Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, Filemonm napisał:

To może wracając już do tematu Glamu. Szykują się kolejne nowości, Hanka mówila na instastory.

Ani troche mnie to nie jara. 
Serio- te marmurki i welurowe cienie to pewnie bedzie kolejne goowno dobre tylko do swatchów

Pomadki- moj gust rozchodzi sie z gustem Hanki

Cienie meh. I te kolory. Bleee

• Like 1
  • Haha 2

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Ani troche mnie to nie jara. 
Serio- te marmurki i welurowe cienie to pewnie bedzie kolejne goowno dobre tylko do swatchów

Pomadki- moj gust rozchodzi sie z gustem Hanki

Cienie meh. I te kolory. Bleee

Też mam takie przypuszczenia. Szczególnie dla wiotkich powiek ta formuła może się nie sprawdzić.

Co do pomadek akurat, jest szansa na lepsze kolory- Hanka się pokazała w makijażu z kolekcji walentynkowej, kolor pomadki nie był w końcu trupi 😄 

Powiem Wam, oszpeciły Hankę te usta. Pomijając wielkość, kto jej tak zrobił ten kształt. 🙈

• Like 2
  • Thanks 3

Wow, Delicious Beauty w nowym roku ogranicza kupowanie kosmetyków. A to ona kupowała najwięcej tych luksusowych rzeczy. :d

• Haha 1

14 minut temu, chhmm napisał:

Wow, Delicious Beauty w nowym roku ogranicza kupowanie kosmetyków. A to ona kupowała najwięcej tych luksusowych rzeczy. :d

Lubię ją, ale rozbawiła mnie strasznie swoim styczniowym projektem-wyzwaniem. Dla tych, które nie oglądają - otóż w styczniu nie będzie kupować. W związku z tym pod koniec grudnia zrobiła jeszcze dodatkowe zakupy. A w styczniu pozwala sobie na dwukrotne zakupy kosmetyczne, bo to na filmiki na kanał, więc się nie liczą. 😂

• Haha 3

1 godzinę temu, Peraspera 2 napisał:

Powiem Wam, oszpeciły Hankę te usta. Pomijając wielkość, kto jej tak zrobił ten kształt. 🙈

Straszne są, a miała takie ładne dziewczęce usta, teraz nie dość że nierówne to jeszcze krzywo obrysowane karpiki bleee i jeszcze jak podkreśli to błyszczykiem to już masakra obstawiam że z czasem będą coraz większe 🙄

• Like 3

Mam nadzieję, że w tej kolekcji walentynkowej nie będzie turbotów z zielonymi drobinkami... Inaczej na bank robię zamienię w mexmo. No nic - czekamy!

@Dark Evil dzięki za nowy wątek!

1 godzinę temu, Filemonm napisał:

Co do pomadek akurat, jest szansa na lepsze kolory- Hanka się pokazała w makijażu z kolekcji walentynkowej, kolor pomadki nie był w końcu trupi 😄 

Kiedy?

1 godzinę temu, Wpadłam na chwilę napisał:

Siemaneczko w nowym watku 😁

Filemonm, pochwalisz sie, co zamowilas?

- Paletkę smoky

- konturownię

- rozświetlicę- piękny odcień i blask, ale trzeba go "wmasować" w skórę, inaczej tani brokat

- turboty: bella, lilak (przepiękny i subtelny, jak nie turbot xd)

- ultraperły: zimne ognie, blada brzoskwinia (piękny dzienniak, ale się sypie), wiśniowa pralinka, surowy róż, kandyzowana

-  no i maty: matowy granit, rozjaśniacz,  słodki nude, brudny roż (przepiękny,), jamaica rum, wrzosiec. Ultramaty pylą się jak dzikie, ale plam nie robią i ładnie pracują.

- perły: szlachta, archiwalny, balerina (do kącików fajna)

- holo: złote holo, nude holo (okropny, brudny- puściłam dalej), ciepłe holo. Już pisałam na ostatnim wątku, że formuła i efekt bardzo mi odpowiadają.

Dostałam też próbkę podkładu od siostry, oliwkę- bardzo ładnie wyglądała na skórze, ale mam raczej bezproblemową cerę. Na tłustej może się wyświecać.

• Thanks 1

5 minut temu, Dark Evil napisał:

Kiedy?

Dziś rano jakoś

21 minut temu, Filemonm napisał:

- rozświetlicę- piękny odcień i blask, ale trzeba go "wmasować" w skórę, inaczej tani brokat

Poszalalas 😊

Kurcze, ja nie ogarniam Rozswietlicy. Probowalam na rozne sposoby, paluchem, gabka i roznymi pedzlami, i co nie zrobie, to mam po prostu brokat na policzku ☹️ 

• Like 1

15 minut temu, Wpadłam na chwilę napisał:

Poszalalas 😊

Kurcze, ja nie ogarniam Rozswietlicy. Probowalam na rozne sposoby, paluchem, gabka i roznymi pedzlami, i co nie zrobie, to mam po prostu brokat na policzku ☹️ 

Mam tak samo. Żadnym sposobem nie jestem w stanie sprawić, żeby to wyglądało dobrze. Jak dla mnie to jeden z większych bubli GS.

Hahaha. Napisalam rano do tego sklepu, kiedy wysla. Nie odpisali mi. Ale własnie wysłali 😂😂😂

Może efekt też zależy od podkładu, na który kładziemy ten rozświetlacz, no cieżko powiedzieć 😞 

Ja go wpracowuje pędzlem z naturalnego włosia, takim wachlarzykiem. Później jeszcze trochę wprasowuje palcem (kółeczka robię). No i jest piękna tafla. 

To ja mam wrażenie, że te marmurki to ładnie będą jedynie na toaletce wyglądać. przecież na swatchu to się wszystko rozmiesza a i na oku nie będzie widać tego specjalnego efektu. 

3 godziny temu, Filemonm napisał:

Masz na mysli tą matową brązową? Czy różową?

W tej rózowej wyglądałabym jak wieśniara. Wygląda jak ta pomadka Rozi z zeszlej kolekcji 

1 godzinę temu, Filemonm napisał:

Dostałam też próbkę podkładu od siostry, oliwkę- bardzo ładnie wyglądała na skórze, ale mam raczej bezproblemową cerę. Na tłustej może się wyświecać.

Na tlustej kazdy podkład sie wyswieci. 

Odebrałam dziś moje cienie, ta jedyneczka z Szanel jest miodzio, przyjemna w dotyku, napigmentowana idealnie i bardzo ładnie się wytraca pigment. Ma też trochę takich maleńkich, świecących drobinek, ale no minimalnie i te drobinki też totalnie maleńkie i widzę je tylko dlatego, że mam drobinkowy radar. 
Chciałam też podziękować za polecenie tu cienia WnW Nutts - jest przepiękny, właśnie taki orzechowy, no wspaniały.  Dziękuję!

15 minut temu, BezaNaPol napisał:

Odebrałam dziś moje cienie, ta jedyneczka z Szanel jest miodzio, przyjemna w dotyku, napigmentowana idealnie i bardzo ładnie się wytraca pigment. Ma też trochę takich maleńkich, świecących drobinek, ale no minimalnie i te drobinki też totalnie maleńkie i widzę je tylko dlatego, że mam drobinkowy radar. 
Chciałam też podziękować za polecenie tu cienia WnW Nutts - jest przepiękny, właśnie taki orzechowy, no wspaniały.  Dziękuję!

Jaki masz odcień z Chanel? 

1 minutę temu, Dark Evil napisał:

Jaki masz odcień z Chanel? 

Talpa 🙂

8 minut temu, BezaNaPol napisał:

Talpa 🙂

Zachęciłaś mnie. Zapomniałam o cieniach Chanel, dawno ich nie używałam. A przesyłkę od Hanki mam w paczkomacie, obadam te palety.

• Like 1

2 godziny temu, Filemonm napisał:

- Paletkę smoky

- konturownię

- turboty: bella, lilak (przepiękny i subtelny, jak nie turbot xd)

- ultraperły: zimne ognie, blada brzoskwinia (piękny dzienniak, ale się sypie), wiśniowa pralinka, surowy róż, kandyzowana

-  no i maty: matowy granit, rozjaśniacz,  słodki nude, brudny roż (przepiękny,), jamaica rum, wrzosiec. Ultramaty pylą się jak dzikie, ale plam nie robią i ładnie pracują.

- perły: szlachta, archiwalny, balerina (do kącików fajna)

- holo: złote holo, nude holo (okropny, brudny- puściłam dalej), ciepłe holo. Już pisałam na ostatnim wątku, że formuła i efekt bardzo mi odpowiadają.

Uważaj, bo zaraz Hanna i jej dziewczyny z Glamu przejrzą zamówienia i ci konto zablokują 😂😂

• Haha 6

2 godziny temu, Wpadłam na chwilę napisał:

Poszalalas 😊

Ja tak mam z rozswietlaczem z Shiseido ,dlatego uzywam go na powieki

Kocham Chanel w sticku i kropelki z Iconic London,z pudrowych czasem siegam po Becce CPop ale juz coraz rzadziej

Kilka miesiecy temu zamowilam Petarde z GShop ale odsprzedalam -choc naprawde nie byl zly!

Zostaje przy Chanel i Iconic London 

Czy znacie cienie od Chantecaille?

Dzis do mnie przyszlo Duo w odcieniu Tibet 

Piekne sa!🥰🥰🥰🥰🥰

Ale cena piorunujaca!

Napisano (edytowany)

Więc tak, odebrałam palety z paczkomatu. Obie nie wykazują wad, na szczęście. Estetycznie wyglądają. Na plus zabezpieczenie wyprasek kółeczkami pod folią. Eteryczna jest śliczna, taki bezpieczny dzienniaczek. Z Kokosanką trzeba mieć lżejszą rękę. Błyski mocno drobinkowe, sprawdziłam na ręce i drobinki rozlazły mi się po całej ręce, nawet tam, gdzie cień jej nie dotknął. Ale takie coś mam też z pojedynczymi błyskotkami od Toma Forda. Zapach Eterycznej nawet niezły, jakby cień jakichś perfum. Kokosanka pachnie chemicznie ale nie mocno. Zobaczymy jutro na oku.

Edytowano przez Kava
  • Like 1

21 minut temu, Huest napisał:

Piekne sa!🥰🥰🥰🥰🥰

Ale cena piorunujaca!

Ciekawie wyglądają. No ale rzeczywiście cena szalona.

21 minut temu, Huest napisał:

Piekne sa!🥰🥰🥰🥰🥰

Ale cena piorunujaca!

Daj znać, jaki efekt na oku.😸

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Dark Evil napisał:

Ciekawie wyglądają. No ale rzeczywiście cena szalona.

Ceny z kosmosu🤔. Ale widzę, że na dwójki jest zniżka. Ładny jest zestaw Pigeon and Marble.

Edytowano przez Kava

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się