Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
otyla_33_otyla

Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

Polecane posty

1 godzinę temu, otyla_33_otyla napisał:

Ciągle o tych niciach pisze bo ona nie chce się do nich przyznać. Za każdym razem blokuję osoby, które się i to zapytają. 

Co ty masz z tymi nićmi? Może i sobie zrobiła. I co z tego? 

• Like 1

25 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

Bialorycerz się znalazł xd 

O, widzisz, coś ci się znalazło. Jak już się znalazł, zleć mu misję poszukiwania tych nici Maxineczki. Rycerze Okrągłego Stołu szukali Świętego Graala, twój wyimaginowany białorycerz może nici szukać. Może wreszcie zaznasz spokoju. 

Wiecie, dlaczego Maxi nie reklamuje już Semilaca? Brała przecież udział w innych kampanii szminek matowych w płynie, używała ich lakierów hybrydowych. A od dłuższego czasu tylko Neonail :/

8 minut temu, qlek123 napisał:

Wiecie, dlaczego Maxi nie reklamuje już Semilaca? Brała przecież udział w innych kampanii szminek matowych w płynie, używała ich lakierów hybrydowych. A od dłuższego czasu tylko Neonail 😕

Za malo placili 😂

11 minut temu, qlek123 napisał:

Wiecie, dlaczego Maxi nie reklamuje już Semilaca? Brała przecież udział w innych kampanii szminek matowych w płynie, używała ich lakierów hybrydowych. A od dłuższego czasu tylko Neonail 😕

Skończyła jej się umowa z Semilaciem to teraz Indigo reklamuje. 

• Like 1

13 minut temu, qlek123 napisał:

Semilac wycofał się ze współpracy z większością influ. Nagle wszędzie przestały używać 😂

• Like 1
  • Haha 5

A pamiętacie jak podkreśla pokazując zegarek badz zakupy z zalando, że gdzie jej kasa za reklamy xd

26 minut temu, otyla_33_otyla napisał:

A pamiętacie jak podkreśla pokazując zegarek badz zakupy z zalando, że gdzie jej kasa za reklamy xd

Nie wiem. Może naprawdę są tacy ludzie na świecie- widzki, co jak zabaczą zegarek, bluzkę, kolczyki u jutuberki/instagramerki to od razu leca to kupić. No ja takich bzdur nie kupuję raczej tylko dlatego, że oglądana przeze mnie jutuberka to pokaże na stories/jutubie. 
Więc jak Maxineczka pokaże smartwatcha i baby od razu lecą to wykupić, to moźe i powinna dostawać kase za reklamę. Dlatego tak popularne są linki afiliacyjne i kodziki na kosmetyki- bo jutuberki zgarniają za to hajs, a marka widzi, której kobicie widzki ufają najbardziej. 

• Like 1

Dnia 3.04.2021 o 19:40, Dark Evil napisał:

Skończyła jej się umowa z Semilaciem to teraz Indigo reklamuje. 

Tak, teraz reklamuje Indigo. Była nawet na wakacjach z właścicielami, w Kostaryce. Magda Malaczyńska chyba nawet męża Maxineczki pokazywała we vlogach 

12 minut temu, sylwus_2021 napisał:

Tak, teraz reklamuje Indigo. Była nawet na wakacjach z właścicielami, w Kostaryce. Magda Malaczyńska chyba nawet męża Maxineczki pokazywała we vlogach 

Na insta Magdy też się mąż Maxi pojawia jak spędzają czas razem. Byli też na urodzinach Darka na jachcie w Chorwacji. 

13 godzin temu, otyla_33_otyla napisał:

Ten mąż to taki troszkę grubasek? 

Si

Włączyłam sobie jej film, bo zainteresował mnie nowy test kosmetyków. Czy ktoś mi wyjaśni jaki zabieg spowodował u niej jakby powiększenie się żuchwy? Przecież ona nie miała takiego masywnego, męskiego "dołu" twarzy.

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Peraspera 2 napisał:

Włączyłam sobie jej film, bo zainteresował mnie nowy test kosmetyków. Czy ktoś mi wyjaśni jaki zabieg spowodował u niej jakby powiększenie się żuchwy? Przecież ona nie miała takiego masywnego, męskiego "dołu" twarzy.

Podejrzewam, że Maxi „odchudza” tymi zabiegami całą dolną połowę twarzy, nie tylko ten podbródek(co była relacja). 
Ona zawsze miała taką kwadratową twarz, a teraz to juz w ogóle się kanciasta na twarzy zrobiła

Edytowano przez Dark Evil
  • Like 1

4 minuty temu, Dark Evil napisał:

Ona zawsze miała taką kwadratową twarz, a teraz to juz w ogóle się kanciasta na twarzy zrobiła

W tym momencie ta twarz to zupełnie nie to co jakiś czas temu. W porównaniu "przed" "po" wypada dramatycznie źle. Teraz to jest jakaś karykatura tej dziewczyny. Smutne to niesamowicie. Ładna, kobieca buzia zamieniła się w skórę na kościach z powiększonymi elementami.

• Like 2
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Kaaasia_22 napisał:

W tym momencie ta twarz to zupełnie nie to co jakiś czas temu. W porównaniu "przed" "po" wypada dramatycznie źle. Teraz to jest jakaś karykatura tej dziewczyny. Smutne to niesamowicie. Ładna, kobieca buzia zamieniła się w skórę na kościach z powiększonymi elementami.

Tak!To naprawde piekna dziewczyna byla

Wciaz nie mozna odmowic jej urody,ale troche za duzo kombinowania z twarza

• Like 1

Wydala mi sie taka wredna troche jak nagrywala "pierwsze wrazenia" kosmetykow vollare, no I pouczanie kolezanki wymowy 'coverage' po ang. Ja wiem, ze skonczyla anglistyke I tak sie nauczyla, ale w roznych miejscach na swiecie sa tak rozne akcenty, ze to nie ma takiego znaczenia, w irlandii wymawia sie cOverage wlasnie, a nie cAverage. A np Shanaxo zamiast MAC mowi MEC, taka przemadrzala jest czasem.

Z tymi zabiegami "upiekszajacymi" juz bardzo przesadza. 

• Like 2

No troche schudla to i z twarzy jej zeszlo.

Zas cere ma b.ladna ale mysle ze to juz genetyka.Sa osoby co maja wysyp jak tylko zjedza cos slodkiego a sa takie co moga jesc mnostwo przetworzonego i nic po nich  nie widac.

O mamo, coś znowu nie tak z tymi ustami 🙄

tragicznie to wyglada. nie moge uwierzyc ze to ta sama dziewczyna co 2 lata temu na swoich filmach na przyklad

Kojarzy ktoś w którym konkretnie vlogu na yt u M. Malaczyńskiej można zobaczyć męża Maxi? Przejrzałam pobieżnie kilka i nie widzę 😩

5 godzin temu, Mkkk napisał:

Kojarzy ktoś w którym konkretnie vlogu na yt u M. Malaczyńskiej można zobaczyć męża Maxi? Przejrzałam pobieżnie kilka i nie widzę 😩

Z Kostaryki jak Magda pilotowała samolot 😁😁😁

Dnia 26.04.2021 o 17:09, Ola_w napisał:

O mamo, coś znowu nie tak z tymi ustami 🙄

ostatnio na insta, gdy siedziała ze swoim kotem i się uśmiechała, to górną wargę miała tuż przy koniuszku nosa, także tak. 

6 godzin temu, sylwus_2021 napisał:

Z Kostaryki jak Magda pilotowała samolot 😁😁😁

Dzięki za info. Kurczę, totalnie inaczej wyobrażałam sobie jej męża! 

Dnia 4.04.2021 o 20:06, yuhema napisał:

Na insta Magdy też się mąż Maxi pojawia jak spędzają czas razem. Byli też na urodzinach Darka na jachcie w Chorwacji. 

Masz do tego link? Nie widzialam jej męża nigdy bo zawsze tłumaczyła że chroni swoja prywatność 😎🤣

1 minutę temu, Miss Radomia napisał:

Masz do tego link? Nie widzialam jej męża nigdy bo zawsze tłumaczyła że chroni swoja prywatność 😎🤣

Bo chroni. Nie pokazuje meza i rodzicow na swoich kanalach w social mediach- tylko kosmetyki i mejkapy(czasem koty).  

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się