Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
otyla_33_otyla

Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

Polecane posty

39 minut temu, TypowaBaba napisał:

Maxi wyglądała zajebiście na swoich urodzinach. 

Tak obiektywnie patrzac -wygladala pieknie 🥰🥰

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, anna900 napisał:

Przerażająca szczęka.😬

No duzo ma tych zebow,ale zdrowy i bialy usmiech to zaleta nie wada

Mnie sie tam.podoba jak tak.wampierkowato sie usmiecha 😉😉🧛‍♀️😁

Edytowano przez Huest

31 minut temu, janette butler napisał:

Katosu była wśród zaproszonych?

Nie xddd

• Haha 1

2 godziny temu, anna900 napisał:

Przerażająca szczęka.😬

A co ma sobie z nia zrobic? Wyrwać co drugi ząb, zebys była zadowolona?

• Thanks 1
  • Haha 4

Zerknelam sobie wczoraj na jej filmy z RLM i az sama jestem zdziwiona, bo bardzo mi się podobały. Bardziej ten film na kanale Maxi, ale u Ewy tez spoko. 🙂

Katosu i Gośki nie było, ale była Klaudia Owczarek z narzeczonym, Klaudia Cukier puder z mężem, kitulec, Karolina Zientek, Harry J. i chyba tyle z youtubowych osobistości. Później widziałam że Magda i Darek z Indigo się pojawili także 

Napisano (edytowany)
30 minut temu, Dark Evil napisał:

Gosia HoM tez nie 😂

Jej bym wgl nie zaprosiła nie umie się malować i wydaje się być fałszywa sytuacja z paletka Ady pokazała ze nie umie znieść kogoś sukcesu 

Edytowano przez Cinderellaaa

1 godzinę temu, BezaNaPol napisał:

Zerknelam sobie wczoraj na jej filmy z RLM i az sama jestem zdziwiona, bo bardzo mi się podobały. Bardziej ten film na kanale Maxi, ale u Ewy tez spoko. 🙂

Patrzac na ostatnie filmy z Ewa to az dziwne, ze jej na urodziny nie zaprosila.

1 godzinę temu, yuhema napisał:

Katosu i Gośki nie było, ale była Klaudia Owczarek z narzeczonym, Klaudia Cukier puder z mężem, kitulec, Karolina Zientek, Harry J. i chyba tyle z youtubowych osobistości. Później widziałam że Magda i Darek z Indigo się pojawili także 

narzeczony Klaudii to brat Maxi ☺️

Przed chwilą, Dark Evil napisał:

Serio? Czy ona tak tylko zartowała?

serio, Klaudia o tym powiedziała daawno temu na swoim live. 😄 także będą rodzinką 😁

2 minuty temu, Olamka napisał:

serio, Klaudia o tym powiedziała daawno temu na swoim live. 😄 także będą rodzinką 😁

zresztą widać jak wrzucają jakies storki ze świąt, weekendów, czy imprez rodzinnych i jak się spotykają u ich rodzicow. Robert jest przecież podobny do Maxi 🙃

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Nie wiem. Maxineczka takich rzeczy nie wrzuca. Moze Klaudia ale ja jej nie sledzę

Raczej nie bardzo  są rodzeństwem, Maxi podpisała zdjęcie z nim "brother from another mother". 

• Like 3

Nie jest to jej żadna rodzina. 

Brat jest starszy i od dawna ma żonę

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Moze kuzyn? Niektórzy mowią mp „moja siostra” na siostrę cioteczną- czyli kuzynkę. Zelaszcza jak sa w podobnym wieku i razem sie wychowują

Może tak jest,  w moim rejonie używa sie kuzyn, a brat jest równoznaczne.. z bratem 😉

To jest żart, poznala go przez Klaudie nie odwrotnie.

Na storkach u maxi raz przewija sie i maz...

• Like 1

29 minut temu, Zlodziej napisał:

Mąż maxi? W którym momencie? 😀

Napisano (edytowany)
9 minut temu, jestemgościem napisał:

Mąż maxi? W którym momencie? 😀

Wydaje mi się, że w stories u Karoliny owczarek on siedzi obok maxi przy stole

Edytowano przez Nieznam2

Napisano (edytowany)
42 minuty temu, Zlodziej napisał:

To prawda. 🙂 Aż dziwne, że go w domu nie zamknęła w ciemnej piwnicy. Przecież podobno go nie pokazuje, bo nie jest ciachem i się go wstydzi. 😂 Tak trudno przecież uwierzyć, że ktoś najzwyczajniej w świecie nie ma ochoty być przed kamerą. 😉 

Edytowano przez Kami_

Napisano (edytowany)

Właśnie miałam odpisać tej dziewczynie, co napisała że to brat Maxi, ale widzę, że zostałam uprzedzona. Ewidentnie to żart, zwłaszcza po tym story brother from another mother. Pewnie ludzie im to piszą w DMach ciągle to i żartują.

A i obserwuje obie i nie widziałam jakichkolwiek obiadków czy świąt u rodziców, gdzie byla Maxi z mężem i Klaudia z narzeczonym. Często spędzają czas razem, ale nie widziałam story z rodziną żadnego z nich. 

Jeszcze dodam, że nazwiska też im się różnią, choć nie zawsze to wskazuje poprawnie na relacje rodzinne. 

Tak samo było z tym, że Luka od Andziaks zażartował, że był z Ewą i ludzie serio to łyknęli i uwierzyli. 

Edytowano przez yuhema
  • Like 2

Napisano (edytowany)

Robert to nie żaden brat Maxi, nie siejcie zamieszania. 😂 Wszystko zaczęło się chyba od jakiegoś live u Klaudii, na których widzki pisały, że między Robertem a Maxi widać podobieństwo. Oczywiście pokrewieństwa brak ale określenie brat - siostra się między nimi przyjęło 😜

PS. Który to ten mąż Maxi? Ten w czarnej koszuli? 

Edytowano przez Hermiona

Na storce gdzie gosc w czarnej koszuli z bialym napisem w linii guzikow cos gada do mikrofonu maz pije za nim z filizanki 

2 godziny temu, Olamka napisał:

A ja sie dziwilam, czemu maxswineczka sie zadaje z taka nieopierzona malolata. Teraz juz wiadomo. ;D

Przed chwilą, Zaba19 napisał:

A ja sie dziwilam, czemu maxswineczka sie zadaje z taka nieopierzona malolata. Teraz juz wiadomo. ;D

Przecież było powiedziane, że nie są rodzeństwem XD 

4 godziny temu, Zaba19 napisał:

Patrzac na ostatnie filmy z Ewa to az dziwne, ze jej na urodziny nie zaprosila.

może nie każdy mógł przyjechać? nie znaczy to zaraz, że zaproszenia nie dostał 😕

• Like 1

Maxi wyglądała przepięknie. Ma swoje wady, trochę nie ma do siebie dystansu, źle reaguje na krytykę, ale trzeba przyznać, że jeśli o wygląd chodzi to jest naprawdę zjawiskowa - kobiece kształty, zadbana, przepiękny uśmiech, paznokcie i skóra. YouTuberka beauty z prawdziwego zdarzenia, maluje się naprawdę dobrze i widać, że dba o "płotno" do swojej pracy, czyli cerę. Jak oglądałam jej filmik o pielęgnacji to szczerze miałam ochotę coś tam kupić z jej polecenia, nie to, co u innych YouTuberek, które biegają ze zważonym podkładem na przebarwionej twarzy, a mówią, że krem robi im "cuda ze skórą".

• Like 6
  • Thanks 1

10 godzin temu, zraloww napisał:

Maxi wyglądała przepięknie. Ma swoje wady, trochę nie ma do siebie dystansu, źle reaguje na krytykę, ale trzeba przyznać, że jeśli o wygląd chodzi to jest naprawdę zjawiskowa - kobiece kształty, zadbana, przepiękny uśmiech, paznokcie i skóra. YouTuberka beauty z prawdziwego zdarzenia, maluje się naprawdę dobrze i widać, że dba o "płotno" do swojej pracy, czyli cerę. Jak oglądałam jej filmik o pielęgnacji to szczerze miałam ochotę coś tam kupić z jej polecenia, nie to, co u innych YouTuberek, które biegają ze zważonym podkładem na przebarwionej twarzy, a mówią, że krem robi im "cuda ze skórą".

A powiedz jakie kształty nie są kobiece? 😆

• Like 1

2 godziny temu, Dark Evil napisał:

To prawda- Maxineczka jest mega zadbana i zawsze porządnie pomalowana. Nie szczędzi czasu i pieniędzy na siebie- to widać i słychać jak ona opowiada o swojej pielęgnacji i zabiegach. Czasami mam wrażenie że ona robi to przez całe dnie- pielęgnuje siebie. 
Inna sprawa, źe jej cera bardzo jej sprzyja w byciu zadbaną. Ona ma normalną cerę- a więc bez źadnych skrajności typu przetłuszczenie, pryszcze, przebarwienia, rozszerzone pory, jakieś przesuszone placki. 

A tu psikus bo sama Maxi opowiadała kiedyś,ze ma skórę sucha i z AZS

13 godzin temu, zraloww napisał:

Ojeju tak, Maxi jest naprawdę przepiękna. Miałam kiedyś okazję widzieć ją na żywo i naprawdę mówcie co chcecie, móżna ją lubić bądź nie, ale ona na żywo wygląda jak bogini - dla mnie kobiecy ideał. Większość tych juciuberek czy insta gwiazdek to myślę że mogą się przy niej schować. I to moja własna opinia, jak się nie zgadzacie to super 🙂 każdy ma inne odczucia / estetykę itp. 

A tak a propo, to kurde co się między nią a Katosu stało? Jakiś czas temu sprawdzałam to nawet siebie już na instagramie nie obserwują. 

• Like 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się