Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, Kava napisał:

Daj znać, jaki efekt na oku.😸

Dam🥰

Przed chwilą, Huest napisał:

Dam🥰

😘Ciekawią mnie te błyski.

1 minutę temu, Kava napisał:

Więc tak, odebrałam palety z paczkomatu. Obie nie wykazują wad, na szczęście. Estetycznie wyglądają. Na plus zabezpieczenie wyprasek kółeczkami pod folią. Eteryczna jest śliczna, taki bezpieczny dzienniaczek. Z Kokosanką trzeba mieć lżejszą rękę. Błyski mocno drobinkowe, sprawdziłam na ręce i drobinki rozlazły mi się po całej ręce, nawet tam, gdzie cień jej nie dotknął. Ale takie coś mam też z pojedynczymi błyskotkami od Toma Forda. Zapach Eterycznej nawet niezły, jakby cień jakichś perfum. Kokosanka pachnie chemicznie ale nie mocno. Zobaczymy jutro na oku.

Kokosanka jest przeklęta. 😉 Jak ją tu kiedyś pochwaliłam, że fajna, równo docięta i porządnie sklejona, to jak zajrzałam do niej następnym razem (gdzieś po tygodniu, bo nie używałam), to miałam gigantyczną tłustą plamę od tego środkowego cienia. Od tamtego czasu minęło na pewno z pół roku, a plama jak była, tak jest i ani myśli się wchłonąć. Wiele razy tu pisałam, że ja nie jestem szczególnie wrażliwa na opakowania (owszem, wolę, jak jest ładne, ale jak produkt dobry, to przeżyję i brzydkie), ale ta tłusta plama mnie naprawdę brzydzi i zniechęca do używania.  🤢

Ceny z kosmosu🤔

Mam z tej firmy krem i zamowilam bronzer w kremie no i teraz te cienie

Chantecaille to juz niestety dosc wysoki wydatek

jeszcze nie Sisley ale juz blisko

Najdrozsza pielegnacje i kolorowke miala  z LaMer

Pozdrawiam 

😘Ciekawią mnie te błyski.

Zglosze sie

Dobrego wieczorku😘

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, XYZ napisał:

Kokosanka jest przeklęta. 😉 Jak ją tu kiedyś pochwaliłam, że fajna, równo docięta i porządnie sklejona, to jak zajrzałam do niej następnym razem (gdzieś po tygodniu, bo nie używałam), to miałam gigantyczną tłustą plamę od tego środkowego cienia. Od tamtego czasu minęło na pewno z pół roku, a plama jak była, tak jest i ani myśli się wchłonąć. Wiele razy tu pisałam, że ja nie jestem szczególnie wrażliwa na opakowania (owszem, wolę, jak jest ładne, ale jak produkt dobry, to przeżyję i brzydkie), ale ta tłusta plama mnie naprawdę brzydzi i zniechęca do używania.  🤢

Przeciez bylo juz mowione milion razy to cecha produktu ,czepiasz sie 🤣🤣🤣

A na powaznie, sama wiesz ,ze jest jak jest z tego co tu czytam to GS to jedna wielka loteria i nie wiesz na co trafisz

Edytowano przez Huest
  • Haha 2

2 minuty temu, Kava napisał:

Ceny z kosmosu🤔. Ale widzę, że na dwójki jest zniżka. Ładny jest zestaw Pigeon and Marble.

Zależy pewnie pd strony z której sie zamawia.

Już widzę miny naszych jutuberek na widok takich cieni i w tej cenie

4 minuty temu, XYZ napisał:

Będę monitorować, jeśli ten tłuszcz wypłynie, to nie przemogę się, aby używać.😜 Od razu skojarzyłoby mi się z ropą naftową. 

2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Ja też!🤭

Będę monitorować, jeśli ten tłuszcz wypłynie, to nie przemogę się, aby używać.😜 Od razu skojarzyłoby mi się z ropą naftową. 

To musisz uważać przy używaniu błysków, bo to one tak brzydko tłuszczą opakowania jak dotkną tekturowego brzegu

Przed chwilą, Dark Evil napisał:

To musisz uważać przy używaniu błysków, bo to one tak brzydko tłuszczą opakowania jak dotkną tekturowego brzegu

O to własnie je podejrzewam. Te drobiny mam już przyklejone na drugiej ręce. Same tam przeszły😂

5 minut temu, Dark Evil napisał:

Ja zamawialam z oryginalnej strony

Ale ich produkty tez sa na Lookfantastic czy na Space Nk chociazby

Hanka ostatnio na stories mówiła że ma na sprzedaż pojedyncze błyski z Gorączki Złota. Bardzo ciekawe, chyba sobie kilka błysków z tej palety zamowie, cała mnie nie interesuje

51 minut temu, meeryy napisał:

Uważaj, bo zaraz Hanna i jej dziewczyny z Glamu przejrzą zamówienia i ci konto zablokują 😂😂

E tam, chyba nie mam czego się bać, w porównaniu do niektórych kafaterianek jestem dla Hanki i Glamu bardzo łaskawa 😂 No i nie jestem z Czech 😂 

13 minut temu, Dark Evil napisał:

Hanka ostatnio na stories mówiła że ma na sprzedaż pojedyncze błyski z Gorączki Złota. Bardzo ciekawe, chyba sobie kilka błysków z tej palety zamowie, cała mnie nie interesuje

Gdybyś się zdecydowała na Biżu, to byłabym wdzięczna za porównanie z Lumino z Mini Nude Denony. Kończy mi się, bo bardzo lubię i używam nałogowo. 

1 godzinę temu, meeryy napisał:

Uważaj, bo zaraz Hanna i jej dziewczyny z Glamu przejrzą zamówienia i ci konto zablokują 😂😂

Dlatego ja tu nigdy nie pisałam, co konkretnie zamawiałam i w jakich zamówieniach 😆. Nie wiadomo, do czego Hanka się posunie 😲🤣.

Napisano (edytowany)

w gorączce złota trzy cienie ze środkowego rzedu są praktycznie bez bazy kolorystycznej - to bardzo drobniutko zmielone topery brokatowe. sztabka jest kiepska, ma slaby zielonkawy pigment. Sa dwie ultraperly które maja jakas bazę koloru - szlachetny i różowe zloto.

Edytowano przez EvaLos

Nie było mnie prawie tydzień, wchodzę, patrzę a tamten temat spadł 😕

Musze nadrobić ten wątek 😄

1 godzinę temu, XYZ napisał:

a glamshop pisze, że po czasie plama się wchłania...ciekawe czy taka reklamację by uznali - piszecie, że się wchłonie a tu doopa

1 godzinę temu, EvaLos napisał:

w gorączce złota trzy cienie ze środkowego rzedu są praktycznie bez bazy kolorystycznej - to bardzo drobniutko zmielone topery brokatowe. sztabka jest kiepska, ma slaby zielonkawy pigment. Sa dwie ultraperly które maja jakas bazę koloru - szlachetny i różowe zloto.

Rozowe zloto z tej palety wyglada bardzo podobnie do Na prywatke. Masz moze oba i moglabys porownac? 

1 minutę temu, Wpadłam na chwilę napisał:

Rozowe zloto z tej palety wyglada bardzo podobnie do Na prywatke. Masz moze oba i moglabys porownac? 

nie mam na prywatke ale o tym cieniu różowe zloto mogę powiedziec ze nie jest to cien drobinkowy, typu fruwający brokat jak wiele tzw ultraperel z dziewiatek. To ładny, miękki metaliczny cień z dosyć konkretnym polyskiem. Nie jest ciemny, raczej taki brzoskwiniowo- rozowawy

• Thanks 1

O nie! chciałam poczytać o najnowszych dramach, a tu brak wątku 😢 Oby ten się utrzymał.

1 minutę temu, CeeCee napisał:

O nie! chciałam poczytać o najnowszych dramach, a tu brak wątku 😢 Oby ten się utrzymał.

Poprzedni byl aktywny miesiacami i byl to jeden z kulturalniejszych i ciekawych watkow na kafe

• Sad 1

Ależ szkoda że wątek zniknął! Przecież tu było tak spokojnie, merytorycznie i grzecznie, bezsęsu 😕 Melduję o Mac Powder Kiss - bardzo ciekawa formuła szminki, matowa, ale jakby lekko mokrawa, trochę dziwna, przyjemna i aksamitna. Efekt faktycznie lekko rozmyty, można osiągnąć "koreański" vibe lekko zblurowanych krawędzi ust. Trwałość taka sobie. Kolor Velvet Punch śliczny, dla fanek nieprzeslodzonego różu super. 

• Like 2

2 godziny temu, EvaLos napisał:

nie mam na prywatke ale o tym cieniu różowe zloto mogę powiedziec ze nie jest to cien drobinkowy, typu fruwający brokat jak wiele tzw ultraperel z dziewiatek. To ładny, miękki metaliczny cień z dosyć konkretnym polyskiem. Nie jest ciemny, raczej taki brzoskwiniowo- rozowawy

A masz jakieś porównanie do Damasceńskiej róży i Burbońskiej z palety Janoszki?

Napisano (edytowany)
49 minut temu, Dark Evil napisał:

A masz jakieś porównanie do Damasceńskiej róży i Burbońskiej z palety Janoszki?

Nie mam tej palety wiec nie porównam, chociaż wydaje mi się ze różowe złoto jest mniej różowe niż ta roza damascenska i na pewno jaśniejsze i mniej pomarańczowo/brazowe niż ta roza burbonska...generalnie patrząc po swatchach te dwa cienie janoszki wydają mi se takie bardziej geste i napigmentowane a różowe złoto to taka ładnie lsniaca folia, raczej jasna  i raczej chlodniejsza niż janoszkowe blyski

Edytowano przez EvaLos

Czerwona pomadka na ustach H z instastory wygląda jak kopia Ruby Woo 😐

3 godziny temu, JaSowa napisał:

Oj tam kopia odrazu😉 moze tylko taka mala ten tego no taka mala,malenka ociupinka inspiracja ,ale zeby odrazu tak z grubej rury ,ze kopia ,ze to ,ze tamto 😉😉😉🤣🤣🤣

A.na powaznie chocby sie skichali w tym calym Gsklepie jakosci MACA to i za 100 lat nie odiagna

Co wcale nie oznacza ,ze im tego nie zycze!

• Like 1
  • Haha 1

Laski, któraś kupowała cień holo (obojętnie który)? Polecacie? Są 4 i jeden bym może kupiła, ale ciekawi mnie, czy dobrze się nakłada, czy blaknie i traci kolor w czasie noszenia, czy ogólnie wygląda dobrze.

4 godziny temu, JaSowa napisał:

Mam Ruby woo i wydaje mi się, że ta co Hania pokazała jest ciemniejsza i to znacznie, Ruby jest mocno taka czerwona, ale nie bordo. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się