Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dyndach

Nago z przyjaciółmi

Polecane posty

Cześć jestem tu nowy ale mam sprawę. Otóż mam 2 przyjecieli i jeden zaproponował żebyśmy pokazali się sobie nago mnie aż wyło drugiego trochę mniej ale też powiedzieliśmy że musimy to przemyśleć na to ten pierwszy że nie ma co ale ok. Znamy się od przedszkola cały czas trzymaliśmy się razem ale nie wiem czy pokazac swojego wacka. Boję się trochę nie wiem po co jemu to. Może chce żebyśmy nie mieli teraz przed sobą żadnych tajemnic nie wiem. Proszę doradźcie coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam… też miałem przyjaciela który kiedyś powiedział żebyśmy pokazli się sobie nago. Nie protestowałem znalem go od przedszkola wiedziałem o nim wszystko ale jego klejnotów nie widziałem jeszcze. Zgodziłem się dotknął mnie tam uniósł mi się i na odwrót ja mu zrobiłem dobrze i on mi potem schowaliśmy narzędzia i czasem robiliśmy sobie nawet loda. Teraz widujemy się nadal ja mam żonę on też poszliśmy kiedys na plażę nudystów rozebraliśmy się żona się najpierw krępowała ale szybko jej przeszło. Ale nie w tym rzecz. Radzę ci zgódź się może być fajnie a jak jesteście takimi przyjaciółmi i się wstydzicie jeszcze siebie to raczej cos nie tak. Następnym razem weź i wyjmnij palę daj sie dotkac jak by chcieli i baw się dobrze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dupciach napisał:

Skąd ja to znam… też miałem przyjaciela który kiedyś powiedział żebyśmy pokazli się sobie nago. Nie protestowałem znalem go od przedszkola wiedziałem o nim wszystko ale jego klejnotów nie widziałem jeszcze. Zgodziłem się dotknął mnie tam uniósł mi się i na odwrót ja mu zrobiłem dobrze i on mi potem schowaliśmy narzędzia i czasem robiliśmy sobie nawet loda. Teraz widujemy się nadal ja mam żonę on też poszliśmy kiedys na plażę nudystów rozebraliśmy się żona się najpierw krępowała ale szybko jej przeszło. Ale nie w tym rzecz. Radzę ci zgódź się może być fajnie a jak jesteście takimi przyjaciółmi i się wstydzicie jeszcze siebie to raczej cos nie tak. Następnym razem weź i wyjmnij palę daj sie dotkac jak by chcieli i baw się dobrze 😉

Tak naprawdę? Dzięki ci za odpowiedź chyba rzyczywiscie nie warto się wstydzić przyjaciół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie , ze chodzi o cos wiecej niz przyjazn no i o sama aseksualna chec zobaczenia przyjaciela nago . W samej nagosci nie ma niczego zlego ani zdroznego . Co do reszty to juz indywidualna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętam w wojsku całą kompanią szliśmy do łaźni a tam wszyscy rozebraniem do naga staliśmy pod prysznicem i nikt z tego nie robił ceregieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka
Dnia 10.01.2021 o 02:07, Dyndach napisał:

mam 2 przyjecieli 

co masz 😄 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×