Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Louis David

Gdy w mych dresach ciągłem troczki zlatywały wszystkie foczki wciąż się ocen domagały i swe zdjęcia wysyłały

Polecane posty

W jakim filmiku buka wspominała że bejt robi jej dobrze jezykiem?  (jak o tym pisze to aż mnie ciary przechodzą z obrzydzenia)

Hehehe ciekawe czy ktoś chciałby pachnieć jak jabba. Ona perfumy poleca , masakra 

5 godzin temu, rosół napisał:

W jakim filmiku buka wspominała że bejt robi jej dobrze jezykiem?  (jak o tym pisze to aż mnie ciary przechodzą z obrzydzenia)

w jednym z pierwszych ładne kilka lat temu. to jakieś QA było. nie wiem czy film jeszcze jest na kanale bo dużo skasowała  ale pamiętam jak to oglądam to myślałam że pawia puszczę...

• Confused 1

4 godziny temu, Louis David napisał:

Hehehe ciekawe czy ktoś chciałby pachnieć jak jabba. Ona perfumy poleca , masakra 

zapach spod jabby 😁

Czy tylko mnie wkurza jak ktoś pierdaczy w zimie, że zima go zaskoczyła? Nosz kurde. Styczeń a ta zdziwiona i nieprzygotowana bo śnieg spadł.

• Haha 4

1 godzinę temu, PrzyPau napisał:

Czy tylko mnie wkurza jak ktoś pierdaczy w zimie, że zima go zaskoczyła? Nosz kurde. Styczeń a ta zdziwiona i nieprzygotowana bo śnieg spadł.

dokładnie, może i na śnieg nie była gotowa, bo teraz jest to rzadki widok, ale oblodzenia są co roku, więc nie wiem czy jest zdziwiona, tym bardziej nie rozumiem braku zmiany opon w rydwanie 🤦🏻‍♀️

• Like 1

Opony oponami, ale logopeda to nowość😂 Jest postęp. Po tylu latach dotarło, że jest problem, może i z tuczeniem się kiedyś dotrze. Brawo dla niej! Chociaż mnie od tego nieszczęsnego "r" bardziej razi jej składnia (a raczej brak) i totalna ignorancja w temacie odmiany przez przypadki🤣 Może korki z jęz. polskiego byłyby lepszym pomysłem niż logopeda🤔 A na zajęcia do logopedy powinna chodzić grupowo z bjatem😂

• Like 2

Ja jej chyba zazdroszczę tego samouwielbienia jak robi miny i dziubku do zdjęć. Rozpierdacza mnie to

Oficjalnie potwierdzam, że nasza Bunia osiągnęła kształty idealnej kuli.

GRATULACJA!

ibb.co/PFJfWFq

1 godzinę temu, bukowiscydoza napisał:

Oficjalnie potwierdzam, że nasza Bunia osiągnęła kształty idealnej kuli.

GRATULACJA!

ibb.co/PFJfWFq

Tak i wpadajcie na insta przeczytać hahaha śmieszny opis hahaha jak zapomniałam opon na zimowe zmienić hahaha. Bo wiecie styczeń, śnieg, zima. Szok.

Dnia 10.01.2021 o 22:43, Muzzy come back napisał:

Ledwo Was znalazłam🤣

Ja tak samo 😂

Przyznam że tego wątku o buce szukałam najdłużej że wszystkich poprzednich

Jabba oburzona pytaniami o zęby , a opowieści o sexgach i o zmianie pieluch to normalka. Na dodatek mówi że ma wszystkie , a potem pokazuje zginite pieńki których połowy juz brak . Ot logika jabby. 

Napisano (edytowany)

Ja z jej dzisiejszego story wywnioskowałam jedno: jak nie ma dramatów, to Buka musi je sobie stworzyć🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Rozumiem, że to może być jej kompleks, każdy je ma. Ale ta natchniona pogadanka, celowe pauzy, grobowy ton i powaga... Jeżu jaka z niej aktorka. To było takie słabe... 

Najpierw sama sprzedaje historie z własnego łóżka, a potem się dziwi, że ktoś pyta o zęby. Serio? Może niech się zastanowi, czy to tu nie leży przyczyna traktowania jej "granic" przez widzów tak lekko. Nie mam słów po dzisiejszym występie. Drama queen.

Edytowano przez Córka Tracza
  • Like 3

Miec zeby czy ich nie miec-o to jest pytanie

43 minuty temu, Wszystkieloginyjuzzajete napisał:

Bucza pokazała zgniłe pieńki na story 🤣

Nie tyle zgnile co wykruszone i to chyba fakt przez chorobe 

• Like 1

1 godzinę temu, Louis David napisał:

Jabba oburzona pytaniami o zęby , a opowieści o sexgach i o zmianie pieluch to normalka. Na dodatek mówi że ma wszystkie , a potem pokazuje zginite pieńki których połowy juz brak . Ot logika jabby. 

Dokładnie może trzeba jej to napisać na insta

Dnia 12.01.2021 o 13:05, rosół napisał:

O ile było, to pewnie już dawno ukryte 😋

4 godziny temu, Huest napisał:

Nie tyle zgnile co wykruszone i to chyba fakt przez chorobe 

Przez obżarstwo też są starte. Zobacz na boogisilver też się upasła jak monstrum i jakie ma zęby starte a nie choruje na lamliwosc 

• Haha 1

Buka szablozębna produkuje się na stories o pieńkach, bo ktoś po raz nie wiadomo który zadał jej pytanie, czy ma zęby. Widocznie zainteresowanie odbiorców jej zwykłymi storiskami jest znikome, więc trzeba troszkę dramaturgię podkręcić. Buka dawaj Bejtka, to ci wyświetlenia skoczą, a nie jakieś tam zęby. Zęby (prawie) każdy ma, a Bejtek jest tylko jeden. 

1 godzinę temu, Rolkasuszi napisał:

Buka szablozębna produkuje się na stories o pieńkach, bo ktoś po raz nie wiadomo który zadał jej pytanie, czy ma zęby. Widocznie zainteresowanie odbiorców jej zwykłymi storiskami jest znikome, więc trzeba troszkę dramaturgię podkręcić. Buka dawaj Bejtka, to ci wyświetlenia skoczą, a nie jakieś tam zęby. Zęby (prawie) każdy ma, a Bejtek jest tylko jeden. 

Jabba dobrze wie że oglądalo się tylko dla berta te wysrywy ale chyba z drugiej strony dotarło, że on ją ośmiesza cały czas tym,  jakim jest prymitywem. jabba kreuje się na panią ą ę kierowniczkę wysokich lotów ,a tu taki debyl za męża, który nawet się nie kryje i jawnie przy niej lustruje panienki albo przegląda Rokse. 

53 minuty temu, Louis David napisał:

Jabba dobrze wie że oglądalo się tylko dla berta te wysrywy ale chyba z drugiej strony dotarło, że on ją ośmiesza cały czas tym,  jakim jest prymitywem. jabba kreuje się na panią ą ę kierowniczkę wysokich lotów ,a tu taki debyl za męża, który nawet się nie kryje i jawnie przy niej lustruje panienki albo przegląda Rokse. 

A mnie się wydaje, że jej procesy myślowe nie są tak zaawansowane. W jej interesie jest podsycać jego ego, bo tedy chętniej i więcej żarcia robi, obsługuje ją itd. Po prostu wydało się to, co do tej pory było tylko między nimi - jej przyzwolenie na te wyskoki, a więc tym samym padła fasada #łazemnajlepiej i musiała jakoś wybrnąć. On pewnie strzelił focha na Ludwiczki, bo sporo jednak przejrzało na oczy i przestało mu kadzić i tyle. Zniknął na rok, ale pewnie za kulisami niewiele się zmieniło. Robi to nadal, tylko po cichu. A za fejmem też tęskni, to widać.

Co wam powiem,to wam powiem,ale wam powiem🙂-kiedy belkotala o segzach,seg.z asystentach,przewijakach pieluch,Ziaji do higieny intymnej,pierdaczeniu ,jak pokazywala powykrecane stopy itd to bylo ok,zadne tam tabu tylko kobieta wyzwolona ,zadnego tematu sie nie boi,a gdzie tam!

Ale jak mowa o paszczece to odrazu obraza!Ze jak,ze gdzie,ze nie mozna!

Ja rozumiem ,ze jest to jej kompleks i dla mnie to nie powod do zartow

Ale nie lubie podwojnych standartow

Pokazala dzis te pienki i git,ma swoje jakie ma,ale tone suszi zezre i nalesniczkiem przegryzie.Zatem jak dla mnie temat zamkniety 

• Like 2
  • Thanks 1

w sumie po tylu latach oglądania jej bez zębów jestem ciekawa jakby wyglądała z tą protezą haha 😄

Ja oglądałam to stories jedząc kałbonałę 😂

• Like 1
  • Haha 1

Dnia 11.01.2021 o 21:47, niewinna czarodziejka napisał:

A pierdaczenie jak to jest Beltek robi dobrze językiem nie jest niesmaczne 😆😆😆

W którym filmie to było? 😮

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się