Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
_Kirke

Wytłumaczcie mi, bo nie ogarniam wszystkich niuansów. Dlaczego Serniczek...

Polecane posty

1 minutę temu, dobra zmiana napisał:

przesadzasz, nie sądzę zeby kogoś to uwierało to że się wszyscy śmieją to nie jest oznaka uwierania, zazdrości tylko śmiechu. 

Mamy widocznie inne poczucie humoru,

jeżeli mowa o śmiechu to mnie bardziej śmieszą posty sernika, niektóre

2 minuty temu, Blanca30 napisał:

Mamy widocznie inne poczucie humoru,

jeżeli mowa o śmiechu to mnie bardziej śmieszą posty sernika, niektóre

no to mamy inne i tyle ludzie są rózni co pokazuje forum , oczekiwanie że wszyscy będa się zachowywali jak ktoś chce jest głupie. 

Niektórzy stąd myślą że w ogóle z nikogo nie powinniśmy się śmiać bo przecież tak nie można, nawet jak ktoś jest absolutnie wyrwany od rzeczywistości.

Jak ktoś sobie pcha słoik do du#y albo mówi że jest jednorożcem z krainy fantazji, to nie powinniśmy się z niego śmiać tylko zrozumieć. sarkazm off

2 minuty temu, dobra zmiana napisał:

no to mamy inne i tyle ludzie są rózni co pokazuje forum , oczekiwanie że wszyscy będa się zachowywali jak ktoś chce jest głupie. 

To raczej nie do mnie przytyk, nieczego od innych nie oczekuję, urodziłam się i wychowywałam w miejscu, gdzie jest więcej mniejszości niż większości, i do różnorodności jestem przyzwyczajona

5 minut temu, Redżenerejszyn napisał:

przecież przeprosił, nic się nie stało...

Cytat z dzisiaj: „miayuko dlaczego laska z twojego avataru ma takie obwisle policzki jak stara baba??” (użytkowniczka ma w awatarze własne zdjęcie).

Filip widze znowu zapomiał o dawce leków   

moje dwa konta juz zabanowane tam sa shitlord i NihilAeternum

4 minuty temu, Vlad Sajovnik napisał:

A srynik dlaczego masz ryj neandertalczyka ? 

bo nie skończył tych swoich wymarzonych studiów i mieszka w lesie gdzie ma swoją grote.

20 minut temu, Niby normalny napisał:

Niektórzy stąd myślą że w ogóle z nikogo nie powinniśmy się śmiać bo przecież tak nie można, nawet jak ktoś jest absolutnie wyrwany od rzeczywistości.

Jak ktoś sobie pcha słoik do du#y albo mówi że jest jednorożcem z krainy fantazji, to nie powinniśmy się z niego śmiać tylko zrozumieć. sarkazm off

sorry ale brakło mi pucharów od jutra nie będe tyle wydawał na głupoty żeby zostało na wieczór 😄

31 minut temu, serniczek13 napisał:

W koncu ktos normalny w temacie a nie polaczki, ktore maja slownictwo jakby z obory pisali

Poetka czytalem wczoraj o tej Halince i przykro, ze zmarlo jej sie tak szybko... Ale duzo utalentowanych ludzi umarlo przedwczesnie na choroby np. nowotwor

a ladna z niej babeczka tez byla

Strasznie przykra historia. Mąż też był ciężko chory i opuścił ją za wcześnie, pisała do niego wiele wierszy. Miała w sobie sporo wrażliwości i trochę żalu do tego świata, że uczynił ją trochę oglądającą życie zza szyby. Kiedy inni młodzi bawili się ona siedziała w domu ze względu na stan zdrowia. Kiedy inni układali sobie życie ona o nie walczyła. 

Do tego co napisałeś o innych artystach kojarzy mi się cytat z władcy pierścieni. Motyw był taki, że Frodo do Gandalfa powiedział, że Bilbo powinien był zabić Goluma na co Gandalf "Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie." Tolkien dobrze ujął właśnie ten nieraz paradoks odchodzenia. Z resztą Tolkien bardzo dobrze znał śmierć, stracił większość swoich przyjaciół podczas pierwszej wojny światowej i wiele kwestii z LOTRu jest autorskim nawiązaniem do jego życia. Na przykład to, że drużyna pierścienia składała się z 9 osób (Gimli, Aragorn, Legolas, Gandalf, Boromi i 4 hobbitów) tylu ile liczył z grupą przyjaciół, z którymi się często spotykał, a których przeżyło wojne tylko dwóch. Nie pokrywa się to w pełni z akcją z powrotu króla, ale autor ma prawo stworzyć taki świat jaki sobie postanowi. Odzwiercieleniem jego losu był Frodo, co widać chociażby w tym że był deeply wounded.

• Confused 1

5 minut temu, Vlad Sajovnik napisał:

Teraz mieszka u kolegi geja i on go posuwa w pupę .

I to wszystko za tak zwany talerz zupy.

A wy biedne polaczki chodźcie sobie do pracy 🤣 

15 minut temu, agent of Asgard napisał:

Cytat z dzisiaj: „miayuko dlaczego laska z twojego avataru ma takie obwisle policzki jak stara baba??” (użytkowniczka ma w awatarze własne zdjęcie).

skąd możesz wiedzieć czy własne o twoim tez ktoś może myśleć że to twoje 😄 sorry ale nie mozna teog porównać z "ty szmato" wyrażone bez powodu. sernik jest obleśny i prymitywny w sumie oprocz muzyki która słucha to wszystko z nim związane to dno wiec u niegop takie wyrażenie jest wręcz kulturalne. był ciekaw napisał co myślał, językiem jaki znał. wstawiajac fotkę musimy się liczyć z krytyke. kiedyś wstawiłem foto na który widać mi było tylko nogi chcialem pokazać co mam na plecach i to coś zasłaniało praktycznie całego mnie bo ważyło ze 100 kg i zostałem nazwany ze 100 razy grubasem i nie rozumiem jak mozńa się o takie coś obrażac 😄 

jak ktoś bierze do siebie co o nim piszą obcy ludzi to nie powinien wchodzić na forum a juz nigdy w żadnym wypadku nie wstawiać swojego zdjęcia, nawet paznokcia bo mu napiszę że zagrzybiały albo coś innego 😄 to internet który w wielu miejscach jest za darmo ma go nawet menel który się myje w rzece, agent ogarnij się ze swoimi wymaganiami. 

3 minuty temu, dobra zmiana napisał:

skąd możesz wiedzieć czy własne o twoim tez ktoś może myśleć że to twoje 😄 

Mia Yuko jakiś czas temu napisała, że to jej zdjęcie. Reszty nie skomentuję.

5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Mia Yuko jakiś czas temu napisała, że to jej zdjęcie. Reszty nie skomentuję.

może nie czytał a może specjalnei napisał trzeba się liczyć z takimi komentarzami. 

zrobiłem literówkę napisałem że mu napiszę zamiast napiszą 😄

jesteś przeczulony. 

5 minut temu, serniczek13 napisał:

no byl np. muzyk Chuck Schuldiner ktory zmarl na raka mozgu, a byl zajeebistym gitarzysta, wokalista i kochal zycie

albo komik Bill Hicks, ktory tez zmarl na raka w wieku 30 lat

a ona chyba przez wojne miala chorobe, czytalem, ze cos z sercem

W czasie wojny chowali się piwnicy żeby przeżyć i tam pochorowała się na anginę, którego jednym z powikłań może być potem problem z sercem. Kiedyś jak nie było takiego dostępu leczenia czy możliwości to to serce przez różne choroby cierpiało i kończyło się nieraz mocnymi wadami. Moja babka tak samo jako dziecko nabawiła się przez jakąś chorobę wady serca i też to wspominała źle, bo inne dzieci mogły się bawić, a ona już na zawsze była słabiutka. 

2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jest to błąd nginx takiego typu forów gdzie wkleja się odpowiednio długi tekst t trochę jak przeglądarka , zapycha się danymi i nie odpowiada wtedy wyskakuje błąd 502 czyli ilości (przekroczony czas nawiązywania połączenia) 

Nie znam się na serwerach WWW, jednak widziałem tę wiadomość, nie było to nic strasznie długiego, a już na pewno nie na standardy sieci... Poza tym w przypadku przekroczenia czasu, że strony serwera to powinien pojawić się w mojej opinii błąd 504 Gateway Timeout. Sprawdziłem tą wiadomość co wysyła... Dość pobieżnie, ale cały tekst, ewentualnie większość, to pełno zwykłych tzn. białych znaków, w ty konkretnym przypadku to spacja i nowej linii. Szczerze, to mnie to trochę zdziwiło, bo obstawiałem ze błąd był wynikiem złej konfiguracji serwera, w sensie problemów z kodowaniem pewnych znaków, jakie potencjalnie są w tej wiadomości.

20 minut temu, serniczek13 napisał:

no koczowanie w zimnych wilgotnych piwnicach to niestety przykre...

ale takie czasy byly, a dzisiaj niby medycyna a tez ludzie umieraja np. na nowotwor ;/

albo popelniaja samob0jstwo

np taki zespol INXS gosciu mial taki zajeebisty glos i ludzie go kochali a on sie zabil bo go laska zostawila

Oby ta medycyna sie rozwijala i zeby te nowotwory kiedys byly tylko smutnym wspomnieniem jak smierc ludzi z powodow, ktore dzisiaj by wyleczyl antybiotyk. 

Co do tych artystow to czytalam kiedys bardzo dobry artykul o zaburzeniu dwubiegunowym kiedy ludzie maja okresy depresji i manii. W czasie pierwszego sa smutni, w czasie drugiego sa bardzo pobudzeni i skacza ze spadochronem czy czuja sie bogami zycia. No i teza tego artykulu brzmiala, ze wielu unikalnych artystow na to chorowalo i zycie stalo sie dla nich za ciezkie. Wokalistka the cranberries na to chorowala i z tego co opisywala zycie czasem przygniatalo ja.

11 minut temu, serniczek13 napisał:

dzisiaj nawet nie nowotwor ale covid

znajomy mi pisal o jakiejs lekarce od niego z miasta co ladna wyksztalcona i nigdy nie miala problemow ze zdrowiem, a nagle covid ja zlapal, trwale uszkodzenie pluc i nie wiadomo co jeszcze

codziennie dzieje sie cos przykrego, to ze Pani Halinka zmarla przedwczesnie to jest tylko igla w stogu siana

To prawda. Żyjemy w niepewnych czasach i niewiadomo komu zabije dzwon.

1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Bo to nie tylko pasożyt ale i śmieć 

8 minut temu, serniczek13 napisał:

hahah ja mam tak odkad pamietam jednego dnia chce mi sie zyc i czuje sie jak krol a innego czuje sie jak goowno i chce sie zabic??

ale artysta nie jestem i nigdy nie probowalem sie samokaleczac

Dlatego szkoda trochę, że z tej przychodni zrezygnowałeś. 

1 godzinę temu, Poetka napisał:

Do tego co napisałeś o innych artystach kojarzy mi się cytat z władcy pierścieni. Motyw był taki, że Frodo do Gandalfa powiedział, że Bilbo powinien był zabić Goluma na co Gandalf "Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci, nawet bowiem najmądrzejszy nie wszystko wie."

Nie tylko bo jeszcze gdyby Bilbo wiele lat temu zabil Golluma to kiedy Frodo na koniec filmu nie chcial wrzucil piersciania do lawy to gdyby nie pojawil sie Gollum i nie odgryzl niewidzialnemu Frodowi palca i wpadl z pierscieniem do lawy to by sam Frodo stal sie gollumem a Sauron by nadal zyl a cala reszta druzyny pierscienia zostala by zgladzona pod czarną bramą

• Like 1

2 minuty temu, serniczek13 napisał:

daliby tabsy i co ja nigdy nie chcialem brac tabletek

Myślę, że niewielu chce. Raczej nikt bez dobrego powodu nie decyduje się na to. Chociaż pewnie niektórzy ludzie chcieliby wierzyć, że jest inaczej i to z lenistwa czy wygody.

3 minuty temu, nihilus napisał:

Nie tylko bo jeszcze gdyby Bilbo wiele lat temu zabil Golluma to kiedy Frodo na koniec filmu nie chcial wrzucil piersciania do lawy to gdyby nie pojawil sie Gollum i nie odgryzl niewidzialnemu Frodowi palca i wpadl z pierscieniem do lawy to by sam Frodo stal sie gollumem a Sauron by nadal zyl a cala reszta druzyny pierscienia zostala by zgladzona pod czarną bramą

To prawda. Nawet Gandalf dodał po tyn cytacie, że litość Bilbo mogła uratować wiele istnień. I w istocie tak się stało. 

2 godziny temu, serniczek13 napisał:

dobrze ze wsrod anglikow jestem normalny i nie maja mnie za dno

ale zaraz polskie hieny sie rzuca na anglikow ze dostaje od nich wszystko za darmo

no nic ja ide bo znudzilo mnie juz czytanie polskiego, ide se poczytac po angielsku haha

Jedyni Anglicy jakich znasz to ludzie z marginesu spolecznego mieszkajacy na pokoju z councilu, normalni ogarnieci Anglicy nie chcieliby nawet z toba gadac bo nie mieliby o czym😅

• Like 2

Przed chwilą, Sylvia86 napisał:

Jedyni Anglicy jakich znasz to ludzie z marginesu spolecznego mieszkajacy na pokoju z councilu, normalni ogarnieci Anglicy nie chcieliby nawet z toba gadac bo nie mieliby o czym😅

rozmowa z toba nic mi nie daje

ignor leci

chozilem nawet to bedford street clubu w leamington i gralem na perkusji na jazz jam nights i basisci murzyni i w ogole kazdy mial do mnie respekt

jestem dobrym perkusista i chyba przez to nie chce isc do pracy, chce kiedys grac w zespole i grac koncerty i byc perkusista 50.000 ludzi chce zeby mnie ogladalo

albo na gitarze grac i spiewac mmmm

szkoda ze nie mam peniedzy bo bym tera na gitarze napieerdlal jakbym mial gitare i spiewal

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować