Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Czyżby taki długi i piękny wątek spadł o naszej „ukochanej” marce kosmetycznej?

Edytowano przez Dark Evil

Cholera, a wczoraj przeczytałam tylko kilka postów o dramie na grupkach na fb i chciałam dzisiaj doczytac 😭

Już wczoraj mi nie dodało komentarzy, chciałam odpisać jednej osobie na pytanie o tuszach. 😒

Tyle czasu wątek nikomu nie przeszkadzał, co się zadziało? 😮 Przecież tam była kulturka 😄

• Like 1

6 minut temu, CzasNaKawe napisał:

Tyle czasu wątek nikomu nie przeszkadzał, co się zadziało? 😮 Przecież tam była kulturka 😄

Byla wczoraj dyskusja o słowie na m w stosunku do osób ciemnego koloru skóry i mysle ze to na 99% przez to

dlatego lepiej o tym nie pisac a przynajmniej nie cytowac tego slowa

Napisano (edytowany)
10 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Byla wczoraj dyskusja o słowie na m w stosunku do osób ciemnego koloru skóry i mysle ze to na 99% przez to

dlatego lepiej o tym nie pisac a przynajmniej nie cytowac tego slowa

Nie. Mi się wydaje że to autorka słowa na M się wkuurwiła ze została gwiazdką wątku. 
Albo adminki z drugiej grupy. 
Skoro pokłóciły sie o slowo na M, chociaz zadnej z nich to nie dotyczy, to tym bardziej nie mogą przezyc ze stały się gwiazdkami. 
Pamietajcie ze te wszystkie kobity tu wchodzą i czytają komentarze

• Haha 1

No zartujecie chyba ,taki fajny okolokosmetyczny watek polecial??!!!

Wlascicielko Glamsklepu OPANUJ SIE 

Przed chwila pare osob sie oburzylo, mowia zeby zamknela ta grupe, odradzaja dolaczanie do administracji

usuwaja im te komentarze hah

3 minuty temu, Sylwia76682 napisał:

Ooo, jest to mozliwe!! Na obiektywnie wlasnie szukaja nowych adminów xD

😂

zauwazylam ze długie wątki(czyli nie te o Szusz)- padają gdy zbaczają na inne osoby. Zauważ ze dopóki pisałysmy o ustach i tuszy Hanny to to wszystko przechodzilo

1 minutę temu, Sylwia76682 napisał:

Przed chwila pare osob sie oburzylo, mowia zeby zamknela ta grupe, odradzaja dolaczanie do administracji

usuwaja im te komentarze hah

Baby są ...ane. Gdybys miala watpliwosci czemu poprzedni wątek zniknął

• Like 1

Mozliwe. Wychodzi na to, ze administracja moze to czytac 😂😂 Ciekawe czy sledza razem z nami losy influencerek

3 minuty temu, Sylwia76682 napisał:

Mozliwe. Wychodzi na to, ze administracja moze to czytac 😂😂 Ciekawe czy sledza razem z nami losy influencerek

No pewnie. One wszystkie to czytają. Przeciez jedna z moderatorek tu się aktywnie udziela 😁

Btw. 2 dni 12-go stycznia temu pisałam, że moje zamówienie dostało numer przesyłki, ale taka przesylka nie istnieje. Jak myslicie, pisać o co chodzi czy sie jeszcze wstrzymać? Pomadki Charlotte w srodku, nie glam 🤣

Napisano (edytowany)

Nevermind, napisałam do nich. Liczyłam, że takie luksusy szybko przyjdą (z Polski)... a tu już tydzień 😞 

Edytowano przez Sylwia76682

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Btw. 2 dni 12-go stycznia temu pisałam, że moje zamówienie dostało numer przesyłki, ale taka przesylka nie istnieje. Jak myslicie, pisać o co chodzi czy sie jeszcze wstrzymać? Pomadki Charlotte w srodku, nie glam 🤣

A do jakiego sklepu pisałaś? Bo jak do jakiś Shopacholicdolls to moze sprowadzają te pomadki?

Lipstickshop

Moze sprowadzają te pomadki ze strony ChT? No z 1,5 tyg idzie taka paczka

3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Jasne. Na razie nie ma powodów do paniki. Dziś w rękach kuriera jest moja paczusia z Glamshop. Zamówiłam dwie palety z ciekawości i upodobania do kolorów. Zobaczymy, jakie będa naprawdę.

Matko jak dobrze że Was tu znalazłam, wchodzę na tamten wątek a tam error 🙄

Hej 🙂 Właśnie połączyłam fakty i bardzo prawdopodobne jest, że N. rozmawiała tu z nami na kafe. Nawet wiem chyba kto nią był, również wypowiedzi i opinie podobne. 🙂 To już wiadomo czemu zniknął wątek.

15 minut temu, Dark Evil napisał:

Możliwe 🙂 Bardziej zaniepokoił mnie numer paczki, ktory nie istnieje, no bo po co zakladac paczke z produktami ktorych nie ma na stanie xD Pierwsze slysze o tym Lipstickshop, wiec troche mnie stres zzarl 😞 No ale napisalam dla swietego spokoju, nie poganiam ich tylko pytam o ten numer 😄

Możliwe 🙂 Bardziej zaniepokoił mnie numer paczki, ktory nie istnieje, no bo po co zakladac paczke z produktami ktorych nie ma na stanie xD Pierwsze slysze o tym Lipstickshop, wiec troche mnie stres zzarl 😞 No ale napisalam dla swietego spokoju, nie poganiam ich tylko pytam o ten numer 😄

Jak była rozmowa o CH.t, też szukałam info o tej stronie. Ceny maja kuszace! Ale zrezygnowalam, bo bardzo malo opinii. Wiekszosc drogerii internetowych jest na opineo czy podobnych stronach. Tutaj pustka...

4 minuty temu, chhmm napisał:

Hej 🙂 Właśnie połączyłam fakty i bardzo prawdopodobne jest, że N. rozmawiała tu z nami na kafe. Nawet wiem chyba kto nią był, również wypowiedzi i opinie podobne. 🙂 To już wiadomo czemu zniknął wątek.

Chyba wiem, o kogo ci chodzi. Pamiętam, że gdy usunęłaś ten post o zarobkach pracowników Glamu, ktoś nowy się tutaj pojawił i otwarcie cię skrytykował. Podobna postawa jak Natalii, która nie chciała skasować słowa na m i jest wielką obrończynią wyrażania własnego zdania. Ale też nie ma co zakładać na 100%, gdybać możemy 😉

• Like 3

24 minuty temu, chhmm napisał:

Jak była rozmowa o CH.t, też szukałam info o tej stronie. Ceny maja kuszace! Ale zrezygnowalam, bo bardzo malo opinii. Wiekszosc drogerii internetowych jest na opineo czy podobnych stronach. Tutaj pustka...

Kuszàce? 189 zl za pomadke Ch Tilbury Super you? Toz to rozboj w biały dzien. 
Na str ChT taka pomadka kosztuje 32 €- wole od nich zamawiac

40 minut temu, chhmm napisał:

Wiesz który to był uzytkownik kafe? Mi się wydaje że jedna laska co to forum poczytywała(nie pisała za dużo) i raz skrytykowała Cię po skasowaniu wątku o zarobkach w GS

7 minut temu, Dark Evil napisał:

Wiesz który to był uzytkownik kafe? Mi się wydaje że jedna laska co to forum poczytywała(nie pisała za dużo) i raz skrytykowała Cię po skasowaniu wątku o zarobkach w GS

tak, wydaje mi się że to ta osoba z kotem co ja pacze na avatarze. Zawsze wypowiadała się o obiektywnie i o Karolince.

Napisano (edytowany)
8 minut temu, chhmm napisał:

tak, wydaje mi się że to ta osoba z kotem co ja pacze na avatarze. Zawsze wypowiadała się o obiektywnie i o Karolince.

Nie jestem pewna. Tu jeszcze jedna była. 
to nie ta bo ją podobno fb zablokował

2 minuty temu, chhmm napisał:

Szkoda, że już nie obczaję wypowiedzi z tego konta, sama faktów nie połączyłam 😄 

No cóż, rozumiem, że nie są to osoby publiczne jak Hanka i mogą sobie nie życzyć komentowania ich aktywności na zamkniętych grupach. Ale część z nich naprawdę była specyficzna i aż żal było się do tego nie odnieść 😂

To może wracając już do tematu Glamu. Szykują się kolejne nowości, Hanka mówila na instastory.

Ostatnio w czasie promocji zrobiłam sporo zakupów w glamie i ogólnie jestem zadowolona. O jakości opakowań nie będę się wypowiadać, bo każda wie, jak to wygląda 😜 ale jakoś kosmetyków mnie zadowala, nie trafiłam na bubla. Może czasem bez zachwytu, ale też bez poczucia zmarnowanego pieniądza. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się