Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
18 latek

Ja 20, Ona 46. Czy warto?

Polecane posty

Dajcie chlopakowi zaszalec. 

Nie sluchaj sie kobiet tutaj ,jak sasiadka chce to jej daj ,grunt to miec dobre relacje z sasiadami.­čśë

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
1 minutę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Nie sluchaj sie kobiet tutaj ,jak sasiadka chce to jej daj ,grunt to miec dobre relacje z sasiadami.­čśë

no tak ale jak mu si─Ö znudzi to ┼╝eby nie popsu┼é relacji. Stare mo┼╝e brzydkie ale nieg┼éupie przys┼éowie m├│wi - " nie bierz d... z w┼éasnej grupy". Niech zatem szuka s─ůsiadki trzy ulice dalej. Porz─ůdni z┼éodzieje te┼╝ nie okradali zreszt─ů w┼éasnych s─ůsiad├│w " tam gdzie mieszkam nie pracuj─Ö"

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Zarabiasz na pierwszego minusa...­čśÄ

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

15 minut temu, ddt60 napisał:

stary stereotyp - je┼Ťli m─Ö┼╝atka to jest bezpieczna - nie b─Ödzie si─Ö domaga┼éa trwa┼éego zwi─ůzku i drugi stereotyp - je┼Ťli dojrza┼éa to jest rozbudzona, do┼Ťwiadczona a przez to ch─Ötna na seks z m┼éodszym, kt├│rego nauczy erotycznych sztuczek i b─Ödzie uje┼╝d┼╝a─ç a┼╝ do nieprzytomno┼Ťci. Obie te opinie to stereotypy. M─Ö┼╝atki niestety obecnie tak┼╝e do┼Ť─ç cz─Östo bywa tak┼╝e w momencie decydowania si─Ö na kochanka "trac─ů dla niego g┼éow─Ö" i zostawiaj─ů poprzednich partner├│w (jedna z moich sta┼éych partnerek tak zrobi┼éa ale odesz┼éa do akurat znacznie starszego wdowca, kt├│ry dwa tygodnie po naszym rozej┼Ťciu mocno rozchorowa┼é si─Ö na zawa┼é a nast─Öpnie na nowotw├│r i straci┼é ca┼éy erotyczny wigor - oczywi┼Ťcie ona ju┼╝ musia┼éa z nim zosta─ç bo tamten by┼é bardzo bogaty - czy jest je┼Ťli jeszcze po tym wszystkim ┼╝yje). Ponadto nie wszystkie kobiety 40+ s─ů rozbudzone seksualnie i mog─ů by─ç erotycznymi przewodniczkami dla dwudziestolatk├│w. Czasami mo┼╝na natrafi─ç na zimn─ů czterdziestolatk─Ö dla zmy┼éki ubieraj─ůc─ů si─Ö elegancko i seksownie i gor─ůc─ů osiemnastk─Ö chodz─ůc─ů w sportowych dresach i butach nike.

Straci─ç g┼éow─Ö dla 20-latka? ­čśĽChyba ┼╝artujesz. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to jednak prowokacja ­čśů

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Maryyysv3 napisa┼é:

Zarabiasz na pierwszego minusa...­čśÄ

Przepraszam, moze jakos sie dogadamy ?┬á­čśü­čśë

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Straci─ç g┼éow─Ö dla 20-latka? ­čśĽChyba ┼╝artujesz. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to jednak prowokacja ­čśů

jak uwierzy mu, ┼╝e jest tak atrakcyjna i zostawi┼é by dla niej ca┼ée ┼╝ycie. Albo inaczej - jak jej ma┼é┼╝e┼ästwo jest i tak w przeddzie┼ä rozpadu zatem wykorzysta to jako okazj─Ö do rozej┼Ťcia z m─Ö┼╝em i celowo doklei si─Ö do 20-latka chc─ůc by─ç z nim "tyle ile si─Ö da" i szanta┼╝uj─ůc pokazuj─ůc , ┼╝e jest jego sta┼é─ů partnerk─ů. Oby ona go tak nie zrobi┼éa w bambuko.

Udost─Öpnij ten post

To ju┼╝ dawna historia z przed oko┼éo 30 lat. By┼éam wtedy jeszcze dzieckiem. W naszym bloku mieszka┼éa matka z synem. Tak przynajmniej wszyscy my┼Ťleli. On ze dwadzie┼Ťcia ona czterdzie┼Ťci -pare lat. Kto┼Ť tam kiedy┼Ť zobaczy┼é ┼╝e trzymali si─Ö za r─Öce. Nie pami─Ötam dlaczego, ┬áale kt├│rego┼Ť dnia t─ů kobiet─Ö zabra┼éo pogotowie. S─ůsiad by┼é jak j─ů pakowali do karetki i dowiedzia┼é si─Ö ┼╝e wcale nie s─ů oni spokrewnieni.┬á

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Maryyysv3 napisał:

Nie znam rozwiniecia! ­čś▒

To dlaczego m├│wisz, ┼╝e brzydkie okre┼Ťlenie?

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Uważasz, że to nie możliwe? Moja koleżanka z pracy miała romans z chłopakiem, który miał 23lata, Ona chyba 46

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Kolejny przykład: 

M├│j znajomy dorabia┼é sobie kiedy┼Ť jako "pan do towarzystwa" mia┼é oko┼éo 25lat. Jego najstarsza "klientka" prawie 60! Mo┼╝na?

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, AgnMS napisał:

Ja bym si─Ö zstanowila czy chce mie─ç kobiet─Ö kt├│ra b─Ödzie wygl─ůda┼éa duzo gorzej ode mnie. Kobiety inaczej si─Ö starzej─ů. Nie posz┼éabym na taki uk┼éad nigdy┬á

To Les.bi.jska konsternacja?

Bo s┼éysza┼éem, ┼╝e Les.bi.jskie ma┼é┼╝e┼ästwa z r├│┼╝nic─ů wieku┬áte┼╝ si─Ö rozpadaj─ů, gdy jedna z kobiet osi─ůgnie 40lat....

Poza tym zar├│wno w┼Ťr├│d ma┼é┼╝e┼ästw homo jak i hetero 80% pozw├│w rozwodowych sk┼éadana jest przez kobiety!

Edytowano przez PrawiczekPzn

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Maryyysv3 napisał:

Do sexu, ale mysle, ze to raczej fantazje autora. Jaki bylby procent kobiet w tym wieku i w zwiazku decydujacych sie na takie cos? Znikomy, promil moze.

To nie jest fantazja autora. 

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Jedyny, kt├│ry nie popada w skrajno┼Ťci i nie pisze o jaki┼Ť zwi─ůzkach. Dzi─Öki ­čśü

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Kto┼Ť ma jeszcze jakie┼Ť rady czy co┼Ť? Tylko prosz─Ö nie piszcie o jakim┼Ť zwi─ůzku, o zakochaniu si─Ö. No bo to jest niemo┼╝liwe po prostu┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

To dlaczego m├│wisz, ┼╝e brzydkie okre┼Ťlenie?

Bo juz samo "milf" mi sie nie podoba. Kojarzy mi sie z czyms, co obraza kobiety bedace matkami ­čĄö

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, 18 latek napisał:

Kto┼Ť ma jeszcze jakie┼Ť rady czy co┼Ť? Tylko prosz─Ö nie piszcie o jakim┼Ť zwi─ůzku, o zakochaniu si─Ö. No bo to jest niemo┼╝liwe po prostu┬á

Chcesz sobie bzykn─ů─ç za darmo i bez wysi┼éku. Nie wiem czego Ci jeszcze trzeba, pozwolenia od nas?

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Maryyysv3 napisał:

Bo juz samo "milf" mi sie nie podoba. Kojarzy mi sie z czyms, co obraza kobiety bedace matkami ­čĄö

to prawda - skr├│t ma nie┼éadne konotacje i pewnie warto by┼éoby znale┼║─ç lepsze okre┼Ťlenie i w polskich┬á angielskim, na atrakcyjn─ů i nie unikaj─ůc─ů seksu kobiet─Ö w dojrza┼éym wieku. Ale niestety (bo mnie to nie cieszy) okre┼Ťlenie to zaczyna si─Ö co raz bardziej przyjmowa─ç niekoniecznie w z┼éym, stereotypowym znaczeniu, bo nie ma innego

Edytowano przez ddt60
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, 18 latek napisał:

a nie mo┼╝esz sobie znale┼║─ç r├│wnolatk─Ö? By─ç z ni─ů, zakocha─ç si─Ö, zadba─ç o antykoncepcj─Ö i stopniowo odkrywa─ç wsp├│lnie erotyk─Ö i seks?

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Przepraszam, moze jakos sie dogadamy ?┬á­čśü­čśë

Dawaj wiaderko! ­čśë

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, ddt60 napisał:

jak uwierzy mu, ┼╝e jest tak atrakcyjna i zostawi┼é by dla niej ca┼ée ┼╝ycie. Albo inaczej - jak jej ma┼é┼╝e┼ästwo jest i tak w przeddzie┼ä rozpadu zatem wykorzysta to jako okazj─Ö do rozej┼Ťcia z m─Ö┼╝em i celowo doklei si─Ö do 20-latka chc─ůc by─ç z nim "tyle ile si─Ö da" i szanta┼╝uj─ůc pokazuj─ůc , ┼╝e jest jego sta┼é─ů partnerk─ů. Oby ona go tak nie zrobi┼éa w bambuko.

Pewnie to jest bardziej skomplikowane. No ...promil chetnych na mlodego chlopaka starszej duzo mezatki sie znajdzie, ale to promil jednak!

Zawsze wtedy mysle o przepasci mentalno- intelektualnej (przy partnerach na podobnym poziomie wyksztalcenia, wiedzy, zawodowym....)

Udost─Öpnij ten post

32 minuty temu, 18 latek napisał:

To nie jest fantazja autora. 

Daje Ci sygnaly, ze jest zainteresowana?

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Maryyysv3 napisał:

Zawsze wtedy mysle o przepasci mentalno- intelektualnej (przy partnerach na podobnym poziomie wyksztalcenia, wiedzy, ´╗┐zawodowym....)

Ale oni si─Ö nie umawiaj─ů na DKF tylko na fizjologi─Ö ­čść

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, acordeon napisał:

Uważasz, że to nie możliwe? Moja koleżanka z pracy miała romans z chłopakiem, który miał 23lata, Ona chyba 46

Romans. Nic dalej? Co nia kierowalo, Aco?

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Ale oni si─Ö nie umawiaj─ů na DKF tylko na fizjologi─Ö ­čść

Nastepny skrot. Co to DKF? Pieprz! Ja jestem w tych tematach zakonnica ­čśë­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Maryyysv3 napisa┼é:

Zawsze wtedy mysle o przepasci mentalno- intelektualnej (przy partnerach na podobnym poziomie wyksztalcenia, wiedzy, zawodowym....)

ja tego akurat nie wiem, bo tak┼╝e w m┼éodym wieku zawsze interesowa┼éem si─Ö mniej wi─Öcej r├│wie┼Ťniczkami i z nimi si─Ö kocha┼éem. Kilka razy by┼éy starsze - raz gdy mia┼éem 8 lat swoje wdzi─Öki pokaza┼éa mi 12-tolatka ale by┼é to tylko mo┼╝emy powiedzie─ç striptiz w nagrod─Ö, ┼╝e zgodzi┼éem si─Ö jej pokaza─ç cz┼éonka i drugi raz gdy mia┼éem 16 lat to by┼é m├│j pierwszy raz "dopochwowo" z Niemk─ů z NRD , kt├│ra by┼éa ju┼╝ doros┼éa i mia┼éa 19 lat. Ona my┼Ťla┼éa zreszt─ů, ┼╝e mam 18 lat bo na tyle wygl─ůda┼éem. Ale przecie┼╝ nie by┼éy to znacz─ůce r├│┼╝nice. Nigdy nie mia┼éem sk┼éonno┼Ťci jako m┼éody ch┼éopak do szukania seksu z dojrza┼éymi kobietami. Po pierwsze by┼éy to troch─Ö inne czasy a po drugie nie mia┼éem ci─ůgot do starszych (du┼╝o m┼éodszych te┼╝ nie) tylko z regu┼éy zawsze do r├│wie┼Ťniczek. Ale teraz wida─ç, ┼╝e cz─Ö┼Ť─ç m┼éodych ch┼éopc├│w poszukuje atrakcyjnych, dojrza┼éych kobiet i wydaje im si─Ö, ┼╝e one przylec─ů na ich zawo┼éanie bo s─ů tak ┼╝─ůdne seksu z m┼éodym ch┼éopcem. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e mylny stereotyp

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Maryyysv3 napisał:

Nastepny skrot. Co to DKF? Pieprz! Ja jestem w tych tematach zakonnica ­čśë­čĄú

Dyskusyjny Klub Filmowy ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, ddt60 napisał:

ja tego akurat nie wiem, bo tak┼╝e w m┼éodym wieku zawsze interesowa┼éem si─Ö mniej wi─Öcej r├│wie┼Ťniczkami i z nimi si─Ö kocha┼éem. Kilka razy by┼éy starsze - raz gdy mia┼éem 8 lat swoje wdzi─Öki pokaza┼éa mi 12-tolatka ale by┼é to tylko mo┼╝emy powiedzie─ç striptiz w nagrod─Ö, ┼╝e zgodzi┼éem si─Ö jej pokaza─ç cz┼éonka i drugi raz gdy mia┼éem 16 lat to by┼é m├│j pierwszy raz "dopochwowo" z Niemk─ů z NRD , kt├│ra by┼éa ju┼╝ doros┼éa i mia┼éa 19 lat. Ona my┼Ťla┼éa zreszt─ů, ┼╝e mam 18 lat bo na tyle wygl─ůda┼éem. Ale przecie┼╝ nie by┼éy to znacz─ůce r├│┼╝nice. Nigdy nie mia┼éem sk┼éonno┼Ťci jako m┼éody ch┼éopak do szukania seksu z dojrza┼éymi kobietami. Po pierwsze by┼éy to troch─Ö inne czasy a po drugie nie mia┼éem ci─ůgot do starszych (du┼╝o m┼éodszych te┼╝ nie) tylko z regu┼éy zawsze do r├│wie┼Ťniczek. Ale teraz wida─ç, ┼╝e cz─Ö┼Ť─ç m┼éodych ch┼éopc├│w poszukuje atrakcyjnych, dojrza┼éych kobiet i wydaje im si─Ö, ┼╝e one przylec─ů na ich zawo┼éanie bo s─ů tak ┼╝─ůdne seksu z m┼éodym ch┼éopcem. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e mylny stereotyp

Przy czystym fizjologicznym sexie (analogia tloka....) ta przepasc nie ma najmniejszegi znaczenia. Przy jakkolwiek niejednorazowej (lub z definicji jasno ukierunkowanej) akcji, juz raczej tak....

Edytowano przez Maryyysv3

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ i Ty, brutusowy Pieprzu? ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

z erotycznych to na DKF puszczali tylko Emmanuel z mocno powycinanymi scenami erotycznymi - ale by┼éy -┬á z Sylvi─ů Kristel. Po tym w Polsce "g┼éo┼Ťnym" erotycznym filmie pozosta┼éa tylko fajna muzyka z tytu┼éowym przebojem Emmanuel. Przy okazji pi─Öknie si─Ö z polskich aktorek rozbiera┼éa Anna Dymna (jako Barbara Radziwi┼é┼é├│wna) i wra┼╝enie na mnie zrobi┼éa naga Maria Probosz (smutne ale ju┼╝ nie┼╝yj─ůca) w Alabamie. Film by┼é s┼éaby ale ona nago pi─Ökna.

https://celebsdump.com/posts/2020/04/13158/images/dutch-actress-sylvia-kristel-fully-nude-emmanuelle-photoshoot-1974-10.jpg

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö