Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Załamana8dzieci

Moja córka nie chce być zakonnicą jestem załamana !!!!

Polecane posty

Witam jestem bardzo wierzącą osobą mam 39 lat i 8 dzieci : Jolantę, Józefa, Stanisława, Helenę, Halinę, Anielę, Mieczysława i Zbigniewa a teraz jestem w 9 ciąży trojaczej i urodzę trzy córki: Grażynę, Mariolę i Kunegundę. Uważam że moje wszystkie dzieci powinni zostać księdzami i zakonnicami. Ale moja córka Jola powiedziała że nie zamierza być żadną zakonnicą ale mi się przykro zrobiło. Powiedziałam że nie ma mowy, ale onamnie nie słuchała i pojechała studiowac prawo. ALE TO NIC JEJ NIE DA . POjechała studiować do warszawy zamiast u nas w Białymstoku jest mi przykro i chce mi sie wyyć . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłaś sama zakonnica zostać, nie miałabyś teraz problemów z nieposłuszna córka 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musisz ją częściej bić pasem to nieprawda że to jest szkodliwe to lewacka propaganda że nie wolno znalazłam dla ciebie kilka cytatów biblijnych:

Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci. (Prz 13,24)

2. W sercu chłopięcym głupota się mieści, rózga karności wypędzi ją stamtąd. (Prz 22,15)

3. Karcenia chłopcu nie żałuj, gdy rózgą uderzysz - nie umrze. Ty go uderzysz rózgą, a od Szeolu zachowasz mu duszę. (Prz 23,13-14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mama6rga napisał:

Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci. (Prz 13,24)

2. W sercu chłopięcym głupota się mieści, rózga karności wypędzi ją stamtąd. (Prz 22,15)

3. Karcenia chłopcu nie żałuj, gdy rózgą uderzysz - nie umrze. Ty go uderzysz rózgą, a od Szeolu zachowasz mu duszę. (Prz 23,13-14)

Przecież to dziewczyna. Co to za durne cytaty nie ma temat?🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Załamana8dzieci napisał:

pojechała studiowac prawo. ALE TO NIC JEJ NIE DA . POjechała studiować do warszawy zamiast u nas w Białymstoku

Brawo! Wierzę, że w Warszawie nabierze obycia i wystąpi i apostazję.😀

Przez cały ubiegły rok do świąt wystąpiło z kościoła 1000 osób a przez ostatnie dwa tygodnie już prawie 300.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki bije się właśnie czescoej żeby były w przyszłości lepiej ułożone bo chłopcu więcej wypada chłopak to musi powariowac i poszaleć trochę dziewczynkom pewne rzeczy po prostu nie uchodzą moja córka dostaje częściej od braci bo jest bardziej nieposłuszna ma 17 lat i nie chodzi do kościoła ucieka z mszy farbuje włosy nie wiem co robić a autorce zazdroszczę dzieci księży i zakonnice też bym tak chciała bw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mama6rga napisał:

To musisz ją częściej bić pasem to nieprawda że to jest szkodliwe to lewacka propaganda że nie wolno znalazłam dla ciebie kilka cytatów biblijnych:

Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci. (Prz 13,24)

2. W sercu chłopięcym głupota się mieści, rózga karności wypędzi ją stamtąd. (Prz 22,15)

3. Karcenia chłopcu nie żałuj, gdy rózgą uderzysz - nie umrze. Ty go uderzysz rózgą, a od Szeolu zachowasz mu duszę. (Prz 23,13-14)

jeno to sa cytaty do masturbacji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naucz sie, autorko, pisac lepsze provo.Z tymi trojaczkami, starymi imionami i ze wszystkie corki i synowie do stanu duchownego to przegiecie i nikt sie nie nabierze.Do kariery literackiej ci jeszcze daleko, ale pomysl ciekawy.Raczej klotnie wynikaja z tego ze syn chce byc ksiedzem czy corka zakonnica, ale rodzice "musza miec wnuki".Jedna babka zamowila msze o to, zeby stn wystapil z seminarium i poznal jakas dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mama6rga napisał:

Dziewczynki bije się właśnie czescoej żeby były w przyszłości lepiej ułożone bo chłopcu więcej wypada chłopak to musi powariowac i poszaleć trochę dziewczynkom pewne rzeczy po prostu nie uchodzą moja córka dostaje częściej od braci bo jest bardziej nieposłuszna ma 17 lat i nie chodzi do kościoła ucieka z mszy farbuje włosy nie wiem co robić a autorce zazdroszczę dzieci księży i zakonnice też bym tak chciała bw

moje dzieci nie maja dostepu do internetu to tylko głupota!!

I WSZYSCY PO POŁUDNIU PRZED OBIADEM MODLIMY SIE I WIECZOREM WSZYSCY CZYTAMY BIBLIE. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mama6rga napisał:

ma 17 lat i nie chodzi do kościoła ucieka z mszy farbuje włosy

Cudownie!😀 To chyba jej post widziałem w grupie Apostazja 2020 na FB z pytaniem czy da się wystąpić z kościoła nie mając skończonych 18 lat. Pomożemy jej, nic się nie martw. 😊

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Załamana8dzieciDwa napisał:

WSZYSCY PO POŁUDNIU PRZED OBIADEM MODLIMY SIE I WIECZOREM WSZYSCY CZYTAMY BIBLIE. 

No to akurat bardzo niedobrze że tak rzadko się modlicie bo pobożny człowiek Bogu dziękuję za każdy posiłek jaki spożywa a nie tylko przed obiadem a pismo święte powinien czytać ojciec a nie wszyscy bo to mężczyzna jest mądrzejszy i może po przeczytaniu treści opowiedzieć wszystko żonie i dzieciom w piśmie jest napisane że kobiecie zabrania się nauczać 

 

1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

Cudownie!😀 To chyba jej post widziałem w grupie Apostazja 2020 na FB z pytaniem czy da się wystąpić z kościoła nie mając skończonych 18 lat. Pomożemy jej, nic się nie martw. 😊

Jeżeli moje dziecko dokona apostazji to juZ nie będzie moim dzieckiem niestety ale zerwałabym kontakt bo zadawanie się z niewierzącymi jest szkodliwe dla ducha i utrudnia życie w stanie łaski uświęcającej jak moje dziecko ma być wyrzufone z kościoła to ja takiego dziecka nie chce bo moje było ochrzczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Mama6rga napisał:

Jeżeli moje dziecko dokona apostazji to juZ nie będzie moim dzieckiem niestety ale zerwałabym kontakt

Wspaniale! 😀 Miałaby szansę jeszcze normalnie ułożyć sobie życie. Tak trzymaj. Dziękuję. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Mama6rga napisał:

No to akurat bardzo niedobrze że tak rzadko się modlicie bo pobożny człowiek Bogu dziękuję za każdy posiłek jaki spożywa a nie tylko przed obiadem a pismo święte powinien czytać ojciec a nie wszyscy bo to mężczyzna jest mądrzejszy i może po przeczytaniu treści opowiedzieć wszystko żonie i dzieciom w piśmie jest napisane że kobiecie zabrania się nauczać

no ale myślisz że ja tego nie wiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mąż czyta bible i  wszyscy rozmawiamy na temat Boga. 

A posiłek zawsze śniadanie drugie sniadanie obiad kolacja deser i jak coś do przekoszenia to dzieci mosza modlitwe odmowic. a do kościółka chodzimy bardzo czesto codziennie bo w kosciele nie ma wirusa Bóg wszystko zatrzyma w kościele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Załamana8dzieci napisał:

Witam jestem bardzo wierzącą osobą mam 39 lat i 8 dzieci : Jolantę, Józefa, Stanisława, Helenę, Halinę, Anielę, Mieczysława i Zbigniewa a teraz jestem w 9 ciąży trojaczej i urodzę trzy córki: Grażynę, Mariolę i Kunegundę. Uważam że moje wszystkie dzieci powinni zostać księdzami i zakonnicami. Ale moja córka Jola powiedziała że nie zamierza być żadną zakonnicą ale mi się przykro zrobiło. Powiedziałam że nie ma mowy, ale onamnie nie słuchała i pojechała studiowac prawo. ALE TO NIC JEJ NIE DA . POjechała studiować do warszawy zamiast u nas w Białymstoku jest mi przykro i chce mi sie wyyć . 

Jaka piękny pastisz innej wielodzietnej, która tak naprawdę w realu nie istnieje. Tak cię rozbawiła Mama6rga, że postanowiłaś stworzyć coś na wzór, ale bardziej hard? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Załamana8dzieciDwa napisał:

bo w kosciele nie ma wirusa Bóg wszystko zatrzyma w kościele. 

Wirus jest ale on nie zabiją wierzących i ufających panu on jest karą za szerzące się pedalstwo lewactwo Unię europejską i  zupę z brukselki kto słucha pana ten nie zachowuje żaden ksiądz nie zachorował a to świeci ludzie są przecież mój proboszcz mówi że wirus jest reakcją na strajk babiszonow bo kobietami ich nie nazwę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te prowokacje mają ośmieszyć ludzi wierzących, tak? Kolejny atak na Kościół? Bardzo zabawne, jedna i druga. Na szczęście kafetarianki was rozgryzły, tylko udajecie oszołomki żeby sobie podrwićz tego, że ktoś w Boga wierzy. Pewnie to panie z błyskawicą na mordzie, tylko one są do tego zdolne i tak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, załamanaankaa napisał:

Te prowokacje mają ośmieszyć ludzi wierzących, tak? Kolejny atak na Kościół? Bardzo zabawne, jedna i druga. Na szczęście kafetarianki was rozgryzły, tylko udajecie oszołomki żeby sobie podrwićz tego, że ktoś w Boga wierzy. Pewnie to panie z błyskawicą na mordzie, tylko one są do tego zdolne i tak głupie.

Cel jest trochę inny, niż ci się wydaje. Jedna chciała się zabawić zakładając prowokację, bo odkąd mamy loginy obowiązkowe, to wieje nudą, a druga chce się ponabijać z prowokatorki. Żaden atak na kościół. I jakbyś się odseparowała od błyskawic, to byłoby dobrze. Jak bardzo wierzysz w Boga i się do niego modlisz, to módl się, żeby każda twoja ewentualna ciąża i każda ciąża z twoimi wnukami, była zdrowa. Tegoż również ci życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Unlan napisał:

Cel jest trochę inny, niż ci się wydaje. Jedna chciała się zabawić zakładając prowokację, bo odkąd mamy loginy obowiązkowe, to wieje nudą, a druga chce się ponabijać z prowokatorki. Żaden atak na kościół. I jakbyś się odseparowała od błyskawic, to byłoby dobrze. Jak bardzo wierzysz w Boga i się do niego modlisz, to módl się, żeby każda twoja ewentualna ciąża i każda ciąża z twoimi wnukami, była zdrowa. Tegoż również ci życzę. 

Od dłuższego czasu wszędzie w tym kraju promuje się finansowaną przez zachodnie media postawę: patrzcie jaki ten Kościół zły, ojojoj. Oskarża się niewinnych o straszne przestępstwa, których nie dokonali. Kobiety urządzają prostety bo chcą mordować własne dzieci bez limitu. Na ulicach promuje się tolerancję zboczeń i wynaturzeń. Obstaję przy swoim stanowisku, że to jednak miało na cel pośmiać się z wierzących ludzi. Codziennie modlę się o zdrowie swoich dzieci i pewnie dzięki temu właśnie są zdrowe. Oszukiwanie natury latami tabletkami antykoncepcyjnymi, chemia w powietrzu, blokowanie owulacji, alkohol, narkotyki, zły tryb życia robią swoje, więc niech potem nie będzie płaczu, że dziecko chore. Zresztą, ja potrafię pokochać każdego, nawet bardziej ułomnego człowieka i w zyciu bym nie zabiła swojego potomstwa tylko dlatego, że ma dodatkowy chromosom albo podejrzenie niedosłuchu, no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Annn2020 napisał:

Mogłaś sama zakonnica zostać, nie miałabyś teraz problemów z nieposłuszna córka 🙂

To dzieci księdza😉😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, załamanaankaa napisał:

Od dłuższego czasu wszędzie w tym kraju promuje się finansowaną przez zachodnie media postawę:

Ta postawa nazywa się rozum.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, załamanaankaa napisał:

Od dłuższego czasu wszędzie w tym kraju promuje się finansowaną przez zachodnie media postawę: patrzcie jaki ten Kościół zły, ojojoj. Oskarża się niewinnych o straszne przestępstwa, których nie dokonali. Kobiety urządzają prostety bo chcą mordować własne dzieci bez limitu. Na ulicach promuje się tolerancję zboczeń i wynaturzeń. Obstaję przy swoim stanowisku, że to jednak miało na cel pośmiać się z wierzących ludzi. Codziennie modlę się o zdrowie swoich dzieci i pewnie dzięki temu właśnie są zdrowe. Oszukiwanie natury latami tabletkami antykoncepcyjnymi, chemia w powietrzu, blokowanie owulacji, alkohol, narkotyki, zły tryb życia robią swoje, więc niech potem nie będzie płaczu, że dziecko chore. Zresztą, ja potrafię pokochać każdego, nawet bardziej ułomnego człowieka i w zyciu bym nie zabiła swojego potomstwa tylko dlatego, że ma dodatkowy chromosom albo podejrzenie niedosłuchu, no ludzie...

Ale masz zryty mózg. Nawet nie wiesz o co tak naprawdę chodzi. Ty się nie masz modlić o zdrowie urodzonych już swoich dzieci, tylko o zdrowie płodów w twojej rodzinie. Tak, tak, jakbyś się nie modliła, to by się bardzo ciężko pochorowały. Pomódl się jeszcze za nauczycieli, którzy uczą w szkole twoich dzieci, żeby przyznanych szkole jabłek nie kradły. A jak cię nie stać na jabłko, to może ksiądz ci kupi. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×