Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MamaMai

Dieta mż zapraszam nowy wątek

Polecane posty

Dzięki 😉 

zdziwilam się dzisiaj pozytywnie ponieważ włączyłam gps w drodze do pracy i jednak robię więcej niż myślałam bo 8,5 km w jedna stronę. Całkiem sporo 

byle dziś się nie objeść wieczorem, trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, matylda_a napisał:

Dzięki 😉 

zdziwilam się dzisiaj pozytywnie ponieważ włączyłam gps w drodze do pracy i jednak robię więcej niż myślałam bo 8,5 km w jedna stronę. Całkiem sporo 

byle dziś się nie objeść wieczorem, trzymajcie kciuki 

No to fajny też masz trening 👏 Ja też już po godzinnym treningu .

A waga dzisiaj 79.5kg Dobrze że ta 7 z przodu znów się pokazała 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Majax123 napisał:

No to fajny też masz trening 👏 Ja też już po godzinnym treningu .

A waga dzisiaj 79.5kg Dobrze że ta 7 z przodu znów się pokazała 😉

Brawo 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 😊 

Za oknem brzydko, szaro i ponuro, a wczoraj było tak pieknie 15 stopni, ze poszłam z dziewczynami ( moimi trzema😊) na lody i skupiłam się na Shake  arbuzowego😋 teraz czekam na okres i zwaze się po... 

od rana porzadki robię i końca nie widac, dzisiaj sprzątam pokoje dzieci, poszły do szkoły i mogę im górę ogarnac... wiadomo one dbają tez, ale ja muszę trochę dokładniej 😊 

na śniadanie dzisiaj kuskus z oliwkami i kawałkiem ryby, danie troche obiadowe, Ale owsianka Juz mi sie ostatnio przejadla... na obiad jeszcze mam gołąbki, dorobię tylko świeży sos pomidorowy... w planie jeszcze mam upiec bułeczki grahamki

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matylda_a napisał:

Majax czy ty się ważysz codziennie?

Prawie codziennie ale zapisuję tylko spadki wagi to przyjemniejsze.😉A jeśli jest jakiś wzrost to go tylko zapamiętuje i wtedy znowu czekam aż waga spadnie do najniższej jaką osiągnęłam, to przynajmniej wiem że wszystko w miarę dobrze robię. A jak się objem lub na słodkie skusze to waga w górę 😏 Wiadomo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas piękna pogoda w słońcu 30 stopni🌞 dzieciaczki na dworze, przynajmniej trochę się dotlenia i ja też przy okazji nie mam szans podjadania 🤐 Póki co jeszcze nic więcej nie zjadłam od rana Apo treningu i tak już mam to spalone 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą spacer z Młodym (1 km), taki krótki bo szybko odleciał I postanowiłam wrócić aby zamarynować mięso na obiad I nastawić jemu zupkę,na powieyrzu Młody spał chyba ze 2 godziny więc jeszcze podziubałam trochę na rabatce w sumie zeszło mi się na tym równa godzina. Teraz zjem kanapki z wędliną i ćwikłą, złapię trochę oddechu i pójdę z buta po Maję do przedszkola. Jest naprawdę piękna pogoda, aż nie chce się siedzieć w domu😊

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny byłam na zakupach i kupiłam jeansy przyciasne dla lepszej motywacji. Koniec z wymówkami 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matylda_a napisał:

No dziewczyny byłam na zakupach i kupiłam jeansy przyciasne dla lepszej motywacji. Koniec z wymówkami 

Ja też tak robię 😁 Trochę to trwa zanim się nie raz doczekam ale nawet działa.

Mam w szafie takie dżinsy👖 jeszcze z przed ciąży ,ani razu ubrane 😏 Ale do końca roku może je ubiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Majax123 napisał:

Ja też tak robię 😁 Trochę to trwa zanim się nie raz doczekam ale nawet działa.

Mam w szafie takie dżinsy👖 jeszcze z przed ciąży ,ani razu ubrane 😏 Ale do końca roku może je ubiorę .

Na pewno ubierzesz 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, matylda_a napisał:

No dziewczyny byłam na zakupach i kupiłam jeansy przyciasne dla lepszej motywacji. Koniec z wymówkami 

Na jesieni kupiłam tak kurtkę na kijki. Było to trochę niezamierzone bo w sklepie stancjonarnym HI TECa mieli tylko S, a nosiłam wtedy M/L, ledwie się dało złapać zamek na biodrach. Teraz jest luźniutka. Wcale nieopięta. Przez długi czas mnie motywowała, ponieważ chciałam czuć się w niej swobodnie a nie jak kiełbasa w kiszce, I się udało. Jeszcze czeka na mnie bluzka z lidla ktorej nie zapięłam w męża urodziny i kilka ...enek w szafie ale będzie dobrze, dam radę, jeśli tylko skórami na to pozwoli.

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kobiety, ogród mam prawie posprzatany z zimowych śmieci, został mi mały fragment przed domem i wygrabienie trawnika no i dosadzenie roślin 😊 zupy nie dałam rady zjeść całej ale też mi średnio smakowała chyba dlatego ze reszta przy mnie zajadala się makaronem z mascarpone i parmezanem. Na podwieczorek mam kanapkę z twarogiem i warzywami a na kolacje tosty i tzaziki. Dziś menu takie sobie, chociaż głodna nie jestem😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jasminka napisał:

No kobiety, ogród mam prawie posprzatany z zimowych śmieci, został mi mały fragment przed domem i wygrabienie trawnika no i dosadzenie roślin 😊 zupy nie dałam rady zjeść całej ale też mi średnio smakowała chyba dlatego ze reszta przy mnie zajadala się makaronem z mascarpone i parmezanem. Na podwieczorek mam kanapkę z twarogiem i warzywami a na kolacje tosty i tzaziki. Dziś menu takie sobie, chociaż głodna nie jestem😊

To się dzisiaj niezle dotlenilas na dworze😊 tylko uważaj tam z robota i się nie nadwyrężaj, niech ci tam chłop z reszta pomoże..😬 

najwazniejsze ze głodna na „ diecie” nie jesteś, a potrawy jedne smakują mniej drugie więcej, jak mus to mus i trzeba jeść.. a tosty mhnmmm brzmi pysznie👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MamaMai napisał:

Na jesieni kupiłam tak kurtkę na kijki. Było to trochę niezamierzone bo w sklepie stancjonarnym HI TECa mieli tylko S, a nosiłam wtedy M/L, ledwie się dało złapać zamek na biodrach. Teraz jest luźniutka. Wcale nieopięta. Przez długi czas mnie motywowała, ponieważ chciałam czuć się w niej swobodnie a nie jak kiełbasa w kiszce, I się udało. Jeszcze czeka na mnie bluzka z lidla ktorej nie zapięłam w męża urodziny i kilka ...enek w szafie ale będzie dobrze, dam radę, jeśli tylko skórami na to pozwoli.

 

To widzisz już prawie we wszystko wchodzisz, jeszcze tylko troszeczkę i będziesz we wszystkim dobrze wyglądać a tesciowa napewno zobaczy różnice jak cię dawno nie widziała 😊

ja dzisiaj mierzyłem swoje jeansy, w 3 pary jeszcze się nie dopne i są mocno opięte, wiec dalej leżą i się kurza, a 3 pary pasują... zamierzam na koniec miesiąca sobie kupic jeszcze jedne jeansy tym razem czarne bo nie mam ( niestety online, bo u nas dalej zamknięte😔) a daleko mieszkacie od tesciow?? Czesto ich odwiedzacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Milkyway38 napisał:

To widzisz już prawie we wszystko wchodzisz, jeszcze tylko troszeczkę i będziesz we wszystkim dobrze wyglądać a tesciowa napewno zobaczy różnice jak cię dawno nie widziała 😊

ja dzisiaj mierzyłem swoje jeansy, w 3 pary jeszcze się nie dopne i są mocno opięte, wiec dalej leżą i się kurza, a 3 pary pasują... zamierzam na koniec miesiąca sobie kupic jeszcze jedne jeansy tym razem czarne bo nie mam ( niestety online, bo u nas dalej zamknięte😔) a daleko mieszkacie od tesciow?? Czesto ich odwiedzacie? 

Widzę że większość tu ma jakieś dżinsy zachomikowane 😄 Mój ostatni posiłek był o 16:30skromny obiad tylko suche ziemniaki, mix sałat i 3 kawałki papryki konserwowej. A teraz czeka mnie najgorsze co się zazwyczaj wieczorem dzieję....podjadanie.😠

Obym miała tyle siły i nic nie zjadła. Bo to nie jest podjadanie z głodu tylko taki głupi  jakby to nazwać kaprys,nawyk .

Muszę wytrzymać, chyba sobie usta taśmą zakleje 🤐😁

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Majax123 napisał:

Widzę że większość tu ma jakieś dżinsy zachomikowane 😄 Mój ostatni posiłek był o 16:30skromny obiad tylko suche ziemniaki, mix sałat i 3 kawałki papryki konserwowej. A teraz czeka mnie najgorsze co się zazwyczaj wieczorem dzieję....podjadanie.😠

Obym miała tyle siły i nic nie zjadła. Bo to nie jest podjadanie z głodu tylko taki głupi  jakby to nazwać kaprys,nawyk .

Muszę wytrzymać, chyba sobie usta taśmą zakleje 🤐😁

Majax to ile kalorii miały dziś Twoje posiłki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jasminka napisał:

Majax to ile kalorii miały dziś Twoje posiłki? 

Dzisiaj nie dużo tylko 463kcal. Ale jak na razie nie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Majax123 napisał:

Dzisiaj nie dużo tylko 463kcal. Ale jak na razie nie jestem głodna.

Kochana dlatego masz wieczorami napady glodnu, uwierz mi, na dluzsza mete Tak sie nie da funkcjonowac... lepiej troche miec deficyt kalorii i chudnac powoli🤔 takie jest moje zdanie, Ale Rob Jak uwazasz..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majax123 napisał:

Dzisiaj nie dużo tylko 463kcal. Ale jak na razie nie jestem głodna.

Jejuuuuśku Majax moja owsianka na śniadanie ma więcej kcal😵 chyba umarłabym z głodu, bez kitu😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Milkyway38 napisał:

Kochana dlatego masz wieczorami napady glodnu, uwierz mi, na dluzsza mete Tak sie nie da funkcjonowac... lepiej troche miec deficyt kalorii i chudnac powoli🤔 takie jest moje zdanie, Ale Rob Jak uwazasz..

Nie prawda, próbowałam normalnie jeść wszystko w dzień , wręcz zmuszałam się a i tak wieczorem posiadałam.

Ale to nie z głodu tylko takie zachcianki na słodkie przede wszystkim.

Ale dzisiaj póki co jeszcze nic nie zjadłam.

Myślę że dziś dam radę i już nie wciągnę nic słodkiego 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MamaMai napisał:

Jejuuuuśku Majax moja owsianka na śniadanie ma więcej kcal😵 chyba umarłabym z głodu, bez kitu😂

Ale to tylko dziś nie miałam ochoty jeść.

Ja tak nie jadam codziennie.

Może gdyby tak jadła już dawno była bym szczupła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Milkyway38 napisał:

To widzisz już prawie we wszystko wchodzisz, jeszcze tylko troszeczkę i będziesz we wszystkim dobrze wyglądać a tesciowa napewno zobaczy różnice jak cię dawno nie widziała 😊

ja dzisiaj mierzyłem swoje jeansy, w 3 pary jeszcze się nie dopne i są mocno opięte, wiec dalej leżą i się kurza, a 3 pary pasują... zamierzam na koniec miesiąca sobie kupic jeszcze jedne jeansy tym razem czarne bo nie mam ( niestety online, bo u nas dalej zamknięte😔) a daleko mieszkacie od tesciow?? Czesto ich odwiedzacie? 

Milky do teściowej mamy ok. 300 km. Przed pandemią jeździliśmy 1x 2 miesiące. Teraz zdecydowanie rzadziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MamaMai napisał:

Milky do teściowej mamy ok. 300 km. Przed pandemią jeździliśmy 1x 2 miesiące. Teraz zdecydowanie rzadziej. 

To czeka Cie tam uczta😊 tesciowa ugotuje Pewnie cos dobrego, Musisz sie tam pilnowac😬

My Jak jezdzimy To obiad zawsze z dwoch dan i jeszcze jakies ciasto jest Albo deser...😅 czesto odmawialam, Ze nie sam rady zjesc 2 dan ( Bo My Tak nie jemy) a ciasta To Mam tylko jakies swoje ulubione... czasami zjem, czasami nie... to się biedna obraza, ze tyle się narobiła a my nie jemy... teraz jak jeździmy to mówimy ze przyjedziemy albo tylko na kawe, albo na jedno danie obiadowe ... Takze Po takich wyjazdach Jestem zawsze ciezsza 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałam także udany dzień, zrobiłam w sumie 5 km na spacerowaniu plus popracowałam w ogródku. Z jedzeniem też było zgodnie z planem czyli panowałam nad porcjami, nie podjadałam, nie zjadłam nic słodkiego. Dzień na plus.

Ale jestem zmeczona po pracy w ogrodzie, czuję plecy, marzę tylko o wyrku. Do juterka!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Milkyway38 napisał:

To czeka Cie tam uczta😊 tesciowa ugotuje Pewnie cos dobrego, Musisz sie tam pilnowac😬

My Jak jezdzimy To obiad zawsze z dwoch dan i jeszcze jakies ciasto jest Albo deser...😅 czesto odmawialam, Ze nie sam rady zjesc 2 dan ( Bo My Tak nie jemy) a ciasta To Mam tylko jakies swoje ulubione... czasami zjem, czasami nie... to się biedna obraza, ze tyle się narobiła a my nie jemy... teraz jak jeździmy to mówimy ze przyjedziemy albo tylko na kawe, albo na jedno danie obiadowe ... Takze Po takich wyjazdach Jestem zawsze ciezsza 😂

Hmmmm ja nie odmawiam teściowej😂, boję się😂 a tak na serio ona wie co ja lubię (nie na diecie of course), gotuje pod nas, pod słodkościami stół się ugina a ja co ???? jem😂  fakt że teściowa akurat ciasta kupuje w cukierni sama nie piecze, nie wiem czemu, czy nie umie czy nie chce nie pytałam. Ale gotuje smacznie, bardzo się stara. Zresztą w tej kwestii jestem empatyczna, sama lubię przyjmować gości, zawsze staram się gości "ugościć" I lubię jak jedzenie znika ze stołu, wszyscy jedzą. Ale wracając do wizyty u teściowej,  to pocieszam się że jak będzie pogoda to wezmę kijki od niej i ruszę w długą. Albo z dziećmi pospaceruję. Tam jest cicho zielono, ptaszki ćwierkają, jak przejedzie 10 samochodów w ciągu godziny to max. Wyciszę się. Ale i tak pewnie wrócę cięższa. Cóż, liczę się z tym, najwyżej z 3 tyg. będę to zrzucać😂 Luuuzik😂

Edytowano przez MamaMai
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀ 🌝⏰

U mnie znowu  pięknie świeci słoneczko 🌞

Najpierw kawka bezkofeinowa, a przydałaby się kofeina bo od wczoraj mam ciśnienie 103/70 co jest dla mnie dziwne bo zawsze miałam 120/80 no i czuje się lekko ospala. Dziś jeszcze pójdę do ogrodu bo o 17 mam paznokcie więc tych mi nie szkoda😃

Ja nie mam problemu nadwyżki jedzenia u teścia 😃 zawsze jest bez przesady czyli normalnie, zresztą tam nikt nikogo nie namawia ani żeby jeść więcej ani na deser. 

Majax oglądam czasem program Historię Wielkiej wagi i tam ludzie z wagą 300 kg mają dietę 1200 kcal. Ja mam 2100 kcal i nie tyję więc wystarczy gdybym jadła 1800 i wolno ale bym schudła. 

Jak dla mnie to fundujesz sobie mega huśtawki nastrojów a do tego rozwalasz sobie metabolizm. Nie boisz się że wpadniesz w anemię albo nie daj Boże zemdlejesz podczas opieki nad dziećmi? Zaraz pewnie powiesz ze to niemożliwe, ale niestety tak to się może skończyć. A gdyby Twoja córka tak się odchudzała? Uwazalabys że to zdrowe? Sory za wykład ale jak dla mnie należy ci się kopniak w tyłek za to co sobie robisz odchudzając się w taki sposób. Tylko się nie obraź. 

Miłego dnia🌹

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jasminka napisał:

Dzień dobry☀ 🌝⏰

U mnie znowu  pięknie świeci słoneczko 🌞

Najpierw kawka bezkofeinowa, a przydałaby się kofeina bo od wczoraj mam ciśnienie 103/70 co jest dla mnie dziwne bo zawsze miałam 120/80 no i czuje się lekko ospala. Dziś jeszcze pójdę do ogrodu bo o 17 mam paznokcie więc tych mi nie szkoda😃

Ja nie mam problemu nadwyżki jedzenia u teścia 😃 zawsze jest bez przesady czyli normalnie, zresztą tam nikt nikogo nie namawia ani żeby jeść więcej ani na deser. 

Majax oglądam czasem program Historię Wielkiej wagi i tam ludzie z wagą 300 kg mają dietę 1200 kcal. Ja mam 2100 kcal i nie tyję więc wystarczy gdybym jadła 1800 i wolno ale bym schudła. 

Jak dla mnie to fundujesz sobie mega huśtawki nastrojów a do tego rozwalasz sobie metabolizm. Nie boisz się że wpadniesz w anemię albo nie daj Boże zemdlejesz podczas opieki nad dziećmi? Zaraz pewnie powiesz ze to niemożliwe, ale niestety tak to się może skończyć. A gdyby Twoja córka tak się odchudzała? Uwazalabys że to zdrowe? Sory za wykład ale jak dla mnie należy ci się kopniak w tyłek za to co sobie robisz odchudzając się w taki sposób. Tylko się nie obraź. 

Miłego dnia🌹

Czy ty myślisz że ja tak jadam codziennie 😁 Oj nie... Wczoraj mąż robił sobie kanapki wieczorem no i co znowu zjadłam . Potem była znowu czekolada, herbatniki z cukrem już nawet tego nie zapisywałam ale myślę że te 600 kcal na pewno i teraz gdybym zjadła w dzień te 1500 lub więcej kcal to szybko bym przytyłaz taką nadwyżka na wieczór.  Ale najgorsze jest to że ja nie jem wieczorem z głodu bo nie jestem głodna , ja nie potrafię się powstrzymać przede wszystkim od słodyczy. A przy okazji w łapy wpada czasami jeszcze coś innego.

Dlatego myślę że już nie schudnie bardziej.😞

Próbowałam właśnie takiego sposobu zjeść więcej w ciągu dnia żeby wieczorem już nie kusiło, żeby  nie było tych napadów ale to nie działa i tak jem . I w taki sposób to bym codziennie z dużą ilością przekroczyła ilość zjedzonym kcal.A w dzień ja tak głodu nie czuję.

Dziś zjadłam jabłko i teraz kawa z mlekiem co razem dało 89 kcal , ogólnie bardzo mało a ja jestem najedzona . Później coś zjem, potem obiad a resztę oczywiście znowu wieczorem.   Znowu będę się starać nic nie zjeść ale słabo to się udaję. Muszę najpierw opanować nie jedzenie wieczorami 

Może kiedyś nadejdzie taki dzień że już po tej choćby 19 nic nie będę jadła.

Edytowano przez Majax123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wczoraj padłam po intensywnym dniu i nie zrobiłam raportu 😉 na śniadanie była owsianka, lunch kanapka z serem i prosciuto i na kolacje linguine z krewetkami. Przejechane 17km rowerem i 6tys kroków. Także wczoraj na plus.

zła jestem ze zmarnowałam 5 dni 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie moge wypowiadać za bardzo bo ekspert w diecie ze mnie jak z koziej dupy trąba, w miesiąc nie schudłam nic.

Majax jeśli jesteś szczęśliwa jedząc tak przez długi czas i to działa bo chudniesz to tak rob. Otłuszczenie organizmu tez nie jest zdrowe. Jedyne co ci powiem to może rob sobie badanie krwi co jakiś czas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×