Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Milach napisał:

Ja mam dziś dziewczyny kryzys, od rana mam czarne myśli ze skoro lekarz umówił wizytę USG w tak krotkim czasie (7 dni po poprzednim USG) to pewnie co jest nie tak a mi o tym nie powiedzial 🤦🏼‍♀️ myśle sobie ze faktycznie w 25dpt zarodek wielkości 2,56mm to bardzo mało i może do kolejnej wizyty już serduszko nie będzie biło. Standardowo przekopuje internet ile taki zarodek powinien mieć w tym czasie i oczywiście nie znajduje jednoznacznej odpowiedzi ale nie potrafię się opanować 😫 help! 

Nie martw się mi lekarz kazał przyjechac 15 dni po transferze, zrobił USG, ale był tylko pęcherzyk ciążowy, więc za tydzień kazał znowu przyjechac, było widać ciałko żółtkowe co do zarodka nie był pewien, ale stwierdził że jest ciąża, i abym szukała lekarza prowadzącego. Następnego dnia pojechałam na prywatna wizytę do innego lekarza, oszacował że to 5 tydz. Już zalążek zarodka był i twierdził ze jest tętno ale za wcześnie by coś uslyszec, tylko było widać maleńki pulsujący biały punkcik.Na tym etapie nasze malenstwa tak szybko rosną i się zmieniają, że nie masz się czym przejmować. Po to ta weryfikacja za tydz aby to sprawdzić. Ja jeszcze nie słyszałam serduszka w tym 5 tyg. i czekam cierpliwie do 26 stycznia na kolejną wizytę, choć nie powiem ze czasem też się nie pokoje, ale staram się o tym nie myśleć i wierzę że na wizycie już w 9 tyg zobaczę małego czlowieczka z sercem bijacym jak dzwon❤️

• Like 2

25 minut temu, madzia:)) napisał:

Mam nadzieję że coś tu pokaże chyba. Mi lekarz mówił że nawet przed miesiączka za tydzień możemy zrobić w klinice. W szpitalu będzie dłużej i mówił że dobę będę. A tu w klinice to wiadomo tak jak punkcja i do domu. Dlatego też chyba zdecyduje się prywatnie bo nie lubię szpitali a teraz ta korona to już w ogóle cyrk. 

Ja miałam histeroskopie na NFZ w szpitalu. W Warszawie. Czekałem koło 2 tygodni, Ale to wynikałoby cyklu miesiaczkowego. W szpitalu byłam ok. 5h. Jak przy punkcji. Więc nie wiem skąd  takie informacje ze trzeba być dobę.  

58 minut temu, Nadzieja1993 napisał:

Hej, ja mialam badana wit d3. Przed 1 transferem i mialam bardzo niskie parametry, bralam leki, witamina D jest bardzo ważna.  

Podobno witamina D3 jest min. odpowiedzialna za zagnieżdżenie zarodka. A długo przed transferem zazywalas witaminę?Bo słyszałam, że kuracja trwa ok 3 msc. Ja mniej więcej do transferu będę ją zażywać 1,5 msc... Mam nadzieję że wystarczy. 

28 minut temu, Wiosenka napisał:

Moderator musi zobaczyć zdjecia :). Wejdz na stronę parenting      potem ciąża   potem kalendarz ciaży   potem ciaża  tydzień po tygodniu i wybierasz swój tydzień. W każdym tygodniu są wymiary biometryczne płodu, gdzie jest napisane ile w którym dniu ma statystyczne dziecko. Nie są te tygodnie po koleii ale mozna znaleźć. 

A co do wizyt top ja do 12 tyg chodziłam co tydzień, wiec się nie martw. 

Świetna ta stronka 🙂 dziękuję można się wiele dowiedzieć o aktualnym stanie myśle ze doda mi to trochę spokoju 🙏

czekam na jutrzejsze wieści kto mieszka w środku 🙂 obstawiam dziewczynkę! 

• Like 2

7 minut temu, Aja napisał:

Ja miałam histeroskopie na NFZ w szpitalu. W Warszawie. Czekałem koło 2 tygodni, Ale to wynikałoby cyklu miesiaczkowego. W szpitalu byłam ok. 5h. Jak przy punkcji. Więc nie wiem skąd  takie informacje ze trzeba być dobę.  

No właśnie dziwne to jest. Wydaje mi się że mój gin nie wie ile jak to wygląda dokładnie w szpitalu albo bierze pod uwagę badania krwi, rozmowa z anestezjologiem i może to przez to. Cholera wie. Zrobię to raczej w klinice i spokój będę miała 

• Like 1

Cześć dziewczyny.

Musiałam po pierwszym nieudanym in vitro odpocząć od tematu... ale wracam do gry! już 26.01 mam wizytę u p. doktor Chce się wreszcie dowiedzieć cos n/t naszych komorek i ogólnie ile się zaplodnilo a nie przetrwało itd  Chce też dowiedzieć się jaki plan ma pani doktor bo na tej podstawie zadecydujemy czy zostajemy tu, czy jednak zmieniamy Invimed na Angeliusa. Troche do tej naszej kliniki zniechęcił mnie brak informacji od embriologia...

Jem witaminy, euthyrox, dostinex. Troche wyluzowałam, odpoczęłam - a teraz do dzieła 😊 w tym roku mam plan zajść w ciążę!!!! I tego Wam wszystkim życzę w 2021 roku 🙂 natomiast ciężaróweczkom - pomyślnego rozwiązania o czasie!❤

• Like 6

39 minut temu, Kokolina25 napisał:

Podobno witamina D3 jest min. odpowiedzialna za zagnieżdżenie zarodka. A długo przed transferem zazywalas witaminę?Bo słyszałam, że kuracja trwa ok 3 msc. Ja mniej więcej do transferu będę ją zażywać 1,5 msc... Mam nadzieję że wystarczy. 

Ja dostalam 5 tabletek ,1 na tydzien, mialam duzy spadek a lekarzowi zalezalo na szybkim unormowaniu. Po 5 tygodniach zrobilam badania i bylo juz ok. 🙂

Przed chwilą, Martuska napisał:

13dpt beta 2011 ❤❤❤

Pieknie, 😘 gratuluje kochana!!!

• Like 1

1 godzinę temu, madzia:)) napisał:

Jestem po wizycie. Transfer w tym miesiącu odwołałam wspólnie z lekarzem. Zdziwił się że to już 4 transfer ma być. Myślał że 3. Stwierdził że coś jest nie tak i każe mi zrobić histeroskopie i badania krwi chyba antyfosfolipidowe. Chyba o te chodziło ale pewna nie jestem bo zaszokował mnie swoją decyzją i nagłymi badaniami. Cieszy mnie fakt że interesuje się tym że nic się nie udaje i w końcu bierzemy się za badania. A więc czekamy na wyniki krwi i muszę umówić się na histeroskopie ale zrobię chyba prywatnie bo na NFZ będę czekać dłużej 

Ja mam mieć histeroskopie w klinice w której się leczę. Ma być na NFZ 

Przed chwilą, Nadzieja1993 napisał:

Pieknie, 😘 gratuluje kochana!!!

Który to twój transfer, bo za duzo tu nas i nie pamietam?;)

24 minuty temu, Martuska napisał:

13dpt beta 2011 ❤❤❤

Martuska wynik super! Teraz już się nie denerwuj 🙂 Beta rośnie wzorowo 😍 😘

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Milena32lat napisał:

Do Parensa trafiłam zupełnie przypadkiem. Moja ówczesna ginekolog wysłał mnie tam na jakieś badania i tak zostałam. Chętnie poznam inne dziewczyny, które tam się leczą 🙂

Ja się tam leczyłam ale tez prowadzę tam ciąże 🙂

Edytowano przez malagosia

38 minut temu, Martuska napisał:

13dpt beta 2011 ❤❤❤

Gratulacje 😚

• Like 1

8 godzin temu, Milkaa napisał:

Jestem i ja ❤Mama półrocznego synka. Na wiosnę jak tylko rana po cesarce pozwoli wracamy po nasza ostatnia szanse ❤

1 procedura 3 zarodki

Milkaa ale super💞✊. Fajnie że się tak szybko zdecydowaliscie. Trzymam kciuki żeby się udało😘. Gdybym miała jakieś sniezynki ❄️ też bym po nie wróciła, chociaż ta ciąża wykończyla mnie psychicznie i ciągle powtarzam, że nie dałabym rady drugi raz. Ale co innego jak masz mrozaczki. Ja na trzecią procedurę raczej się nie zdecyduję. Wszystkiego dobrego dla was. 

• Like 1

1 godzinę temu, Milena32lat napisał:

W Parensie 🙂 wierzę, że są silne i dadzą radę 😄

Ja też w Krakowie i też w Parens 😉 i jestem zadowolona z kliniki i lekarza  chociaż niestety nadal walczę( 3 razy beta po transferze nie ruszyła)  . U kogo jesteś? 

1 minutę temu, Goralka napisał:

Ja też w Krakowie i też w Parens 😉 i jestem zadowolona z kliniki i lekarza  chociaż niestety nadal walczę( 3 razy beta po transferze nie ruszyła)  . U kogo jesteś? 

Przykro mi 😞Jestem u Maduzi, a Ty?

24 minuty temu, malagosia napisał:

Ja się tam leczyłam ale tez prowadzę tam ciąże 🙂

Gratulacje 😄 można wiedzieć u kogo jesteś?

57 minut temu, Martuska napisał:

13dpt beta 2011 ❤❤❤

Super Martuska! 💪💪💪💪Może to bliźniaki 😉😘😘😘😘😘

• Like 1

4 minuty temu, Milena32lat napisał:

Przykro mi 😞Jestem u Maduzi, a Ty?

Hehe ja też u niego 😉 i jak Twoje wrażenia? 

Hey dziewczyny 🙂

Po długiej nieobecności po nieudanym transferze w lipcu wracam do walki o mały cud 😍 W czwartek jadę z mężem zrobić badanie które zlecił nam immunolog mam nadzieję że coś się okaże dlaczego zarodek nie zostaje z nami. Mamy jeszcze jedno maleństwo na zimowisku ❄ z drugiej procedury. Wierzę ze ten rok bedzie dla nas szczęśliwy 😍

• Like 5

Dziewczyny jak się robi badania KIR i HLA-C? Chciałabym sobie zrobić, mam już za sobą 3 nieudane transfery. Znalazłam np na stronie medgen, ale nie wiem, jak to działa. Przesyłają do zrobienia w domu i co potem? To się odsyła czy się tylko po jakimś czasie wynik odczytuje czy jak? :classic_blink: please podpowiedzcie.

1 godzinę temu, Martuska napisał:

13dpt beta 2011 ❤❤❤

Tłusta beta 😍😍😍❤️ Czekamy teraz na pierwsze USG!!! Kiedy kochana?

• Like 1

5 minut temu, Mroowka Zet napisał:

Dziewczyny jak się robi badania KIR i HLA-C? Chciałabym sobie zrobić, mam już za sobą 3 nieudane transfery. Znalazłam np na stronie medgen, ale nie wiem, jak to działa. Przesyłają do zrobienia w domu i co potem? To się odsyła czy się tylko po jakimś czasie wynik odczytuje czy jak? :classic_blink: please podpowiedzcie.

Ja na KIRy i wszystkie immunologiczne jechałam do szpitala w Krakowie gdzie pobieraja. Niestety nie wszędzie je robią i są dość drogie. Są to badania z krwi i tam też miałam odebrać wyniki.najlepiej jakby zlecił je immunolog więc może umów się na wizytę i on ci zleci co trzeba i powie gdzie najlepiej zrobić. 

7 minut temu, Mroowka Zet napisał:

Co do interpretacji wyników to też najlepiej jak oceni je immunolog bo nie bardzo jest dostępna wiedza jak je czytać.  

2 godziny temu, Milena32lat napisał:

W Parensie 🙂 wierzę, że są silne i dadzą radę 😄

Ooo dużo nas tu z Parens 🙂 Też tam się leczyliśmy i udało się, trzymam kciuki za Was 🙂

10 minut temu, Mroowka Zet napisał:

Ja robiłam kir z krwi. Więc nie wiem czy to robią z wymazu. Właśnie po 3 nieudanych transferach poszłam do immunologa i on mi zlecil badania. Powiedział że mam nie robić hla C bo mi ustawi leczenie na podstawie kirow.  Może też się umów do immunologa.  Te badania są bardzo drogie i nie ma sensu wszystkiego robić.  Każdy ma inna sytuację np inne badania jak nigdy nie byłaś w ciąży inne jak byłaś itp.

1 godzinę temu, Martuska napisał:

13dpt beta 2011 ❤❤❤

Piękna beta , gratulacje ❤️

• Like 1

16 minut temu, Mroowka Zet napisał:

Z wymazu i wysylkowo robiłam pakiet na trombofilie.

33 minuty temu, Goralka napisał:

Hehe ja też u niego 😉 i jak Twoje wrażenia? 

Jestem bardzo zadowolona 🙂 lekarz przesympatyczny i taki "na luzie" a przy tym wydaje się kompetentny i wie, o czym mówi 🙂

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się