytykowała w wyglądzie Baśki. A B. do niej wyskoczyła z ciszą nocną. 

Działa wam to forum Wanda.hmcloud? Chciałam tam wejść, ale strona nie chodzi. 

39 minut temu, Kate007 napisał:

Już dziewczyny na poprzedniej stronie o tym pisały. W skrócie jakaś dziewczyna napisała Baśce komentarz pod zdjęciem (gdzieś koło północy?jakoś tak). Baśka się oburzyła, że kto śmie pisać na insta po nocy i że przychodzą jej z tego powodu powiadomienia i że tak nie wypada. Ogólnie beka. W komentarzach zrobiła się gównoburza. Pewnie gdyby komentarz był przychylny, to Baśka nawet słowa by nie powiedziała. Z tego co mi się kojarzy, to dziewczyna coś skrytykowała w wyglądzie Baśki. A B. do niej wyskoczyła z ciszą nocną. 

Dzięki 😉

O matko hahah 😂

W wolnej chwili zobaczcie na stronie firmy videofilmowania filmik z jej ślubu w o j w i t  . p l - jak zwykle przerost formy nad trescia

Przerost formy nad treścią może i tak.. Ale generalnie sam filmik słaby. Jest tylko świetnych krótkich zwiastunów, które przykuwają i klika się replay a ten taki zwykły o.. 

Swoją drogą chata w której przygotowywali się do ślubu - niezła.

Zgadza się. Miałam na myśli to, ze ona zawsze wszystko ubarwia i przedstawia jakby to bylo najlepsze i najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku. A jak widać na filmiku ślub i wesele, jak wiele innych. Ta jej euforia i opowiadanie o przygotowaniach do ślubu, wydatkach itd. nijak ma się do tego, co można zobaczyć. Niestety nie ma efektu WOW. PS. A ta chata to chyba jej siostry.

• Like 1

4 godziny temu, Gizmo7 napisał:

Zgadza się. Miałam na myśli to, ze ona zawsze wszystko ubarwia i przedstawia jakby to bylo najlepsze i najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku. A jak widać na filmiku ślub i wesele, jak wiele innych. Ta jej euforia i opowiadanie o przygotowaniach do ślubu, wydatkach itd. nijak ma się do tego, co można zobaczyć. Niestety nie ma efektu WOW. PS. A ta chata to chyba jej siostry.

Mnie się podobało tylko u niej ubranie sali. Ładnie to wyszło. Reszta rzeczywiście raczej przeciętna. Wkurza mnie na filmie ten efekt szybkiej zmiany perspektywy i nagrywanie pod różnym kątem. Taki efekt "trzęsienia" kamerą. 

• Thanks 1

Się powodzi dziewczynie. Musi wynająć profesjkonalnego fotografa by porobił jej fotku domu na blog... Szczyt narcyzmu.... 🤷🏻‍♀️ Jakie ona ma mniemanie o sobie. Masakra 

• Like 1

Beznadziejnie nakręcony ten filmik, przewraca tak ta kamerą, że aż mi się w głowie zakręciło xd źle się to ogląda

• Like 2

1 godzinę temu, Fantastycznie napisał:

Się powodzi dziewczynie. Musi wynająć profesjkonalnego fotografa by porobił jej fotku domu na blog... Szczyt narcyzmu.... 🤷🏻‍♀️ Jakie ona ma mniemanie o sobie. Masakra 

No to jak to w końcu jest? Najpierw gledziła, że nie pokazuje całego domu i nie będzie robić room tour'u bo to niebezpieczne, a teraz chce fotografować na bloga?? 

9 minut temu, Kate007 napisał:

No to jak to w końcu jest? Najpierw gledziła, że nie pokazuje całego domu i nie będzie robić room tour'u bo to niebezpieczne, a teraz chce fotografować na bloga?? 

Bo trzeba polechtac swoje ego pozytywnymi komentarzami... to jest wyjatkowo silna potrzeba 😂

Musiała pewnie poaskotac swojego ego wiadomościami Basiuuuu pokaż nam dom... 

6 godzin temu, Kate007 napisał:

Na zewnatrz nie bedzie go pokazywac. 

Snobka za kasę rodziców. Zgrywa wielką damę jak MissPK. 

19 godzin temu, anna900 napisał:

Snobka za kasę rodziców. Zgrywa wielką damę jak MissPK. 

A to już wiem czemu są psiapsi 😛

Blondi robi instastory z wyrka. Nie wiem co gada bo mam tel. wyciszony. Czyżby znowu chory kręgosłup?

Miałaś racje - znowu kręgosłup. Biedna ta blondiii... ciekawe ile z tego, co mówi na insta jest prawda? I czemu nie przyzna, ze jej mąż prowadzi naprawę i serwis telefonów komórkowych? Lepiej brzmi, ze jest informatykiem 😄

2 godziny temu, Gizmo7 napisał:

Miałaś racje - znowu kręgosłup. Biedna ta blondiii... ciekawe ile z tego, co mówi na insta jest prawda? I czemu nie przyzna, ze jej mąż prowadzi naprawę i serwis telefonów komórkowych? Lepiej brzmi, ze jest informatykiem 😄

serioo? żadna praca nie hańbi, biznes spoko, ale po jej wcześniejszych opowieściach jaki to jej mąż jest niebywale wykształcony to spodziewałam się co najmniej jakiegoś stanowiska ceo w wielkiej korpo 😄

btw. nieustannie bawi mnie to jej podkreślanie 58cm talii. Na filmiku ślubnym właśnie było to idealnie widać. Z Baśki jest niezła bajkopisarka.

Roszczeniowa ometkowana dziewucha, które gwiazdorzy, bo robi karierę w firmie ojca. 

Kiedyś Baśka była moją ulubioną youtuberką. Na przestrzeni lat zmieniła się w zarozumiałą, zakochaną w sobie, rozkapryszoną dziewuchę. 
Ostatnie QA na IG to tragedia. Jestem bardzo zniesmaczona jej zachowaniem. 

- generalnie ona ma zasadę, że nie sypia w hotelach w których standard jest niższy niż w jej domu- a że teraz ma nową chatę, to już nie wiadomo w jakich będzie sypiać,

- non stop podkreśla  to, że ma nowy dom właśnie, który jest wyjątkowy, niepowtarzalny i najpiękniejszy- super, że się nim cieszy, też mam nową chatę- to nie jest znowu "niewiadomoco",

- mąż, mój mąż, mąż- twór bezimienny- Baśka chyba miała kompleks bycia "niemężatą panną" także jak już dopadła tego chłopa i mieli najbardziej glamour idealne wesele ever w wyważonym smaku to będzie podkreślać to chyba już zawsze, aż nam się uleje tym,

- ona waży 62kg przy tych swoich 175/78 cm wzrostu?! Hahahahaha 😄😄 no sory, ja mam 163cm i ważę 65kg, a serio jestem drobniejszej postury niż Baśka, a u niej przecież to same mięśnie, bo ma takie wysportowane ciało przecież- to chyba więcej takie MIENŚNIE ważą?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się