Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nknknks

Noszenie Pieluchomajtek (nie ABDL)..

Polecane posty

Co sądzicie o tym fetyszu? Nie jest to zamienianie się w bobasa i przebieranie się, tylko po prostu noszenie pieluch dla dorosłych i nie wiązanie z tym całego życia. Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fetysz, Raczej się nie sprzeda. Jak będą kasować tematy, może się przydać. Oby nie. I co to za nick "nknknks" ? Mam nadzieję że traktujesz nas poważnie, bo tu tylko licho czeka by wypłynęło całe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wiele różnych rodzai bielizny i choć najczęściej noszę dopasowane bokserki - przynajmniej o tej porze roku to mam i luźne bokserki, i bokserki dopasowane o niższym stanie tzw. hipstery ale także na lato mam jockstrapy a i również klasyczne białe slipy z rozporkiem do garnituru ale na to aby chodzić w pieluchomajtkach jeszcze nie wpadłem ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ddt60 napisał:

mam wiele różnych rodzai bielizny i choć najczęściej noszę dopasowane bokserki - przynajmniej o tej porze roku to mam i luźne bokserki, i bokserki dopasowane o niższym stanie tzw. hipstery ale także na lato mam jockstrapy a i również klasyczne białe slipy z rozporkiem do garnituru ale na to aby chodzić w pieluchomajtkach jeszcze nie wpadłem ....

 

A widzisz - inspiracja... przetestowałeś już? 😎🤣 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, романтический бицепс napisał:

Hej, Skromnisia. 😉 Miałaś kiedyś wariata z ginekomastią? 😉 Raz spróbujesz i więcej nie spojrzysz na umięśnione klaty. 😉

Nie miałaś i nie chcesz mieć 😎🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, романтический бицепс napisał:

Może jeszcze kiedyś zmienisz zdanie, nie zawiedziesz się. 😉 Będę miał Cię na oku, piękna. 😉

Nie wydawaj tak pochpnych opinii nie widziałeś mnie 😎 decyzji nie zmienię 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Skromna Ja napisał:

A widzisz - inspiracja... przetestowałeś już? 😎🤣 

wolałbym już nie nosić w ogóle bielizny przynajmniej pod jeansy zapinane na guziki jak czasami robią to amerykanie ale nie noszenie bielizny i codzienne pranie spodni jest nieekologiczne - zużywa zbyt wiele wody, prądu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

wolałbym już nie nosić w ogóle bielizny przynajmniej pod jeansy zapinane na guziki jak czasami robią to amerykanie ale nie noszenie bielizny i codzienne pranie spodni jest nieekologiczne - zużywa zbyt wiele wody, prądu itp.

Oj tam codzienne pranie...na temacie obok jedna kobieta się miesiąc nie kąpała a druga 4 dni, można? Można 😎 Ja bym na to spojrzała z inbek strony - brak bielizny i dżinsy nawet zapinane na guzik może być boleśnie ryzykowny 🤣

Edytowano przez Skromna Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Skromna Ja napisał:

Oj tam codzienne pranie...na temacie obok jedna kobieta się miesiąc nie kąpała a druga 4 dni, można? Można 😎

kurcze ja bieliznę zmieniam codziennie - myślisz, że to za często. Hm, ja jeszcze pamiętam jak nie było pralek automatycznych i suszarek i wtedy czasami jedna majtki nosiło się dłużej a pranie w zwykłej pralce to było dopiero przedsięwzięcie. A w akademiku czy to płeć męska czy żeńska prała nad umywalką w rękach i suszyła na kaloryferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

kurcze ja bieliznę zmieniam codziennie - myślisz, że to za często. Hm, ja jeszcze pamiętam jak nie było pralek automatycznych i suszarek i wtedy czasami jedna majtki nosiło się dłużej a pranie w zwykłej pralce to było dopiero przedsięwzięcie. A w akademiku czy to płeć męska czy żeńska prała nad umywalką w rękach i suszyła na kaloryferze.

Ja myślę że ok, ale panie z tematu obok by pewnie polemizowały 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Skromna Ja napisał:

Ja myślę że ok, ale panie z tematu obok by pewnie polemizowały 🤣🤣🤣

wiesz jak to było ... człowiek nigdy nie wiedział kiedy będzie czas w akademiku i kiedy będzie mógł to z ukochaną zrobić.... gdyby nie było ciągłego mycia i prania to nie wiem co by było. Z tematu można się oczywiście pośmiać ale raz byłem pożyczyć skrypt (jeśli ktoś jeszcze pamięta co to były skrypty na uczelniach) od pewnej koleżanki i coś niespodziewanie zaiskrzyło i niestety podczas wstępnej gry poczułem i zobaczyłem znaczną nieświeżość i bielizny i jej intymności. Dokończyłem jej "palcówkę" i orgazm miała ale na więcej się nie zdecydowałem bo i tak przy tym mdliło mnie. Potem już nigdy do niej nie zaglądałem tak mnie to obrzydziło. Pamiętam to do dziś choć upłynęło wiele czasu. 😎

Edytowano przez ddt60
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ddt60 napisał:

mam wiele różnych rodzai bielizny i choć najczęściej noszę dopasowane bokserki - przynajmniej o tej porze roku to mam i luźne bokserki, i bokserki dopasowane o niższym stanie tzw. hipstery ale także na lato mam jockstrapy a i również klasyczne białe slipy z rozporkiem do garnituru ale na to aby chodzić w pieluchomajtkach jeszcze nie wpadłem ....

 

Białe slipy z rozporkiem do garnituru 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acordeon napisał:

Białe slipy z rozporkiem do garnituru 🤔 

a wiesz dlaczego są takie najwygodniejsze? Przyczyna jest trywialna - po prostu do siusiania wystarczy tylko otworzyć rozporek . Spodnie od garnituru muszę precyzyjnie leżeć. Do tego pasek, dwa guziki od spodni - wewnętrzny i zewnętrzny - przy pisuarze jest to mnóstwo ceregieli jak nie byłoby rozporka i gładkich brzegów. Ale taka bielizna tylko do garnituru. Innymi słowy do klasyki pasuje klasyka. Ale czasami i do garnituru wkładam bokserki ale takie, które mają rozporek (mam też kilka takich)

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ddt60 napisał:

wiesz jak to było ... człowiek nigdy nie wiedział kiedy będzie czas w akademiku i kiedy będzie mógł to z ukochaną zrobić.... gdyby nie było ciągłego mycia i prania to nie wiem co by było. Z tematu można się oczywiście pośmiać ale raz byłem pożyczyć skrypt (jeśli ktoś jeszcze pamięta co to były skrypty na uczelniach) od pewnej koleżanki i coś niespodziewanie zaiskrzyło i niestety podczas wstępnej gry poczułem i zobaczyłem znaczną nieświeżość i bielizny i jej intymności. Dokończyłem jej "palcówkę" i orgazm miała ale na więcej się nie zdecydowałem bo i tak przy tym mdliło mnie. Potem już nigdy do niej nie zaglądałem tak mnie to obrzydziło. Pamiętam to do dziś choć upłynęło wiele czasu. 😎

Nie miałem takiej sytuacji, ale kumpel mi opowiadał podobną sytuację z przykrym zapachem👃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

a wiesz dlaczego są takie najwygodniejsze? Przyczyna jest trywialna - po prostu do siusiania wystarczy tylko otworzyć rozporek . Spodnie od garnituru muszę precyzyjnie leżeć. Do tego pasek, dwa guziki od spodni - wewnętrzny i zewnętrzny - przy pisuarze jest to mnóstwo ceregieli jak nie byłoby rozporka i gładkich brzegów. Ale taka bielizna tylko do garnituru.

Rozumiem problem, ale nigdy nie miałem takich rozkminek.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, романтический бицепс napisał:

 A decyzję jeszcze zmienisz. 😉 

🤣🤣🤣 To teraz masz jak w banku - decyzja jest absolutnie nieodwołalna 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Nie miałem takiej sytuacji, ale kumpel mi opowiadał podobną sytuację z przykrym zapachem👃

przykry zapach i mocne zabrudzenie w kroku majtek (miała jeszcze białe) pod ...enką i rajstopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Rozumiem problem, ale nigdy nie miałem takich rozkminek.

jakbyś częściej chodził (i długi czas w ciągu dnia) w garniturze to wiedziałbyś. Nawet nie chodzi o to, że często ale czasami jak już wkładam to chodzę prawie cały dzień i wówczas bielizna musi być odpowiednio dobrana bo można zdjąć wszystko z siebie dopiero w pokoju hotelowym - zakładając, że to wyjazd służbowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ddt60 napisał:

przykry zapach i mocne zabrudzenie w kroku majtek (miała jeszcze białe) pod ...enką i rajstopami.

Nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Nie zazdroszczę.

dwa tygodnie później poznałem inną .... z którą byłem dłuższy czas i która dbała o higienę także.  Właściwie nasz związek wówczas zaczął się też od nieplanowanego i niespodziewanego spotkania w akademiku ale było to zupełnie inaczej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ddt60 napisał:

jakbyś częściej chodził (i długi czas w ciągu dnia) w garniturze to wiedziałbyś. Nawet nie chodzi o to, że często ale czasami jak już wkładam to chodzę prawie cały dzień i wówczas bielizna musi być odpowiednio dobrana bo można zdjąć wszystko z siebie dopiero w pokoju hotelowym - zakładając, że to wyjazd służbowy.

Na szczęscie garnitur to u mnie rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×