Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aducha22

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Hejka

Chce wiedziec Co o tym myślcie. Jestem z chłopakiem już 4 miesiące, bardzo się lubimy i widać że obu nam zależy. Zawsze jak mam jakis problem to od razu dzowni i wyjaśniamy sobie wszystko i jest okej. Nigdy nie było u nas sytuacji ze zerwaliśmy i wróciliśmy, albo przerwa. Ostatnio miałam nawet taki moment w związku ze zastanawiałam się czy to ma sens itp, ale z tego co wiem to normalne, ale ostatecznie z nim jestem bo bardzo tego chce. Minusem jest to ze jak on to twierdzi jest mało uczuciowy. Jak się spotkamy to poświęca mi 100% uwagi i jest cudowny. Gorzej jest z komunikacja przed telefon. Tak jak wspomniałam dzwoni tylko jak jest jakiś problem, pisze raz na kilka godzin. Wiem ze nie mogę chlopaka obezwładnić i musze mu dać troche wolności. Kiedyś powiedział mi że jakbyśmy zerwali to by się załamał i ze nie wyobraza sobie beze mnie teraz życia. Chce wiedzieć czy któreś was udało się przezwyciężyć taka nadgorliwa atencję... niby wiem ze musze mu dać troche wolnej przestrzeni, czas na znajomych i pogranie w kompa, ale z drugiej strony się wkurzam jak mi uwagi nie poświęca. Jakieś rady jak się uporać z takim myśleniem? : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Aducha22 napisał:

pisze raz na kilka godzin.

Co za natręt?🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Aducha22 napisał:

Chce wiedziec Co o tym myślcie. Jestem z chłopakiem już 4 miesiące

Kawał życia 🙂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lonelyman napisał:

Kawał życia 🙂

Nie rozumiem co to ma do tego xd mówię tylko jak jest. Nie musimy być 10 lat w związku zeby mieć jakiś problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie powinnaś wymagać od niego żeby był cały czas na telefonie z Tobą w ciągu dnia. Przez wymaganie takiego zachowania możesz popsuć związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lonelyman napisał:

Kawał życia 🙂

Jak stare dobre małżeństwo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aducha22 napisał:

[...] Gorzej jest z komunikacja przed telefon [...] dzwoni tylko jak jest jakiś problem, pisze raz na kilka godzin [...] niby wiem ze musze mu dać troche wolnej przestrzeni, czas na znajomych i pogranie w kompa, ale z drugiej strony się wkurzam jak mi uwagi nie poświęca. Jakieś rady jak się uporać z takim myśleniem?

Może warto też znaleźć sobie jakieś zajęcie, by tak nie odliczać i nie czekać, kiedy facet się odezwie? Bierz z niego przykład i po prostu zacznij wykorzystywać czas wolny, by robić, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność i Cię rozwija. Trzymanie partnera na smyczy nie służy niczemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×