Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
otyla_33_otyla

Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

Polecane posty

Czy to prawda że maxi eczka ma na drugie imie Ramona? Dawno takiego imienia nie słyszałam. 

• Like 1

2 minuty temu, Hgakm napisał:

A co u niej?

Wczasy na Kostaryce

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Wczasy na Kostaryce

A nie przypadkiem w Kostaryce? Na się używa do krajów wyspiarskich głównie i z tego co wiem powinno poprawnie się mowic że jest się w Kostaryce itd. 

1 godzinę temu, ultra0violet napisał:

chyba jo, i kolejny watek poszedl sie grzebac

Ramona temat zgłosiła? Ech 

1 godzinę temu, yuhema napisał:

A nie przypadkiem w Kostaryce? Na się używa do krajów wyspiarskich głównie i z tego co wiem powinno poprawnie się mowic że jest się w Kostaryce itd. 

A sorry, pomyłka 😅

2 godziny temu, yuhema napisał:

W Kostaryce,masz racje 

Pokazała się wczoraj w bardzo niekorzystnym la jej sylwetki kostiumie. Chyba uderzyło jej do głowy że mocno schudła. Najpierw przyciasne spodnie woski a teraz to.

27 minut temu, Aleina napisał:

Pokazała się wczoraj w bardzo niekorzystnym la jej sylwetki kostiumie. Chyba uderzyło jej do głowy że mocno schudła. Najpierw przyciasne spodnie woski a teraz to.

Dlaczego niekorzystnym? Podkreślał, co miał podkreślać, maskował, co maskować powinien. Moim zdaniem wyglądała bardzo apetycznie. Nie jest kruszynką i pewnie nigdy nie będzie, ale wg mnie trudno jej odmówić seksapil. Jedyne co tam było niekorzystne, to te koturny, które z takim upodobaniem nosi, a które dodają jej takiego ciotkowatego charakteru. 

Dnia 5.01.2021 o 21:41, Huest napisał:

W Kostaryce,masz racje 

No jak sama maxi mówi ze byla NA Chorwacji...

• Sad 1

12 godzin temu, Hgakm napisał:

No jak sama maxi mówi ze byla NA Chorwacji...

Tego nie słyszałam 😮

44 minuty temu, yuhema napisał:

Tego nie słyszałam 😮

Ja też nie. I aż trudno mi w to uwierzyć, bo Maxineczka jednak ma jakąś świadomość językową, a to jest tak oczywisty błąd i brzmi tak źle i nienaturalnie. 

Wierzycie w jej spektakularne schudnięcie poprzez TYLKO bieganie? Bo mi to wygląda na jakieś odsysanko. Bieganie, bieganiem, ale skoro ramona lubi medycynę estetyczną i niekoniecznie lubi się chwalić ingerencją strzykawki, plus kilogramy rurek z Lidla... No pachnie mi to liposukcją. Fajnie wygląda w kostiumie kąpielowym, ale na samo bieganie mi to nie wygląda 🙂

• Like 1

2 minuty temu, devolay2 napisał:

Wierzycie w jej spektakularne schudnięcie poprzez TYLKO bieganie? Bo mi to wygląda na jakieś odsysanko. Bieganie, bieganiem, ale skoro ramona lubi medycynę estetyczną i niekoniecznie lubi się chwalić ingerencją strzykawki, plus kilogramy rurek z Lidla... No pachnie mi to liposukcją. Fajnie wygląda w kostiumie kąpielowym, ale na samo bieganie mi to nie wygląda 🙂

Jak nie lubi? Robi relacje na żywo z tych zabiegów i mam wręcz wrażenie, że jest bardzo dumna, że się tym zabiegom poddaje. W jej środowisku takie ingerencje w urodę to prawie dowód na to, że się dba o higienę. Coś jak dla nas, zwykłych śmiertelników, mycie zębów, kąpiel i depilacja pach. 😉 

Ja akurat wierzę, że dieta (można opowiadać o pożeraniu kilogramów rurek i wcale tego nie robić ;)) i bieganie dają dobre rezultaty. A jej schudnięcie nie jest tak spektakularne, żeby nie dało się go osiągnąć zwykłym deficytem kalorycznym. 

• Like 2

36 minut temu, XYZ napisał:

Ja akurat wierzę, że dieta (można opowiadać o pożeraniu kilogramów rurek i wcale tego nie robić ;)) i bieganie dają dobre rezultaty. A jej schudnięcie nie jest tak spektakularne, żeby nie dało się go osiągnąć zwykłym deficytem kalorycznym. 

No wlaśnie. Ona  wcale tak dużo nie schudła więc bieganie i trochę ograniczenie jedzenia jak najbardziej mogło jej pomóc.

• Like 1

50 minut temu, XYZ napisał:

Jak nie lubi? Robi relacje na żywo z tych zabiegów i mam wręcz wrażenie, że jest bardzo dumna, że się tym zabiegom poddaje. W jej środowisku takie ingerencje w urodę to prawie dowód na to, że się dba o higienę. Coś jak dla nas, zwykłych śmiertelników, mycie zębów, kąpiel i depilacja pach. 😉 

Dobrze teraz wyglada i ja ogolnie ja lubie,serio

• Like 1

9 minut temu, Huest napisał:

Dobrze teraz wyglada i ja ogolnie ja lubie,serio

Wiadomo, że to kwestia gustu, ale też uważam, że wygląda dobrze, a na pewno lepiej niż dawniej. 

Ja mam do niej stosunek raczej neutralny. W każdym razie na pewno nie działa mi na nerwy tak, jak wiele innych youtuberek. I lubię jej ironiczne i nieco złośliwe poczucie humoru. 😉 

Napisano (edytowany)

Ale wiesz, że można schudnąć żrąc tylko rurki z Lidla? Ważne by mieścić się w deficycie kalorycznym i schnudniesz jedząc wszystko. A uprawiając sport można jeść jeszcze więcej, bo spala się kalorie. 

A jeszcze dodam do innego komentarza, że każde schudnięcie, nawet to spektakularnie da się osiągnąć tylko i wyłącznie deficytem. Można tylko jeść mniej, a można ten deficyt tworzyć spalając kalorie uprawiając sport. 

Edytowano przez yuhema

5 godzin temu, XYZ napisał:

Ja też nie. I aż trudno mi w to uwierzyć, bo Maxineczka jednak ma jakąś świadomość językową, a to jest tak oczywisty błąd i brzmi tak źle i nienaturalnie. 

Ostatni ulubieńcy, około 11:10

12 minut temu, Hgakm napisał:

Ostatni ulubieńcy, około 11:10

No to walnęła niezłego byka. 😄 Chyba że była na jakiejś wyspie, która nazywa się Chorwacja. 🙂 

Oj tam się czepiacie. Zmalowana robi byka w każdym zdaniu.

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Dark Evil napisał:

Oj tam się czepiacie. Zmalowana robi byka w każdym zdaniu.

Jak już w ogóle uda jej się jakoś to zdanie złożyć. 😉 

Edytowano przez XYZ

Przed chwilą, XYZ napisał:

Jak już uda jej się jakoś to zdanie złożyć. 😉 

Jej kumpela- Magda Wołosewicz- tak samo. Byk byka bykiem pogania.

A najgorsze u nich jest to, źe one w ogóle tego nie zauważają.

Inne jutuberki jak się pomylą to od razu się poprawiają, a one nic.

4 minuty temu, Dark Evil napisał:

Jej kumpela- Magda Wołosewicz- tak samo. Byk byka bykiem pogania.

A najgorsze u nich jest to, źe one w ogóle tego nie zauważają.

Inne jutuberki jak się pomylą to od razu się poprawiają, a one nic.

Bo żeby się poprawić, to trzeba mieć jakąkolwiek świadomość, że się błąd popełniło. Wiadomo, każdemu się zdarza, ale Zmalowana to jakiś inny stan świadomości. Tej drugiej nie znam i chyba boję się poznać. 😉 

Ale nic to, najważniejsze że podkład stygnie, dążąc do matu. 

• Like 1

Przed chwilą, XYZ napisał:

Ale nic to, najważniejsze że podkład stygnie, dążąc do matu. 

U Magdy podobnie- podklady stygną a potem puder je usztywnia. 

Ile to już schudnięć było na jutubie. Schemat zawsze ten sam: uwielbiam swoje krągłości. Dieta, sport. Wyginanie się i chwalenie się swoją nową sylwetką. Za rok kadrowanie od ramion w górę 😆

• Like 1
  • Haha 7

30 minut temu, janette butler napisał:

OMG ale w tym opasłym kombienzonie monstrum z wielkimi cycami🙄

Omg, ale chamski i niepoprawny komentarz. 🙄

• Like 2
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto