Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olaolalaa

Lampy UV

Polecane posty

co myslicie o zakupie takiej wlasnie lampy? gdzie sie one najlepiej sprawdza? no i czy w ogole sa skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, olaolalaa napisał:

co myslicie o zakupie takiej wlasnie lampy? gdzie sie one najlepiej sprawdza? no i czy w ogole sa skuteczne?

Jasne, że tak. Można się opalać, można niszczyć drobnoustroje a nawet wywabiać plamy. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne, że się przydadzą. Szczególnie teraz. Wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja na całym świecie, dlatego zwłaszcza teraz trzeba zadbać o bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sa one ogolnie najczęściej stosowane? jaka jest zasada ich dzialania? niby w sieci sa jakies wpisy na ten temat, ale wole uzyskac info od użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie lampy i mogę wypowiadać się na ich temat w samych superlatywach. Nie mam teraz jednak za dużo czasu, by się nad nimi rozwodzić. Przeczytaj sobie wpis ze stronki vtacblog com na ten temat Tam bardzo dokładnie podeszli do tego tematu. Zresztą często czytam ich bloga i można dowiedzieć się tam wielu ciekawych informacji o oświetleniu, ale nie tylko. Z tego wpisu dowiesz się wszystkiego o tych właśnie urządzeniach, co powinnaś o nich wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, olaolalaa napisał:

jaka jest zasada ich dzialania? 

To świetlówka, pozbawiona luminoforu. Przez to świeci światłem UV, które normalne jest przez niego pochłaniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×