Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pospieszny

Wyznałem jej wszystko

Polecane posty

Rozmawialiśmy dosyć długo. Powiedziałem, co czuję, że mi na niej zależy i że mi się podoba i zdecydowanie nie chce być tylko kolegą. Odpowiedziała, że ze względu na odległość potrzebuje czasu, nie wie i nie jest w stanie się tak szybko otworzyć. Mówiłem, jej, że jak nie czuje tego co ja to może powiedzieć. Niby mówi, że nadal chce próbować, ale ja jej chyba trochę nie wierze. Czy jest szansa, że przez regularne spotkania i codzienne pisanie ze mną, głupio jej jest powiedzieć, że nic nie czuje i nie wie jak to powiedzieć? Serio czuję, że coś nas łączy. Jestem pewny, że uwielbia ze mną spędzać czas i pisać, ale boję się, że niestety tylko jako kumpel 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odległość nie jest problemem. Gdy ktoś chce być razem pokonuje nie setki a tysiące kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pospieszny napisał:

Odpowiedziała, że ze względu na odległość potrzebuje czasu, nie wie i nie jest w stanie się tak szybko otworzyć.

Myślę, że zwyczajnie chodziło jej o Waszą formę kontaktu. Niektórym nie robi różnicy kontakt telefoniczny/komunikatorowy/portalowy, a dla innych ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Electra napisał:

Myślę, że zwyczajnie chodziło jej o Waszą formę kontaktu. Niektórym nie robi różnicy kontakt telefoniczny/komunikatorowy/portalowy, a dla innych ma znaczenie.

Jest taka szansa, tylko szkoda, że nie chce o tym powiedzieć wprost. Tak samo jeżeli nie chce tego kontynuować to też mogłaby powiedzieć, bo ja co tydzień do niej jeżdżę i nie ukrywam, że zaczynam sobie robić jakieś nadzieje, a ona cały czas "nie wiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pospieszny napisał:

Jest taka szansa, tylko szkoda, że nie chce o tym powiedzieć wprost. Tak samo jeżeli nie chce tego kontynuować to też mogłaby powiedzieć, bo ja co tydzień do niej jeżdżę i nie ukrywam, że zaczynam sobie robić jakieś nadzieje, a ona cały czas "nie wiem".

Niby nie wie ale cie co tydzien przyjmuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napisała mi, że wczoraj (parę godzin po naszej rozmowie) usunęła konto na Tinderze na którym się poznaliśmy i wysłała nawet filmik gdybym nie wierzył. Miała to konto parę lat. Jak powiedziałem, że jestem zaskoczony i zapytałem dlaczego to zrobiła, to zapytała mnie czy jestem zaskoczony pozytywnie czy nie i odpowiedzi nie dostałem. Odpowiedziałem, że raczej tak i normalnie cały dzień dzisiaj pisaliśmy. Czy to może być jakiś znak dla mnie, że ona serio jest zainteresowana, ale potrzebuje więcej czasu? Choć wiem, że powinno patrzeć się na czyny, a ona sama pisze do mnie, zgadza się na każde spotkanie i nigdy nie odmawia, a jak nie może akurat się spotkać to podaje inny termin, to gdzieś brakuje mi takiego małego "Ty też mi się spodobałeś", albo nawet w żartach "usunęłam, bo przez Ciebie nie mam czasu na innych" czy coś, ale może teraz przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Niby nie wie ale cie co tydzien przyjmuje 🙂

Jak rozmawialiśmy wczoraj to powiedziała, że jestem pierwszym chłopakiem, który jej nie denerwuje. Ale czy to dobrze? Może jednak lepiej by było czasami się pofochać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

A jak dlugo to juz trwa, ten wasz caly kontakt?

I tu trochę robi się średnio, bo to już trwa około 5 miesięcy, ale najpierw jak pisaliśmy to nie traktowałem tego poważnie. Z czasem pisaliśmy więcej i więcej, aż zaproponowałem spotkanie, które powiedzmy było bardzo słabe. Byłem pewny, że już nie napisze nigdy. Ale pisaliśmy dalej, ja miałem kwarantannę 20 dni, potem ona 10 i w tym czasie się zbliżyliśmy (tak mi się wydaje), wiec zaproponowałem kolejne spotkanie, ona powiedziała, że jest z tych dziewczyn, które dają drugą szansę, bo te pierwsze spotkania są zawsze słabsze. No i druga randka była wręcz idealna. Od tamtego spotkania piszemy codziennie, czasami dzwonimy i widzimy się praktycznie co tydzień, bo mieliśmy jeden weekend przerwy. Na mikołajki i na święta kupiliśmy sobie po jakimś drobiazgu, składamy sobie życzenia na święta itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak narazie wszystko sie dobrze rozwija. Daj jej troche czasu. Nie kazda kobieta jest szybka w wyznaniach. Patrz an to co robi, a nie co mowi. Widac gadanie to nie jest jest najsilniejsza strona. Nie oczekuj od razu deklaracji. Wyluzuj! Na razie mam wrazenie, ze ona nie jest tobie przeciwna i chce cie po prostu lepiej poznac. 

Jestes troche w goracej wodzie kapany. Jaka was dzieli odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Czyli jak narazie wszystko sie dobrze rozwija. Daj jej troche czasu. Nie kazda kobieta jest szybka w wyznaniach. Patrz an to co robi, a nie co mowi. Widac gadanie to nie jest jest najsilniejsza strona. Nie oczekuj od razu deklaracji. Wyluzuj! Na razie mam wrazenie, ze ona nie jest tobie przeciwna i chce cie po prostu lepiej poznac. 

Jestes troche w goracej wodzie kapany. Jaka was dzieli odleglosc?

Lekko ponad 200 kilometrów, dwie i pół godziny autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×