Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, jokaroanna napisał:

3 dni nie śledziłam kafe a tu nie ma... 

Dobrze że Was znalazłam ❤ Jest sie z czego pośmiać przed spaniem 😁 

Nie wiem jak Wy ale naprawdę jak widzę jakie ona głupoty wrzuca będąc niechlujem ( mam na myśli ten mega ambitny nowy vlog w szlafroku z wiszacymi cyckami pod spodem i czepku)😂😂😂 a pyta się ludzi na instagramie co nagrywać( bo nie można wpaść na nic kreatywnego).... Myślałam że jest leniwa ale wychodzi na to że i t*pa 😳

To tepa ,bezmyslna,wulgarna niechlujna kobieta jest i tyle

Chyba sie powtarzam🥴😉

• Thanks 2

5 godzin temu, Meg10 napisał:

Gdy uslyszalam "wciąglam sie w ta ksiazke, w sumie przeczytalam przedmowe i wstep..." - powiedzialam sobie dosc, nie przebrne przez saruniowa analize literacka 🤦🏼‍♀️

Te ksiazke powinna powiedziec ,a potem jest juz tylko gorzej

Ale czgoz oczekiwac jak ona sklada literki jak pierwszoklasistka t+a+t+a..ta.ta....yay pierwsze slowo przeczytane

Look fantastic wysłało boxa Ewce. 

Jesli ona przez najbliższe parę dni nie pokaze nic, to znaczy ze interwencja u look fantastic sie powiodła i zerwali z nia współpracę. Jesli nie trzeba będzie zaingerować u lookfantastic UK NA INNY SPOSOB !

• Like 5
  • Thanks 5

9 godzin temu, jokaroanna napisał:

3 dni nie śledziłam kafe a tu nie ma... 

Dobrze że Was znalazłam ❤ Jest sie z czego pośmiać przed spaniem 😁 

Nie wiem jak Wy ale naprawdę jak widzę jakie ona głupoty wrzuca będąc niechlujem ( mam na myśli ten mega ambitny nowy vlog w szlafroku z wiszacymi cyckami pod spodem i czepku)😂😂😂a pyta się ludzi na instagramie co nagrywać( bo nie można wpaść na nic kreatywnego).... Myślałam że jest leniwa ale wychodzi na to że i t*pa 😳

Pisałam jej, żeby nagrywała makijaże. Przecież to jedyna rzecz, która jej wychodzi (tzn oczy, bo twarz to co kto lubi). Nie rozumiem, czemu ona nagrywa vlogi, mierzymy itp. Wg mnie tylko makijażami jest w stanie obronic ten kanał. 

40 minut temu, Emiiiilka napisał:

Pisałam jej, żeby nagrywała makijaże. Przecież to jedyna rzecz, która jej wychodzi (tzn oczy, bo twarz to co kto lubi). Nie rozumiem, czemu ona nagrywa vlogi, mierzymy itp. Wg mnie tylko makijażami jest w stanie obronic ten kanał. 

Nawet mogła z tych kosmetyków z kalendarzy . 

Dnia 10.01.2021 o 20:41, Gejlkozloski napisał:

Ale kim ona ma się przejmować? Nie ma rodziny ani nawet nikogo bliskiego oprócz koleżanek od kieliszka...

I psa,który się jej boi...

• Like 2

11 minut temu, princess_ana napisał:

Na story naleśniki na śniadanie jakby ktoś jeszcze nie jadł 🤮

Czy ona jest tam w samym staniku?🤢

3 minuty temu, Nataliahxcka napisał:

No oczywiście, w tym przepięknym z missguided chyba

2 godziny temu, Emiiiilka napisał:

Mierzymy nagrywa bo dostaje darmowe ciuchy. Ma pewnie w tyłku czy ludzie coś kupują z tych stron.

A vlogi nagrywa bo są najprostsze do zmontowania, bo znając ją to pewnie wrzuca wszystko jak leci, kawałek usunie i  leci na jutuba.

7 minut temu, Nataliahxcka napisał:

i w majteczkach😂

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

14 godzin temu, Gejlkozloski napisał:

Skąd ona ma kasę na życie skoro nie pracuje a na YT zarabia niewiele? A tu co chwilę leje się prosecco i co rusz jakieś rzeczy kupuje 🤔 serio pytam, może to jakaś metoda na sukces żeby zarobić a się nie narobić

Jak rozlicza się z podatku to self employed przy lockdownie jest utrzymywane przez państwo, do 10tys £ można wyciągnąć 🙂

• Like 1

46 minut temu, maariolkaa napisał:

i w majteczkach😂

Chyba  w barchanach na malego hipopotamka🤣🤣🦛

6 minut temu, Olo123 napisał:

Jak rozlicza się z podatku to self employed przy lockdownie jest utrzymywane przez państwo, do 10tys £ można wyciągnąć 🙂

Przedluzyli do kwietnia zatem poleczka prosecco nie bedzie stala pusta osamotniona  . 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

• Haha 3

O matko, a ta ręka brudna od samoopalacza ? 😲😲😲 Fuuuj... 

• Haha 2

Zobaczcie jak ona na tym story co chwilę zerka czy naleśniki na pewno widać 🤯 oczy mi krwawia 🤮

• Like 1

1 godzinę temu, Huest napisał:

Przedluzyli do kwietnia zatem poleczka prosecco nie bedzie stala pusta osamotniona  . 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Będzie, bo ledwo wróci z tesco i już nie będzie co na stojaczek postawić 😁

A co do samoopalacza to powinna rękawicy użyć a nie łapskami jak nie chce zacieków. Jej by się przydała siłownia a nie samoopalacz 

Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Huest napisał:

Te ksiazke powinna powiedziec ,a potem jest juz tylko gorzej

Ale czgoz oczekiwac jak ona sklada literki jak pierwszoklasistka t+a+t+a..ta.ta....yay pierwsze slowo przeczytane

Nie ma co od niej wymagac zeby wiedziala, kiedy uzyc tę lub tą, skoro na codzien nie widzi roznicy pomiedzy ktory - ktorego. Nie wspominajac o bEdE, szystko, zgledu itp 🤣

Myslalam, ze w gimnazjum jednak takich podstaw juz ucza 🤦🏼‍♀️

Edytowano przez Meg10
.

pokazywanie tego biustu po rzekomych operacjach to porażka. Dobrego stanika nawet nie może dobrać, wiszą jej, nie maja kształtu. Kompletna antyreklama produktu, gdyby dostawała w ramach współpracy. 🤦🏻‍♀️ 

kruloffo pora może by się wziąć za dobranie odpowiedniego biustonosza? Grawitacja jak widzimy działa, ale pokazuj chociaż tym co Cię oglądają, dobre biustonosze co unoszą biust 🤦🏻‍♀️

38 minut temu, Estrella en el Cielo napisał:

pokazywanie tego biustu po rzekomych operacjach to porażka. Dobrego stanika nawet nie może dobrać, wiszą jej, nie maja kształtu. Kompletna antyreklama produktu, gdyby dostawała w ramach współpracy. 🤦🏻‍♀️ 

kruloffo pora może by się wziąć za dobranie odpowiedniego biustonosza? Grawitacja jak widzimy działa, ale pokazuj chociaż tym co Cię oglądają, dobre biustonosze co unoszą biust 🤦🏻‍♀️

Za taki trzeba zapłacić 😁 a ona woli badziew za free

nie znam się jakos super na tym, ale porządniejszy stanik kupuje za 150 zł (w promocji za 100), tez jestem większych rozmiarów (mam nadzieję, że niedługo, bo nowy rok, nowa ja) i mam większe piersi ktore nijak sie maja do sztucznych, ale w lepszym staniku prezentują się ladnie, a nie jak nalesniory pod pachami 🙄

• Like 3

o matko z córką, widziałyście jej paznokcie na story? pomijam te wsiowe zdobienia, ale ta budowa woła o pomstę do nieba, takich obrzydliwych krogulcow dawno nie widzialam 😳

• Like 5
  • Haha 2
  • Sad 1

24 minuty temu, werowika napisał:

o matko z córką, widziałyście jej paznokcie na story? pomijam te wsiowe zdobienia, ale ta budowa woła o pomstę do nieba, takich obrzydliwych krogulcow dawno nie widzialam 😳

Tak a ona jeszcze dumna 

Świeci pańscy, ale szponiska. Aż mnie własne pazury zabolały na widok tego dzieła, brrrr. A królowa jest również stlistkom pazurkuf czy klientki krzywdzi tylko rzęskami? 😆

5 godzin temu, Moniqq napisał:

A co do samoopalacza to powinna rękawicy użyć a nie łapskami jak nie chce zacieków. Jej by się przydała siłownia a nie samoopalacz 

Nie no kruloffa powiedziala ze jak ktoś czuje się zle to tylko trzeba samoopalacz nałożyć i już człowiek czuje się o niebo lepiej 🤣🤣 „feeling bad? Put fake tan on” 🤣 czy jakoś tak 🤣

• Like 1
  • Haha 1

7 godzin temu, Meg10 napisał:

Nie ma co od niej wymagac zeby wiedziala, kiedy uzyc tę lub tą, skoro na codzien nie widzi roznicy pomiedzy ktory - ktorego. Nie wspominajac o bEdE, szystko, zgledu itp 🤣

Myslalam, ze w gimnazjum jednak takich podstaw juz ucza 🤦🏼‍♀️

Dzis znowu o samoopalaczu KTOREGO kuwa kupila!

Ja nie daje rady !

• Haha 1

1 godzinę temu, Kobita Wonsz napisał:

Świeci pańscy, ale szponiska. Aż mnie własne pazury zabolały na widok tego dzieła, brrrr. A królowa jest również stlistkom pazurkuf czy klientki krzywdzi tylko rzęskami? 😆

Kruloffa jest stylistka stylu i wszystkiego innego!Zapamietaj!

• Thanks 1

3 godziny temu, werowika napisał:

Nic tylko na rzeski sie zapisac wydlubie Ci galke oczna i I jeszcze bedziesz musiala zaplacic🤦‍♀️

To najbrzydsze ,najochydniejsze babsko w calym wszechswiecie!

Ja również mam większy biust, z tymże tyłam i chudłam i niestety jest jaki jest, ale jest mój! Naturalny i zdrowy przede wszystkim! Bez żadnej ingerencji chirurgicznej. Odpowiednio dobrany biustonosz robi mega robotę! Kruloffa powinna brafiterkę jakoś ogarnąć, to skumalaby, ze to co nosi nie jest ani estetyczne ani dobre dla jej biustu! 🤦🏻‍♀️

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się