Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

12 godzin temu, Huest napisał:

Pomijajac juz kwestie wizualne gdzie nie zaufalabym jej poczuciu (a raczej braku)estetyki

Za zadne pieniadze swiata nie poszlabym do niej ze wzgledu na higiene i aspekty zdrowotne (nie chodzi tu tylko o pandemie),ale o caloksztalt

Kilometrowe brudne pazurzyska,kocyk na ,ktorym tarzal sie pies(nic do pieska nie mam ,bo kocham psy),ale beauty room powinien byc czysty i sterylny ,a tam jeszcze na domiar zlego milion kurzolapek na poleczkach plus jej torebki i buty !

No thank you biiitch!

No te buty na półkach to jest hit😂😂

Ja też kocham pieski ale brzydziłabym sie leżeć na tym kocu z włosami🤯. Taki koc to niech sobie da w sypialni, a nie dla klientek. Idziesz sobie w czystym ubraniu, wracasz cała z kłaków🤮.Jakby mi ktoś kazał się na taki położyć to bym wyszła.  No ale najpierw się patrzy, czyta opinie. Do niej chodza chyba tylko te pato koleżanki. 

• Like 1

17 minut temu, Meggi Peggy napisał:

Nowy vlog kruloffej.. pitolenie o niczym, opowieści o lockdownie, pitolenie o paznokciach z czego jak stwierdziła „ludzie z Wietnamu są DOBZI „ , jeszcze więcej pitolenia a na sam koniec książka „potęga podświadomości” i nauki kruloffej.. ona daje dobro i więcej dobra do niej wraca , pitolenie ze ona nie jest hejterka i jakie ona ma dobre serduszko (lol o biciu psa , o puszczaniu się, blokowaniu innych za nic już zapomniała). Koniec vloga 🤣

Ja pierrrr.. I znowu taki nieogar w szlafroku

• Haha 1

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, Moniqq napisał:

Najgorzej jak diabeł kupi na targu używane skrzydła i głosi światu , ze od dzisiaj jest aniołem 🤣

Edytowano przez Meggi Peggy
  • Like 4
  • Haha 2

Boże kochany ta końcówka mnie przerosła.... ona to chodzące dobro 

• Haha 2

3 minuty temu, maariolkaa napisał:

Boże kochany ta końcówka mnie przerosła.... ona to chodzące dobro 

nasza mitomanka kruloffa proseczko 🥳

• Haha 2

2 minuty temu, Moniqq napisał:

nasza mitomanka kruloffa proseczko 🥳

Dama dworu 🤣🤣🤣

• Haha 1

Moj chłop nawet ma z niej bekę 😂

• Like 1

jak widze te posklejane włosy nierozczesane to mi się słabo robi ;/ zaczęłam  oglądać vlogaska

Mówi otwarcie, że teraz będzie nagrywać więcej bo potrzebuje kasy a dwie minuty później mówi o tym, że była umówiona na tatuaż i pazury, co za baba 

31 minut temu, RedaMiastoDoznań napisał:

Mówi otwarcie, że teraz będzie nagrywać więcej bo potrzebuje kasy a dwie minuty później mówi o tym, że była umówiona na tatuaż i pazury, co za baba 

nie przestanie pić to od razu zaoszczedzi ;D

• Haha 1

4 godziny temu, Estrella en el Cielo napisał:

W dodatku nie używa rękawiczek jednorazowych, bo jak na te szpony? A dwa kiedyś mówiła w jakimś filmiku, ze nie ma rękawiczek. Na litość! Przecież to podstawa u dziewczyn które robią w branży beauty!  

kochana, rękawiczek do przedłużania rzęs się nie używa

Przecież kiedyś miała jakiś filmik ze depilacje woskiem tez robo... czy tylko sobie? 🤔 do tego to już powinna mieć rękawiczki skoro wykonuje tego typu usługę.

Przed chwilą, Estrella en el Cielo napisał:

Przecież kiedyś miała jakiś filmik ze depilacje woskiem tez robo... czy tylko sobie? 🤔 do tego to już powinna mieć rękawiczki skoro wykonuje tego typu usługę.

jeśli robi to sorki, ale wydaje mi się że tylko rzęsy. no i makijaże... pijanym kumpelkom 😄 

dlaczego ona na ig pokazuje się w takich babcinych szmatkach? ma tyle tych ciuchów z różnych stron, a ubiera te paskudne piżamy jak 40letnia baba z rynku. :classic_huh: 

• Like 3

36 minut temu, Estrella en el Cielo napisał:

Mówiła, że robi depilację twarzy woskiem i hennę na brwi i rzęsy

• Like 1

Boze.. co za szit!!! 

Najpierw ...i wszystko pozamykane i ze lockdown i ze prace straciła... szkoda ze nie wspomniała o libacjach których tez byc nie powinno!

I jej stwierdzenie jacy to Wietnamczycysa DOBZI ! TO PO POLSKU? CZY PO WIETNAMSKU? 

• Like 1
  • Haha 9

Witam ponownie🙂flejtuch znowu nakręcił vlog o niczym i swój uqalony przyćmiony szlafrok w roli głównej😅😂

• Like 1

Kolejny Vlog o niczym, szkoda czasu na oglądanie... postarałaby się chociaż i wymyśliła coś ciekawego. Inne youtuberki jak Ewa tez maja lockdown, a starają się robić filmy z sensem, która fajnie się ogląda. A Sarunia? Chyba skończyła już się...

4 godziny temu, bombolada napisał:

dlaczego ona na ig pokazuje się w takich babcinych szmatkach? ma tyle tych ciuchów z różnych stron, a ubiera te paskudne piżamy jak 40letnia baba z rynku. :classic_huh: 

To jest outfit całodobowy 😇

3 minuty temu, Estrella en el Cielo napisał:

Tyle ciuchów i współpracy a i tak nosi cały czas to samo 🙈 ale może.... sprzedała wszystko co miała?! 😂😂😂

Na Fb, jak kosmetyki

8 godzin temu, Moniqq napisał:

Apropo szlafroku.. zastanawiało mnie czy on jest szary, czy kiedyś był biały i zrobił się szary ? 😅 Ogólnie wygląda na brudny 😬 

• Haha 1

Skąd ona ma kasę na życie skoro nie pracuje a na YT zarabia niewiele? A tu co chwilę leje się prosecco i co rusz jakieś rzeczy kupuje 🤔 serio pytam, może to jakaś metoda na sukces żeby zarobić a się nie narobić

35 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Skąd ona ma kasę na życie skoro nie pracuje a na YT zarabia niewiele? A tu co chwilę leje się prosecco i co rusz jakieś rzeczy kupuje 🤔 serio pytam, może to jakaś metoda na sukces żeby zarobić a się nie narobić

Dawanie dupy za łyżkę zupy 🤔 🤣

• Haha 1

8 minut temu, Meggi Peggy napisał:

Dawanie dupy za łyżkę zupy 🤔🤣

Haha 🤣 naprawdę zaczynam mieć podejrzenia, że ona jakoś dorabia na boku na jakiś s.ks kamerkach czy coś, stąd może te zdjęcia na insta w tych kusych ciuszkach

• Thanks 2
  • Haha 2
  • Confused 1

1 godzinę temu, Gejlkozloski napisał:

Z torebuni wyciągnęła 😁

• Haha 4

Gdy uslyszalam "wciąglam sie w ta ksiazke, w sumie przeczytalam przedmowe i wstep..." - powiedzialam sobie dosc, nie przebrne przez saruniowa analize literacka 🤦🏼‍♀️

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 11

3 dni nie śledziłam kafe a tu nie ma... 

Dobrze że Was znalazłam ❤ Jest sie z czego pośmiać przed spaniem 😁 

Nie wiem jak Wy ale naprawdę jak widzę jakie ona głupoty wrzuca będąc niechlujem ( mam na myśli ten mega ambitny nowy vlog w szlafroku z wiszacymi cyckami pod spodem i czepku)😂😂😂 a pyta się ludzi na instagramie co nagrywać( bo nie można wpaść na nic kreatywnego).... Myślałam że jest leniwa ale wychodzi na to że i t*pa 😳

• Like 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się