Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Hej, u mnie spadek o 0,3 kg co ogromnie mnie cieszy po ostatnim 2- a może 3- tygodniowym zastoju. Poza tym nie zależy mi na szybkim spadku lecz trwałym. Po ciąży właśnie chudłam tak średnio po 0,4 kg na tydzień i to było okey, bo w takim tempie schudłam 11 kg (lecz niestety ponad 2 wróciły a do ostatecznego celu nie doszłam przez własną głupotę i jestem tu gdzie jestem). Wiem jednak, że nie mogę się porównywać z innymi, bo spadki rzędu 1 kg na tydzień to nierealne w moim przypadku. Więc akceptuję to co jest i jeśli będą takie spadki jak dziś będę happy. Nie chce też odmawiać sobie wszystkiego, bo to przyniesie skutek odwrotny od zamierzonego. I jakoś w głowie mi się zaczyna to układać, że po zjedzeniu czegoś niedozwolonego nie muszę się od razu biczować, byleby nie przeginać i nie skakać ze skrajności w skrajność. Dajcie znać jak wasze pomiary. Miłego piątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Na wadze 72,3 czyli 1 kg w dół😊  

Nareszcie coś drgnęło i to porządnie. Na pewno wpływ miało dużo ruchu i brak podjadania. Dziś sprzątam dalej... Syzyfowa praca

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka, kiedy masz dokładnie te urodziny? Robisz jakąś mała imprezke dla rodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi się śniło że biorę ślub z kolegą z dawnych lat. On nie za bardzo zadowolony,ja w jakiejś starej przybrudzonej ...ence, że skwaszona miną.  Aż obudziłam się przed budzikiem. Zresztą dzieci już działały. Szybko ogarnęłam śniadanie, potem trochę posprzatalam bo dziś mamy gości poniewaz wieczorem jest msza za tatę. Więc dzisiejszy dzień to wyzwanie jeśli chodzi o jedzenie. Wczoraj natomiast było prawie dobrze. Prawie bo bardzo późno, chyba grubo po 18 zjadłam michę rosołu z makaronem. Byłam na cmentarzu, potem zakupy, dpozywke a kolejki na pół sklepu i tak jakoś się zeszło. Tyle że pobiegłam wieczorem. Dziś dzień na regenerację. Nie ćwiczę nic. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Mama ale sen😂😂😂😂 gratuluję spadku👍 wiesz co my juz prawie dwa lata na tym forum razem piszemy😊 tylko waga jak zaklęta pokazuje że jeszcze troszkę brakuje do celu😀

Milky, Ileonka jak ważenie? 

Wczoraj zalatana sobota. Mąż cały tydzień w rozjazdach więc zrobiłam wczoraj kolację przy świecach. Krewetki toskańskie w sosie czosnkowo śmietanowo serowym z bagietką. Mniam palce lizać. Dziś gotuje zimne nóżki już na imprezę, urodziny mam 14 a imprezę 15. Niedużo gości bo razem 10 osób, tyle że wszyscy z wielkim apetytem. Od poniedziałku mam nocki więc co mogę zrobię wcześniej. 

Dziś na śniadanie będzie rosół który zaraz nastawie,  potem udka z warzywami z rękawa i na kolację sałatka z tuńczyka. Zapowiada się fajna pogoda więc może uda się wyskoczyć do lasu bo w weekend spada mi ilość kroków. Miłego dnia🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 

u mnie waga Narazie bez wiekszych zmian 56.9

zjadlam owsianke i Siedze teraz na tarasie, Piekna pogoda u nas..

maz nadal robi lazienke, do Wtorku powinien ogarnac, Bo corka ma 18 I zaprasza paru znajomych, Wiec Musze mieszkanie ogarnac i cos przygotowac

ale szczerze to mi sie poprostu Nic nie chce, Jestem zmeczona I czuje sie oslabiona.. 

musze sobie znowu zakisic burakow czerwonych, na jesien trzeba wiecej witamin organizmowi dostarczyc 

na obiad Mam Zupe z wczoraj kalafiorowa

Edytowano przez Milkyway38
Edycja
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milkyway serio córka ma już 18???. Ależ ten czas leci. No to teraz jak ci podskoczy, możesz na legalu wystawić walizki.....albo przynajmniej postraszyć że to zrobisz😛 ja już swojej ostatnio się odgrażalam 🤫 bo próbowała pyskować. Oczywiście za mała by dotarła do niej powagą sytuacji ale co tam. Miałam dziś poćwiczyć, ale serio nie chce mi się. I wpadły mi do gęby draże. Tyle że odpuściłam zupę i zjem tylko zaraz drugie danie. Choć to niezbyt mądre.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Młodo ja urodziłam 😊 

u mnie średnia zaczyna pyskówki - ma 11 lat, ze starsza jest ok… uspokoiła się z wiekiem, jedynie co to leniwa jest i dużo w domu mi nie pomaga… wymuszam wszystko krzykiem

mamamai twoja jeszcze mała, wiek przedszkolny jest ok, zaczyna się dopiero w szkole pyskowanie, a teraz dzieciaki są mądre, w szkole je uczą jakie maja prawa i mogą z tego korzystać 😏

starsza póki co nie ma chłopaka wiec nie muszę się dodatkowo martwić 😉

w lodowce jest tort z wczoraj i nie wiem czy zjesc kawałek czy nie🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Milkyway38 napisał:

No Młodo ja urodziłam 😊 

u mnie średnia zaczyna pyskówki - ma 11 lat, ze starsza jest ok… uspokoiła się z wiekiem, jedynie co to leniwa jest i dużo w domu mi nie pomaga… wymuszam wszystko krzykiem

mamamai twoja jeszcze mała, wiek przedszkolny jest ok, zaczyna się dopiero w szkole pyskowanie, a teraz dzieciaki są mądre, w szkole je uczą jakie maja prawa i mogą z tego korzystać 😏

starsza póki co nie ma chłopaka wiec nie muszę się dodatkowo martwić 😉

w lodowce jest tort z wczoraj i nie wiem czy zjesc kawałek czy nie🧐

Moja poszła od wrzśnia do pierwszej klasy. Siedmiolatka. Także już wiek szkolny... 

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MamaMai napisał:

Moja poszła od wrzśnia do pierwszej klasy. Siedmiolatka. Także już wiek szkolny... 

To już duża dziewczynka😊

dopiero co do przedszkola chodziła, jak pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Milkyway38 napisał:

To już duża dziewczynka😊

dopiero co do przedszkola chodziła, jak pamietam

Sama nie wiem jak to zleciało. Ale w sumie tu jestem na kafe z ponad 2 lata😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziś mam jakiś taki chaotyczny dzień. Rano jeszcze lekcje z córką odrabiałam, potem stomatolog, małe zakupy spożywcze a teraz szybko obiad. Rano na śniadanie była jajecznica z grzybami, potem jeden naleśnik z dżemem i dopchalam jeszcze kanapka z pasztetem i pomidorem, po stomatologu zjadłam jedną kiełbaskę myśliwskską z musztardą więc obiadokolacja musi być lekka. A swoim robie zapiekankę makaronowa z kurczakiem i szpinakiem. Sama się obejdę smakiem. Zostawię sobie trochę na jutro i postaram się jeść lżej w ciągu dnia żeby móc ją jutro zjeść. 

Edytowano przez MamaMai
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Właśnie wstałam po nocce. Udało się rano nie jeść po pracy. W tym tygodniu jeżdżę autem do pracy więc kroczkow będzie mało. Wczoraj na śniadanie jajecznica i 2 kromki chleba, obiad karkówka z warzywami z rękawa. Kolacja zimne nóżki i do pracy jabłko i sałatka z tuńczyka. Dziś na obiad zupa gyros, na kolację zimne nóżki bo mam ślinotok na ich widok a do pracy pewnie jabłko i kanapka. Mam problem na nockach uporządkować jakoś te posiłki. Miłego dnia🍀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam dziś na zakupach i się załamałam.... W wiekszosci ubrań się sobie nie podobałam. Ten brzuch, beznadzieja!!!!! Wychodziłam chyba z 5 godzin, a kupiłam raptem ...enkę, spodnie, bluzkę i biustonosz. A i szpilki. Choć jak przymierzylam po powrocie przy mamie to powiedziała że wszystko co kupilam ładnie leży i że chyba zeszczuplalam. Nie widziałam tego w lustrach sklepowych. ... Jednak prawda jest okrutna, minęły czasy że weszłam do sklepu, a co przymierzylam leżało super. I to nie jest też już kwestia wagi, ale tez figury po ciążach. Nawet kiedyś szpilki kupowałam 36 a teraz 37. Ciężko jakoś pogodzić się z taka zmianą w wyglądzie. Zresztą teraz te ubrania to jakieś dziwne. Gust mi się zmienił czy co, bo niektórych ubrań to nie wzięłabym nawet gdyby dawali za darmo. Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama ja jadę w piątek na zakupy w ramach prezentu urodzinowego od męża, więc ciekawe jak będzie ze mną. Zgodzę się z Toba że niektóre ciuchy są okropne. A lustra w galeriach są dziwne 🤔

Rano po nocce nic nie jadłam chociaż ssalo strasznie. Na obiad zupa gyros i potem zimne nogi z kromką chleba. Do pracy kanapka i jabłko. Na jutro mam kotlety mielone i sos ze świeżych grzybów ale śmietanowy. Trudno. Zresztą w weekend będzie totalna dyspensa na żarcie i alkohol. Cel na przyszły tydzień to utrzymać wagę z tego tygodnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziewczyny widze Ze I u Was zakupowe szaleństwo 😊

ja wczoraj byłam na zakupach i kupiłam tylko kamizelkę taka długa puchowa do kolan ( miałam krótka wczesniej, teraz jednak wole dłuższa ) i małej kilka rzeczy…

ja na przykład po ostatniej ciąży to tylko kupuje biustonosze sportowe, lub z miękkiej bawełny, innych nie założę, bo mnie cisną i uwierają 😅a wiec Żegnajcie koronki i fiszbiny 😂😂😂

przyznam się Wam, ze maz założył mi w zeszłym roku stronę slodkiedaktyle.pl i tam mam zbiór swoich zdrowych przepisów… wrzuciłam narazie pare, bo przez ten remont od marca nie miałam głowy do tego, ale tera znowu chce wrócić do pisania.. takie moje małe hobby, w sezonie jesienno zimowym mam na to więcej czasu… tylko jest to czasochłonne zajęcie, zrobić potrawę, zdjęcie i dodać przepis trochę trwa😁

dzisiaj dodałam nowy przepis, jesli chcecie to sobie zobaczcie 

mamamai zmiany są niestety nieubłagane i jedynie co mozemy to maskować pewne mankamenty, dbać o zdrowie i akceptować te zmiany. Każda z nas jest wyjątkowa 🤍 głowa do gory

jasminka fajnie ze pojedziesz i zaszalejesz na zakupach, kobiety musza dbać o zdrowie psychiczne a urodziny to dobry pretekst na wydawanie kasy 😊

 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milkyway fantastyczne hobby! Zerknę  na stronkę na spokojnie w weekend. Jutro robię pożegnanie w pracy, piekłam dziś jeszcze sernik i chyba wyszedł w końcu idealny! Ale to się jeszcze okaże jutro, oby był dobry. No to ja Wam powiem że w piątek dalej szaleję na zakupach. Uzupełniam garderobę do nowej pracy. Muszę wrócić do eleganckich ubrań i butów na obcasie. A ceny dziś mnie zabiły. Płaszcze widziałam nawet za 1000 zł, mierzyłam bluzkę za 800 zł, a najlepsze że nawet nie było widać na niej tej ceny, no max 300 zł bym dała. Jedynie szpilki kupiłam na promce, choć są tak średnio wyprofilowane i muszę kupić jeszcze jedne awaryjne na zmianę. Na szczęście botki i kozaki mam z ubiegłego roku w dobrym stanie więc nie kupuje. Ale w planach jeszcze do kupienia szal/apaszka do płaszcza, może jakaś marynarka, biała bluzka koszulowa i bielizna oraz jakiś wisiorek bo ta ...enka którą kupiłam dzisiaj ma dość duży dekold i wypada go czymś wypełnić, może kupię coś w komplecie z kolczykami,  się zobaczy. Bynajmniej na pierwszy tydzień pracy muszę sobie kupić kilka "zestawów" bo mąż wyjeżdża i nie pójdę wtedy na zakupy, dopiero gdy trzeba będzie coś dokupić to wyskoczę na shopping jak wróci. Tymczasem się żegnam i uciekam malować drugą warstwę pazurków. Dobrej nocki. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka, jeśli dobrze pamiętam dziś masz urodzinki. Z tej okazji życzę Tobie wszystkiego najlepszego, zdrowia, wszescia, wszelkiej pomyślnosci w życiu prywatnym i zawodowym oraz dużo uśmiechu. Ściskam i pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasminka Wszystkiego Najlepszego🎂

zycze Ci uzyskania wymarzonej wagi, duzo zdrowia I milosci🤍

spelniaj marzenia, otaczaj się ludźmi, którzy Cię szanują a unikaj tych drugich😊

wspanialej imprezy urodzinowej i trafionych prezentów ☺️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milkyway też weszłam na twoją stronkę. Niestety nie mam insta a tam chyba jest więcej. Patrzyłam jeszcze przez fajsa.  Spodobały mi się kulki daktylowe, oczami się je😍 ciacho z borówkami piękne, a przepis na placuszki z serka wiejskiego do pilnego wyprobowania. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam Was już bardzo długo,postanowiłam,ze napisze swoją historie. Wazę 69 kg,mój cel do 50/55 max. Jestem na  diecie bezglutenowej i bez laktozowej. Zaczynałam dokładnie tydzień temu w piątek, dziś na wadze 2.5 kg mniej. Cieszę się i mam nadzieje, ze wytrwam. Pozdrawiam Was wszystkie. ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

Serdecznie dziękuję Wam za życzenia 🥰🥰🥰 to były bardzo udane urodziny, bo zakupy udały się jak nigdy ( jedynie 5 godzin😀). 

Ważyłam się też i na wadze 71,7 czyli 0,5 kg w dół 💪

Dziś już się zabieram za szykowanie imprezy 😊

Milky stronka super i sztos przepisy 😊

Ileonka wracaj na dobre tory! 

Witaj LubelskaLala😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 😊 Co tu tak pusto? 😊

Jas: Gratulacje! Oby tak dalej. 😊 Udanej imprezy 🥂

Ja jeszcze od rana bez śniadania jem według okna żywieniowego od 13 ( późno chodzę spac i taki system bardzo mi odpowiada ) 

Będzie tajska zupa z makaronem z kiełków fasoli mung, pozniej na pewno sok pomidorowy (jest nieodłączny w mojej diecie) 
Kolacja to makaron konjac z tofu 😊 

Milego dnia!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, na pożegnaniu w pracy chyba przytuliłam jakiegoś wirusa i sprzedałam mamie oraz mężowi. Ogólnie mamy wymioty, ból mięśni, mama jeszcze biegunka. Niestety mąż wyjechał na wyjazd służbowy, ledwie zywy, musiał i już. Ja z całego towarzystwa jakoś dziś zaczynam wychodzić na prostą. Na zakupach byłam, nawet bardziej udane niż w środę, choć już byłam taka słaba i wszystko mnie bolało, więc wpadłam do 4 sklepów, zostawiłam prawie tysiaka i dopiero w domu do mnie dotarło ile ja kasy zostawiłam, chyba na mózg też mi padł ten wirus. Ale kupiłam sobie taką marynarko ...enkę nie wiem jak to nazwac, ogólnie taka prawie do kolan z paskiem czarna że złotymi guzikami, bluzkę koszulowa, spódniczkę oraz jeszcze jedna ...enkę oraz apaszkę. Bielizny i butów nie kupiłam bo nie dałam rady. Nie ważyłam się wczoraj bo skoro pół nocy haftowałam to przecież waga byłaby niewiarygodna. Teraz będę znowu ważyć się w soboty.

LubelskaLata fajnie że dołączyłas. Ile masz cm wzrostu. Startowałam z podobną waga z 68,9 kg. Mam 161 cm teraz w granicach 60 kg bo w wakacje trochę wróciło. I dlaczego jesteś na diecie bezlakrozowej? Miłego dnia.

Edytowano przez MamaMai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama, mam 160 cm, mam niedoczynnosc tarczycy, pomimo leków moja waga wciąż rosła, zrezygnowałam z glutenu i laktozy i w ciągu 3 miesięcy schudłam 18 kg. Wiem, bardzo dużo i bardzo szybko. Ale u mnie inaczej się nie da, albo dieta na 100 procent, albo nic z tego. Zawsze się śmieje, ze ja tak mam, ze albo mogę dobrze zjeść, albo dobrze wyglądać 🙈 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, LubelskaLala napisał:

Mama, mam 160 cm, mam niedoczynnosc tarczycy, pomimo leków moja waga wciąż rosła, zrezygnowałam z glutenu i laktozy i w ciągu 3 miesięcy schudłam 18 kg. Wiem, bardzo dużo i bardzo szybko. Ale u mnie inaczej się nie da, albo dieta na 100 procent, albo nic z tego. Zawsze się śmieje, ze ja tak mam, ze albo mogę dobrze zjeść, albo dobrze wyglądać 🙈 
 

Wow, 18 kg!!! No powiem, że zaniemówiłam. To jest wynik! I to jest spektakularne odchudzanie.  Gratulacje. Hehe fajne powiedzonko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😊

Dziękuję Za Mile słowa, przepisów nie jest dużo, ale co jakiś czas będę wrzucac coś nowego☺️
mamamai dużo zdrówka, taka pogoda, ze można coś złapać … bierz witaminę C i D. To zakupy widzę się udały, zreszta w nowej pracy, to chce się zrobić dobre wrażenie No i to powiedzenie- jak cię widza tak cię piszą 😉 obyś się dobrze zaklimatyzowala tam…

jasminka ładny wynik, waga spada Ci pieknie 👌 zaraz będziesz musiała rozmiar nowy kupic- mniejszy☺️ Udanej imprezki 🥂

ileonka Dziekuje Za Mile slowa, zdjecie na stronie Musze wymienic na jakies jasniejsze😉Ale nie Lubie sie „pokazywac“, na IG zdjecia sa bardziej Bez twarzy.. a Ty nie poddawaj sie I walcz dalej, a Sport Dobra rzecz… organizm Ci kiedys Podziekuje

witam nowa kolezanke😊

ide zrobic sobie salatke z tunczyka 

milego wieczoru 🤎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×