Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Wpadliśmy z partnerem . On ma syna z poprzedniego związku i ja również.  Z naszych rozmów wynika że on zamierza abyśmy żyli na dwa domy.  Mówi że będzie musiał podzielić czas między dziećmi 1 dzień tu 1 tu ... Czy to jest według was normalne czy ja mam jakieś wyimaginowane wyobrażenia!!! Że skoro będziemy mieć wspólne dziecko A razem jesteśmy to chyba normalne że chciałabym aby z nami był A nie bywał! Ze chcialabym aby byl tez dla mnie , nie tylko dla dzieci .Nie wiem jak dotrzeć.  On tłumaczy że nie wie jak zareaguje jego syn ... Że on nie może być postawiony w kat . Ale przecież nikt tego nie wymaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewna, że jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On mieszka u siebie ja wynajmuje mieszkanie . Czy jestem pewna ? Czyli myślisz że jest to tak tylko "mówione" A tak naprawdę według niego nijak się to ma do związku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nena123 napisał:

On mieszka u siebie ja wynajmuje mieszkanie . Czy jestem pewna ? Czyli myślisz że jest to tak tylko "mówione" A tak naprawdę według niego nijak się to ma do związku? 

Myślę, że są różne możliwości. Syn może być po prostu wymówką, żeby z Wami nie mieszkać. Długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamy się ze dwa lata , jesteśmy rok . Czyli no staż mały . Ale stało się.  Ciągle jest problem tego dziecka nawet nie znam bo on tylko z tatusiem ciągle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym układzie wygląda to jeszcze gorzej... 

A co z matką jego dziecka?

Edytowano przez Gość_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda,  bo on z moim synem się zna i bardzo się lubią.  Latem jeździliśmy na wycieczki , na wakacje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mają kontakt taki służbowy.  Jak nas zobaczyła że się spotykamy to robiła trochę po złości w spotkaniach z małym i od tamtego czasu on trzyma go jakby pod kloszem . Wcześniej jeszcze planowaliśmy jakieś zoo,kino ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc z tego co piszesz ewidentnie wynika że facet nie ma zamiaru żadnego dziecka wychowywać.

Syn to tylko wymówka żeby nie brać na siebie obowiązków w stosunku do kolejnego dziecka. 

Typowy polski tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ... I wpadać kiedy znajdzie czas.  A okaże się że czasu będzie miał mało... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ną alimenty też raczej nie licz, przecież nie będzie synkowi odejmował od ust.

A płaci pewnie aż z 300 zł jak znam życie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj właśnie płaci.  550 za przedszkole i tam jeszcze oddaje czasem np za leki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 550 plus czasem leki???

Hahaha ha

Majątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha może i więcej tylko się nie chwali.  Hmmm chyba lepiej zawczasu to zakończyć i zacząć się kontaktować tylko służbowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może najpierw siądźcie jak ludzie i karty na stół. Bez domysłów, bez pretensji i coś wiążącego ustalcie. Bo on z Tobą nie rozmawia, Ty jakoś też bardzo nie nalegasz najwidoczniej, a tutaj napisałaś chyba tylko po to, aby mieć "potwierdzenie" już i tak podjętej decyzji o rozstaniu i usłużbowieniu kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Nena123 napisał:

Hahaha może i więcej tylko się nie chwali.  Hmmm chyba lepiej zawczasu to zakończyć i zacząć się kontaktować tylko służbowo 

Po prostu porozmawiajcie i powiedz, żeby się zdecydował-próbujecie stworzyć rodzinę, czy łączy Was tylko dziecko. Wtedy oczywiście sprawa do sądu o ustalenie alimentów, widzeń itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iwna napisał:

Po prostu porozmawiajcie i powiedz, żeby się zdecydował-próbujecie stworzyć rodzinę, czy łączy Was tylko dziecko. 

Przecież on już zdecydował:

 

1 godzinę temu, Nena123 napisał:

Z naszych rozmów wynika że on zamierza abyśmy żyli na dwa domy.  Mówi że będzie musiał podzielić czas między dziećmi 1 dzień tu 1 tu ...

I były rozmowy na temat jak żyć w przyszłości - facet się wyraźnie określił.

To ile jeszcze trzeba odbyć z nim rozmów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bimba napisał:

Przecież on już zdecydował:

 

I były rozmowy na temat jak żyć w przyszłości - facet się wyraźnie określił.

To ile jeszcze trzeba odbyć z nim rozmów???

Jedna decydującą, bo nie będzie to chyba wyglądało tak, że jeden dzień będzie tam i jeden tu. To powinien ustalić sąd, tak jak i wysokość alimentów, skoro nie potrafią się dogadać. Chyba, że on myśli, że przy okazji widzeń z nowym dzieckiem, autorka będzie go zaspokajać bez żadnych zobowiązań. Nie widzę innego powodu, dlaczego jeszcze się nie rozstali.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz kolejny wspaniały, odpowiedzialny, cudowny polski mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bimba napisał:

No popatrz kolejny wspaniały, odpowiedzialny, cudowny polski mężczyzna.

Jakie ma znaczenie, że polski? Po prostu mężczyzna. Tak samo bywają nieodpowiedzialni Anglicy, Niemcy, Hiszpanie, Kanadyjczycy czy Chińczycy.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nena123 napisał:

No mają kontakt taki służbowy.  Jak nas zobaczyła że się spotykamy to robiła trochę po złości w spotkaniach z małym i od tamtego czasu on trzyma go jakby pod kloszem . Wcześniej jeszcze planowaliśmy jakieś zoo,kino ... 

Sorry, ale ten dzieciak cie nawet nie zna, a on juz wychodzi z zalozenia, ze cie nie polubi, czy nie zaakceptuje rodzenstwa. Wyglada jakby facet raczej bal sie reakcji bylej, niz dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze jesteście w związku a mieszkacie osobno.Myślę,że on cie nie kocha, poprostu brakowało mu kobiety.Gdyby cie kochał to chciałby z tobą mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lolka1975 napisał:

Sorry, ale ten dzieciak cie nawet nie zna, a on juz wychodzi z zalozenia, ze cie nie polubi, czy nie zaakceptuje rodzenstwa. Wyglada jakby facet raczej bal sie reakcji bylej, niz dziecka

Wygląda raczej na to że facet po prostu płodzi dzieci a chce być tylko niedzielnym tatusiem. 

Cały syf niech odwala matka a on będzie zabierał na lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chyba nie zamierza zmieniać swojego wygodnego życia... dziewczyny ja to wszystko widzę i to jest bardzo przykre dla mnie . Oczywiście wiem że jest w tym wina tzw głupoty . Rozmawiamy to ja reaguje trochę emocjonalnie ale mnie jego zimne mówienie o tym wszystkim wyprowadza z równowagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję.

Ale moim zdaniem nie zmusisz go do bycia dobrym i odpowiedzialnym ojcem.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu się nawrócił i nie chce mieszkać z kobietą bez ślubu? Może jego religia mu zabrania kontaktów seksualnych poza małżeństwem? A może miał z byłą żoną ślub kościelny i teraz nie może z wami mieszkać, bo by nie dostał rozgrzeszenia? A syn to wymówka idealna bo niestety ale w dzisiejszych czasach ludzie śmieją się z nas, katolików, wyzywają w internecie, wypisują głupoty, promują wynaturzenia. Facet się wstydzi powiedzieć prawdę więc wymyśla.

  • Haha 1
  • Confused 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×