Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Milkyway a powiedz karmisz jeszcze? Nie boisz się ciąć zapotrzebowania że utracisz pokarm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie gubią biały ryż, jasne makarony, białe buły, jakoś te ciemne trudno mi przez gardło przechodzą😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milkyway zmien nick!!!😂😁😂😁😂😁 az mi sie zrobilam ochota na slodkie😁

Wlasnie ja to taka noga jestem w wymyslaniu dobrych potraw i posilkow, najchetniej to jak to w Polsce - kanapki na sniadanie, kanapki na kolacje, w miedzyczasie jak sie jest glodnym to kanapka😊 a na obiad kartofle, pyry albo ziemniaki

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Milkyway☺ zapraszamy do wspólnej walki o lepsze zdrowie i wygląd ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na kolację zrobię sobie 2 kanapki z serkiem plus 2 jajka i do tego sałata, papryka i pomidorki☺ i wypiłam dziś tylko 2 butelki 0 , 33 wody ale za to 3 duże kubki roiboosa i jeszcze 1 kubek będzie do kolacji( taki 0,5 litra😃). 

Na jutro mam już wywar na zupę buraczkową i dla reszty zrobię placki ziemniaczane a dla siebie naleśniki orkiszowe☺ taki będzie obiad bo kolacja i śniadanie to klasyka w postaci kanapek plus jogurt mały i owoc jako przekąski. 

Miłego wieczoru ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Melduję, że z dietą już było nieźle, wprawdzie przekroczyłam limit o 147 kcal, ale i tak w porównaniu do wczoraj to niebo a ziemia. Odczytuję to jako dobry znak na jutrzejszy powrót na dobre tory. Na aktywność zabrakło dzisiaj czasu, tak jak przewidywałam. Ale mam włosy elegancko podcięte, od razu wyglądają na zdrowsze. Wizyta u fryzjera dobrze mi zrobiła, wróciłam do domu usatysfakcjonowana I cała happy. Teraz już tylko kąpu kąpu i relax.

 Do juterka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ⏰🌞☕

Zaczynam dzień od kawki jak zawsze ☺

Koło 8 zjem śniadanie: 2 kromki chleba plus serek, wędlina i warzywa☺

Na obiadek buraczkowa z razowym makaronem i placki ziemniaczane dla reszty a sobie planowany naleśnik ☺

Kolacja jeszcze nie wiem. 

Wczoraj były kabanosy w łóżku 😞

Właśnie się gapię w lustro i mam opuchnięte lewe oko🤔 słowo daje nikt mi nie sypnął😂 może mnie coś ugryzło. 

Nie wyszłam wczoraj jednak do ogrodu bo trochę czasu brakło i mam jeszcze cienką warstwę zmarzliny na powierzchni więc poczekam jeszcze parę dni. 

MamaMai fryzjer dobrze robi i na wygląd i na psyche ☺ na pewno jest pięknie 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi Girls,

Wstaję😟 ale chętnie bym jeszcze pospała. Tyle że dzieci wzywają. Kompletnie nie mam pomysłu na dzisiejsze jedzenie, muszę poszukać weny w lodówce. Dzisiaj będzie kiepsko z piciem wody, bo się skończyła, a do sklepu nie prędko wylegnę. Pozostają herbatki ziołowe.

Jasminka a może robi Ci się na oku jęczmień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MamaMai napisał:

Hi Girls,

Wstaję😟 ale chętnie bym jeszcze pospała. Tyle że dzieci wzywają. Kompletnie nie mam pomysłu na dzisiejsze jedzenie, muszę poszukać weny w lodówce. Dzisiaj będzie kiepsko z piciem wody, bo się skończyła, a do sklepu nie prędko wylegnę. Pozostają herbatki ziołowe.

Jasminka a może robi Ci się na oku jęczmień?

MamaMai ja polecam kupić sobie dzbanek filtrujący do wody. Odkąd filtruje wodę nie mam kamienia w czajniku a i w smaku jest ok. Dzbanek to niewielki wydatek a przynajmniej mogę napić się kranówy, chociaż  kupuje wodę w szklanych butelkach o pojemności 0,33.

To nie jest jęczmień bo oko mnie nie boli ano nie szczypie po prostu wisi mi spuchnięty worek pod okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Cześć Milky 🙂

Wpadam tu na szybką kawę przed pracą a tu tyle się wydarzyło 😉

U mnie ten tydzień kalorycznie idzie zgodnie z planem, staram się zwiększyć trochę podaż białek w miejsce węglowodanów. Namoczyłam właśnie fasolę na pasztet, czyli akurat na piątek będzie pieczony 😄 

Dzbanek filtrujący to super sprawa - używam od kilku lat, także ze względu na ograniczenie użycia plastiku. Ale ja w ogóle mam bzika na punkcie ekologii - zawsze wożę swoje torby i kartony na zakupy, w sezonie jeżdżę po owoce i warzywa bezpośrednio do gospodarstw (po kwiatki na taras zresztą też), pieczywo czy nabiał kupuję tylko od lokalnych rzemieślniczych wytwórców itp. Dlatego zima jest dla mnie tak trudna do przeżycia, bo lokalnie to można kupić ziemniaki, buraki i ogórki kiszone 😄 

Miłego dnia! 🤩  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MamaMai napisał:

Witaj Milkyway💜 No to Ty masz tempo, 5 kiloskow od stycznia, no gratuluję! Też zaczynałam od podobnej wagi bo 68,9 kg, ale u mnie utrata wagi dłużej trwa, bo od lipca ubiegłego roku. A ile masz wzrostu i do jakiej wagi zmierzasz? 

Dziekuje za przyjęcie 😘

mam 168 cm i chciałabym wrócić do wagi sprzed ciąży 57 kg... 😅 te ostatnie kg najciężej schodzą .. przynajmniej u mnie

pamietam jak po świętach się zwazylam i doznałam szoku, ze aż tyle na wadze... wiec ostro sobie powiedziałam ze do wiosny trzeba coś zrzucić... karmie piersią i i mnie ta waga raczej nie leciała, jak to wszyscy zachwalali🤦🏼‍♀️ Zaczęłam jeść wiec 3 posiłki dziennie i jakoś waga zaczęła spadać... a ty ile chcesz zrzucić??? 
dziewczyny będzie dobrze😊 każda z nas jest piekna tylko troszke nas „ za dużo”😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ćwiczycie coś??? 
ja narazie tylko spacery z mała 2-4 km tylko😒 jakoś mi się nie chce tak łazić bez celu, mała zreszta nie śpi w wózku tylko ogląda wszystko dookoła 😊 tęsknie za wiosna już, mam dość tej zimy, tego ubierania i tej korony😉 u mnie dzisiaj na śniadanie owsianka z jabłkiem i daktylami😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na wadze 62,8 powoli do przodu😊 później idę ze starsza córka (10 lat) do lodziarni, już u nas otworzyli... sezon trzeba rozpocząć😅 ja oczywiście płace a ona sobie wybiera.. za lodami nie przepadam... zrobię sobie później domowe smoothie (kefir, mrożone maliny i łyżeczkę miodu)😋 taki słodycz dla mnie

zazdroszcze tego fryzjera, ja nie byłam od listopada.. u nas zamknięte są, maja otworzyć od 1.03 to zadzwonię i się zapisze😎 mieszkam w DE

milego dnia dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

Na śniadanko dwa kawałki chleba żytniego z sałatą, papryka i kiełbasą krakowska.

Co do obiadu nie jestem jeszcze pewna co zrobie, wyjdzie w praniu.

MilkyWay niestety nie bardzo wychodzą mi ćwiczenia i sport w tej pandemii. Wczesniej chodzilam na zumbe w ramach treningu ale chyba bardziej zeby sie odstresowac. W domu nie mam weny, moim marzeniem jest orbitrek, nawet mam jakies pieniądze na niego odłożone. Ale niestety nie mam miejsca w mieszkaniu. Jak myslicie dziewczyny, zmieści sie jeszcze orbi na moj taras???😂😂😂

Jeju jaka pogoda dzisiaj!!! Byłam rano w sklepie po pieczywo (IleOnka kupilam chleb z niskim IG, dobre jest takie pieczywo? Zdrowe?) i pięknie kwitną nam juz krokusy pod blokiem.

Milego dnia!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Majax123 napisał:

Cześć jestem tu nowa czy mogę dołączyć do was ? 

Witamy nowo kolezanke!!!😊😊😊 powiedz nam cos o sobie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem mężatką z trójką dzieci 9,3 lat i 9 miesięcy.

Od 4 stycznia postanowiłam przejść na dietę i puki co udało mi się zgubić 8 kg choć ta waga czasami się tak wacha w przedziale 8-6  .

No ale jeszcze przede mną ponad 20kg do zrzucenie i ciężko czasami wytrzymać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Milkyway38 napisał:

Dzisiaj na wadze 62,8 powoli do przodu😊 później idę ze starsza córka (10 lat) do lodziarni, już u nas otworzyli... sezon trzeba rozpocząć😅 ja oczywiście płace a ona sobie wybiera.. za lodami nie przepadam... zrobię sobie później domowe smoothie (kefir, mrożone maliny i łyżeczkę miodu)😋 taki słodycz dla mnie

zazdroszcze tego fryzjera, ja nie byłam od listopada.. u nas zamknięte są, maja otworzyć od 1.03 to zadzwonię i się zapisze😎 mieszkam w DE

milego dnia dziewczyny😘

Milky gratuluję spadku. Jesteś coraz bliżej celu!!!!!! Czyli ważysz się w środy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majax, jasne że zapraszamy. Z jakiej wagi schodzisz, do jakiej zmierzasz, ile masz wzrostu. Mohe młodsze dziecię ma 8 mcy, wiec też gubię kiligramy po ciąży, a że zamknęłam już produkcję😂 to jestem zdeterminowana jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj MamaMai ,no ja też zamykam produkcję 3 dzieci wystarczy.

Jestem niską mam tylko 157cm i schodzę z wagi 91 do 60 chcę mieć bo kiedyś taką miałam ale czy się uda 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Majax123 napisał:

Witaj MamaMai ,no ja też zamykam produkcję 3 dzieci wystarczy.

Jestem niską mam tylko 157cm i schodzę z wagi 91 do 60 chcę mieć bo kiedyś taką miałam ale czy się uda 🤔

A czemu ma się nie udać???? Tylko bez takich tu wątpliwości. My mamy tutaj mocny skład, z nami musi ci się udać, koniec kropka!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MamaMai napisał:

Milky gratuluję spadku. Jesteś coraz bliżej celu!!!!!! Czyli ważysz się w środy???

👍💪 Dzieki, Jestem z siebie dumna, Bo powiem wam dziewczyny, ze do odchudzania potrzeba silnej woli, bo wszędzie pokusy, jeszcze jak są dzieci w domu i maz to ciagle coś pichcisz😋 ja się waze co 2-3 dni rano po toalecie😜jak wiem ze zjadłam za dużo to się nie waze😂 aha i raz w tygodniu mam cheat day😎 

witamy nowa koleżankę 👏😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie takiego jakiegoś wsparcia potrzebuje żebym nie wymiekla.😞 Staram się też być codziennie aktywna na bieżni , korzystam też z smartbanda żeby mieć jakiś wgląd na codzienną aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, e-miska napisał:

Dzień dobry!!!

Na śniadanko dwa kawałki chleba żytniego z sałatą, papryka i kiełbasą krakowska.

Co do obiadu nie jestem jeszcze pewna co zrobie, wyjdzie w praniu.

MilkyWay niestety nie bardzo wychodzą mi ćwiczenia i sport w tej pandemii. Wczesniej chodzilam na zumbe w ramach treningu ale chyba bardziej zeby sie odstresowac. W domu nie mam weny, moim marzeniem jest orbitrek, nawet mam jakies pieniądze na niego odłożone. Ale niestety nie mam miejsca w mieszkaniu. Jak myslicie dziewczyny, zmieści sie jeszcze orbi na moj taras???😂😂😂

Jeju jaka pogoda dzisiaj!!! Byłam rano w sklepie po pieczywo (IleOnka kupilam chleb z niskim IG, dobre jest takie pieczywo? Zdrowe?) i pięknie kwitną nam juz krokusy pod blokiem.

Milego dnia!!!

A może sobie kup taka matę do jogi i ćwicz na niej, pełno jest na you tubie jakiś ćwiczeń na matę i najlepsze są te bez żadnych dodatkowych „ urządzeń” ponoć najlepiej uruchamiają mięśnie głębokie i modelują sylwetkę😊a ponadto wszędzie upchniesz ta matę😜👍 ja ja mam ale narazie leży w szafie😂😂😂😂

uwielbiam wiosnę ! I tez widzę już pełno kwiatów wszędzie, jest pięknie, właśnie mała wystawiłam w wózku na taras, trzeba pomyśleć o jakimś obiedzie🤔moj maz to by tylko mieso jadł😒 co gotujecie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Majax123 napisał:

Idę teraz godzinę na bieżnie .

Brawo Ty👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Milkyway38 napisał:

👍💪 Dzieki, Jestem z siebie dumna, Bo powiem wam dziewczyny, ze do odchudzania potrzeba silnej woli, bo wszędzie pokusy, jeszcze jak są dzieci w domu i maz to ciagle coś pichcisz😋 ja się waze co 2-3 dni rano po toalecie😜jak wiem ze zjadłam za dużo to się nie waze😂 aha i raz w tygodniu mam cheat day😎 

witamy nowa koleżankę 👏😘

Milky popieram twoje słowa w 100%. Uważam że jednodniowa dyspensa od diety dobrze robi na psychikę a także pomaga w dążeniu do celu, a i podkręca metabolizm

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jest się aktywnym przez cały dzień bo przecież w domu zawsze jest coś do roboty a i tak bez diety i jakiegokolwiek wysiłku treningowego ciężko jest mi schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Majax123 napisał:

Niby jest się aktywnym przez cały dzień bo przecież w domu zawsze jest coś do roboty a i tak bez diety i jakiegokolwiek wysiłku treningowego ciężko jest mi schudnąć

Taaaaa mnie też wszyscy mówili że przy dwójce dzieci I karmieniu puersią kilogramy szybko polecą, a jakoś nie poleciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×