Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagodziankaaaa

Co macie na kolację ?

Polecane posty

Mięso na noc, dla mnie zdecydowanie zbyt ciężkie.
Przed snem wolę coś lekko strawnego np. ryż polany delikatnie olejem lnianym, a do tego dwa kiwi (dobre na snem). Dzięki tej lekkiej formule nie czuje się ociężała, rano budzę się wyspana, a w ciągu dnia nie brakuje mi energii, bo organizm wypoczął, zamiast trawić całą noc. Można dorzucić do tego banany, czy inne owoce lub garść orzechów jeśli jesteśmy nienasyceni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MikulskAneta napisał:

Mięso na noc, dla mnie zdecydowanie zbyt ciężkie.
Przed snem wolę coś lekko strawnego np. ryż polany delikatnie olejem lnianym, a do tego dwa kiwi (dobre na snem). Dzięki tej lekkiej formule nie czuje się ociężała, rano budzę się wyspana, a w ciągu dnia nie brakuje mi energii, bo organizm wypoczął, zamiast trawić całą noc. Można dorzucić do tego banany, czy inne owoce lub garść orzechów jeśli jesteśmy nienasyceni 🙂

Ja też ostanio się po mięsie nie wyspałem, chyba czas zmienić nawyki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas dziś będzie wyjątkowo pizza. Wszystko dlatego, że chcemy wypróbować ten nóż do pizzy od joseph joseph, który dziś włąśnie dostarczono nam z superwnetrze.pl. wraz z resztą zakupów. Tak swoją drogą to zerknijcie sobie do nich. Mają w tej chwili mnóstwo ciekawych promocji i to dobrych marek jak np. brabantia, blomus, umbra czy właśnie joseph joseph lub simplehuman. Można za okazyjne pieniądze kupić ekstra rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie były naleśniki ze śmietaną i owocami oraz druga wersja- z konfiturami 🙂  Ale mnie teraz wzięło na coś na ząb. Chyba zrobię coś jeszcze dla mnie i TŻ bo dzieciaki to się odchudzają 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bejka06 napisał:

A u nas dziś będzie wyjątkowo pizza. Wszystko dlatego, że chcemy wypróbować ten nóż do pizzy od joseph joseph, który dziś włąśnie dostarczono nam z superwnetrze.pl. wraz z resztą zakupów. Tak swoją drogą to zerknijcie sobie do nich. Mają w tej chwili mnóstwo ciekawych promocji i to dobrych marek jak np. brabantia, blomus, umbra czy właśnie joseph joseph lub simplehuman. Można za okazyjne pieniądze kupić ekstra rzeczy.

Sprawdziłem, sam szajs. Nie warto zaglądać na żadną z tych stron. 🤮

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×