Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
otyla_33_otyla

Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

Polecane posty

Ktoś pisał w poprzednim temacie że maxi nagminnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i nie lubi się wszystkimi chwalić 😄

Jakieś zmiany w swojej twarzy tłumaczyłą  tym że zaczęła pić 3 l wody dziennie. plz...

• Like 2

4 minuty temu, cotusie napisał:

Ktoś pisał w poprzednim temacie że maxi nagminnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i nie lubi się wszystkimi chwalić 😄

Jakieś zmiany w swojej twarzy tłumaczyłą  tym że zaczęła pić 3 l wody dziennie. plz...

Że od wody rozjasniła jej się dolina łez... taa. 

• Like 2

20 minut temu, Ciamciaramciacia napisał:

Chamski, ale prawdziwy 🙂

Nawet prawdziwy nie jest, bo to raczej nie kombinezon jest opasły. 😛 

Napisano (edytowany)
17 minut temu, Dark Evil napisał:

Że od wody rozjasniła jej się dolina łez... taa. 

Jako posiadaczka obrzydliwie widocznej doliny łez i równie obrzydliwych cieni pod oczami muszę przyznać, że ilość wypijanej wody i czasu spędzanego na świeżym powietrzu bardzo mocno wpływa na wygląd tej strefy. Więc to nie taki całkowity kit.

Tylko że ona przecież pokazywała całą serię zabiegów, które robiła pod oczami (mezoterapia i coś jeszcze było), zatem ta woda to taka mocno wspomagana. 😉 

Edytowano przez XYZ

Maxi ma taka figure, ze nigdy nie bedzie drobna i szczuplutka, bo ma masywna gore, ale wedlug mnie wyglada bardzo dobrze. 

Za to zwrocilam uwage na bruzdy nosowo-wargowe, na filmach tego nie widac az tak 🤔

14 minut temu, r0salia napisał:

Maxi ma taka figure, ze nigdy nie bedzie drobna i szczuplutka, bo ma masywna gore, ale wedlug mnie wyglada bardzo dobrze. 

Za to zwrocilam uwage na bruzdy nosowo-wargowe, na filmach tego nie widac az tak 🤔

To prawda. Kryszynką nigdy nie bedzie. W dodatku jest dość wysoka. 

Co do bruzd nosowo-wargowych. Wydaje mi się źe to kwestia oświetlenia. Na zdjęciu w kombinezonie(chociaż to raczej jest osobna bluzka i spodnie) jest naturalne światło, w dodatku nie najmocniejsze, dlatego tak są podkreślone załamania skóry. Na filmach i zdj jakie zazwyczaj robi Maxineczka, jej twarz jest porządnie doswietlona z każdej strony, dlatego nie widać tak zmarszczek. Bo profesjonalnego sprzętu i oswietlenia do nagrań nie można jej odmówić, pewnie poniźej jej twarzy leźy solidna blenda do odbijania światła. Kiedys Ewka RLM zrobiła jakiś filmik „jak zrobić sobie ładne selfie” i tam pokazywała jak jej twarz wygląda z jednym źródłem światła, a jak wygląda jak Ewka podłoży sobie blendę i skieruje jej odbicie na swoją twarz.

Weszłam tu tylko po to żeby napisać, że w grzywce wygląda tragicznie. Dziękuję za uwagę 

• Like 1
  • Haha 1

smelcerzowa pod kazdym filmem wpisuje maxineczke w tagi zeby sie na jej plecach wybic. zobaczcie sobie: same popularne kanaly

maxineczka

adrianna grotkowska

Ania guellard

red lipstick monster

Agnieszka Grzelak

zmalowana

• Thanks 1

Wielka szczęka. I sepleni. 

wygląd to juz drugorzedna sprawa jak kto gra tak nie fair

Co myślicie o live (dostępny na yt) który Maxi nagrała z Karoliną Zientek? Mam wrażenie, że Maxi kompletnie ją zdominowała,  nie dała tak naprawdę dojść jej do słowa, 3/4 filmiku to jej gadanie...🙄 

• Like 1

2 godziny temu, sylwus_2021 napisał:

Co myślicie o live (dostępny na yt) który Maxi nagrała z Karoliną Zientek? Mam wrażenie, że Maxi kompletnie ją zdominowała,  nie dała tak naprawdę dojść jej do słowa, 3/4 filmiku to jej gadanie...🙄 

Oba zadnemu gosciowi nie daje dojsc do slowa, ciagle gada, przerywa i musi byc gwiazda odcinka

• Like 1

Dnia 7.01.2021 o 17:53, XYZ napisał:

Ale nic to, najważniejsze że podkład stygnie, dążąc do matu. 

To jest tak denerwujące. Jej się chyba myli słowa PODKŁAD ZASTYGA/PODKŁAD ZASTYGAJĄCY a PODKŁAD STYGNIE/ PODKŁAD STYGNĄGNĄCY.

Tak jakby podkład był gorący i stygł na twarzy. Stygnie to zupa. A może ja się mylę i zupa zastyga, a podkład stygnie. 😉😉😉

Maxi mówi po "ludzku". Ja oglądam jej filmy. Omijam paznokcie i lajwy.

No ramonka usta ewidentnie robiła - na dzisiejszym story jak pokazuje brwi widać, że są na maksa opuchnięte. Chowa się non stop za filtrami. Ostatnio niby się tłumaczyła, że ma opuchliznę, bo się uderzyła w usta 😂 tylko z tego co pamiętam, to była górna warga, a dziś widać popuchniętą dolną. No ale przecież ona rzadko się do czegokolwiek przyznaje - no chyba, że to (nieoznaczona) współpraca jak te z kliniką T. (której już nie poleca 😂)

A ona gdzieś mówiła że robiła coś z kształtem brody? Nie jestem z nią na bieżąco ale wg mnie tam kwas wjechał bo ma teraz brode w kształcie "V" a wcześniej tak nie wyglądała 😁

4 godziny temu, Ggość napisał:

A ona gdzieś mówiła że robiła coś z kształtem brody? Nie jestem z nią na bieżąco ale wg mnie tam kwas wjechał bo ma teraz brode w kształcie "V" a wcześniej tak nie wyglądała 😁

Ona robiła jakiś zabieg na drugi podbródek- rozpuszczenie tkanki tłuszczowej

lipolize na podbrodek. nici pod oczami. botoks w czolo. ale mowi o malym procencie tego co zrobila

• Like 3

4 godziny temu, zrigczem napisał:

lipolize na podbrodek. nici pod oczami. botoks w czolo. ale mowi o malym procencie tego co zrobila

Pracuje wyglądem więc to zrozumiałe, że chce wyglądać jak najlepiej. Natomiast przy widocznym powiększeniu ust wykręcanie się opryszczką czy uderzeniem w usta jak ktoś wyżej napisał (wtf???) jest po prostu żałosne. Poprawia się, wygląda dobrze, fajnie. Ale naprawdę nie ma co w dzisiejszych czasach się tak ukrywać z medycyną estetyczną. Ja bym chętnie się dowiedziała co działa a co nie bo ostatnio mam ochotę coś zmienić w wyglądzie. Z drugiej strony, trochę ją rozumiem bo jak powie co robiła i za ile to się na nią karynki rzucą że łomatko co tak drogo itp itd. A Maxi lubi się stylizować na przystępną, swojską dziewczynę więc pewnie unika takich sytuacji jak ognia.

• Confused 1

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, zrigczem napisał:

mówi o tym z czego ma hajs za współpracę. Pewnie jeszcze nie ogarnęła nowej współpracy z kliniką w zastępstwie T. i musiała sama zapłacić 😂

Edytowano przez Chruma

Nie chce się przyznać do zrobienia nici pod oczami. Za te pytania blokuje na insta xd

Twierdzi że nawodnienie jej tak pomogło. Gdzie ewidentnie widac że majstorwala z nićmi. I te powiększone usta. 

• Like 1
  • Confused 1

Dnia 1.03.2021 o 09:05, zrigczem napisał:

Myślę że oprócz lipolizy na brodę, musiało być też modelowanie. Sama jestem po 1 zabiegu lipolizy i wiem mniej więcej jaki może być efekt. U niej ewidetnie broda zmieniła kształt 😄 Fajnie jakby gdzieś opowiedziała o tych zabiegach. 

Dnia 1.03.2021 o 13:33, sylwus_2021 napisał:

Pracuje wyglądem więc to zrozumiałe, że chce wyglądać jak najlepiej. Natomiast przy widocznym powiększeniu ust wykręcanie się opryszczką czy uderzeniem w usta jak ktoś wyżej napisał (wtf???) jest po prostu żałosne. Poprawia się, wygląda dobrze, fajnie. Ale naprawdę nie ma co w dzisiejszych czasach się tak ukrywać z medycyną estetyczną. Ja bym chętnie się dowiedziała co działa a co nie bo ostatnio mam ochotę coś zmienić w wyglądzie. Z drugiej strony, trochę ją rozumiem bo jak powie co robiła i za ile to się na nią karynki rzucą że łomatko co tak drogo itp itd. A Maxi lubi się stylizować na przystępną, swojską dziewczynę więc pewnie unika takich sytuacji jak ognia.

Ale ona mówiła, że robiła makijaż permanentny ust i wypełniała je ostatnio dlatego są opuchnięte... Czasem mam wrażenie czytając was tutaj, że oglądam inną Maxi. 

• Like 1

1 godzinę temu, R.H.B napisał:

Ale ona mówiła, że robiła makijaż permanentny ust i wypełniała je ostatnio dlatego są opuchnięte... Czasem mam wrażenie czytając was tutaj, że oglądam inną Maxi. 

Makijaż ust robiła dawno, opryszczkę miała 2/3 tyg temu, a w zeszlym tyg „uderzyła się usta (w górną wargę, to nie żaden wypełniacz” ) 😂 po czym za 2 dni wjeżdża instastory i wielkie wary (zwłaszcza ta dolna). Faktycznie noże oglądasz inną ramone i jeszcze wierzysz w jej brednie  🤣

• Like 1

Dziwnie wygląda w najnowszym filmie, jakoś inaczej i gorzej niż zwykle. Karykaturalnie grube brwi, napompowane usta, kwadratowa twarz, hełm z grzywki... wszystko razem dało groteskowy efekt.

Właśnie oglądam filmik Maxi z wczoraj i nie mogę się nadziwić jak krzywo jest ostrzyknieta górna warga... Lewa strona duuuuzo większa niż prawa. Po powiększaniu obrzęk schodzi w ciągu kilku dni a ona od tygodni o tym mówi więc wygląda to na schrzanioną pracę, może dlatego nie mówi u kogo robiła.

Piszecie o tyłu zabiegach którym poddała się ta jutuberka że nie rozumiem dlaczego jej tak dół twarzy wisi, podgardle i szyja też się ciągną. Widać po twarzy że poddawała się zmianom jednak myślę że słaba jędrność skóry dołu twarzy oraz przesadne wypełnienie jej górnej części sprawia że wygląda starzej niż jej wiek metrykalny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się