Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Kiedyś lubiłam jej posłuchać bo ma taki spokojny głos ale od jakiegoś czasu mnie irytuję tym nadmiernie wałkowanym tematem weganizmu. Wszyscy już wiedzą, że jest weganką a ona się zachowuje jakby nic poza tym nie miała do powiedzenia. Mam koleżankę która jest weganką i wspomniała o tym może 2 razy a Justyna niestety uwielbia przedstawiać się na zasadzie "hej jestem Justyna i jestem weganką". Kiedyś były jakieś story time na jej kanale a teraz już praktycznie tylko przepisy, robienie zakupów w wegańskim sklepie i odpowiadanie na komentarze "hejterów" którzy jedzą mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam i do Justyny i do tej jej Pedra mieszane uczucia. Trochę zachowują się jak nawiedzeni. A parodia mirabouta o Nich mistrzowski hahaha zwłaszcza jak jego parodiowal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Angeeelx napisał:

Jej facet mnie drażni. Sprawia wrażenie bardzo wyniosłego.

Wg mnie to on sprawia wrażenie antypatycznego, nawiedzonego toksyka. I jeszcze te jego nieśmieszne żarciki oraz ciamkania i mlaski podczas jedzenia. Fuuuuu! Obleśny typ. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, XYZ napisał:

Wg mnie to on sprawia wrażenie antypatycznego, nawiedzonego toksyka. I jeszcze te jego nieśmieszne żarciki oraz ciamkania i mlaski podczas jedzenia. Fuuuuu! Obleśny typ. 

Ja oglądając ich w big brother mocno straciłam sympatię. Na początku wydawało mi się, że on jest taką towarzyską osobą która ma dużo przyjaciół i jest ogólnie wyluzowany. Po programie zaczęłam inaczej na niego patrzeć, wydawał się być takim toksykiem. O wszystko był zazdrosny i ogólnie przewrażliwiony na swoim punkcie. Pamiętam jak raz zażartowała sobie z czegoś tam to potem chodził obrażony cały dzień a ona wieszała mu się na szyję i go przepraszała. Niby to program ale nie przesadzajmy, inni nie wypadli aż tak źle jak oni i widziałam to ze streama a nie tylko ze zmontowanych odcinków. Coś musi być nie tak skoro on usuwa każdy nieprzychylny komentarz na swój temat. Tak w ogóle to czy on nie żyje na jej utrzymaniu? może to trochę wścibskie ale zawsze jak widzę jakiś jej vlog to w ciągu dnia on z nią przesiaduje. Niby ma kanał na youtube ale nie ma wielu wyświetleń ani współprac. Jusia w programie opowiadała, że go utrzymywała ale chyba niewiele się zmieniło od tamtej pory.

Edytowano przez ariana1422
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czemu się przeprowadzili? mieli takie wielkie mieszkanie z tarasem a teraz mieszkają w kawalerce z wydzieloną ścianą na łóżko. Niby Dżasta mówiła, że chcą do Warszafki ale oni i tak siedzą ciągle w domu więc w sumie co im za różnica gdzie a to jednak konkretna zmiana standardu. Też się zastanawiam czy on gdzieś pracuje bo ciągle siedzi z nią w domu i to od kiedy tylko pamiętam. Pamiętam jej filmy jak jeszcze była z tym poprzednim chłopakiem i wtedy weganizm to był dodatek do jej kanału a teraz trochę się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Angeeelx napisał:

Wiadomo czemu się przeprowadzili? mieli takie wielkie mieszkanie z tarasem a teraz mieszkają w kawalerce z wydzieloną ścianą na łóżko. Niby Dżasta mówiła, że chcą do Warszafki ale oni i tak siedzą ciągle w domu więc w sumie co im za różnica gdzie a to jednak konkretna zmiana standardu. Też się zastanawiam czy on gdzieś pracuje bo ciągle siedzi z nią w domu i to od kiedy tylko pamiętam. Pamiętam jej filmy jak jeszcze była z tym poprzednim chłopakiem i wtedy weganizm to był dodatek do jej kanału a teraz trochę się pozmieniało.

On był kiedysbarmanem, potem managerem klubu a następnie sam miał ze 2 kluby w białym. Interes słabo szedł albo miał chyba kłopoty z lokalem i zamknął. Miał tez swoje duże mieszkanie z tarasem, ale sprzedał, bo po tych klubach to nigdzie chyba nie pracował i pewnie skończyły się oszczędności. Wrzucali keidys ogłoszenia na profilach ze sprzedażą mieszkania, bo było bardzo specyficzne. Finalnie chyba oboje żyją z social mediów. A czemu mieszkają w kawalerce w Warszawie? who knows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiłam ją za czasów kiedy mieszkała w Alicante, po powrocie do Polski i związku z Pawłem zaczęła się robić irytująca i przestałam obserwować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez ją lubilam za czasow Hiszpanii. Ale w BB tez ja bardzo lubilam do czasu az sie pojawil sikacz i pokazal jaki jest toksyczny i jak ona sie blaznila przed nim to mi troche obrzydla ale ogolem jest fajna dziewczyna i ma dobre serce. Jej obecne filmy mnie nudza troche, wolalabym troche jakiejs swiezosci a nie tylko testy zabawek dla zwierzakow i przepisy.  A jak juz mialabym przepisy ogladac to chociaz jakies naprawde zdrowe i smaczne bez soi i glutenu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, czkawka napisał:

Lubiłam ją za czasów kiedy mieszkała w Alicante, po powrocie do Polski i związku z Pawłem zaczęła się robić irytująca i przestałam obserwować 

Ja ją niby obserwuje na insta ale jakoś omijam jej story, na youtube zerknę od czasu do czasu ale rzadko. Jakoś kiedyś była przyjemniejsza. Uważam, że dieta wjechała jej za mocno i za bardzo chce wszystkich do niej przekonywać. Dziwi mnie to jak w komentarzach chwalą jej chłopaka mówiąc jaki to on zabawny i w ogóle. Dla mnie te jego żarty są strasznie słabe i w ogóle taki filozof z niego. Usunęła już to ale pamiętam jak wstawiła filmik "zerwałam z chłopakiem" a dosłownie może z 2 tygodnie później filmik "mój nowy chłopak" i filmik z przeprowadzką do niego.

Edytowano przez ariana1422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiłam jej filmy kiedy mieszkała a Alicante. Była wtedy taka autentyczna i filmy były naprawdę ciekawe. Od kiedy jest z tym typem jakoś sie zmieniła, a on mnie szczególnie drażni. Jest tak sztywny przed kamerą a jeszcze jak na siłe opowiada jakieś "kawały" na jej filmach to nawet ona ma zażenowaną minę 😂 Wydaję się też bardzo mało przyjacielski...jakiś taki ciężki w kontaktach.

Poza tym kontent kanału ostatnio to straszna nuda...kupowanie zabawek dla zwierząt które nie są nauczone zabawy i olewają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że bacznie śledziłam jej poczynania kiedy mieszkała w Alicante, podobał mi się content i fajnie wypowiadała się nt. życia w ES. Potem, kiedy zerwała z ówczesnym chłopakiem i zaczęła się spotykać z obecnym, miałam wrażenie, że poziom jej filmików drastycznie spadł. Kiedy zobaczyłam ich pierwszy filmik razem, typo wydał mi się dziwny, momentami wręcz chamski i bardzo toksyczny (pamiętam, że dostałam ciarek cringe'u przy jakimś jego komentarzu na temat jej biustu). Cóż, życzę im jak najlepiej, ale kanał bardzo stracił na wartości podczas ich związku, imho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiłam ją, do czasów BB. Pozniej szambo wybiło i nie mogę jej znieść. Wciąż mam przed oczami jej ...yczne zachowania i głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam podobnie do was. Chyba większość osób tak uważa bo patrzę, że wyświetlenia jej mocno spadły. To prawda od kiedy wróciła z Alicante filmy były gorsze ale jeszcze te bez chłopaka dało się obejrzeć a od kiedy się przeprowadziła do Warszawy to już w ogóle jej praktycznie nie oglądam. Nie każdy jest weganem a ona swój kanał kieruje od jakiegoś czasu tylko do osób zainteresowanych tą dietą plus własnie filmy z zabawkami dla zwierzaków. Mi się w big brother nie podobało to, że obgadywała chyba wszystkich, nawet tych którzy byli dla niej dobrzy i mimo, że ci ludzie tam nie byli zainteresowani weganizmem to ciągle o nim gadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz zapomnialam o jej istnieniu, a ten temat mi o niej przypomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo big brothera to zastanawiam się czym zajmuje się Kasia która w nim występowała. Po programie co chwilę latała do stanów na parę miesięcy i nie pracowała tam tylko mówiła potem, że "będzie szukać pracy" jak wróciła to co chwilę wyjazdy do Warszawy, jakiś spa. Wynajem mieszkania w Stanach to bardzo duży koszt dla kogoś kto dopiero co przyjeżdża z Polski a jak już nie pracuje to w ogóle. Ostatnio poleciała do Dubaju.  Raz ktoś spytał skąd ma kasę na wczasy to ona odpisała

"kurczę dziwi mnie to 😂 tygodniowe wakacje w Dubaju jeśli ktoś nie jest wybredny i umie się dobrze bawić za minimum kosztują 2 tys złotych, loty wizzar 750 zł na dobrej promocji i hotel w deirze bez śniadań za 1300 ciężko mi uwierzyć ze kogoś nie stać jeśli pracuje 😂 wystarcza chęci i dobra organizacja" tylko, że ona chyba nie pracuje sądząc po tych ciągłych wczasach i tym, że milczy gdy pyta sie ją o prace a na instagramie nie jest jakąś super znaną influencerką i współprace ma raczej rzadko. Są kilka razy bardziej znane influenerki od niej i nie prowadzą takiego życia. A  w Dubaju na jakiś jachtach pływała.

Edytowano przez Angeeelx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłam(jeszcze jak była z byłym chłopakiem) , teraz jej nawet nie oglądam, bo zaczęła mnie irytować swoją wyniosłością i sztucznością. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jenkins napisał:

Ona serio go utrzymuje? Chore

On był właścicielem klubu albo klubów w Białymstoku, miał też wypasione mieszkanie, które chciał sprzedać za 1 mln, ale na pewno musiał zejść z ceny (jeszcze przed koroną). W sumie ich nie śledzę, bo gość mnie wkurza a ona  po paru akcjach w BB odrzuciła od siebie sporo ludzi.Teraz nie ma co się dziwić, kluby są zamknięte, państwo ma po wyborach przedsiębiorców w poważaniu, ludzie popełniają samobójstwa, bo nie mają z czego żyć i muszą spłacać kredyty. Także nie oceniałabym go tak surowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, aqqqqq napisał:

On był właścicielem klubu albo klubów w Białymstoku, miał też wypasione mieszkanie, które chciał sprzedać za 1 mln, ale na pewno musiał zejść z ceny (jeszcze przed koroną). W sumie ich nie śledzę, bo gość mnie wkurza a ona  po paru akcjach w BB odrzuciła od siebie sporo ludzi.Teraz nie ma co się dziwić, kluby są zamknięte, państwo ma po wyborach przedsiębiorców w poważaniu, ludzie popełniają samobójstwa, bo nie mają z czego żyć i muszą spłacać kredyty. Także nie oceniałabym go tak surowo.

Ale on tego klubu już od ponad 3 lat nie ma. To nie stało się niedawno. Od tamtego momentu siedzi z nią ciągle w domu i ponad rok temu w bb mówiła, że go utrzymuje. W ciągu 3 lat to chyba da się ogarnąć robotę.

Edytowano przez ariana1422
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ariana1422 napisał:

Ale on tego klubu już od ponad 3 lat nie ma. To nie stało się niedawno. Od tamtego momentu siedzi z nią ciągle w domu i ponad rok temu w bb mówiła, że go utrzymuje. W ciągu 3 lat to chyba da się ogarnąć robotę.

no właśnie, on juz tego klubu nie miał jak zaczęli być ze sobą, więc to jednak jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jenkins napisał:

no właśnie, on juz tego klubu nie miał jak zaczęli być ze sobą, więc to jednak jest chore

Ona nawet mówiła w programie coś, że pomagała spłacać jego długi. To trochę dziwne koleś stracił pracę, miał długi a zamiast iść do pracy siedział całymi dniami w domu i oglądał ją na live. Jak nie byli w bb to też cały dzień z nią siedzi. Nie wchodziłam już jakiś czas na jego insta ale jak byłam z parę miesięcy temu to nie widziałam tam żadnych współprac więc on raczej nie utrzymuje się z social mediów. Jeśli jest tak jak myślimy to nieźle się urządził przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×