Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ultra0violet

JANDA POZA KOLEJNOSCIA

Polecane posty

10 minut temu, Anitella napisał:

Obrazowe. Żebyś miał łatwiej...

Szkoda, że nie ma temat. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, irukangi napisał:

Skup się proszę i czytaj ze zrozumieniem . Ja napisałem że przez maskę wdychasz to co powinno być wydychane plus wilgoć z Twojego organizmu. To co wydalasz z organizmu również z płuc jest toksyczne i organizm tak jest skonstruowany by się tego pozbyć. Pot, zużyte powietrze, moc/z i K/A/Ł. Czego nie rozumiesz ? 

 

Powód podałem wyżej . Powtórz bo: Astma,grzybica płuc, itd. 

 

E.... piszesz o tych "lekarzach" co leczą przez tele-porady, o tych co się zamknęli przed pacjentami bo ci są chorzy, o tych co nie zapomnieli brać kasy z ZUSu którą ten najpierw pod przymusem "ogarnął" składkowiczom? A co do chirurgów to łaski nie robią to ich zawód (opłacany Bajońsko ) , nie chcą niech nie pracują . Każda praca ma swoje minusy. 

Jak cię lekarze "bolą", to niech będą pracownicy zakładów spożywczych. Oni też muszą pracować w maseczkach. A zmiany mają 12 godzinne. Chociaż mógłbyś pomyśleć szerzej, bo operacje nadal się odbywają. A maseczek, wbrew pozorom, nie używa się w medycynie od wiosny tego roku...Robiono to wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Szkoda, że nie ma temat. 😁

Jednak nie podziałało...Ale starałam się! 

No dobra, idę spać. Dobranoc. Zdrowia życzę!

Edytowano przez Anitella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anitella napisał:

Jednak nie podziałało...Ale starałam się! 

No dobra, idę spać. Dobranoc. Zdrowia życzę!

Współczuję. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Ty naprawdę nie ogarniasz . To ich praca i za to biorę pieniądze !

 

Tak masz rację tylko po co to napisałaś? 

Uważasz że nie wiem o Tym? Nie urodziłem się wczoraj . 

Faktycznie idź spać . Dobranoc .

Aaaa, już rozumiem, skoro biorą pieniądze to i szkodliwość mniejsza...No tak! Że też na to nie wpadłam...Gdyby twoja teoria o szkodliwości noszenia maseczek miała rację bytu, to byłyby już choroby zawodowe z nimi związane.

Dziękuję za pozwolenie pójścia spać. Chętnie skorzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Evvita124 napisał:

Słaby trolling, na szczęście nie spodziewałam się niczego innego. Pisiorki przewaliły kupę forsy, a tępaki nadal na nich głosują. Przy nich janda i spółka to pikuś. 

Ale ty głupia jesteś, trolling,pisiorki,tępaki itp itd

Słownictwo niskich lotów, w głowie tylko parę puszek po energetykach i garść piasku 

Zajmij się lepiej czymś pożytecznym w życiu zamiast tu siedzieć i pleść 3po3

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2021 o 20:08, Cała prawda napisał:

Każdy z tych celebrytów powinien dostać karę pieniężną .To są już działania dla prokuratora.To czy ktoś chce czy nie chce się zaszczepić to nie ma żadnego znaczenia, nie ma czegoś takiego ja się nie szczepie więc na zdrowie im że się zaszczepić chcieli.Wszystko jak widać można załatwiać po kolesiostwu ,jeden telefon i już idziesz po coś co ci się nie należy .....W pierwszej kolejności medycy,ich rodziny i koniec a nie z całą rodziną za rękę bo znam tego czy tamtego i on mi załatwił.Lewactwo na całego a gęby pełne frazesów

Zgadzam sie ze wszystkim oprocz jednego - lewactwo tzn lewica to walka z nierównosciami i elitami i wsparcie biednych i tych nieuprzywilejowanych. To co sie odwalilo ze szczepionkami to wlasnie pokaz tego, ze jesli masz kase mozesz sobie pozwolic w naszym kraju na wszystko - szczepionki, sluzbe zdrowia na najwyzszym poziomie, lepsze uslugi, lepsza edukacja itd. Dlatego powinno sie walczyc z podzialem biedni / bogaci, powinno byc jak najwiecej klasy tzw sredniej ktorej u nas jest za malo, bo wiekszosc ludzi w Polsce jest biedna! Tego nie ma w bardziej rozwinietych krajach zachodnich lub Skandynawii.

Edytowano przez dynas-tia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że maseczki działają . Argument,ze wdychasz to co wydychasz nietrafiony,nie będę tłumaczyć. Spędziłam ostatnio niecala godzine z lekarzem z OIOMU ,rozmawialiśmy, wykonywałam wszystkie czynności,które powinnam bedac w pracy. Mialam maske n95, on również. Po wyjściu gabinet przewietrzyłam,  zapomniałam. Na drugi dzień dowiaduje się ,że lekarz ma test pozytywny. 2 lata temu, przyszla do mnie pielegniarka , mówiła, że zle się czuje nie kaszlała,nie kichala,byla 15min. Taka grype jak mialam to ja dziękuję . Cóż,myślicie że jestem sympatykiem,miłośnikiem  maseczek czy szczepionek? Piękna złośliwość, taka super inteligentna,prawda? Miłośnik. Niedawno zmarl moj tesc, on nie byl sympatykiem maseczki. Wcześniej osoba z dalszej rodziny. A w rodzinie bliższej mam reprezentanta państwa środka,często  nosi maseczki i to od 30 lat. Moja kuzynka powiedzmy, mieszkala w Chinach,gdy to się zaczęło. Oczywiście jest tam zupełnie inaczej niż u nas. Jest dużo minusów,jednak plus taki,że dla nich wirus nie jest tak grozny,bo są zorganizowani i myslacy o innych. My wybijemy sąsiadów, znajomych potem siebie. Gdyby rzad kazal nam gacie nosić 90%miałoby gole tylki. Wiekszosc z nas ma mozg, neurony, synapsy i inne,zacznijmy tego wszystkiego używać. Tak, przeciwnicy podadzą ten sam argument, dla nich mózgu nie mam ja. Życze im wszystkiego najlepszego, żeby zdarzyło się w ich życiu cos co ich przekona,innego wyjścia nie ma. Pracownikom służby zdrowia wielki ukłon. 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Borzeszumiący napisał:

Oczywiście jest tam zupełnie inaczej niż u nas. Jest dużo minusów,jednak plus taki,że dla nich wirus nie jest tak grozny,bo są zorganizowani i myslacy o innych. My wybijemy sąsiadów, znajomych potem siebie.

Ach, jaka ta Polska znowu zla.

 

Za takie chinskie zorganizowanie i myslenie to ja "dziekuje" ...

VOA News: Chinese Police Force Family Into Coronavirus Quarantine. 

YT WhyYourGirlLeft L: Chinese police imprison a family who traveled to Wuhan by sealing off their house.

POLSKA TIMES: Koronawirus: Polowanie na zakażonych, wyciąganie podejrzanych z domów. Ale epidemia rośnie (Video).

POLSAT NEWS: Blokowane przejścia, spawane drzwi. Jak Chiny walczą z koronawirusem?

YT OBURZENI STOP BEZPRAWIU: KORONAWIRUS CHINY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YT World View Today: [Full Video] Chinese Police brutally assault women to Quarantine her (Wuhan, Cornavirus).

YT China GENERAL: Police attack on civilians. Wuhan / Coronavirus.

YT CoronaFest: Coronavirus - Chinese police brutally handling a young lady for not wearing a mask.

YT Coronavirus: Police detained a woman without a mask on her face. Coronavirus.

YT Holly Haygood: Wuhan China police violence during virus outbreak.

YT Bloomberg Quicktake: Now: China SWAT Team Practices Taking Down Uncooperative Driver At Coronavirus Checkpoint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irukangi napisał:

No i sprawa najważniejsza : Czy ktoś ma wiedzę czy te szczepionki zostały poświęcone ? 

ZDZIWISZ sie ale nie 😜😃😄

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre wypowiedzi, to żałuję że ten wirus nie zabija w oparciu o wysokość IQ. Wreszcie  społeczeństwo oczyściłoby się z ...ów i w przyszłości takie afery - jak z Jandą - nie miałyby racji bytu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, CeeCee napisał:

Jak czytam niektóre wypowiedzi, to żałuję że ten wirus nie zabija w oparciu o wysokość IQ. Wreszcie  społeczeństwo oczyściłoby się z ...ów i w przyszłości takie afery - jak z Jandą - nie miałyby racji bytu.

"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać." - Jeffery Deaver, Tańczący Trumniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kurka na maśle napisał:

"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać." - Jeffery Deaver, Tańczący Trumniarz

Zero foliarzy i innych degeneratów? Tak, poproszę!:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unicestwienie bliznich marzylo sie juz wielu przed toba. Byli wsrod nich i tacy, ktorzy mieli wysokie IQ - ty jednak w swoje wierzysz za bardzo, czemu oto znow dalas wyraz. Poprzednim razem sama ustawilas sie w szeregu degeneratow, teraz przyklepalas samozaoranie sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy hipokryci chcecie od Jandy i innych którzy zaszczepili się poza kolejnością przecież zachowujecie się jak pies ogrodnika sami nie przyjmują i n=innym nie dają przecież to chore!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, brokencat87 napisał:

uwazaj, żeby nie przypisali jej covida

Uważać, czyli co? 

Jeśli znasz sprawdzony sposób, podpowiedz. Przyda się także tym, którzy nie mają bliskich w dps, ale na przykład sami będą wzięci na tapetę przez lekarza z jego grupą do zadań specjalnych. Jeśli ktoś będzie miał problem wcześniej przez medycynę wiązany z czymś innym (np. utrata węchu albo smaku <=> grypa; zmiany w płucach <=> rak innej części ciała), a teraz lekarz będzie upierał się, że to covid - co proponujesz zrobić kołowanemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, irukangi napisał:

No tak przecież było ich mało to mogę czuć się lepsi

Celny sarkazm.

 

4 godziny temu, brokencat87 napisał:

😞 nie wiem sama

Doceniam szczera odpowiedz.

Reszta dla wiekszosci zwyklych ludzi pozostaje raczej w sferze poboznych zyczen. Skupie sie na samym wpisaniu covida w papiery pacjenta. Warto liczyc sie z tym, ze gdy przyjdzie co do czego i covidowy mur bedzie trudny do przebicia, moze beda tylko dwie opcje do wyboru: walczyc o prawde kosztem czasu potrzebnego na zaopiekowanie sie soba albo odpuscic walke z systemem i zajac sie soba na ile sie da. Jesli ktos jest lub okaze sie powaznie chory, zas lekarze przyklepuja mu "obowiazujacy" covid, raczej nie bedzie miec glowy do tego, zeby kopac sie z koniem, tylko bedzie koncentrowac sie na tym, zeby jakos wydrzec pomoc, ktorej potrzebuje naprawde. Moze wydrze, moze nie. W kazdym razie sama swiadomosc tego, jak nas rozgrywaja, jest wartoscia sama w sobie. Mozna chorowac czy nawet umierac w prawdzie, mozna w nieswiadomosci faktow lub wrecz w zaklamaniu - wiekszosc z nas ten wybor ma.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×