Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BezrObotnyGeniusz

Czy kobiety po 30 by rzuciły wszystko i wyjechały za facetem za granice?

Polecane posty

Powiedzmy facet mieszka za granicą na stałe i żyje za granicą od wielu lat, ma normalną prace, samodzielne mieszkanie lub dom, z nikim nie dzieli lokum, jest ustabilizowany, poważnie podchodzi do życia. Oczywiście życie za granicą to nie wieczna sielanka, są upadki i wzloty jak wszędzie, ale chyba łatwiej jeśli z kimś innym się te życiowe zakręty przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, BezrObotnyGeniusz napisał:

Powiedzmy facet mieszka za granicą na stałe i żyje za granicą od wielu lat, ma normalną prace, samodzielne mieszkanie lub dom, z nikim nie dzieli lokum, jest ustabilizowany, poważnie podchodzi do życia. Oczywiście życie za granicą to nie wieczna sielanka, są upadki i wzloty jak wszędzie, ale chyba łatwiej jeśli z kimś innym się te życiowe zakręty przechodzi.

Kiedyś wróciłam z zagranicy do Polski za namową chłopaka i w Polsce nagle się odkochał a ja zostałam goła i wesoła mimo ,że to ja za granicą więcej  zarabiałam i jego czasami utrzymywałam jak nie miał pracy. Także nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Kiedyś wyjechałam za granice do chłopaka. Zakończyło się tym,że wróciłam i szukałam na nowo pracy w Pl. 

Musi mieć do Ciebie zaufanie kobieta. Też wszystko zależy od poziomu jej relacji w rodzinie czy też pracy którą ma... Najlepiej pogadaj z nią na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety ogólnie nie potrafią wyczuć sytuacji, to główny problem.... a dodatkowo lubią sobie koloryzować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, 4 z przodu napisał:

Kobiety ogólnie nie potrafią wyczuć sytuacji, to główny problem.... a dodatkowo lubią sobie koloryzować.

Widocznie masz pecha. Ja znam kilka kobiet które potrafią "wyczuć sytuację" i bardzo mało "koloryzją".

Po drugie - to co napisałeś to takie ogólniki i kiedy piszesz "kobiety" warto pamiętać że budujesz uogólnienie dla kilku milionów kobiet w PL i dla ok 3.9 mld (3.9 miliarda !) kobiet na świecie. Nie wiem czy masz świadomości ale nie ma badań które globalnie obejmowało 100% kobiet. Wszystko co wiemy to jest tylko masze otoczenie i ew. jakieś ankiety, grupy kontrolne.

Gdybyś wsiadł do samolotu i np. poleciał w dowolną stronę tak z 6-7h, wysiadł to okaże się że b. dużo opinii,  stereotypów, schematów które mamy w głowie na temat kobiet, kobiecości - możesz sobie wyrzucić do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 02:23, Bolek napisał:

Temat jest o wyjechaniu z (do) facetem za granicę, zakładam że kobieta jest zakochana, jeśli facet ja dobrze urobił to nie jest ważna szerokość geograficzna, wykształcenie i IQ - poleci jak ćma do świecy, dlatego wciąż oszuści matrymonialni zbierają żniwo...

zbierają żniwo bo trafiają na takie typy kobiet które nie potrafią odpowiednio ocenić sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×