Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wsad

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna

Polecane posty

Nie przeszkadza mi to ale to już jej straszne zwłaszcza dla niej. Jak tylko pomyśli że mogę gdzieś idąc spotkać jakąś dziewczynę to od razu nie może wytrzymać, jest tak źle że jeśli nie jestem w domu to ona od razu ma takie dziwne myśli, nawet zawszę na studiach kazała dzwonić na każdej przerwie bo ona ma takie myśli że niby każda dziewczyna może być ładniejsza od niej i że zaraz ją zostawię dla jakiejś innej.

A ostatnio to już całkiem jest wkurzona bo wie że jadę za miesiąc do reszty rodziny około 3 godziny dalej i będę tam przez 2 tygodnie. Już kilka dni mi wymyśla że pewnie tam będą jakieś dziewczyny i zachowuję jakbym ja miał od razu iść tam szukać innej.

Straszne to jest że ona tak myśli bo ja już nie raz jej mówiłem że tak się nigdy nie stanie, nie jest już źle jak kiedyś ale ona nie przestaje tak myśleć.

Co mogę zrobić by przestała być aż tak bardzo zazdrosna? bo ona się całymi dniami martwi bez powodu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że to wszystko w jej zachowaniu dzieje się bez żadnego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Mam rozumieć że to wszystko w jej zachowaniu dzieje się bez żadnego powodu ?

O tym samym pomyślałam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Mam rozumieć że to wszystko w jej zachowaniu dzieje się bez żadnego powodu ?

Najgorsze jest to że tak, rozumiem jakbym dał powodu a ja tylko jestem wokół jej i nawet z moim kolegami już nie spędzam czasu tylko z nią. Kiedyś dziwiła się że ją lubię a teraz jak jesteśmy razem od bardzo długiego czasu to jest bardzo zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lilys napisał:

O tym samym pomyślałam... 

Chorobliwa zazdrość jest spowodowana bardzo niską samooceną,

i nie ma w tym żadnej winy partnera

tylko wizyta u psychoterapeuty w takim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wsad napisał:

Najgorsze jest to że tak, rozumiem jakbym dał powodu a ja tylko jestem wokół jej i nawet z moim kolegami już nie spędzam czasu tylko z nią. Kiedyś dziwiła się że ją lubię a teraz jak jesteśmy razem od bardzo długiego czasu to jest bardzo zazdrosna

Ale jakiś powód musi być , takie rzeczy nie dzieją się naturalnie i bezpodstawnie , czy żaden jej były partner jej nie zdradzał ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc po nicku wnioskowała bym co innego niż opisuje autor 😆

Edytowano przez Elciaa29
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Bezpodstawnie nie, ale niekonieczne z winy partnera.

Dokładnie, może to być wina na przykład jej rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Ale jakiś powód musi być , takie rzeczy nie dzieją się naturalnie i bezpodstawnie , czy żaden jej były partner jej nie zdradzał ?

Ja wiem że jestem jedynym jej chłopakiem z życiu. Nie wiem ile w tym prawdy ale wszystko się zgadza, mówiła mi że dawniej się spotykała bo ciągle szukała tego na stałe ale musiała odejść bo zauważyła że oni tylko robili wszystko by się z nią przespać dlatego odchodziła zanim to się stało ale mówiła że zawszę miała bardzo złe zdanie o chłopakach dopóki nie spotkała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Bezpodstawnie nie, ale niekonieczne z winy partnera.

No niekoniecznie , jakieś wydarzenia z przeszłości mogły na to wpłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

A tak nawiasem mówiąc po nicku wnioskowała bym co innego niż opisuje autor 🤣

Też zastanowił mnie nick ale już nie chciałam o tym pisać może przypadek ia moje głupie skojarzenie. Czy ta zazdrość była od początku znajomości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wsad napisał:

Ja wiem że jestem jedynym jej chłopakiem z życiu. Nie wiem ile w tym prawdy ale wszystko się zgadza, mówiła mi że dawniej się spotykała bo ciągle szukała tego na stałe ale musiała odejść bo zauważyła że oni tylko robili wszystko by się z nią przespać dlatego odchodziła zanim to się stało ale mówiła że zawszę miała bardzo złe zdanie o chłopakach dopóki nie spotkała mnie

Nie wiem czemu odnosze wrażenie że nie mówisz nam do końca prawdy , a żadnej bliskiej jej koleżanki chłopak nie zdradzał ? Czy w rodzinie ? Ogólnie w najbliższym otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie wiem czemu odnosze wrażenie że nie mówisz nam do końca prawdy , a żadnej bliskiej jej koleżanki chłopak nie zdradzał ? Czy w rodzinie ? Ogólnie w najbliższym otoczeniu

Za wiele nie wiem o jej rodzinie ale dawniej rodzice się rozwiedli przez zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Nie wiem czemu odnosze wrażenie że nie mówisz nam do końca prawdy , a żadnej bliskiej jej koleżanki chłopak nie zdradzał ? Czy w rodzinie ? Ogólnie w najbliższym otoczeniu

Zapewne  

Zdradzana koleżanka albo ktoś w rodzinie :classic_unsure:

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chorobliwa zazdrosc jest - jak nazwa wskazuje - chorobliwa, co oznacza, ze ty nie mozesz zrobic nic. Ewentualnie poczekac, az zacznie przeszkadzac, a taki czas bez watpienia nadejdzie,   i wtedy odejsc. Nawet gdybys zerwal wszystkie prywatne kontakty spokoju nie zaznasz, poniewaz bedac z nia w domu mozesz przeciez  myslec o innych albo spodoba ci sie jakas aktorka w ogladanym filmie. Ten problem wymaga dlugotrwalej terapii, ktora niestety rzadko przynosi pozadane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wsad napisał:

Za wiele nie wiem o jej rodzinie ale dawniej rodzice się rozwiedli przez zdradę

No to w takim razie to może być głównym powodem jej zachowania ale nie musi . Niestety tylko psycholog będzie w stanie coś zaradzić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Blanca30 napisał:

Zapewne  

Zdradzana koleżanka albo ktoś w rodzinie :classic_unsure:

😂

A miałaś w domu sytuację jako dziecko że ojciec zdradzał matkę albo na odwrót i przez to się rozwiedli ? Nawet nie wiesz jak to może wpłynąć na dziecko i na późniejsze jego relacje w życiu z partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Znowu spaliłem całego pół w kuchni pół na balkonie 😫 przed obiadem i teraz mnie męczy 😖

Robisz off- topa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Jeszcze miałem gorzej bo siostrę zostawił gracz i się na mnie wydarła z placzem że pewnie też taki będę lobuz 😨

Siostra z chłopakiem to nie to samo co rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Elciaa29 napisał:

A miałaś w domu sytuację jako dziecko że ojciec zdradzał matkę albo na odwrót i przez to się rozwiedli ? Nawet nie wiesz jak to może wpłynąć na dziecko i na późniejsze jego relacje w życiu z partnerami.

Akurat nie miałam, ale znam takie historie, i wiem, jak to może wpłynąć na rozwój dziecka.

Ale sorry, to że moja koleżanka jest notorycznie zdradzana przez swojego faceta w żadnym stopniu nie wpływa na obniżenie mojej samooceny i nie wpędza mnie w chorobliwą zazdrość w moim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

A ojciec zostawił mame dla drugiej kobiety

Mój też , dla 9 lat młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kulfon napisał:

Moj tata zdradzal mame ale nigdy sie nie rozstali. Ja tez bylam zdradzana, ale nie jestem zazdrosna. Nie wiem w sumie od czego to zalezy, ze jedni maja schizy a inni nie.

Od charakteru , wrażliwości , podatności na takie zachowania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

to zalezy od tego czy komuś na was zalezy jak nie to ma w nosie czy go zdradzacie. jesli mu zalezy to bedzie zazdrosny albo sobie odejdzie ale nie bedzie tego olewal. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
6 minut temu, Elciaa29 napisał:

Mój też , dla 9 lat młodszej.

dobrze ze nie do 9 lat starszej wtedy by sie mozna traumy nabawic 😄 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kulfon napisał:

Moj tata zdradzal mame ale nigdy sie nie rozstali. Ja tez bylam zdradzana, ale nie jestem zazdrosna. Nie wiem w sumie od czego to zalezy, ze jedni maja schizy a inni nie.

Mój pierwszy mąż był wychowany w tzw. pełnej rodzinie, ale od dziecka miał wpajane, że nie jest zbyt dobry w tym czy w tamtym, jednym słowem to wpłynęło na obniżenie jego poczucia własnej wartości. Zadziwiające dla mnie zawsze było to, że jednej strony chciał, żeby facetom ślina ciekła na mój widok, a z drugiej dostawł takich schiz, że głowa mała, kiedy z kimś dłużej(według niego) pogadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dobra zmiana napisał:

dobrze ze nie do 9 lat starszej wtedy by sie mozna traumy nabawic 😄 

 

 

Mi to bez różnicy tak szczerze ile ona miała lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Mi to bez różnicy tak szczerze ile ona miała lat.

moim zdaniem róznica kolosalna, twojego mozna zrozumieć, jakby była starsza to uważam że traumy można się nabawić. Po prostu prostu podobają mu się ładne mlode kobeity nie darzy ich uczuciami wiec trzeba je wymieniac co jakis czas na młodszy model to logiczne i trzyma się kupy, jak ktoś wymienia na starszy tzn. że albo z nim albo z jego byłą kobieta coś było mocno nie tak u ciebie wszystko moglo być ok po prostu się znudziłaś trafiła się mlodsza z tym się można łatwo pogodzić. 

 

 

Edytowano przez dobra zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dobra zmiana napisał:

dobrze ze nie do 9 lat starszej wtedy by sie mozna traumy nabawic 😄 

 

 

pod warunkiem, że starsza nie będzie mega atrakcyjną laską, w porównaniu do tej młodszej przetartej zmywakiem, bo i tak się może zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
7 minut temu, Blanca30 napisał:

pod warunkiem, że starsza nie będzie mega atrakcyjną laską, w porównaniu do tej młodszej przetartej zmywakiem, bo i tak się może zdarzyć

no dlatego napisałem że wtedy można się nabawić traumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×