Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
18 latek

Ja 20, Ona 46. Czy warto?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Cześć, mam okazję wejść w układ z sąsiadką. Ja mam 20 lat, Ona 46 lat. Jest ona mężatką, ale jej męża często długi okres czasu nie ma. I teraz pytanie czy warto? Może macie jakieś rady itd 

Edytowano przez 18 latek

Proponuję wejść w układ z jakąś uczelnią/szkołą/zakładem pracy a nie bałamucić sąsiadki.

• Like 4

26 minut temu, 18 latek napisał:

Cześć, mam okazję wejść w układ z sąsiadką. Ja mam 20 lat, Ona 46 lat. Jest ona mężatką, ale jej męża często długi okres czasu nie ma. I teraz pytanie czy warto? Może macie jakieś rady itd 

Jak męża nie ma w domu 3/4 roku to jesteś usprawiedliwiony.

• Thanks 1
  • Haha 1

38 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Proponuję wejść w układ z jakąś uczelnią/szkołą/zakładem pracy a nie bałamucić sąsiadki.

trwały związek oparty o miłość z taką różnicą wieku "w tą stronę" nie jest zapewne niemożliwy

https://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2019/06/21/TELEMMGLPICT000198583043_trans%2B%2B1TJOa7BZ2Re4vzncv8bVr5IJUf7Hyxq67IAaSz0vTU0.jpeg

11 minut temu, ddt60 napisał:

trwały związek oparty o miłość z taką różnicą wieku "w tą stronę" nie jest zapewne niemożliwy

Też mi przykład, obydwoje staro wyglądają. Ona tym bardziej, bo przypomina małpę 😞

53 minuty temu, 18 latek napisał:

Nie warto, co Ci ten układ da? Trochę przelotnego seksu? 

• Like 1

54 minuty temu, 18 latek napisał:

Warto! 😂

7 minut temu, PNINA napisał:

Też mi przykład, obydwoje staro wyglądają. Ona tym bardziej, bo przypomina małpę 😞

no tak on się też troszkę postarzał a ona stara się aby wyglądać młodziej - te starania określiłaś "wygląda jak małpa" bo faktycznie może przesadziła z tym odmładzaniem. Jedno - zęby ma zrobione perfekcyjnie, bo nie sądzę, że jest to "klasyczna polska proteza wrzucana na noc do szklanki". Mam nadzieje, że nawet jak ja się zestarzeje to chociaż zęby mi się uda takie utrzymać.

Z drugiej strony jak kobieta bardzo dojrzała mogłaby utrzymać atrakcyjność w sferze seksu i jak ją powinna okazywać to jest to też dobre pytanie. Również pewnie dotyczy to także mężczyzn w dojrzałym wieku, choć tu panuje stereotypowe co prawda ale jednak przekonanie, że mężczyzna potrafi atrakcyjność "utrzymać" dłużej (za to jego moc i zdolności - bywa - "opadają" szybciej)

https://telegraf.com.ua/files/2017/03/06-271.jpg

Napisano (edytowany)
7 minut temu, ddt60 napisał:

no tak on się też troszkę postarzał a ona stara się aby wyglądać młodziej - te starania określiłaś "wygląda jak małpa" bo faktycznie może przesadziła z tym odmładzaniem. Jedno - zęby ma zrobione perfekcyjnie, bo nie sądzę, że jest to "klasyczna polska proteza wrzucana na noc do szklanki". Mam nadzieje, że nawet jak ja się zestarzeje to chociaż zęby mi się uda takie utrzymać. 

Nie ddt. Wygląda jak małpa iż ma układ twarzy "małpiasty". W młodości takie twarze też są nieprzyjemne. Tak się zastanawiam na ile lat ją byś ocenił?

Edytowano przez PNINA

30 minut temu, ddt60 napisał:

Ale mam wrażenie, że pytanie jest o związek oparty o miłość męża i żony, ale w każdym razie, nie o miłość Pytającego.

(No chyba, że przez miłość rozumiemy najszczersze na świecie uczucie chcicy....)

1 godzinę temu, 18 latek napisał:

Zadaj sobie pytanie, czy będziesz 1yną osobą, z którą ona ma taki układ....

7 minut temu, PNINA napisał:

Nie ddt. Wygląda jak małpa iż ma układ twarzy "małpiasty". W młodości takie twarze też są nieprzyjemne.

I co z tego? Miłość i seks są też dla brzydkich.

• Like 1

5 minut temu, PNINA napisał:

Nie ddt. Wygląda jak małpa iż ma układ twarzy "małpiasty". W młodości takie twarze też są nieprzyjemne. Tak się zastanawiam na ile lat ją byś ocenił?

jest chyba 60+ ale trudno mi jednoznacznie ocenić. Natomiast sam będąc dojrzałym już facetem po prostu zastanawiam się jak (jeśli mimo wieku ma się duże libido) jak realizować się w sposób dojrzały ale zarazem satysfakcjonujący (poza samotną masturbacją ) w sferze seksualności. Jak okazywać to zainteresowanie itp. Czy w takiej sytuacji związki z dużą różnicą wieku (w jedną czy drugą stronę) mają sens itp.

10 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

I co z tego? Miłość i seks są też dla brzydkich.

Nic.

Dla każdego, i małego i dużego,  grubego i chudego. Czy ja coś wspomniałam że jest tylko dla pięknych i bogatych?  Odniosłam się do wpisu ddt że zrobiona odmłodzona i dlatego nazwałam ją małpiastą.

Ja bym się zstanowila czy chce mieć kobietę która będzie wyglądała duzo gorzej ode mnie. Kobiety inaczej się starzeją. Nie poszłabym na taki układ nigdy 

Przed chwilą, PNINA napisał:

Nic.

Dla każdego, i małego i dużego,  grubego i chudego. Czy ja coś wspomniałam że jest tylko dla pięknych

jeśli seks jest pięknem to powinien ludzi zmieniać w pięknych ... nie udało się to Bogu jak wielu rzeczy. Choć każdy może swoją wybrankę postrzegać jako piękną ..

2 minuty temu, 18 latek napisał:

Nie chodzi mi o żaden związek oczywiście...

A o co ci chodzi? Na co ci kobieta w wieku twojej mamy? 

19 minut temu, ddt60 napisał:

Czy w takiej sytuacji związki z dużą różnicą wieku (w jedną czy drugą stronę) mają sens itp.

Raczej w świecie celebrytów.  

1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

już teraz wiemy - wyłącznie do seksu. Jak się "zużyje" to ją zostawi albo wymieni na nowszy model. Jeśli tak to uczciwe byłoby gdyby jej to otwarcie powiedział na samym początku - bo potem może zrobić jej krzywdę. Jak zgodzi się z pełną świadomością na taki układ to ok.

13 minut temu, 18 latek napisał:

Nie chodzi mi o żaden związek oczywiście...

Napisałeś wyraźnie układ. Są ludzie i ludzie. Dla mnie takie coś nie miałoby formy bytu.Już bardziej odwrotność Młoda dziewczyna i dojrzały facet to jeszcze ujdzie. Ale też nie jako układ.   

• Confused 1

20 minut temu, ddt60 napisał:

już teraz wiemy - wyłącznie do seksu. Jak się "zużyje" to ją zostawi albo wymieni na nowszy model. Jeśli tak to uczciwe byłoby gdyby jej to otwarcie powiedział na samym początku - bo potem może zrobić jej krzywdę. Jak zgodzi się z pełną świadomością na taki układ to ok.

Wiadomo, że chodzi o seks. Tylko dlaczego akurat mężatka i jeszcze w takim wieku? 😁

Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Wiadomo, że chodzi o seks. Tylko dlaczego akurat mężatka i jeszcze w takim wieku? 😁

stary stereotyp - jeśli mężatka to jest bezpieczna - nie będzie się domagała trwałego związku i drugi stereotyp - jeśli dojrzała to jest rozbudzona, doświadczona a przez to chętna na seks z młodszym, którego nauczy erotycznych sztuczek i będzie ujeżdżać aż do nieprzytomności. Obie te opinie to stereotypy. Mężatki niestety obecnie także dość często bywa także w momencie decydowania się na kochanka "tracą dla niego głowę" i zostawiają poprzednich partnerów (jedna z moich stałych partnerek tak zrobiła ale odeszła do akurat znacznie starszego wdowca, który dwa tygodnie po naszym rozejściu mocno rozchorował się na zawał a następnie na nowotwór i stracił cały erotyczny wigor - oczywiście ona już musiała z nim zostać bo tamten był bardzo bogaty - czy jest jeśli jeszcze po tym wszystkim żyje). Ponadto nie wszystkie kobiety 40+ są rozbudzone seksualnie i mogą być erotycznymi przewodniczkami dla dwudziestolatków. Czasami można natrafić na zimną czterdziestolatkę dla zmyłki ubierającą się elegancko i seksownie i gorącą osiemnastkę chodzącą w sportowych dresach i butach nike.

6 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Bo nie będzie chciała ślubu. A milfy są cenione jako nadal atrakcyjne a bardziej doświadczone niż młode ślicznotki.

2 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Bo nie będzie chciała ślubu. A milfy są cenione jako nadal atrakcyjne a bardziej doświadczone niż młode ślicznotki.

Obrzydliwe jest to okreslenie "milf" 😔

2 minuty temu, Maryyysv3 napisał:

Obrzydliwe jest to okreslenie "milf" 😔

Jak je rozwinąć to tak. Ale już się przyjęło.

36 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Do sexu, ale mysle, ze to raczej fantazje autora. Jaki bylby procent kobiet w tym wieku i w zwiazku decydujacych sie na takie cos? Znikomy, promil moze.

Przed chwilą, Pieprz w doopie napisał:

Jak je rozwinąć to tak. Ale już się przyjęło.

Nie znam rozwiniecia! 😱

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się