Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Huehuehur napisał:

Powiem tak, jestem w podobnym wieku jak ona (32 lata) i w życiu nie wyobrażam sobie żeby egzystować w ten sposób....

ta dziewucha nie ma za grosz ambicji (chyba ze za ambicje wezmiemy chlanie dzien w dzien, imprezowanie i szukanie bolca...), nie robi nic zeby sie zmienic ( nie czyta ksiazek, nie cwiczy, nie odzywa sie zdrowo), jaki daje przyklad mlodym dzuewczynom ktore ja ogladaja??? NON stop zaklamuje rzeczywistosc, jest fleja, i pomimo tego, ze jest «Beauty youtuberka» nie kupilabym nic z jej polecenia bo nie chcialabym wygladac jak ona.

i nie zrozumcie mnie zle, ja nie mam nic do tego ze ktos sie maluje, ubiera w brokat czy korztsta z botoxu (sama korzystam i uwazam, ze wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem), kazdy moze wygladac jak chce, ale ktos, kto ma sie za «influensera» powinien chociaz troche myslec nad tym co robi....

poza tym jest zaburzna psychicznie mitomanka, ktora potrzebuje terapeuty, bo cos mi sie wydaje, ze jak sie nie ogarnie A jest to chyba ostatni gwizdek to mozemy byc swiadkami spektakularnego upadku....

i dziwi mnie jeszcze jedno, ze tak wydawac by sie moglo intelligente osoby jak Karolina czy Ewa tego nie widza i brna w ta przyjazn i uwazaja ze «przeciez sarunia taka jest» i nie chca przyznac jak zaklamana i tokstczna jest osoba, albo chociażby jako przyjaciółki doradzić jej terapie i ogarnięcie sie 

W punkt !

17 godzin temu, Moniqq napisał:

A po co ona te libacje pokazuje?  Mamy zazdrościć, ze ciągle naebana? 🤷‍♀️

Wiesz, ona jest ze świadków Jehowy. Moja teoria jest taka, ze nadrabia młodość teraz. Oni nie mogą imprezować, nie maja pozwolenia na spotykanie się ze znajomymi ze szkoły, praktycznie odcięci od społeczeństwa, cw młodym wieku musza wyjść za mąż.. to siada na psyche i to jak. Zarówno po zachowaniu S. Jak i po Esterze widać jak fatalne jest tkwienie w tej sekcie. Obie po wyjściu z sekty zachowują się jak pies zerwany z łańcucha- problemy z życiem emocjonalnym, z poczuciem własnej wartosci, z seksualnością itp. 

• Like 8

Ostatnio co raz ciężej mi się jej słucha, nagrywa vlogi z siedzenia w domu i tak naprawdę to każdy wygląda tak samo. 

Jak można mieć klientkę na 11-12 i nie zjeść śniadania, ale założyć szpachle jest czas ❤️ 

• Like 1

1 godzinę temu, agumaszota napisał:

Ostatnio co raz ciężej mi się jej słucha, nagrywa vlogi z siedzenia w domu i tak naprawdę to każdy wygląda tak samo. 

Jak można mieć klientkę na 11-12 i nie zjeść śniadania, ale założyć szpachle jest czas ❤️ 

I chucha komuś do nosa odorem z żołądka 🤮😂

Oby się ogarnęła dziewucha. 
Ale znęcanie się nad zwierzęciem nigdy jej nie wybaczę 😡 

mam gdzieś ile ona chla i z kim sypia, lepiej żeby ogarnęła swoje kłamstwa i nie pokazywała TAKIEGO (alkoholowego i zakłamanego) życia w internetach, zwłaszcza ze może być inspiracja dla młodych dziewczyn, które łykają wszystko. Nie takich zapuszczonych influencerow chcemy!

• Like 4

1 minutę temu, Estrella en el Cielo napisał:

Oby się ogarnęła dziewucha. 
Ale znęcanie się nad zwierzęciem nigdy jej nie wybaczę 😡 

mam gdzieś ile ona chla i z kim sypia, lepiej żeby ogarnęła swoje kłamstwa i nie pokazywała TAKIEGO (alkoholowego i zakłamanego) życia w internetach, zwłaszcza ze może być inspiracja dla młodych dziewczyn, które łykają wszystko. Nie takich zapuszczonych influencerow chcemy!

Dokładnie woooon 

• Thanks 1

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, paulla3287 napisał:

To w końcu jej mąż ją zostawił czy jak ??

On się raczej wydawał takim normalnym gościem. To co Estera gadała, że powiedział ubrałyśce się jak dzi.ki no to chyba miał rację 😂 Nikt nie dałby radę żyć z taką osobą. Nieźle chłopa wykończyła, że uciekł. No nie wyobrażam sobie mieć męża i szlajać się jak ostatnia.. po klubach i szukać ''wrażeń'' 🤮

Edytowano przez Moniqq
  • Thanks 3

Ostatnio strasznie obnosi się z tym piciem alko, nie wiem czy myśli że to jest fajne dla jej widzów? Samo to kupienie stojaka na wina i szybki bieg po butelki żeby już coś tam stało jest niepokojące... 

• Like 2
  • Thanks 1

1 godzinę temu, Moniqq napisał:

On się raczej wydawał takim normalnym gościem. To co Estera gadała, że powiedział ubrałyśce się jak dzi.ki no to chyba miał rację 😂 Nikt nie dałby radę żyć z taką osobą. Nieźle chłopa wykończyła, że uciekł. No nie wyobrażam sobie mieć męża i szlajać się jak ostatnia.. po klubach i szukać ''wrażeń'' 🤮

Powiem szczerze że ja już ja daaaawno nie oglądam ani nie obserwuje w mediach społecznościowych bo mi się zbiera na 🤮🤮jak na nią patrzę strasznie się zapuściła a kreuje się na wielką damę 

• Like 1

6 godzin temu, Nowanowa napisał:

No jasne ze ja zostawil. A widzialas go gdzies ostatnio, procz 2 weekendów w ktoych musial sobie pobzykac?

Chcial sprobowac cos naprawic nie wyszlo... więc poszedl w piz...du bo z ta kobieta nie da sie normalnie egzystować 

To czlowiek wiecznej imprezy. 

W sumie to mu się nie dziwię bo jak ją jeszcze obserwowałam jak patrzyłam jak ona imprezuje to się dziwię że po pierwszym takim balecie jej nie wywalił bo mnie mój chłop to by puścił kantem po takich baletach jakie ona odwala 🤦 młoda dziewczyna tak się zapuściła alkohol zniszczył ją strasznie a napisałam jej kiedyś że wolę jej starą wersję to mi napisała że mam się od niej odj.... I że to nie moja sprawa jak ona się prowadzi no ok nie moja ale gdyby tam były jakieś dzieci ?ale na szczęście ich nie ma widać chłop od początku widział jej zamiłowanie do imprez i alko i nie chciał jeszcze sobie dzieciaka na głowę brać 

• Like 1

18 minut temu, paulla3287 napisał:

W sumie to mu się nie dziwię bo jak ją jeszcze obserwowałam jak patrzyłam jak ona imprezuje to się dziwię że po pierwszym takim balecie jej nie wywalił bo mnie mój chłop to by puścił kantem po takich baletach jakie ona odwala 🤦 młoda dziewczyna tak się zapuściła alkohol zniszczył ją strasznie a napisałam jej kiedyś że wolę jej starą wersję to mi napisała że mam się od niej odj.... I że to nie moja sprawa jak ona się prowadzi no ok nie moja ale gdyby tam były jakieś dzieci ?ale na szczęście ich nie ma widać chłop od początku widział jej zamiłowanie do imprez i alko i nie chciał jeszcze sobie dzieciaka na głowę brać 

Na YT w komentarzach Ci tak odpisała czy w jakiejś prywatnej wiadomości?

Torebka od Ewy już pokazana na instalatory żeby nie było że sprzedana 

• Like 1

Opiete legginsy na wielkich nogach ,obciachowe pseudomartensy w cekiny,rozowa sztruksowa kurteczka z ochydnym kozuszkiem i cekinowa maseczka pasujaca pewno do bucikow,pasemka Britney i mamy ikone stylu

Uczcie sie i bierzcie przyklad dziewczyny!

• Like 1
  • Haha 5

22 minuty temu, Huest napisał:

Opiete legginsy na wielkich nogach ,obciachowe pseudomartensy w cekiny,rozowa sztruksowa kurteczka z ochydnym kozuszkiem i cekinowa maseczka pasujaca pewno do bucikow,pasemka Britney i mamy ikone stylu

Taka świnka piggi

• Thanks 1

1 minutę temu, amino31 napisał:

Taka świnka piggi

Z twarzy tez 🐽🐷

Ja się zastanawiam ile ona kasuje za usługi, bo mam wrażenie że klientek nie ma za wiele. Długo nie pracowała bo lockdown, a kase na bzdety wydaje bez opamiętania. Widziałyście może jakiś cennik?

1 godzinę temu, Huest napisał:

Nie ma to jak ledzynsy i krótka kurteczka zwłaszcza u niej 🤢

znalazlam!!!

dziewczyny, czy jest szansa na dostanie tego insta, w razie by znowu polecial, bo me zycie bez tego watku jest niepelne 😂

45 minut temu, agumaszota napisał:

Ja się zastanawiam ile ona kasuje za usługi, bo mam wrażenie że klientek nie ma za wiele. Długo nie pracowała bo lockdown, a kase na bzdety wydaje bez opamiętania. Widziałyście może jakiś cennik?

Coś wspominała kiedyś, że chyba 40f za makijaż a rzęsy coś koło 60🤔

10 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Wiesz, ona jest ze świadków Jehowy. Moja teoria jest taka, ze nadrabia młodość teraz. Oni nie mogą imprezować, nie maja pozwolenia na spotykanie się ze znajomymi ze szkoły, praktycznie odcięci od społeczeństwa, cw młodym wieku musza wyjść za mąż.. to siada na psyche i to jak. Zarówno po zachowaniu S. Jak i po Esterze widać jak fatalne jest tkwienie w tej sekcie. Obie po wyjściu z sekty zachowują się jak pies zerwany z łańcucha- problemy z życiem emocjonalnym, z poczuciem własnej wartosci, z seksualnością itp. 

no to by się zgadzało...

1 godzinę temu, agumaszota napisał:

Rzęsy 35/50 jesli dobrze pamietam 

56 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Coś wspominała kiedyś, że chyba 40f za makijaż a rzęsy coś koło 60🤔

Za darmo bym nie chciała 🙈 ale tam taka moda na wieśniary z bazarku 

• Like 1

3 godziny temu, agumaszota napisał:

Za które? 😂 te dla dorosłych panów czy pań? 😂

• Haha 6

36 minut temu, Foka_foczi napisał:

Za które? 😂 te dla dorosłych panów czy pań? 😂

Zeby zycie mialo smaczek ,raz dziewczynka ,raz chlopaczek😉

• Haha 2

4 godziny temu, Moniqq napisał:

Za darmo bym nie chciała 🙈 ale tam taka moda na wieśniary z bazarku 

Pomijajac juz kwestie wizualne gdzie nie zaufalabym jej poczuciu (a raczej braku)estetyki

Za zadne pieniadze swiata nie poszlabym do niej ze wzgledu na higiene i aspekty zdrowotne (nie chodzi tu tylko o pandemie),ale o caloksztalt

Kilometrowe brudne pazurzyska,kocyk na ,ktorym tarzal sie pies(nic do pieska nie mam ,bo kocham psy),ale beauty room powinien byc czysty i sterylny ,a tam jeszcze na domiar zlego milion kurzolapek na poleczkach plus jej torebki i buty !

No thank you biiitch!

• Like 5
  • Thanks 1

16 godzin temu, Gośc napisał:

Na YT w komentarzach Ci tak odpisała czy w jakiejś prywatnej wiadomości?

W prywatnej wiadomości potem ją przestałam obserwować bo dla mnie taka osoba niczego sobą nie reprezentuje

• Like 1

10 godzin temu, Huest napisał:

Pomijajac juz kwestie wizualne gdzie nie zaufalabym jej poczuciu (a raczej braku)estetyki

Za zadne pieniadze swiata nie poszlabym do niej ze wzgledu na higiene i aspekty zdrowotne (nie chodzi tu tylko o pandemie),ale o caloksztalt

Kilometrowe brudne pazurzyska,kocyk na ,ktorym tarzal sie pies(nic do pieska nie mam ,bo kocham psy),ale beauty room powinien byc czysty i sterylny ,a tam jeszcze na domiar zlego milion kurzolapek na poleczkach plus jej torebki i buty !

No thank you biiitch!

W dodatku nie używa rękawiczek jednorazowych, bo jak na te szpony? A dwa kiedyś mówiła w jakimś filmiku, ze nie ma rękawiczek. Na litość! Przecież to podstawa u dziewczyn które robią w branży beauty!  

• Like 2

Napisano (edytowany)

Nowy vlog kruloffej.. pitolenie o niczym, opowieści o lockdownie, pitolenie o paznokciach z czego jak stwierdziła „ludzie z Wietnamu są DOBZI „ , jeszcze więcej pitolenia a na sam koniec książka „potęga podświadomości” i nauki kruloffej.. ona daje dobro i więcej dobra do niej wraca , pitolenie ze ona nie jest hejterka i jakie ona ma dobre serduszko (lol o biciu psa , o puszczaniu się, blokowaniu innych za nic już zapomniała). Koniec vloga 🤣

Edytowano przez Meggi Peggy
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1

3 minuty temu, Meggi Peggy napisał:

Nowy vlog kruloffej.. pitolenie o niczym, opowieści o lockdownie, pitolenie o paznokciach z czego jak stwierdziła „ludzie z Wietnamu są DOBZI „ , jeszcze więcej pitolenia a na sam koniec książka „potęga podświadomości” i nauki kruloffej.. ona daje dobro i więcej dobra do niej wraca , pitolenie ze ona nie jest hejterka i jakie ona ma dobre serduszko (lol o biciu psa , o puszczaniu się, blokowaniu innych za nic już zapomniała). Koniec vloga 🤣

Królowa nas zaszczyciła swoimi mądrościami a Ty śmiesz je odrzucać????!!!!??!!!!!?!! No nieładnie 😅😂😂😂 i jeszcze ten udawany głos do psa, aż mną wzdryga 🤮🤮🤮

• Haha 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się